Огляди

Огляди

В житомирських медіа жінки коментують майже тричі рідше, ніж чоловіки, — в середньому, у 37% матеріалів. У вересні 2020 року цей показник дорівнював 29%.

По зав’язку заповнене інформаційна стрічка новин містить мало конструктивної інформації про партії та кандидатів. Кожна згадка про політиків - це, як правило, позитивний чи, інколи, й негативний піар. 57% джинси припало на партію “Слуга народу” і 29% - на партію “Пропозиція”, від якої балотується очільник Житомира і багато нинішніх голів ОТГ.

У житомирських медіа жінки згадуються приблизно втричі рідше, ніж чоловіки — в середньому у 36% матеріалів. При цьому, найбільше жінок у якості експерток на місцевому телебаченні (54.5%), а найменше — в матеріалах онлайн-видань (26% від загальної кількості експертів). У друкованих медіа дослідження зафіксувало 28% експерток проти 72% експертів.

Існують чоловічі зачіски, які роками залишаються актуальними. Але є і трендові стрижки, які допомагають виглядати стильніше протягом певного періоду.  У цій статті ми покажемо п’ять модних чоловічих стрижок 2020 та розберемось, як правильно підібрати їх до форми обличчя.

Попри відносно незначну кількість порушень свободи слова, минаючий рік для медійної спільноти Житомирщини виявився досить активним з багатьма важливими для журналістів подіями. Серед загроз, вартих першочергової уваги, - напади та побиття журналістів, повноцінне розслідування яких затягується на довгі місяці та навіть роки

З роздержавленням місцева влада не перестала дотувати локальні медіа. За відсутності критеріїв оцінки, кошти розподіляються на власний розсуд, оминаючи відкриті торги серед лояльних ЗМІ, переважно ТРК і онлайн-видань.

Житомирські онлайн-медіа регулярно використовують в своїй роботі інформацію з соціальних мереж. І, в першу чергу, мережу Фейсбук, на основі якої найчастіше готують новини.

88% українських медійників стикалися з інтернет-тиск (атаки ботів, погрозливі листи, булінг, психологічний тиск тощо). Такими є дані анонімного опитування, проведеного ГО “Інститутом масової інформації” серед журналістів в усіх регіонах України*.

Місцеві новини житомирських онлайн-медіа позбавлені прямих проявів ворожнечі до національних меншин чи етнічних груп. В негативній тональності знаходимо дві новини, запозичені з всеукраїнського сайту та авторського блогу.

Замовні політичні матеріали публікують всі найрейтинговіші інтернет-ЗМІ області.

keyboard_arrow_up