Політика

Прийнятий 3 квітня цього року закон про приєднання громад до міст обласного значення відкриває нові можливості для розвитку...

Уряд ухвалив законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення...

Безработица лишает Украину будущего. Ее уровень среди двадцатилетних практически в два раза превышает средний по экономике....

Про підсумки попереднього етапу реформи децентралізації і пріоритети політики регіонального розвитку Прем’єр-міністр України...

Страну и людей надо спасать в прямом смысле слова - Украине грозят новые вспышки заболеваний, если не уволить Супрун

Більше 4-х років в Україні внутрішньо переміщені особи з Донбасу не можуть брати участі у місцевих виборах. Саме тому 28 березня у Житомирі відбулась відкрита зустріч переселенців міста під гаслом «Переселенці - ВиБорці».

Оппозиционер убежден, что необходимо остановить войну между силовиками, вернуть в правоохранительную систему профессионалов, прекратить использовать правоохранительные органы для политических и бизнесовых преследований.

Нещодавно на офіційному сайті НАТО з’явилося повідомлення про те, що Україна стала аспірантом Альянсу.

Доведя Украину и людей до нищеты, провластные партии опять решили начать спекулировать на конфликтных политических вопросах, чтобы в очередной раз расколоть страну.

Сопредседатель фракции Оппозиционного блока  в парламенте Александр Вилкул на своей странице в Facebook написал: «Задумывались ли Вы, как за последние годы власть изменила значение привычных нам слов?

Депутаты требуют признать неконституционной так называемую «медреформу». Об этом, выступая с трибуны Верховной Рады, заявил сопредседатель фракции Оппозиционного блока в парламенте Александр Вилкул.

На останній сесії депутати Станишівської сільської ради одноголосно підтримали проект рішення «Про затвердження Кодексу депутатської етики».

Ми повинні сьогодні більше шукати й підтримувати лідерок-жінок серед місцевого самоврядування для того, щоб їм допомагати очолити ту чи іншу громаду. Якщо звернутись до статистики, дійсно в 2015 році, коли було сформовано перших 159 ОТГ – 19% жінок очолили громади, і з кожним роком ця тенденція змінюється не на їх користь.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює створення спеціальної комісії з питань виконання вимог законодавства з захисту бізнесу і відповідальності контролюючих органів за надмірний тиск на підприємців. Відповідну ініціативу Глава Уряду озвучив під час засідання Уряду.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up