Політика

Політика

19 лютого відбулося перше засідання Окружної виборчої комісії №62 з виборів Президента України.

Сесії Житомирської обласної ради упродовж останніх місяців мають дуже цікаву закономірність: до сесійного залу, окрім депутатів,...

31 березня відбудуться вибори Президента України. Як скористатись своїм правом і проголосувати внутрішньо переміщеним особам?...

Верховна Рада України затвердила в цілому ініційовані президентом зміни до Конституції України щодо курсу країни на членство...

Минулий рік став роком зростання соціального захисту військових та правоохоронців – як у сегменті матеріального забезпечення, так і в сегменті покращення житлових умов.

Представники Громадського руху Олександра Шевченка «Країна гідності і правди» по телефону проводять соціологічне опитування. Запитують абонентів про патріотизм, віру і за кого голосуватимуть на виборах.

Житомирський обласний штаб Петра Порошенка проводить масштабні опитування, штаб Юлії Тимошенко втрачає агітаторів, а Юрій Бойко захопив контроль над колишніми структурами Опоблоку в області.

Під час Форуму «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» Президент Петро Порошенко оголосив своє рішення вдруге балотуватися на посаду Президента України.

31 грудня стартувала офіційна виборча кампанія, почалась реєстрація кандидатів.

Шановні друзі, почну з того, що президентська виборча кампанія 2019 року офіційно стартувала 31 грудня 2018 року, з чим всіх Вас щиро вітаю. Адже були певні сумніви, побоювання, підозри про те, що виборчі перегони відкладуть, відмінять, відтермінують.

Про це розповів Геннадій Зубко під час прес-конференції «Реформи NON-STOP. Масштаб змін».

Що обіцяли нам народні обранці і що врешті зробили - детальний аналіз від "Слова і Діла".

Сьогодні, 23 січня, на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував плани Уряду по продовженню реформи децентралізації, яка визнається експертами як одна з найуспішніших реформ в Україні.

Декілька років тому на одній міжнародній конференції посол США в Україні радив нам, що для реформування країни нам необхідно прожити декілька років без дострокових виборів.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up