Політика

У четвер, 13 липня, Верховна Рада ухвалила запропоновані урядом Володимира Гройсмана зміни до бюджету-2017, які передбачають...

Передумов для підвищення ціни на природний газ для населення немає. Про це на прес-конференції заявив заступник Міністра...

Рада національної безпеки і оборони України під головуванням Президента Петра Порошенка розглядає питання посилення контролю...

У Державній прикордонній службі України підвели підсумки роботи першого місяця безвізового режиму. 

Украина становится очагом эпидемиологической угрозы для всей Европы.  

– И это данные только по тем работникам, которые оформлены официально. Средняя сумма долга УЖЕ составляет 8625 грн на человека! Необходимо восстанавливать промышленность и экономику. Иначе самым загруженным гос. органом будет продолжать быть служба, которая выдает загранпаспорта, – сказал сопредседатель фракции «Оппозиционного Блока» в парламенте Александр Вилкул.  

В Україні тривають енергетичні реформи: модернізація ТЕЦ, пошук нових постачальників вугілля та газу, збільшення власного видобутку, розвиток «зеленої» енергетики. Чимало заходів здійснюється і в житловому секторі: громадяни утеплюють оселі та освоюють енергоощадні технології. Усе це покликано оптимізувати енергоспоживання, а відтак – і зменшити суми у платіжках. Енергоощадність впроваджується і на законодавчому рівні. Зокрема, 22 червня Верховна Рада ухвалила закони «Про комерційний облік комунальних послуг» та «Про енергетичну ефективність будівель». Які зміни вони принесуть звичайним мешканцям, розбиралися експерти Центру громадського моніторингу та контролю.  

У 2017 році передбачено проведення наступного етапу реформи державної служби. Про це у четвер, 7 липня,  сказав на семінарі для регіональних журналістів «Реформа публічної адміністрації: в очікуванні дива» Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко.

Нинішнє літо 2017-го року знову називають передвиборчим. Щоправда, до виборів, які начебто «стартануть ось-ось», в Україні готуються вже понад  рік. У минулому, 2016-у, цілий ряд партій якраз напередодні літньої пори вже й кандидатів на мажоритарних округах розподілили і визначили, бо виборами до парламенту в Україні «пахло» все більше і більше.  

– А первым шагом необходимо восстановить мир, – об этом сказал сопредседатель фракции «Оппозиционного Блока» в парламенте Александр Вилкул в видеообращении к выпускникам школ, родителям и студентам, отвечая на вопрос о том, что необходимо для обеспечения молодежи работой после окончания колледжей, институтов и университетов.  

Сьогодні, 4 липня, Кабінет Міністрів України ухвалив проект закону “Про приватизацію державного майна”. 

Російська агресія на Донбасі та анексія Криму примусили більшість українців переглянути погляди на позаблоковий статус України, а пошук сильних союзників став для держави одним із головних завдань

Президент Петро Порошенко переконаний, що народні обранці мають скасувати депутатську недоторканність. Відповідний законопроект вже готовий до розгляду і потребує лише підтримки та рішучості самих депутатів, наголосив Глава держави.

Президент України Петро Порошенко 20-21 червня здійснив перший офіційний візит до США після обрання нового американського лідера. Як Дональд Трамп прийняв українського Президента і які наслідки візиту української делегації?