Спорт

Спорт

Футбольні матчі, проведені у неділю, 25 липня 2021 року, стали екватором чемпіонату Романівської селищної ради із футболу.

Житомирська триатлоністка Юлія Єлістратова, яка мала змагатись на Олімпійських іграх у Токіо, не зможе виступити. Про це повідомили в Національному олімпійському комітеті України з посиланням на рішення Всесвітньої агенції з тестування (ІТА).  

Трохи більше як за місяць, 22 серпня, Вінниця втретє побіжить напівмарафон.  Минулого року через пандемію коронавірусу масштабний спортивний захід довелось перенести, а його проведення у 2021-му довго залишалось під питанням.  Які зміни підготували цьогоріч організатори й що потрібно гостям міста для участі?

Сьогодні, 19 липня, у Житомирській облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди відправлення спортсменів Житомирщини на Олімпійські ігри – 2020 у Токіо та до Дня тренера. 

Найстаршим учасником Teteriv Open був 73-річний житомирянин, який проплив 4 кілометри.

Житомирські триатлети Юлія Єлістратова та Єгор Мартиненко отримають фінансову підтримку з бюджету громади для участі у міжнародних змаганнях.

Чемпіонат Романівської селищної ради, за намірами його організаторів, має допомагати утримувати бойову спортивну форму для двох представників Романівщини, що грають у чемпіонаті Житомирщини у вищій лізі і у першості Житомирської області другої ліги. 

8 липня у Дніпрі завершилися змагання з поліатлону серед збірних команд регіональних управлінь та навчальних закладів ДСНС України.

Виконком Національного олімпійського комітету України за поданням національних федерацій та згідно з міжнародною й національною системою відбору затвердив поіменний склад Олімпійської збірної України для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо-2020.

24 серпня 1981 року з Житомира виїхала перша організована група велотуристів, яка мала здійснити велопохід І-ї категорії складності.

keyboard_arrow_up