Огляди

Балкон - не лише склад для непотрібних речей, це частина вашої квартири. Балкон може стати куточком для відпочинку, робочим...

Обзор спортивных, творческих, развлекательных, учебных, игровых секций, студий, школ.

Весілля - це, мабуть, один з небагатьох днів, коли хочеться, щоб все було ідеально продумано, шалено красиво і оригінально....

По чисельності реформованих ЗМІ Житомирська область посідає лідируючі позиції в державі. Протеперехід від кількісного до...

Житомирян запрошують стати частиною Національного культурного проекту «Всеукраїнського щорічного Фестивалю «ART-UKRAINE» - 2017».

У Житомирі відкрили флеш-виставку «Археологічний мікс: періоди, епохи, культури». Це предмети, які зберігаються у фондових колекціях та речі, що знайдені під час археологічних розкопок на Замковій площі у 2012 році.

Перейменування вулиць – це духовна та історична потреба, це має змінити обличчя нашого міста. Проте перейменування залишається лише на паперах, зовні ж вулиця ніяк не еволюціонує.

Китайська корпорація Xiaomi, що отримала вдома прізвисько «китайський Apple», схоже, вирішила в черговий раз підтвердити його. Нещодавно корпорація презентувала свій перший ноутбук.

Лісистість Житомирщини одна з найбільших в Україні і становить 33 %, поступаючись лише Закарпатській,  Івано-Франківській  та Рівненській областям.

Через Житомирщину 13 травня пройшов пробіг електрокарів. Один із учасників, Volkswagen Т-5 , котрий поєднує дизель і електро, заряджався на базі "Центру Утеплення".

Через Житомирщину 13 травня пройшов пробіг електромобілів Київ-Бар-Київ.

Ми часто спостерігаємо за роботою Верховної Ради на екранах телевізорів, обурюємось тим, що бачимо. Кажемо, що змогли б краще, і закони приймали б кращі і робили б це швидше… Проте відчувши на власному досвіді весь тягар відповідальності, можу сказати, що робота дійсно нелегка, особливо для тих, хто працює, а не просто тисне кнопки.

У четвер, 28 квітня, міськрада Житомира розглянула питання надання дозволу на розроблення детального плану території по вул. Київській, на території ПАТ «Житомирський меблевий комбінат», проте депутати даний проект рішення не підтримали.

На початку літа Житомирська міська влада планує запустити курсування електрички між Житомиром та столицею. Майже всі документи уже готові, завершуються усі переговори і далі все залежатиме від попиту житомирян на дану послугу.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up