Політика

Політика

Останнім часом події в Новогуйвинській громаді привертають до себе увагу не тільки місцевих мешканців, а й Житомирщини також.

Відверто проросійські депутати, обвинувачені в державній зраді, втратили мандати після того, як президент позбавив їх громадянства і відповідні рішення проголосували у парламенті. Мова йде про Віктора Медведчука, Андрія Деркача, Тараса Козака та Рената Кузьміна

На засіданні Кабінету міністрів України 24 січня прийнято низку кадрових рішень. Зокрема звільнено чотирьох осіб з посад заступників міністрів та п'ять голів обласних військових адміністрацій.

Сформована у 2019 році та друга за чисельністю фракція Верховної Ради “Опозиційна платформа – За життя” припинила своє існування минулоріч у травні.

Європарламент підтримав резолюцію про створення спеціального трибуналу щодо злочину російської агресії проти України, яке скоїло керівництво РФ та Білорусі

Сьогодні, 10 січня, відбулась 13-а позачергова сесія Житомирської обласної ради восьмого скликання, - повідомила пресслужба облради. На засіданні були присутні 36 депутатів.   

Петиція з вимогою «обов’язкового маркування для товарів від брендів-спонсорів російського тероризму» зʼявилась на сайті Президента України 29 грудня. За перші декілька днів петиція набрала більше 4500 голосів. 

Асоціація міст України звернулася до Президента України Володимира Зеленського про застосування ним права вето щодо прийнятого Верховною Радою України проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності» №5655 від 11.06.2021.

38 питань порядку денного опрацювали на черговій 12-й сесії депутати обласної ради.

Під час сесії Житомирської обласної ради 7 грудня депутати прийняли рішення звернутися до центральних органів влади України з проханням заборонити діяльність релігійних громад УПЦ (МП).

keyboard_arrow_up