Погода

Хмарна погода протримається у Житомирі увесь день. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +10 С до +19 С.   

День буде похмурим, незважаючи на ясну ніч. З самого ранку у Житомирі небо вкриється хмарами, які протримаються до кінця...

Протягом усього дня у Житомирі утримається хмарна погода. Майже весь день мине без опадів, тільки ближче до вечора може розпочатися...

Протягом усього дня у Житомирі утримається хмарна погода. Уночі пішов дощ, проте він закінчився ще до ранку. Весь залишок...

Зустрічаючи нас безхмарним ранком, погода зміниться вже у середині дня, й небо у Житомирі вкриється хмарами, які протримаються до вечора. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +8 С до +19 С. 

Вдень у Житомирі на якийсь час небо затягнеться хмарами, але вечір буде ясним, як і ранок. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +14 С до +23 С. 

Ранкові хмари затримаються у Житомирі до вечора, а потім розсіються. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +13 С до +20 С. 

Хмурий ранок зміниться у Житомирі ясним днем та безхмарним вечором. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +12 С до +23 С. 

З ранку до самого вечора небо у Житомирі буде вкрите хмарами. Уночі розпочався дощ із грозою, але він припинився ще до ранку. До пізнього вечора опадів більше не очікується. Температура повітря коливатиметься від +15 С до +18 С. 

У Житомирі спостерігається ясне небо, але вдень воно вкриється хмарами, які не зникатимуть до пізнього вечора. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +18 С до +27 С.

День у Житомирі буде хмарними, як і ранок, а вечір обіцяє бути ясним. Без опадів.Температура повітря коливатиметься від +16 С до +25 С. 

Ясним небо у Житомирі буде недовго, потім його затягне хмарами, які протримаються до пізнього вечора. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +9 С до +17 С. 

У Житомирі сонце в цей день буде рідко з'являтися з-за хмар. Можливий дощ. Температура повітря коливатиметься від +8 С до +17 С. 

Протягом усього дня погода у Житомирі буде похмурою. Нічний дрібний дощ вранці посилився. У другій половині дня він почне стихати і ближче до вечора закінчиться. Температура повітря коливатиметься від +9 С  до +13 С. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook