Погода

Хмари, що з'явилися на небі вранці, протримаються у Житомирі майже увесь день, але ввечері повинні розсіятися. Без опадів....

Згідно з даними Погода УНІАН, вже завтра в Україні значно потеплішає.

Незважаючи на ясну ніч, ранок у Житомирі - похмурий. Хмари займатимуть своє місце під сонцем до самого вечора. Удень та ввечері...

На небі у Житомирі цього дня не буде жодної хмаринки. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від -2 С до +10...

Хмарна погода буде триматися у Житомирі до самого вечора. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +1 С до +6 С. 

Незважаючи на ясну ніч, ранок у Житомирі - похмурий. Хмари займатимуть своє місце під сонцем до самого вечора. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від -1 С до +8 С. 

Не звернувши на ніч свою увагу, хмари вже з ранку виправлять цей недолік, та похмура погода буде триматися у Житомирі до самого вечора. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від -2 С до +9 С. 

 Український гідрометеорологічний центр попереджає,що найближчими днями в Україні кардинально зміниться погода.

Весь день у Житомирі буде хмарним. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +1 С до +8 С. 

У Житомирі протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Удень та ввечері можливий дрібний дощ. Температура повітря коливатиметься від +4 С до +11 С. 

Весь день у Житомирі буде хмарним. Удень йтиме дрібний дощ, ввечері опадів не очікується. Температура повітря коливатиметься від +7 С до +12 С.

У Житомирі ранкове прояснення не робить великої погоди на фоні похмурого дня в цілому. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +2 С до +13 С. 

Зустрічаючи нас безхмарним ранком, погода зміниться вже у середині дня, й небо у Житомирі вкриється хмарами, які протримаються до вечора. Майже весь день мине без опадів, тільки ближче до вечора може розпочатися дощ. Температура повітря коливатиметься від +7 С до +15 С. 

Не звернувши на ніч свою увагу, хмари вже з ранку виправлять цей недолік, та похмура погода буде триматися у Житомирі до самого вечора. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +2 С до +13 С.