Спорт

Спорт

26 вересня  в міському Гідропарку пройшли змагання з плавання на відкритій воді «Кубок трьох річок», які є завершальними у поточному році у цій дисципліні.

26 вересня на Михайлівській вперше відбувся NATIONAL FITNESS DAY – загальноєвропейська спортивна подія, яка покликана залучити усіх до фізичної активності.

Сьогодні, 25 вересня, на позачерговому засіданні члени виконавчого комітету погодили проведення  спортивних заходів на 26 та 27 вересня.

27 вересня Житомир прийматиме наймасштабнішу спортивну подію - «Космічний Нова Пошта Напівмарафон». Цьогоріч він пройде у новому форматі JustRun.

Турніром з плавання на відкритій воді «КУБОК Трьох річок» серед молоді та спортсменів категорії «MASTERS»,  що відбудеться 26 вересня у районі Гідропарку закривається короткий сезон 2020 з плавання на відкритій воді в Україні та Кубку української плавальної асоціації "МАСТЕРС".

Двом житомирським спортсменам з волейболу та трьом коростенським спортсменам з голболу та їх тренерам призначено щомісячну стипендію Президента України для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях, та їх тренерам. Указ Президента України №389 від 11 вересня 2020 року.  

27 вересня у Житомирі пройде адаптований до карантинних вимог Космічний напівмарафон, взяти участь в якому зможуть лише житомиряни. 

Спортивне містечко, нагородження кращих спортсменів та святковий настрій – не пропустіть 11 вересня у Житомирі.

Житомирський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «ІНВАСПОРТ» спільно з Житомирською обласною дитячо-юнацькою спортивною школою осіб з інвалідністю оголошує набір дітей та дорослих, а також учасників АТО віком від 10 до 30 років, які мають статус особи з інвалідністю.

У Житомирі тривають перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів суб’єктів господарювання.   

keyboard_arrow_up