Гроші

Адміністративною колегією Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України прийнято рішення...

Мікрофінансові установи з високим ступенем професіоналізму заробляють мільйони на скрутному матеріальному становищі українців.

Національний банк України на 19 квітня встановив курс долара на рівні 26,14 грн. Це на 6 коп. більше, ніж вчора.  

Журналісти «20 хвилин» продовжуть моніторити декларації чиновників. Цього разу ми розповімо своїм читачам про статки заступника голови Житомирської обласної ради Сергія Крамаренка.

Протягом першого кварталу 2018 року платники області сплатили  1 млрд 91 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Національний банк України на 18 квітня встановив курс долара на рівні 26,08 грн. Це на 4 коп. менше, ніж вчора. Євро подешевшав на 4 коп.

За підсумками січня-березня 2018 року до місцевих бюджетів Житомирської області надійшло понад 1,2 млрд грн, що на 24,2% більше минулорічних надходжень.

Національний банк України на вівторок, 17 квітня, порівняно з попереднім банківським днем, ​​зміцнив курс гривні до 26,12 гривень за долар. 

Останній день подання декларації за 2017 рік – 02.05.2018.

Національний банк України на понеділок, 16 квітня, в порівнянні з попереднім банківським днем ​​послабив курс гривні до 26,12 гривень за долар. 

Таку цифру оприлюднили в Головному управлінні  ДФС у Житомирській області.

Асоціація міст України оголосила результати Конкурсу фінансування короткострокових ініціатив серед пілотних міст проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», що реалізується спільно з Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up