Кримінал

Кримінал

Прокуратура Житомирщини спільно з правоохоронцями викрили групу «ділків»-імпортерів.

Подія сталась увечері 21 січня в одному із сіл району. У результаті з’ясування стосунків між двома чоловіками після спільного вживання спиртного господар обійстя поранив ножем свого гостя.

За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом виготовлення та розповсюдження відеопродукції, що пропагує культ насильства і жорстокості.

21 січня, перебуваючи поза службою, інспектор поліції Олексій Кравчук побачив жінку, що бігла за невідомим чоловіком та кликала на допомогу.

За процесуального керівництва Новоград-Волинської місцевої прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення групою осіб крадіжок чужого майна із автомобілів.

Нині поліцейські встановлюють, що юнак та його друзі робили біля небезпечної електрощитової.

Житомирською обласною прокуратурою, у межах процесуального керівництва, 19.01.2021 затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт за фактом незаконного придбання, зберігання, пересилання та збуту наркотичних засобів у місцях позбавлення волі, скоєного організованою злочинною групою у складі чотирьох осіб (ч.ч. 2, 3 ст. 307, ч.ч. 1, 2 ст. 309 КК України).

Загалом у 2020-му поліцейські Житомирщини розшукали майже 600 дорослих осіб.

Коростишівською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді адміністративного протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП. 

Працівники групи реагування відсторонені від виконання службових обов’язків до завершення перевірки та прийняття кінцевого рішення.

keyboard_arrow_up