Політика

Політика

18 квітня до Житомирського та Коростенського відділів поліції надійшли  повідомлення про розповсюдження матеріалів про кандидатів...

Поліцейські Житомирщини працюють у посиленому варіанті несення служби для забезпечення належного правопорядку та безпеки...

Порівняно з першим туром увага сайтів регіону до президентської компанії значно знизилася. Приводом для переважної більшості...

Вже у цю неділю, 21 квітня, в Україні пройде другий тур виборів Президента України. Загалом у Житомирській області зареєстровано...

З 17 квітня в області розпочався процес завезення бюлетенів до окружних виборчих комісій. Поліцейські супроводжують цей процес та забезпечують охорону документів та приміщень ОВК.

Виборець, який не здатний самостійно пересуватися, має право голосувати за місцем перебування. Про це у списку виборців повинна бути відмітка навпроти вашого прізвища: «НСП» – не здатний самостійно пересуватися. Роз’яснення надано в межах проекту «Я маю право!».

Дорогие житомиряне, мои  дорогие друзья.

15 квітня до Коростенського відділу та Малинського відділення поліції надійшли повідомлення про виявлення в районних центрах агітаційних матеріалів без відповідних вихідних даних.

Чим ближче до 21 квітня, тим більше з’являється бруду та негативу щодо кандидата Володимира Зеленського.

10 квітня о 09:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу сухої рослинності на відкритій території поблизу села Білокоровичі Олевського району.

Сьогодні перед ОДА відбувся мітинг проти корупції та за чесні вибори.

Заява керівника Житомирського обласного партійного осередку ВО “Батьківщина”.

10.04.2019 року відбулось спільне засідання членів політичного бюро Житомирської обласної та міської партійних організацій ВО «Батьківщина», депутатів Житомирської обласної ради на якому були прийняті рішення, про які ми хочемо повідомити громаду Житомирщини.

Читачі нашої газети добре знайомі із цікавими та змістовними матеріалами за участі колишнього мера Житомира Георгія Буравкова.

keyboard_arrow_up