Спорт

Спорт

2 золота здобув спортсмен Житомирщини Олександр Сенкевич на Чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное і отримав...

У Житомирі 14-15 липня втретє відбувся турнір з плавання на відкритій воді «TETERIV OPEN 2018».

Минулої неділі, 8 липня, на Житомирщині відбувся ІІІ етап чемпіонату України з авторалі «Ралі Столиця».

У житомирському гідропарку 14 липня стартує третій турнір з плавання на відкритій воді «TETERIV OPEN 2018», який триватиме...

Стартувала реєстрація на традиційний "космічний" напівмарафон, який вже 8 вересня втретє відбудеться у Житомирі.

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко виграв срібло на Кубку Азії з спринту, який відбувся 7-8 липня в Cholpon-Ata (Киргистан).

Закінчився чемпіонат України велосипедного спорту на шосе з багатоденної гонки серед юніорів та юніорок, який відбувався у Вінниці 4 - 8 липня.

Шостого липня зал житомирського ФОКу зібрав вболівальників та поціновувачів футзалу на вирішальні матчі Кубку Житомирської області.

30 автомобільних екіпажів з усієї України 8 червня будуть змагатися у ІІІ етапі Чемпіонату України з авторалі «Столиця» на Житомирщині, - повідомляє прес-служба ОДА.

Спортсмен із Бердичева Владислав Мазур у складі збірної України у секторі для стрибків у довжину виборов срібло на міжнародному турнірі Folksam Grand Prix у Швеції.

Місто Бахмут Донецької області зі своєю новою, сучасною спортивною інфраструктурою в цьому році стало центром легкоатлетичних змагань для спортсменів з інвалідністю.

З 16 по 24 червня 2018 року в м.  Пула (Хорватія) проходив Чемпіонат Європи з баскетболу серед ветеранів.

Житомирянин Єгор Мартиненко виграв срібло на чемпіонаті України з триатлону на оліймпійській дистанції, який минулими вихідними відбувся у Вишгороді.