Гроші

Гроші

За забруднення навколишнього середовища Житомирські платники перерахували до бюджету 15,9 млн грн екологічного податку.

Прем’єр-Міністр України доручив Мінфіну пришвидшити спрямування коштів субвенції на соціально-економічний розвиток

Головне управління ДФС у Житомирській області нагадує про порядок сплати транспортного податку.

 Гривня відносно долара послабшала на 7 копійок, офіційний курс на 22 серпня на рівні 25,20 гривні за долар.

Сьогодні, 21 серпня, члени виконавчого комітету міської ради заслухали інформацію про виконання бюджету Житомирської міської об’єднаної територіальної громади  за  І  півріччя  2019  року.

19 серпня ц. р. з державного бюджету надійшла субвенція місцевим бюджетам

Американський долар та євро дещо втратили у ціні порівняно з українськими грошима.

Про нову систему дистанційних послуг розповідає заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Світлана Антонюк.

Курс долара на міжбанку в продажу знизився на вісім копійок - до 25,18 грн/дол, курс у купівлі впав на дев'ять копійок - до 25,15 грн/дол.

У лютому 2019 року за результатами електронних земельних торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області, аграріям передано в користування три земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.

Головне управління ДФС у Житомирській області нагадує, що суми земельного податку та орендної плати за землю обчислюються громадянам  контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки.

Національний банк України опублікував офіційний курс іноземних валют на 15 серпня 2019 року. Курс долара порівняно з показниками у середу, 14 серпня, знизився в ціні і тепер становить 25,24 гривень. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.  

Стало відомо, яким буде курс іноземних валют за даними Національного банку України в середу, 14 серпня. У порівнянні з показниками у вівторок, 13 серпня, гривня трохи зміцніла в своїх позиціях, її показник - 25,14 за долар. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

keyboard_arrow_up