Політика

Політика

Минулого тижня я розпочав публічний збір коштів для застави в ЦВК. Я, напевно, перший, хто в Житомирі публічно збирає кошти...

На позачергових виборах до Верховної Ради України тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси стало простіше.

Враховуючи рейтинги політичних партій та людей, які включені до списків партій, в новому парламенті буде від 50 до 120 депутатів-списочників,...

Перед початком сесії Житомирської міської ради голова фракції "Батькивщина" Любов Цимбалюк заявила про розпуск фракції.

По одномандатному виборчому округу №62 (Житомирська область) з центром у м. Житомир зареєстровано 4 кандидати в народні депутати України.

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко та народний депутат України Юрій Павленко під робочої поїздки на Житомирщину відвідали Комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго».

Ми, учасники Медіаруху, звертаємося до Вас із нагоди нашого професійного свята, Дня журналіста України, щоб запропонувати порядок денний медіареформ та надати інформацію про першочергові завдання й виклики у сфері свободи слова

Після перемоги Зеленського в Україні з’явився термін «електоральний майдан». Зміна влади відбулася в мирний спосіб, коли перемогла абсолютно нова людина без жодного дня в політиці до цього.

3 червня 2019 року Святослав Вакарчук зустрівся з обласними координаторами партії «Голос які надалі будуть уповноважені представляти партію у 22-х областях України.

Президент Володимир Зеленський відсторонив Сергія Дмитрука від посади голови Коростенської райдержадміністрації Житомирської області.

Після виборів глави держави цьогоріч українців чекає також обрання нового складу Верховної Ради.

Чергова сесія Житомирської обласної ради відбувалася 23 травня – якраз у День героїв. У Житомирі про свято нагадували хіба що прапори, встановлені над приміщенням Житомирської ОДА та обласної ради.

Після обрання нового президента та зміни президентської вертикалі, логічним є проведення парламентських виборів та завершення зміни персонального складу парламенту та уряду.

Завдяки дослідженню системи Прозоро вдалося викрити Житомирську ОДА на порушеннях в закупівлях задля сплати з бюджету області 2,2 млн грн на організацію зустрічі 11 березня з кандидатом в Президенти Петром Порошенком.

keyboard_arrow_up