Політика

Політика

Під час засідання першої сесії VIII скликання обласної ради 27 листопада було обрано першого заступника голови облради.

Головою Житомирської обласної ради обрано Володимира Федоренка (партія «Слуга Народу»), який раніше обіймав посаду першого заступника голови Житомирської ОДА.

У зв'язку з карантинними обмеженнями, сесія відбувається в режимі обмеженого доступу.

22-го листопада у Житомирській області відбудеться повторне голосування з виборів депутатів до Вишевицької, Дубрівської, Гладковицької сільських та Корнинської селищної рад.

Житомирська міська територіальна виборча комісія 6 листопада о 14:00 розпочала своє засідання, на якому встановили результати виборів міського голови та депутатів міської ради.

Вже пройшло більше тижня, як житомиряни зробили свій вибір на чергових місцевих виборах. Хоча вже є припущення, що другого туру на крісло мера у Житомирі не буде, офіційного результата все ж поки що немає. 

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського розпочалося термінове закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) щодо невідкладних заходів, яких має вжити держава після рішення Конституційного Суду щодо неконституційності окремих положень закону про запобігання корупції та статті 366-1 Кримінального кодексу України.

У Національному агентстві з питань запобігання корупції заявили, що через закриття доступу до держреєстру не можуть провести спецперевірку переможців місцевих виборів.

Найближчим часом вони будуть всі опрацьовані.

keyboard_arrow_up