Політика

Політика

Вместо заявленных в представлении ГПУ 352 страниц, в Аппарате Верховной Рады оппозиционеру хотели дать материалы всего на...

18-19 червня 2018 року Асоціація міст України проводить у Києві ХIV Український муніципальний форум.

Кабінет Міністрів України в рамках політики посилення економічних позицій держави напрацьовує подальші рішення, направлені...

Виборча кампанія розпочалася менше ніж за 10 місяців до президентських виборів.

В Україні починає впроваджуватись нова політика управління відходами.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зробили спільну заяву, присвячену важливості ухвалення цього пленарного тижня проекту закону про Антикорупційний суд України.

В Україіні та у всьому світі відбуваються масові акції на підтримку українських політичних в'язнів кремлівського режиму.

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич 31 травня зустрівся із Надзвичайним та Поважним Послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в України Джудіт Гоф.

Сьогодні 31 травня 2018 року в приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеці  ім. О.Ольжича відбувся брифінг на тему «Громадська експертиза в дії».

Сопредседатель фракции Оппозиционного блока в парламенте Александр Вилкул на своей странице в Facebook написал:

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка Лабунська?

52 випускники отримали сертифікати Школи місцевого самоврядування-2018.

С трибуны Рады сопредседатель фракции Оппозиционного блока в парламенте Александр Вилкул жестко выступил против подготовки властью масштабных фальсификаций выборов.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up