Погода

Небо у Житомирі буде ясним весь день, лише ввечері воно затягнеться хмарами. Без опадів. +2 +14 градусів тепла.

На небі у Житомирі цього дня не буде жодної хмаринки. Без опадів. Від -2 вночі до +11 вдень.

Ясному ранку прийде на зміну хмарна погода, яка протримається у Житомирі до самого вечора. Без опадів. Від 4 градусів морозу до 5 тепла.

За даними УкрГідрометцентру, з 31 березня по 2 квітня, у звʼязку з вторгненням арктичного повітря в західних, північних, більшості центральних областей очікується відчутне зниження температури: вночі 0-6° морозу (31 березня в центральних областях від 3° морозу до 3° тепла), вдень 1-6° тепла.

Ввечері погода у Житомирі проясниться, але до цього моменту небо буде вкрите хмарами. Уночі пішов дощ зі снігом, проте він закінчився ще до ранку. Весь залишок дня пройде без опадів. Від 2 градусів морозу до 7 тепла.

У звʼязку з вторгненням арктичного повітря з 31 березня по 2 квітня в Україні спостерігатиметься ускладнення погодних умов. 

У Житомирі протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Без опадів. Від 2 до 10 градусів тепла.

День у Житомирі буде хмарним - з самого ранку небо вкрилося хмарами, які протримаються до кінця дня. Без опадів. Від -1 вночі до +13 вдень.

Майже весь день у Житомирі небо буде залишатися ясним, тільки ввечері з'являться перші хмари. Без опадів. Від -4 до +10 градусів. 

Таку приємну погоду нам принесе антициклон Юрген.

keyboard_arrow_up