Погода

З самого ранку й до пізнього вечора небо у Житомирі буде вкрите хмарами. У другій половині дня очікується сніг, який йтиме...

Синоптики прогнозують житомирянам помірний мороз - від 2 до 8 нижче нуля. Сонце періодично ховатиметься за хмарами.

Ясна погода порадує житомирян тільки зранку, весь інший час небо буде вкрите хмарами. Стовпчики термометрів показуватимуть...

П'ятниця 16 лютого в Житомирі буде помірно морозною. Синоптики обіцяють від 0 до 2 градусів морозу. Ввечері можливий дрібний...

Синоптики обіцяють сьогодні, 15 лютого, у Житомирі похмуре небо, але опадів не передбачається. Стовпчики термометрів поотягом дня показуватимуть до 3-4 градусів морозу.

Сьогодні, 14 лютого, весь день у Житомирі буде хмарним. Опадів синоптики не прогнозують. Стовпчики термометрів показуватимуть 2-3 градуси нижче нуля.

Сьогодні, 13 лютого, з ранку й до самого вечора небо у Житомирі буде вкрите хмарами. Опадів синоптики не прогнозують. Стовпчики термометрів показуватимуть 2-3 градуси морозу.

У Житомирі сонце сьогодні, 12 лютого, буде рідко з'являтися з-за хмар. Опадів не передбачається. Стовпчики термометрів показуватмуть 0 -1.

Похмуре небо та опади у вигляді снігу прогнозую синоптики житомирянам сьогодні, 9 лютого. Стовпчики термометрів показуватимуть 1-2 градуси морозу. 

За прогнозами синоптиків сьогодні, 8 лютого, весь день у Житомирі буде хмарним. Моживі опади й вигляді снігу, який ближче до вечора помітно посилитися.

Небо у Житомирі сьогодні, 7 лютого, буде вките хмарами, але опадів синоптики не прогнозують. Стовпчики термометрів показуватимуть 1-2 градуси морозу.

Сьогодні, 6 лютого, у Житомирі небо буде чистим від хмар і опадів очікувати не слід. Стовпчики терометрів показуватимуть вдень 5-6 градусів морозу, але ближче до вечора теператра опуститься до -8.

Синоптики прогнозують житомирянам на сьогодні, 5 лютого, похмуре небо. Вранці та ввечері йтиме сніг. Температура повітря у середньому становитиме 6 градусів морозу.

У Житомирі сьогодні, 2 лютого, небо вкриватимуть хмари, але сонце зрідка показуватиметься. Опадів синоптики не прогнозують.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up