Політика

Політика

Парламентські політсили не відзвітували, куди витратили 1,5 мільярда отриманих з держбюджету гривень.

Окремі держави Європейського Союзу підняли питання можливості скасування безвізового режиму з країнами Західних Балкан, а також з Україною, Грузією і Молдовою, через серію зловживань з боку громадян цих держав.

Президент Володимир Зеленський звільнив Юрія Денисовця з посади голови Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області.

Поки офіційні відомства не підтверджують і не спростовують прізвища лікарів, які продавали безкоштовні онкопрепарати у аптечні мережі, у партії ОПЗЖ зробили офіційну заяву: вони виключають Гринчука з партії.

З-поміж багатьох питань, як стосуються життя-буття у Романові місцевої влади, часто виникає питання, яке напрошується у порівнянні із діяльністю місцевої влади в інших регіонах Житомирщини.

Десять основних питань порядку денного та три додаткових розглянули депутати під час роботи постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

Про це повідомила пресслужба облради.

Розмови про майбутню політичну осінь не вщухають не лише на кухнях українців, але й тривають практично в усіх людних місцях.

Слідчі ДБР повідомили про підозру колишнім посадовим особам Міністерства оборони України та ПрАТ «Кузня на Рибальському» через поставку до Збройних Сил України військової техніки низької якості.

Минула сесія Житомирської обласної ради, яка проходила 27 травня 2021 року, ухвалила насправді багато питань як щоденного, так і стратегічного порядку життя Житомирської області.

keyboard_arrow_up