Погода

Весь день у Житомирі буде хмарним. Вранці продовжиться нічний дрібний дощ, але ближче до середини дня він повинен закінчитися....

Хмарна погода буде триматися у Житомирі до самого вечора. Вранці розпочався дощ зі снігом, вдень і ввечері очікується дрібний...

Уночі місцями буде до 10 градусів морозу.

З ранку до самого вечора небо у Житомирі буде вкрите хмарами. Без опадів. Температура від -2 до +1 градуса.

Найближчими днями ми відчуємо усі "принади" глибокої осені - холод, дощ і мокрий сніг.

Протягом усього дня погода у Житомирі буде похмурою. Вранці - дрібний дощ, але незабаром він повинен припинитися. Вдень та ввечері опадів не передбачається. Температура від 0 до 3 тепла.

Небо у Житомирі буде ясним весь день, лише ввечері воно затягнеться хмарами. Без опадів.Температура  - від -1 вночі до + 9 вдень.

У Житомирі у цей день небо буде ясним до самого вечора. Без опадів. Температура від -1 до +8.

Увесь день у Житомирі утримається ясна погода. Без опадів. Температура від 3 до 8 тепла.

Хмурий ранок зміниться у Житомирі ясним днем та безхмарним вечором. Вранці продовжує йти нічний дрібний дощ, але ближче до середини дня він повинен закінчитися.

У Житомирі сонце в цей день буде рідко з'являтися з-за хмар. Вночі пішов дрібний дощ, проте в середині дня він повинен припинитися. Температура - 9-11 градусів тепла.

Перші вихідні листопада спростують стеретип, що в листопаді треба заповзти в нору аж до квітня, сумувати, зітхати, пити літрами чай, депресувати і ховатися від світу картатими пледами та старими спортивними штаньми.

Хмарна погода протримається у Житомирі увесь день. Вранці - дощ. Вдень та ввечері - без опадів. Температура 8-10 тепла.

Хмарна погода протримається у Житомирі увесь день. Без опадів. Температура - 9-12 вище нуля.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up