Продовжується судовий розгляд справи щодо вбивства однієї дитини та поранення іншої в м. Радомишль

Продовжується судовий розгляд справи щодо вбивства однієї дитини та поранення іншої в м. Радомишль

Корольовський районний суд м. Житомира 26 грудня 2022 року продовжив розгляд справи щодо вбивства однієї дитини та поранення іншої у Радомишлі.

Цього разу суд закінчив допит одного із обвинувачених - Віктора Ільченка і приступив до допиту Олександра Юрка.

Віктор Ільченко скористався своїм правом відмовитися відповідати на запитання представника потерпілих адвоката Володимира Красовського. Також Ільченко відповів тільки на деякі запитання від іншого представника потерпілих, а також від іншого обвинуваченого - Олександра Юрка та його адвоката Катерини Кулініч. Олександр Юрко намагався поставити запитання щодо тиску на нього з боку Віктора Ільченка, але суд відхилив ці запитання як недоречні. 

Мати загиблого Даниїла Каріна Бєльченко заявила після суду, що вона не вірить жодному слову Ільченка, тому що «відстань була не така велика між дітьми та ними і це була ясна погода, день на дворі. Діти мали зріст 140-150 сантиметрів. І дітей від дорослого може відрізнити навіть невійськова людина, не та людина, яка стикається кожен день із диверсійними групами».

Адвокат потерпілих Володимир Красовський прокоментував судове засідання наступним чином:

«На сьогоднішньому судовому засіданні ми закінчили допит одного з обвинувачених та розпочали допит іншого. Фактично маємо докази ті, що є. Будемо їх звіряти з фактичними даними, які містяться у матеріалах кримінального впровадження для встановлення об'єктивної істини в рішенні суду».

Наступне судове засідання по справі буде розглядатися Корольовським судом м. Житомир 20 січня 2023 року.

Нагадуємо, що 7 березня 2022 року, близько 15 години військовослужбовець Збройних Сил України Юрко Олександр Володимирович, використовуючи автомат АКС-74У, та член громадського формування «Радомишльська варта» Ільченко Віктор Вікторович, використовуючи нарізну мисливську гвинтівку «Вулкан ТК 5,45», в господарстві по вул. Велика Житомирська, 147 в м. Радомишль Житомирської області, здійснили постріли з вогнепальної зброї та таким чином умисно убили малолітнього Бєльченка Даниїла Юрійовича, 30.10.2009 року народження, та поранили малолітнього Нечипоренко Олексія Олександровича, 28.08.2012 року народження, вчинивши замах на вбивство. 

P.S. Відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Руслан Мороз

 

Читайте також:

Суд продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для обвинувачених у вбивстві одного підлітка та важкому пораненні іншого

Судовий розгляд справи щодо вбивства однієї дитини та поранення іншої в Радомишлі перенесли.

У Житомирі продовжується розгляд справи щодо вбивства однієї та поранення іншої дитини в Радомишлі.

У Корольовському районному суді Житомира розглядають справу щодо вбивства однієї дитини та поранення другої в Радомишлі.

Захисник підозрюваного в вбивстві однієї дитини в Радомишлі та важкому пораненні іншої звинуватив журналістів в тому, що його підзахисного не випускають з-під варти.

Апеляційний суд відмовив у зміні запобіжного заходу одному з двох підозрюваних у вбивстві дитини в м. Радомишль.

Підозрюваних у вбивстві дитини та пораненні іншої намагаються випустити з-під варти?

Апеляційний суд залишив під вартою представника «Радомишльської варти», якого звинувачують у вбивстві дитини

Суд продовжив тримання під вартою одному з підозрюваному в розстрілі дитини у Радомишлі та переніс розгляд справи іншого

Незважаючи на зухвале поводження підозрюваного у вбивстві підлітка у Радомишлі, суд продовжив йому строк запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. ФОТО. ВІДЕО

Суд переніс слухання справи про вбивство однієї дитини та поранення іншої через те, що обвинувачених не доставили на засідання.

Продовжується судовий розгляд справи про вбивство дитини в Радомишлі. ФОТО. ВІДЕО.

Зміна показів, питання без відповідей: триває слухання справи про вбивство одного підлітка та важке поранення іншого у Радомишлі.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Жанна Статкевич

    Скільки можна тягнути? Вбили дитину!!!!! Пожиттєве покарання!!!!!

keyboard_arrow_up