Погода

Не звернувши на ніч свою увагу, хмари вже з ранку виправлять цей недолік, та похмура погода буде триматися у Житомирі до...

У Житомирі хмарний день та похмурий вечір прийдуть на зміну ясному ранку. Без опадів. +15 - +22 градуси тепла.

У Житомирі протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Дощ із грозою, який вдень прийде на зміну дощу, продовжуватиме йти...

21-го травня циклон Axel закидатиме нам атмосферні фронти. А ті, у свою чергу, закинуть нам чергові дощі, грози та навіть...

З самого ранку небо у Житомирі вкрилося хмарами, які протримаються до кінця дня. Без опадів. +16-+25 градусів тепла.

Весь день у Житомирі буде хмарним. Удень очікується дощ із грозою, який до вечора повинен закінчитися. +19-+24 градуси.

Український гідрометцентр попереджає про погіршення погоди.

Протягом усього дня погода у Житомирі буде похмурою. Після обіду дощу, який розпочався вранці, прийде на зміну дощ із грозою і продовжуватиметься до завершення дня. Від 14 до 21 градуса тепла.

Скучивши за теплом, жителі Житомира, як і всієї України, стикнулися з небажанням весни передавати свої повноваження літу. Можна жартома провести аналогію з політичною погодою, але погода справжня тільки готує нам сюрпризи.

Про погіршення погоди попереджає Житомирський гідрометцентр.

У Житомирі протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Дощ із грозою, який вдень прийде на зміну ранковому дощу, продовжуватиме йти до пізнього вечора. +14-+21 гардус тепла.

У найближчі 1-2 години із збереженням до кінця доби 14 травня та вночі 15 травня у Житомирі та області очікуються грози. ( І рівень небезпечності – жовтий).

Протягом усього дня у Житомирі утримається хмарна погода. Більша частина дня пройде без опадів, а ближче до вечора очікується дощ із грозою. +14-+21 градус тепла.

keyboard_arrow_up