Політика

Політика

За декілька тижнів офіційно стартує президентська виборча кампанія.

У Житомирській області потенційні кандидати в Президенти почали нагадувати про себе ще з осені через білборди, сітілайти,...

Военное положение, которое руководство страны пыталось использовать для переноса выборов президента, нанесло серьезный удар...

Богунська та Корольовська районні ради по факту є органами місцевого самоврядування. Однак в дійсності ці ради наразі є неповноцінними. Вони не мають ні свого бюджету, ні власних повноважень (як орган місцевого самоврядування), загалом не приймають рішень, які б стосувалися мешканців району.

Прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив новий етап реформи децентралізації, який дає поштовх для розвитку України.

Александр Вилкул высказал мнение по поводу введения военного положения в некоторых областях Украины.

На цьому наголосив голова обласної ради Володимир Ширма, - повідомляє прес-служба облради.

Президент Петро Порошенко висловив сподівання, що країни НАТО після агресивної атаки Росії на українських моряків допоможуть забезпечити безпеку судноплавства в акваторії Чорного і Азовського морів.

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні». 26 листопада Глава держави підписав Указ «Про введення воєнного стану в Україні» і в той же день Верховна Рада ухвалила Закон про його затвердження.

Президент Петро Порошенко наголошує, що після запровадження воєнного стану не будуть застосовуватися жодні обмеження конституційних прав і свобод громадян нашої держави.

Є  старий американський фільм «Хвіст виляє собакою», сюжет якого показує ситуацію, коли для відволікання уваги та підняття рейтингу президента перед виборами вирішують інсценувати військовий конфлікт, який відбувається лише на кіностудії та у сюжетах новин.

Парламент ухвалив рішення щодо проведення президентських виборів 31 березня 2019 року.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up