Політика

Політика

Віднині колегіальні органи місцевого самоврядування можуть проводити свої засідання дистанційно.

26 березня не відбудеться позачергове засідання Верховної Ради, яке раніше анонсували нардепи.

У четвер, 26 березня, нардепи зберуться на позачергове засідання. НЕ онлайн, а в будівлі Верховної Ради.

В ОНЗ «Романівська гімназія» на початку лютого пройшла робоча нарада за участі керівників району та депутата Житомирської обласної ради Ігоря Ходака, під час якої обговорювали питання продовження робіт по облаштуванню вхідної групи Романівської гімназії, зокрема про укладання плитки та заміну огорожі вхідної частини.

Оргкомітет Муніципальної освітньої програми для молоді «Школа місцевого самоврядування» повідомляє про перенесення початку занять.

Сильне місцеве самоврядування на всіх рівнях адміністративно-територіального устрою, збалансований нагляд за діяльністю місцевої влади та ресурси на виконання повноважень.

5 березня 2020-го року стало датою для проведення чергової сесії Житомирської обласної ради. 

Депутатський корпус 5 березня на 30-й сесії обласної ради проголосували за утворення лісового заказника місцевого значення «Миропільський».

Депутати обласної ради 5 березня під час 30-ї сесії прийняли кілька звернень до вищих органів влади, зокрема Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України,НКРЕКП, в яких висловили думки та пропозиції щодо врегулювання суспільних відносин та умов життя громадян, вдосконалення правової основи державного і громадського життя.

Верховна Рада України призначила Прем’єр-міністром України Дениса Шмигаля. За таке рішення проголосував 291 народний депутат.

keyboard_arrow_up