Політика

Політика

Продовжується нарада з протидії незаконному промислу бурштину в Олевському районі за участю президента країни Володимира...

В Олевськ приїхав президент та представив нового голову обласної державної адміністрації - Віталія Івановича Бунечка.

У четвер з самого ранку в обласній держадміністрації журналісти «обривали» телефони. Однак працівники управління інформаційної...

"Слуги народу" відправили інших депутатів на гальорку Ради.

Уже зовсім скоро Верховна Рада 9-го скликання розпочне свою роботу. 29 серпня новообрані депутати зберуться на перше засідання і візьмуться розподіляти повноваження.

Президент Володимир Зеленський підписав указ № 594 щодо питання спрощення набуття громадянства України окремими категоріями осіб.

Сьогодні в Житомирі проходить одиночний пікет «Я - не біосміття!».

Вже більше тижня у Житомирі «гуляє» новина про очікуване призначення нового голови Житомирської обласної державної адміністрації. На посаду, яка вже два місяці залишається вакантною, претендує полковник СБУ Віталій Бунечко. 

Фініш недавньої кампанії з виборів до Верховної Ради України відзначився кількома скандальними подіями.

У вівторок чи середу очікується, за чутками, прибуття в Житомир президента Володимира Зеленського, який повинен представити Житомирщині нового губернатора.

30 липня під час брифінгу керівник Офісу Президента України Андрій Богдан сказав, що необхідно закінчити реформу місцевого самоврядування – формування ОТГ, а вже після цього проводити вибори на місцевому рівні.

Апеляційний адмінсуд у Вінниці скасував перерахунок голосів у виборчому окрузі №64 з центром у місті Коростені на Житомирщині.

Повідомлення про телефонну розмову президентів України і Білорусі опубліковане на офіційній сторінці президента Олександра Лукашенка.

keyboard_arrow_up