Політика

Початок 2018-го став для ОТГ стартовим майданчиком для нової моделі фінансових взаємин із центром. Усі 665 громад, в яких...

Президент нагородив  орденом «За мужність» ІІІ ступеня сержанта Тетяну Житомирець.  

Власні доходи місцевих бюджетів за 2017 рік зросли до 192 млрд гривень, в той же час залишки на рахунках місцевих бюджетів...

В эфире телеканала «112 Украина» сопредседатель фракции Оппозиционного Блока в парламенте Александр Вилкул сказал:  - Я...

Сопредседатель фракции Оппозиционного блока в парламенте Александр Вилкул потребовал от Премьер-министра Владимира Гройсмана детального отчета о ходе переговоров с МВФ.

Александр Вилкул назвал основные шаги, которые необходимо предпринять, чтобы вернуть мир на Донбасс и в Украину.

"Минус 180 тысяч человек за 11 месяцев. Еще 8 миллионов уехали. Вот жестокая цена экспериментов, которые правительство называет «реформами»", — Александр Вилкул.

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2229-VIII «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Про це повідомляється на офіційному сайті Глави держави. 

У 2017 році Верховна Рада ухвалила низку ключових законів, які запустили довгоочікувані реформи в освітній, медичній, пенсійній та інших сферах життя. У 2018-му  також планується чимало законодавчих нововведень, які мають покращити економічні та соціальні показники України. Яких змін чекати українцям і до чого готуватися у 2018 році? Відповіді шукали аналітики Центру громадського моніторингу та контролю.  

Сільській медицині бути!  Президент України підписав Закон 7117 «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».

Рік, що минає, був багатим на економічні та політичні події.  

Для нас є важливою не просто кількість громад, але й їх пропорційне зростання в усіх областях. Зараз маємо лідерів – Житомирську, Дніпропетровську, Тернопільську і Хмельницьку області. Але є аутсайдери. Важливо, аби Верховна Рада ухвалила проект закону № 6466 про внесення змін до Закону «Про добровільне об'єднання територіальних громад» щодо приєднання територіальних громад сіл і селищ до громад міст обласного значення. Про це в інтерв’ю ІА «Укрінформ» розповів Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

11 декабря 2017 Венецианская комиссия раскритиковала принятый провластной коалицией закон об образовании, который запрещает учиться на родном языке.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up