Спорт

МФК Житомир здобув другу перемогу у зимовому кубку "Звягеля 2017", який зараз триває у Новограді-Волинському.

Учора, 26 лютого, завершився груповий етап другої ліги Відкритого Чемпіонату м. Житомира сезону 2016/2017 рр. Фактично 100-відсотковий...

24-25 лютого у місті Миколаїв відбудеться II  Всеукраїнський фестиваль айкідо для дітей "Дружба". Організатор...

У середу, 21 лютого, МФК "Житомир" зустрівся в 1/4 меморіалу Щанова з одним із фаворитів турніру - столичним "Локомотивом".

На Житомирщині відбувся чемпіонат області з пауерліфтингу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору

У вівторок 22 лютого на базі спортивного залу Житомирського вищого професійного училища-інтернату проходив чемпіонат Житомирської області з пауерліфтингу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.

МФК "Житомир" зіграє у чвертьфіналі меморіалу Щанова

У вівторок, 21 лютого, відбулися заключні поєдинки групового етапу меморіалу Щанова, в якому бере участь і МФК "Житомир".

Стало відомо, хто зіграє у фіналі кубку імені А.Є. Зорі

У суботу, 18 лютого 2017 року, під егідою Житомирської обласної федерації волейболу та Житомирської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України пройшли зональні змагання з волейболу на кубок пам’яті А.Є.Зорі.

Закінчився чемпіонат Житомирської області з шахів серед жінок: результати

В суботу, 18 лютого, завершився чемпіонат Житомирської області з шахів серед жінок.

Наша гордість: бердичівлянка стала бронзовою призеркою чемпіонату України з легкої атлетики

У місті Мукачево відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики з метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків.

Житомирянин Данило Сапунов фінішував у 20-ці кращих у Дубаї на дистанції IRONMAN

Наприкінці січня одними з перших українців, хто відкрив сезон великого триатлону в 2017-му році, стали житомирянин Данило Сапунов та ще шестеро наших триатлетів, що виступили на IRONMAN 70.3 DUBAI. Найвищий результат серед українців продемонстрував житомирянин Сапунов – в його активі 20-те місце.

Результати 3-го туру зимового турніру з футболу у Житомирі

У суботу, 11 лютого, в Житомирі на запасному полі стадіону "Спартак" відбувся ІІІ тур зимового турніру з футболу "Сніжинка 2017".

МФК "Житомир" зіграє на меморіалі Щанова

МФК "Житомир" продовжує активно готуватися до весняної частини аматорського чемпіонату України.

У Житомирі відбудеться Кубок С.П.Корольова зі спортивної аеробіки

Традиційний щорічний відкритий Кубок С.П.Корольова зі спортивної аеробіки серед ДЮСШ та ДЮК відбудеться в Житомирі 24-25 лютого.

Знай наших: бердичівський легкоатлет став переможцем Міжнародного турніру у Франції

Для бердичівських спортсменів вже стало доброю традицією не лише брати участь у міжнародних змаганнях, але і здобувати у них перемоги та призові місця, щоб повертатися до рідного міста не з порожніми руками. Цього разу представник легкої атлетики Владислав Мазур взяв участь у Міжнародному турнірі з легкої атлетики у приміщенні у місті Мондвіль (Франція).