Огляди

Огляди

Коли мова заходить про житлове господарство великого міста, то тут одразу виникає дуже багато проблемних питань. Чому? У чому причина того розгардіяшу, який вже давно відбувається у процесі вирішення проблем житлового господарства.

Дієві програми шкільного харчування позитивно впливають не тільки на бажання відвідувати школу, а й на рівень навчання в цілому. Втілити її у життя стало ключовим завдання у реформі освіти та переходу до Нової української школи.

За два тижні Україна та українці відзначатимуть щорічно традиційне і найважливіше державне свято – День Незалежності. 

За кілька тижнів Україна відзначатиме 30-літній ювілей від часу відновлення своєї державної незалежності. 

Останнім часом багато житомирян скаржаться, що в їхніх кранах незадовільний тиск подачі води. Однак у Житомирводоканалі наголошують: не завжди проблема полягає у зовнішніх системах мереж водопостачання.

Житомиряни – активні користувачі соціальних мереж, та найбільшої уваги заслуговує саме Facebook. Саме там жителі міста мають змогу оперативно дізнатися новини світу та країни, поділитися своїми думками та прокоментувати будь-яку подію. 

Уже другий місяць в різних куточках України вчителі фізкультури стають в планку в рамках челенджу #стою_за_освіту на підтримку своїх краудфандингових проєктів Re.Active.

З приходом 2021 року Microsoft вирішила не зволікати, оприлюднивши перші зміни, які повинні внести невеликий хаос в звичну роботу користувачів.

В житомирських медіа жінки коментують майже тричі рідше, ніж чоловіки, — в середньому, у 37% матеріалів. У вересні 2020 року цей показник дорівнював 29%.

По зав’язку заповнене інформаційна стрічка новин містить мало конструктивної інформації про партії та кандидатів. Кожна згадка про політиків - це, як правило, позитивний чи, інколи, й негативний піар. 57% джинси припало на партію “Слуга народу” і 29% - на партію “Пропозиція”, від якої балотується очільник Житомира і багато нинішніх голів ОТГ.

keyboard_arrow_up