Гроші

Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, зможуть отримати грошову компенсацію замість путівки.

У Житомирській області отримують субсидію 255,6 тис. родин. 

Уряд підвищив розмір одноразової допомоги в разі загибелі, інвалідності чи часткової втрати працездатності військовослужбовців,...

У сервісних центрах МВС нагадують про справжню вартість найбільш поширених послуг, аби усунути посередництво та ошукання...

На 21 листопада Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро. Обидві валюти не набагато здали свої позиції.  

З 1 січня 2019 року українці платитимуть штраф в розмірі 0,01 % за кожний день прострочення оплати житлово-комунальних послуг.  

За десять місяців 2017 року платники податків, які обрали спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів м. Житомира 143,7 млн грн єдиного податку.

Протягом січня-жовтня 2017 року до місцевих бюджетів Житомирської області надійшло 1,4 млн грн транспортного податку, зокрема, від юридичних осіб надійшло – 1,2 млн грн, від фізичних – 0,2 млн грн. 

У січні-жовтні 2017 року органами ДФС у Житомирській області до бюджетів усіх рівнів забезпечено 3,1 млрд грн податку на доходи фізичних осіб, що на 981 млн грн, або на 41 відс. більше, ніж за відповідний період 2016 року.  

Новації стосуються обмеження швидкості руху у населених пунктах, системи штрафів, посилення відповідальності за керування транспортом у нетверезому стані та впровадження відеофіксації порушень дорожнього руху.  

Субвенція у сумі 10 189 000 гривень надішла з державного бюджету. Прийняв та розподілив кошти виконавчий комітет Житомирської міської ради сьогодні, під час  позачергового засідання. 

Платник єдиного внеску зобов’язаний своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати єдиний внесок.

Житомирська ОДПІ нагадує, платник податку на доходи фізичних осіб має право на податкову знижку за підсумками попереднього року.  

У наступному році обсяг державного та гарантованого боргу України може досягти 2.7 трлн грн. Без залучення нових запозичень Україна не зможе розрахуватись з поточними зобов’язаннями.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up