Огляди

Огляди

Останнім часом багато житомирян скаржаться, що в їхніх кранах незадовільний тиск подачі води. Однак у Житомирводоканалі наголошують: не завжди проблема полягає у зовнішніх системах мереж водопостачання.

Житомиряни – активні користувачі соціальних мереж, та найбільшої уваги заслуговує саме Facebook. Саме там жителі міста мають змогу оперативно дізнатися новини світу та країни, поділитися своїми думками та прокоментувати будь-яку подію. 

Уже другий місяць в різних куточках України вчителі фізкультури стають в планку в рамках челенджу #стою_за_освіту на підтримку своїх краудфандингових проєктів Re.Active.

З приходом 2021 року Microsoft вирішила не зволікати, оприлюднивши перші зміни, які повинні внести невеликий хаос в звичну роботу користувачів.

В житомирських медіа жінки коментують майже тричі рідше, ніж чоловіки, — в середньому, у 37% матеріалів. У вересні 2020 року цей показник дорівнював 29%.

По зав’язку заповнене інформаційна стрічка новин містить мало конструктивної інформації про партії та кандидатів. Кожна згадка про політиків - це, як правило, позитивний чи, інколи, й негативний піар. 57% джинси припало на партію “Слуга народу” і 29% - на партію “Пропозиція”, від якої балотується очільник Житомира і багато нинішніх голів ОТГ.

У житомирських медіа жінки згадуються приблизно втричі рідше, ніж чоловіки — в середньому у 36% матеріалів. При цьому, найбільше жінок у якості експерток на місцевому телебаченні (54.5%), а найменше — в матеріалах онлайн-видань (26% від загальної кількості експертів). У друкованих медіа дослідження зафіксувало 28% експерток проти 72% експертів.

Існують чоловічі зачіски, які роками залишаються актуальними. Але є і трендові стрижки, які допомагають виглядати стильніше протягом певного періоду.  У цій статті ми покажемо п’ять модних чоловічих стрижок 2020 та розберемось, як правильно підібрати їх до форми обличчя.

Попри відносно незначну кількість порушень свободи слова, минаючий рік для медійної спільноти Житомирщини виявився досить активним з багатьма важливими для журналістів подіями. Серед загроз, вартих першочергової уваги, - напади та побиття журналістів, повноцінне розслідування яких затягується на довгі місяці та навіть роки

З роздержавленням місцева влада не перестала дотувати локальні медіа. За відсутності критеріїв оцінки, кошти розподіляються на власний розсуд, оминаючи відкриті торги серед лояльних ЗМІ, переважно ТРК і онлайн-видань.

keyboard_arrow_up