Погода

Хмарна погода буде триматися у Житомирі до самого вечора. Без опадів. Температура повітря -1 +2 град. С.

Хмарна погода протримається у Житомирі увесь день. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від -4 С до +4 С. 

З ранку до самого вечора небо у Житомирі буде вкрите хмарами. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від 0 С до +6...

День та вечір у Житомирі будуть ясними, прийшовши на зміну похмурому ранку. Без опадів.

Весь день у Житомирі буде хмарним. Нічний дрібний дощ вранці може змінитися дрібним мокрим снігом, який повинен припинитися в середині дня. Температура повітря +3 град. С.

Протягом усього дня у Житомирі утримається хмарна погода. Дрібний дощ йтиме весь час. Удень він посилиться, а до вечора послабшає.

Хмарна погода протримається у Житомирі увесь день. Ввечері дрібний дощ, який йтиме майже весь день, припиниться. Температура повітря коливатиметься від +6 С до +8 С. 

У Житомирі протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Можливий дрібний дощ. Температура повітря коливатиметься від +3 С до +6 С. 

Протягом усього дня у Житомирі утримається хмарна погода. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +2 С до +5 С. 

Хмарна погода протримається у Житомирі увесь день. Без опадів. Температура повітря +5 +6.

Увесь день у Житомирі утримається ясна погода. Без опадів. Температура повітря +5 +10 град.С.

З ранку до самого вечора небо у Житомирі буде вкрите хмарами. Уночі розпочався дрібний дощ, але він припинився ще до ранку. До пізнього вечора опадів більше не очікується. Температура повітря коливатиметься від +7 С до +9 С. 

Хмарна погода буде триматися у Житомирі до самого вечора. Вранці розпочався дрібний дощ, і протягом усього дня він поступово посилюватиметься. Температура повітря коливатиметься від +6 С до +9 С. 

З ранку до самого вечора у Житомирі небо буде вкрите хмарами. Можливий дрібний дощ. Температура повітря коливатиметься від +1 С до +6 С. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up