Спорт

Спорт

Вчора у фінальному заїзді в каное-двійці мікс на 500 метрів етапу Кубку світу з веслування на байдарках і каное Анастасія Четверікова та Андрій Рибачок завоювали срібну нагороду.

Футбольний турнір за участі п`яти команд ветеранів було проведено минулої неділі у Романові.

Незважаючи на воєнний стан в нашій країні, чимало регіонів повертаються до звичного життя. Цей факт не оминув і Житомирську область, де все частіше проводяться офіційні фізкультурно-спортивні події під відкритим небом. Щоб подвоїти користь від спортивних матчів, організатори відкривають збір коштів для Збройних Сил України. Кожен учасник може приєднатися до цієї благодійності.

Кіра Нікіфорова перемогла у змаганнях з фігурного катання на роликових ковзанах, які проходили 13-14 травня у м. Румі, Польща. Про це повідомили у Житомирській ОВА.

У чеському місті Плзень завершився чемпіонат Європи з пауерліфтингу. Наша збірна посіла перше місце у командному заліку. Про це повідомляє Комітет ВР України з питань молоді і спорту.

У цій формі Україна зіграє лише товариські матчі під час підготовки до поєдинків плей-оф за вихід на ЧС-2022.

Вихованка відділення стрільби з лука ЖОДЮСШ «Динамівець» Житомирської обласної ради Ольга Хомутовська перемогла на турнірі «I Memoriał Dariusza Wijasa». Про це повідомили в Житомирській облдержадміністрації.

За результатами чотирьох змагальних днів Літньої Дефлімпіади у доробку українців 24 медалі. Україна йде абсолютним лідером медального заліку, випереджаючи найближчого переслідувача, у якого вісім золотих медалей.