Політика

Політика

Десять основних питань порядку денного та три додаткових розглянули депутати під час роботи постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

Про це повідомила пресслужба облради.

Розмови про майбутню політичну осінь не вщухають не лише на кухнях українців, але й тривають практично в усіх людних місцях.

Слідчі ДБР повідомили про підозру колишнім посадовим особам Міністерства оборони України та ПрАТ «Кузня на Рибальському» через поставку до Збройних Сил України військової техніки низької якості.

Минула сесія Житомирської обласної ради, яка проходила 27 травня 2021 року, ухвалила насправді багато питань як щоденного, так і стратегічного порядку життя Житомирської області.

Перший заступник голови облради Олег Дзюбенко очолив партію «УДАР Віталія Кличка» на Житомирщині, його заступником став відомий журналіст Єгор Чечеринда. Таке рішення ухвалено на загальних зборах обласної організації партії.

У четвер, 27 травня 2021 року, відбулася чергова четверта сесія восьмого скликання Житомирської обласної ради. 

Почалася сесія Житомирської обласної ради. Всіх бажаючих до сесійній зали не пропускають під проводом протикарантинних заходів.

У сесійній залі зареєструвалося 58 депутатів, сесія визнана повноважною і розпочала свою роботу.

Планують розглянути 122 питання порядку денного.

keyboard_arrow_up