Політика

У четвер, 9 листопада 2017 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Державним міністром закордонних...

У Житомирі 31 жовтгня команда фахівців Баранівської ОТГ та Інституту Громадянського Суспільства презентувала Стратегію розвитку...

Україна та ОАЕ домовилися про безвізовий режим. 

Уряд підготував законопроект, який дає можливість використання коштів, які направлені на капітальні видатки і стратегічні...

У наступному році обсяг державного та гарантованого боргу України може досягти 2.7 трлн грн. Без залучення нових запозичень Україна не зможе розрахуватись з поточними зобов’язаннями.  

Фінансова децентралізація в дії — більше половини від загальної кількості місцевих бюджетів в Україні вже сьогодні виконали річні показники. 

По информации Госстата, промышленное производство по сравнению с 2013 годом сократилось на 21,2%.

Четвертый год в Украине инфляция одна из самых высоких в мире. Хуже только в Венесуэле и Южном Судане. Цены на продукты выросли в разы.  

– Геноцидные реформы узаконили массовое уничтожение украинцев, – сказал сопредседатель фракции «Оппозиционного Блока» в парламенте Александр Вилкул в комментарии одному из телеканалов.  

У четвер, 19 жовтня, детективи Національного антикорупційного бюро України  завадили нардепу Бориславу Розенблату вивезти за кордон матеріали, важливі для розслідування  «бурштинової справи».

Скасування депутатської недоторканності вже багато років зринає в українській політиці.

Сьогодні, 19 жовтня об 11-ї годині ранку депутата Верховної Ради Борислава Розенблата затримало НАБУ в аеропорту "Київ" (Жуляни) під час спроби вилетіти рейсом W67307 Київ - Кельн у Німеччину.

В сравнении с бюджетом-2013 расходы на полицию и прокуратуру увеличились в 3 раза. При этом минимальная пенсия повысилась на 57%, но курс доллара за это время вырос в 3 раза. То есть власть компенсировала инфляцию себе и силовикам только за счет бюджетных денег, за счет людей.

Нещодавно Верховна Рада ухвалила два важливі закони щодо реінтеграції Донбасу. Голосування було важким і навіть супроводжувалось бійкою. Критики заявляли, що закони суперечать національним інтересам, прихильники наполягали на можливостях для розгортання на окупованому Донбасі миротворчої операції ООН.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up