Спорт

Спорт

Подібна акція відбулася вперше, але не в останнє - обіцяють організатори.

У Житомирі 25-27 травня 2018 року відбудеться чемпіонат України зі змішаних єдинобоств ММА серед юніорів (16-17 років) та...

У Житомирі 24 травня вперше відбудеться забіг по сходах Шодуара. Захід пройде у рамках відзначення Дня Героїв.

Житомирянка здобула перемогу на весняному чемпіонаті з велоспорту. Журналісти дізналися зірковий шлях спортсменки.

23 травня у Житомирі на стадіоні першої пожежної частини стартував Чемпіонат області з пожежно-прикладного спорту пам’яті Володимира Герговського, колишнього керівника рятувальної служби області, життя якого передчасно обірвалося рівно 10 років тому.

Житомирянин Василь Коваль фінішував третім на Кубку Європи з бігу на 10000 метрів "Night of the 10,000m PBs", який нещодавно відбувся у Лондоні.

23 травня у Житомирі відбудуться обласні змагання з пожежно-прикладного спорту серед юнаків, у якому візьмуть участь 138 школярів з усіх районів області.

Українець Олександр Зінченко, який нещодавно в складі Манчестер Сіті став чемпіоном АПЛ, скористався паузою між іграми клубу і викликом до збірної, та відвідав рідних у Радомишлі.

Центральний стадіон «Полісся» має працювати не лише для спортсменів та жителів області, а й має заробляти кошти на своє функціонування.

У Китаї 7-13 травня відбувся престижний міжнародний турнір з волейболу сидячи серед жінок World Super 6.

Команда ДЮСШ «СТАРТ» ЖОО ФСТ «Україна» з Житомирщини перемогла суперників та отримала перемогу у Чемпіонаті України з хокею на траві серед юніорів 2000-2001 року народження.

На вул. Вокзальній, 8 ще рік тому відкрили спормайданчик, на який міськбюджет витратив 1,5 млн грн. Проте на сьогоднішній день його можна вважати приватним.

Вже цієї суботи, 19 травня, житомирський ФК «Полісся» зіграє матч 27 туру ІІ ліги із командою «Агробізнес» м. Волочиськ.