Політика

Політика

Керівник Росії Володимир Путін оголосив про проведення часткової мобілізації в Росії, щоб захистити "ДНР", "ЛНР" та інші окуповані території в Україні.

Сьогодні так звані «адміністрації» тимчасово окупованих Херсонської та Запорізької областей виступили з проханням «терміново провести референдум про приєднання до росії». Напередодні про це заявили й у так званих «Л/ДНР».

Президент Володимир Зеленський заявив, що українську владу попереджали про російське вторгнення, проте конкретних даних партнери не надавали. Він також заявив, що якби людям розповідали про можливу війну раніше, то це призвело б до масштабної паніки, і захищатися було б важче.

Хакери атакували українські радіостанції та розповсюдили фейк про проблеми зі здоров’ям Президента України.

Президент Володимир Зеленський доручив прем'єр-міністрові Денису Шмигалю опрацювати питання запровадження обов'язкового іспиту для здобуття громадянства України.  

Володимир Зеленський вважає, що білоруському народу треба робити все, щоб не втягнутись в цю війну. Президент зазначив, що Україна готується до можливого нападу.

1 липня набуло чинності рішення уряду про припинення безвізових подорожей для росіян в Україну

Сьогодні, 23 червня, Європейський парламент ухвалив резолюцію на підтримку надання Україні статусу кандидата на вступ до Євросоюзу.

О 16:30 за Києвом розпочнеться засідання Євроради, за підсумками якого може відбутися пресконференція.

За пропозиціями АМУ Уряд вніс зміни до порядку формування та виконання місцевих бюджетів у період воєнного стану.

keyboard_arrow_up