Кримінал

Кримінал

Прокуратурою Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 15, ч. 3...

Навіть вдивляючись в обличчя Олега Ровкова на могильному постаменті, дуже важко сприйняти той факт, що вже немає в живих...

За останні два дні на Житомирщині зафіксовані 3 надзвичайні події, пов’язані з дітьми. У результаті недогляду дорослих у...

Для попередження та припинення незаконного видобутку бурштину на півночі області у місцях можливих копалень ситуацію моніторять...

Зі стартом парламентської виборчої кампанії правоохоронці зареєстрували низку повідомлень про розміщення агітаційних матеріалів кандидатів у народні депутати України  без вихідних даних, передбачених законодавством. Розпочато відповідні перевірки.

Арсенал зброї і боєприпасів у гаражі жителя селища Іршанська 19 червня вилучили поліцейські у результаті проведених слідчих дій.

Двох молодиків, які під час бійки розбили вікно магазина в обласному центрі викрили та затримали працівники Управління поліції охорони.

Прокуратура Житомирської області продовжує вживати послідовні заходи, спрямованні на забезпечення законності при наданні медичної допомоги в’язням.

 За позовом Коростенської місцевої прокуратури господарський суд Житомирської області зобов’язав товариство з обмеженою відповідальністю звільнити земельну ділянку державної форми власності площею 0,45 га та повернути її до земель запасу Лугинської селищної ради.

Нині триває встановлення місцезнаходження безвісно зниклого Вене Сімо Арнольдовича, 09.02.1939 р.н., жителя Бобровського масиву Житомирського району.

17 червня, під час патрулювання вулиці Селецької, патрульні поліцейські помітили чоловіка, поведінка якого здалася інспекторам підозрілою.  

14 червня в обласному центрі оперативники кримінальної поліції Житомирського ВП ГУНП швидко встановили та затримали підозрюваного у причетності до крадіжки з автомобіля.

Житомирська поліція попереджає: не вірте у грандіозні виграші в акціях, в яких не брали участі.

13 червня під час санкціонованих обшуків у домоволодіннях двох жителів м. Андрушівки поліцейські виявили нарковмісні посіви та  уже висушену рослинну сировину.

keyboard_arrow_up