Погода

Весь день у Житомирі буде хмарним. Протягом усього дня очікується дощ із грозою. Тепература до 25 вище нуля.

Весь день у Житомирі буде хмарним. Удень очікується дощ. Ввечері він повинен послабшати. Температура від 17 до 25 тепла.

В цей день у Житомирі хмар на небі не було тільки вночі, а з ранку й до самого вечора буде зберігатися похмура погода. З...

З ранку до самого вечора небо у Житомирі буде вкрите хмарами. Без опадів. Температура від 15 до 24 тепла.

Хмарна погода буде триматися у Житомирі до самого вечора. Без опадів. Температура від 18 до 26 тепла.

Небо у Житомирі вже вдень воно затягнеться хмарами, які протримаються до кінця дня. Удень очікується дрібний дощ, проте до вечора він повинен закінчитися. Температура до 28 вище нуля.

Починаючи з самого ранку й до пізнього вечора, небо у Житомирі буде вкрите хмарами. У другій половині дня очікується дощ із грозою, який йтиме до самого вечора. Температура від 16 до 25 тепла.

У Житомирі спостерігається ясне небо, але вдень воно вкриється хмарами, які не зникатимуть до пізнього вечора. Удень і ввечері можливий дощ із грозою. Температура від15 до 26 тепла.

Погода у Житомирі буде ясною, тільки ввечері на небі з'являться хмари. Майже весь день мине без опадів, тільки ближче до вечора може розпочатися дрібний дощ. Температура 20-25 градусів тепла.

Які погодні сюрпризи нам підготувала небесна канцелярія, розповідає синоптик Наталка Діденко.

На зміну похмурому ранку прийде ясний день, але ввечері у Житомирі небо знову затягнеться хмарами. Ближче до вечора може розпочатися дощ із грозою. Температура від 17 до 26 тепла.

Незважаючи на ясний ранок, вдень та ввечері у Житомирі погода буде похмурою. Без опадів. Температура до 25 тепла.

У Житомирі хмарно з просненнями. Без опадів. Температура від 15 до 23 тепла.

Відзавтра температура повітря почне підвищуватися.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up