Політика

Політика

Законопроєкт «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» №2598 буде знятий з розгляду, -повідомляє видання Українська правда, посилаючись на слова Голови фракції "Слуга народу", що таке рішення ухвалено після переговорів з главами парламентських фракцій і груп, а також консультацій з Президентом.

Президент України Володимир Зеленський призначив голову Романівської РДА.

Бажаючим обіймати посаду міського голови Житомира прийдеться сплатити заставу у сумі майже 400 тисяч гривень. Відповідну інформацію опублікували на сайті «ЧЕСНО».

Хтось вже призабув той час, коли перші сто днів губернатора Віталія Бунечка були відзначені пресконференцією для журналістів більшості видань Житомирщини.

Зміни до Конституції підготували без залучення органів місцевого самоврядування. АМУ знову б’є на сполох.

27 грудня 2019 року Президент подав до Верховної Ради України оновлений текст проєкту Закону «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» №2598 на заміну тексту від 13 грудня 2019 року.

 Президент України Володимир Зеленський призначив голову Черняхівської РДА.

Рік, що минає, був дуже насиченим на політичні події. Українці пережили двоє виборів, повне оновлення державної влади, ухвалення низки важливих законів і дипломатичних рішень. Про основні політичні віхи цього року дізнались наші експерти. 

Сьогодні, коли надворі добігають останні дні 2019-го року, про житомирські події, які у той же день, коли відбулися, одразу ж отримали назву «чорної середи», говорити важко. 

Голова обласної ради Володимир Ширма 24 грудня бере участь у першому засіданні Ради розвитку громад і територій, яке проходить у Києві під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

keyboard_arrow_up