Гроші

Гроші

Призначенням та виплатою субсидій на оплату комунальних платежів від 01 грудня 2022 буде займатися Пенсійний фонд України замість органів соцзахисту населення.

За період січень-жовтень 2022 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у  Житомирській області надали 97 тис. адміністративних послуг з питань ведення Державного земельного кадастру.

У грудні в Україні відбудеться плановий перерахунок пенсій, який торкнеться непрацюючих пенсіонерів, шахтарів, людей, які втратили годувальника та ще кількох інших категорій громадян.

На Житомирщині зареєстровано 501 фізичну особу-підприємця, які мають статус учасника бойових дій, або є близькими родичами ветеранів.  

Нацбанк оприлюднив перелік відділень, які працюватимуть навіть за тривалої відсутності електроенергії, перелік банків, де можна буде зняти готівку, якщо не стане світла.

20 тисяч гривень користувачі карток будь-якого банку можуть отримати в банкоматі "ПриватБанку" за одну операцію.

Із 1 грудня в Україні будуть проведені перерахунки пенсій для непрацюючих пенсіонерів, шахтарів, людям, які отримали інвалідність унаслідок війни, жертв нацистських переслідувань та інших категорій пенсіонерів.

В Україні у 2023 році зміняться умови виходу на пенсію.

Промо демократичних цінностей і рефлексія на тему війни: митці України зможуть отримати мікрогранти в межах проєкту Democracy Frontline

keyboard_arrow_up