Огляди

Балкон - не лише склад для непотрібних речей, це частина вашої квартири. Балкон може стати куточком для відпочинку, робочим...

Обзор спортивных, творческих, развлекательных, учебных, игровых секций, студий, школ.

Весілля - це, мабуть, один з небагатьох днів, коли хочеться, щоб все було ідеально продумано, шалено красиво і оригінально....

У Житомирі відкрили флеш-виставку «Археологічний мікс: періоди, епохи, культури». Це предмети, які зберігаються...

Вулиця Нобелівська: там, де закінчується асфальт і починаються ковдобини (ФОТО)

Перейменування вулиць – це духовна та історична потреба, це має змінити обличчя нашого міста. Проте перейменування залишається лише на паперах, зовні ж вулиця ніяк не еволюціонує.

Xiaomi створили ноутбук, який буде дешевше й краще за MacBook

Китайська корпорація Xiaomi, що отримала вдома прізвисько «китайський Apple», схоже, вирішила в черговий раз підтвердити його. Нещодавно корпорація презентувала свій перший ноутбук.

Житомирщина є третьою в Україні за площею лісів. Інфографіка

Лісистість Житомирщини одна з найбільших в Україні і становить 33 %, поступаючись лише Закарпатській,  Івано-Франківській  та Рівненській областям.

У Житомирі в рамках елепропробігу заряджався Volkswagen Т-5 combo drive 4х4. ВІДЕО

Через Житомирщину 13 травня пройшов пробіг електрокарів. Один із учасників, Volkswagen Т-5 , котрий поєднує дизель і електро, заряджався на базі "Центру Утеплення".

Огляд електромобіля Nissan Leaf у Житомирі. ВІДЕО

Через Житомирщину 13 травня пройшов пробіг електромобілів Київ-Бар-Київ.

Парламентські будні: журналіст газети «20 хвилин» пройшла курс молодого депутата

Ми часто спостерігаємо за роботою Верховної Ради на екранах телевізорів, обурюємось тим, що бачимо. Кажемо, що змогли б краще, і закони приймали б кращі і робили б це швидше… Проте відчувши на власному досвіді весь тягар відповідальності, можу сказати, що робота дійсно нелегка, особливо для тих, хто працює, а не просто тисне кнопки.

Депутати Житомирської міської ради не дозволили створювати будівельний маркет біля ТРЦ «Глобал UA»

У четвер, 28 квітня, міськрада Житомира розглянула питання надання дозволу на розроблення детального плану території по вул. Київській, на території ПАТ «Житомирський меблевий комбінат», проте депутати даний проект рішення не підтримали.

У червні може запрацювати електричка сполученням «Житомир-Київ»

На початку літа Житомирська міська влада планує запустити курсування електрички між Житомиром та столицею. Майже всі документи уже готові, завершуються усі переговори і далі все залежатиме від попиту житомирян на дану послугу.

В Житомирі на певний час наклали мораторій на розміщення тимчасових споруд

В Житомирській міській раді триває обговорення нової схеми розміщення МАФів. Підприємці протестують проти переміщення їх кіосків у неприбуткові місця. Аргументують це відсутністю на то підстав, адже вони роками сплачують податки до бюджету та надають сотні робочих місць. 

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин готовий до детектора брехні

У середу, 27 квітня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради відбувся скандал за участі активіста, колишнього голови Житомирської федерації футболу Олександра Коцюбко. Він звинуватив міську раду в обличчі мера Сергія Сухомлина в тому, що землю під забудову на Старому бульварі, в районі парку, було продано незаконно. Територію він вимагає повернути громаді міста.