Погода

Погода у Житомирі радує нас безхмарним ранком, але вже у середині дня вона зміниться та буде похмурою до самого вечора. Ввечері...

Вдень у Житомирі очікується хмарність, проте вечір обіцяє бути ясним. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від...

Хмари, шо з'явилися на небі вранці, протримаються у Житомирі майже увесь день, але ввечері повинні розсіятися. Без опадів....

У Житомирі очікується похмура погода, вранці - невелике прояснення, але безхмарним небо буде недовго. Без опадів. Температура...

З ранку до самого вечора небо у Житомирі буде вкрите хмарами. До пізнього вечора опадів більше не очікується. Температура повітря коливатиметься від +13 С до +19 С. 

Незважаючи на ясну ніч, ранок у Житомирі - похмурий. Хмари займатимуть своє місце під сонцем до самого вечора. Дощ із грозою, який розпочнеться у другій половині дня, до вечора зміниться на дощ. Температура повітря коливатиметься від +16 С до +24 С.

Зустрічаючи нас безхмарним ранком, погода зміниться вже у середині дня й небо у Житомирі вкриється хмарами, які протримаються до вечора. Без опадів.

Похмура погода у Житомирі у другій половині дня відступить, але вже ввечері небо знову затягнеться хмарами. Ввечері, можливо, пройде дощ із грозою. Температура повітря коливатиметься від +19 С до +31 С. 

Увесь день у Житомирі буде триматися ясна погода, а ввечері на небі з'являться хмари. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +13 С до +28 С. 

Ясному ранку прийде на зміну хмарна погода, яка протримається у Житомирі до самого вечора. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +9 С  до +21 С. 

У Житомирі сонце в цей день буде рідко з'являтися з-за хмар. Температура повітря коливатиметься від +14 С до +19 С. 

З ранку до самого вечора небо у Житомирі буде вкрите хмарами. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +11 С до +19 С. 

Безхмарним небо у Житомирі буде недовго - день та вечір очікуються похмурими. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +12 С до +19 С. 

Весь день у Житомирі буде хмарним. Без опадів. Температура повітря коливатиметься від +14 С до +21 С.