Політика

Політика

Урочисте відкриття 50-ої сесії Муніципальної освітньої програми для молоді «Школи місцевого самоврядування» відбулося 15...

Президент Володимир Зеленський влаштував безпрецедентний в історії України прес-марафон.

Кількість об’єднаних громад в Україні наближається до тисячної позначки.

У вівторок, 8 жовтня, відбувся брифінг голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка, під час якого він прокоментував узгодження...

З необхідних 33 голосів  для прийняття рішення у сесійній залі знайшлось лише 25 голосів.

Депутати Житомирської обласної ради підтримали звернення обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Розпочалася позачергова 27 сесія обласної ради VII скликання. У сесійній залі сьогодні, 8 жовтня, зареєструвалися 36 депутатів.

Двадцять сьома (позачергова) сесія обласної ради сьомого скликання відбудеться 8 жовтня.

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань повідомили про підозру народному депутату Верховної Ради 5-8 скликань Сергію Пашинському у заподіянні громадянину тяжкого тілесного ушкодження.  

На житомирській трасі поліція переслідувала активістів, що влаштували акцію протесту проти узгодження формули Штайнмайєра, у п’ятницю, 4 жовтня, біля театру ім. Кочерги.

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Республіки Білорусь Олександром Лукашенком у рамках участі в Другому форумі регіонів України та Республіки Білорусь у м. Житомирі.

У Житомирі на площі Соборній поставили залізні арки, через які на територію площі пускають лише акредитованих, а інших просять обійти в обхід. На вулиці Леха Качинського під цими ж арками одночасно відбулося дві акції протесту. 

В рамках форуму у Житомирському обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбувається пленарне засідання.  

У вівторок 2 жовтня біля Житомирської ОДА зібралося кілька десятків чоловік, що виступили проти узгодження формули Штайнмайєра. За словами активістів, у погодженій формулі Штайнмаєра немає ані слова про виведення окупаційних військ:

keyboard_arrow_up