Політика

Президент  Петро Порошенко звільнив Павла Ігнатенка із посади голови Черняхівської районної державної адміністрації.  

Тривалий час українське село розглядалося тільки як ресурс для аграрної діяльності.  На цьому тлі питання туристичного та...

Авіабудування – одна з найпривабливіших інвестиційних галузей в Україні. Адже наша держава входить до невеликого переліку...

«Живи Житомиром – створюй Житомир» - під таким гаслом стартував Другий форум інтегрованого розвитку міста, до якого долучилися...

Для того чтобы поднять качество медицинского обслуживания и защитить людей, необходимо, как в развитых странах, ввести медицинские страховки за счет работодателя. Об этом в эфире телеканала «112 Украина» заявил сопредседатель фракции «Оппозиционный Блок» Александр Вилкул.

Сопредседатель фракции «Оппозиционного Блока» в парламенте Александр Вилкул, отвечая на вопрос журналистов о внешнеполитическом курсе страны, сказал: «Курс в НАТО – это хорошо на уровне лозунгов».  

Тема телевізійного ефіру: «”Прорив” Саакашвілі – каталізатор політичної кризи в Україні».  

На початку вересня почала роботу сьома сесія Верховної Ради, яка триватиме до лютого наступного року. За традицією Президент України Петро Порошенко звернувся до парламентаріїв зі щорічним посланням, у якому перерахував головні досягнення та виклики, що стоять перед державою. Цей виступ – одна з найголовніших подій року, яка визначає пріоритети та порядок денний наступного політичного сезону, окреслює вектор розвитку всієї країни. Центр громадського моніторингу та контролю зібрав головні тези.  

Як формуються місцеві бюджети у рамках фінансової децентралізації і які проекти можна реалізувати за отримані кошти, дослідив Центр громадського моніторингу та контролю.  

Сопредседатель фракции «Оппозиционного Блока» в парламенте Александр Вилкул прокомментировал начало осенней работы Верховной Рады.  

З 1 січня 2018 року іноземці зможуть в'їжджати до України тільки за біометрикою. У разі відсутності біометричного паспорта у в'їжджаючого йому доведеться заповнювати спеціальні анкети і здавати відбитки пальців. Таке рішення РНБО, яке 30 серпня підписав президент України. 

Сопредседатель фракции «Оппозиционного Блока» в парламенте Александр Вилкул сказал: «Один из алгоритмов расчета будущей загрузки тюрем: уровень бедности, а также сколько детей 10-11 лет читают и занимаются в кружках и спортивных секциях. Сокращение властью спортивных школ и внешкольного образования – угроза роста преступности в будущем».

Україна освоює світові ринки: за два роки після підписання угоди про зону вільної торгівлі з ЄС влада уклала аналогічний договір із Канадою. Спрощений торговельний режим між нашими державами почав діяти з 1 серпня. Експерти та політики жваво заговорили про нові інвестиційні та бізнесові перспективи для України. А чи виграють від нової угоди пересічні громадяни та яку практичну користь вона їм принесе?  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook