Гроші

Гроші

Порядок використання коштів, пов’язаний із наданням безоплатної стоматологічної допомоги, цільової Програми розвитку охорони здоров’я Житомирської ТГ винесуть за засідання виконкому.

Як повідомляє Департамент агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА, власники мікро-, малого та середнього бізнесу можуть отримати грант на розвиток діяльності від Данської ради у справах біженців.

За ініціативи Міністерства у справах ветеранів України Уряд надав право на отримання грошової компенсації для придбання житла ветеранами війни з інвалідністю I – II групи, яка настала внаслідок військової агресії рф проти України, та родинами загиблих (померлих) Захисників та Захисниць.

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.  

Стартував другий етап спільного проєкт Міністерства у справах ветеранів України та Червоного Хреста України з підтримки ветеранів війни, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідок війни.

Заснувати сад чи теплицю, швейне підприємство чи навіть косметичну компанію, а також – розширити вже існуючий бізнес.

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів спільно з благодійним фондом “МХП – Громаді” презентував концепцію програми фінансування #Варто “РобиТИ своє”, яку незабаром запустять.  

Як повідомили в міській раді, у зв'язку із завершенням проведення технічних робіт сьогодні відбудеться процес списань за поїздки банківськими картками в громадському транспорті, які були здійснені в період з 17 по 20 березня.

Із Житомирщини один ветеран-підприємець отримав відкшодування 20 тисяч на купівлю товарів та обладнання для ведення власної справи від Українського ветеранського фонду Мінветеранів.  

Ціни на свіжі овочі у Житомирі підскочили за тиждень у півтора рази!

keyboard_arrow_up