Спорт

Спорт

 Житомирі впродовж трьох днів, 10-12 січня, волейбольні команди, серед яких комунальний волейбольний клуб «Житичі-ЖНАЕУ», змагалися у третьому етапі Кубку України з волейболу сезону 19/20.

З нагоди відкриття ІІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор у Лозанні (Швейцарська Конфедерація) у Житомирському державному університеті ім. І. Франка відбувся урочистий захід.

Про спортивні досягнення спортсменів, які заслуговують на повагу та  своїм прикладом  допомагають іншим повірити у себе, про тренерів, що готують параспортсменів-чемпіонів, а також благодійників, що сприяють розвитку спорту людей з інвалідністю йшлося на зустрічі у міській раді. 

В перший день нового року - 1 січня 2020 року в Житомирі відбудеться традиційний Новорічний фестиваль бігу, на який організатори запрошують всіх житомирян.

Хто починає грати в шахи, обв’язково виграє – переконують маленьких спортсменів організатори турніру.

Завтра, 14 грудня, в обласному центрі проведуть відкриту матчеву зустріч з боксу на «Кубок Полісся» між збірними командами області України та Молдови.

Найстаріший турнір  з плавання  в Україні стартує у Житомирі 13 грудня.

У Житомирі впродовж трьох днів змагатимуться на влучність як професійні лучники,  так і аматори.

Щоб вболівальники не сумували у міжсезоння, футбольний клуб "Полісся" запрошує на батл.

У Житомирі традиційною спортивною подією вшанували пам'ять Дмитра Ільницького. Турнір з волейболу між командами студентів  коледжів та вузів нашого міста пройшов  25 листопада у спорткомплексі Житомирського національного агроекологічного університету, де вчився Дмитро.

keyboard_arrow_up