Огляди

Огляди

Уже четвертий рік поспіль 14 жовтня наша країна відзначає День захисника України.

У вересні депутати надали можливість українським жінкам ставати генералами ЗСУ.

На початку вересня ірландський лоукост Ryanair здійснив свій перший політ із Києва до Берліна.

Майже півтори сотні кіз – стільки у своєму господарстві на Київщині має Олександр Бабин.

Змагання між танковими підрозділами проводилися на загальновійськовому полігоні на Житомирщині. До змагань долучилися команди 25, 79, 80 та 95 бригад Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Французи і німці сміливо п’ють воду з-під крана. В Україні ж такого краще не робити, радять екологи.

З січня 2016 року німецька компанія разом з активною місцевою громадою розробляють план нової сучасної концепції інтегрованого розвитку міста.

У червні 2018 року за скасування мораторію на землю та запровадження ринку сільгоспземель виступили понад 20 організацій, що об’єднують більше 1 000 виробників, підприємств, банків, асоціацій.

Минулого тижня центр Києва перекрили тисячі авто з єврономерами, власники яких вимагали «амністії» та легалізації своїх авто.

Цифровий підпис в Україні існує вже понад 10 років, однак досі мало хто розуміє, що це таке і для чого він потрібен.

Напевно багато хто здивується, але всім відомий на Житомирщині завод «Ліктрави»  цьогоріч святкує 90 років, а це - по всім міркам старожил, з доброю практикою та багатим досвідом. Однак почесний вік не стає на заваді переймати та втілювати надсучасні технології, впевнено завойовуючи ринок Європейського Союзу.

По чисельності реформованих ЗМІ Житомирська область посідає лідируючі позиції в державі. Протеперехід від кількісного до якісного етапу реформування залишається тривалим та складним. Відсутність конкуренції на локальному рівні, організаційна слабкість та падіння рівня життя не дозволяють розраховувати на становлення вільної незалежної преси в регіоні.

Житомирян запрошують стати частиною Національного культурного проекту «Всеукраїнського щорічного Фестивалю «ART-UKRAINE» - 2017».

У Житомирі відкрили флеш-виставку «Археологічний мікс: періоди, епохи, культури». Це предмети, які зберігаються у фондових колекціях та речі, що знайдені під час археологічних розкопок на Замковій площі у 2012 році.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up