Кримінал

Кримінал

Наркотик, який вбиває психіку з першої ж дози, змушує нападати навіть на рідну матір.

Житомирською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом завідомо неправдивого повідомлення про вчинення злочину та за фактом давання потерпілим завідомо неправдивих показань органу, що здійснює досудове розслідування.

27 січня розшуківці Житомирського відділу поліції встановили особи п’ятьох чоловіків,  причетних до хуліганства на одній з вулиць обласного центру 8 січня.

25 січня у приватному будинку райцентру було виявлено тіло місцевої жительки із ознаками насильницької смерті.

Новоград-Волинською місцевою прокуратурою здійснено публічне обвинувачення у справі щодо психологічного насильства над дружиною, яке систематично скоював 53-річний житель Баранівського району.

Житомирською місцевою прокуратурою здійснено публічне обвинувачення у справі щодо скоєння місцевим жителем низки крадіжок з автомобілів.

23 січня у будинку  жителя райцентру правоохоронці виявили суху рослинну подрібнену масу, загорнену у… ковдру. Попередньо, чоловік таким чином зберігав наркотичний засіб.

Переважну більшість з указаної кількості становлять зразки зброї, здані жителями регіону у результаті профілактичних місячників  добровільного роззброєння. Заходи поліції з протидії незаконному поводженню зі зброєю тривають.

Контррозвідники Служби безпеки України припинили діяльність інформаторської мережі незаконних збройних формувань терористичної організації «ДНР», яка діяла у Лиманському районі на Донеччині. 

23 січня відповідною ухвалою суду 55-річному підозрюваному у розбої обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб без права внесення застави.

keyboard_arrow_up