Погода

Вівторок в Україні обіцяє бути об'єктивно теплим, як для кінця листопада, - протягом дня у більшості областей очікується +4+8 градусів, хіба на Сході буде холодніше, +2+4 градуси.

У Житомирі протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Ввечері, можливо, пройде дрібний дощ. +1-+4 градуси.

  Протягом усього дня у Житомирі утримається хмарна погода. Дрібний дощ йтиме весь час. Удень він посилиться, а до вечора послабшає.+2 - +4 градуси.

У Житомирі на нас чекає похмура погода, яка проясниться тільки ввечері. Уночі був дрібний дощ, проте він закінчився ще до ранку. Більше опадів цього дня не передбачається. +1 - +4 градуси.

Лікарі  нововідкритої Амбулаторії  загальної практики - сімейної медицини №12, що на вул. Покровській у Житомирі, вже обслуговують перших пацієнтів.

У Житомирі протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Без опадів. Від 0 до +4.

З ранку до самого вечора небо у Житомирі буде вкрите хмарами. Вранці та вдень буде йти дощ зі снігом, а ближче до вечора йому на зміну прийде дощ. Від 0 до 2 градусів тепла.

Міста під Сумами завалило першим снігом. 

Протягом усього дня у Житомирі утримається хмарна погода. Сильний дощ закінчився ще до світанку. Вранці та вдень опадів не очікується, а ввечері вони розпочнуться знову, щоправда менш сильніші. Від 3 до 6 градусів тепла.

Прогноз погоди опублікувала на своїй сторінці у Фейсбуці синоптик Наталка Діденко.

keyboard_arrow_up