Гроші

Гроші

Мінекономіки разом із Державною службою зайнятості продовжує інформування щодо ключових питань, які стосуються втрати роботи, отримання фінансової допомоги або допомоги у пошуку нової роботи.

На міжбанку курс долара в продажу впав на 18 копійок - до 26,95 гривень за долар, курс в купівлі також просів на 18 копійок - до 26,92 гривень за долар.

ГУ Держпраці повідомило, що відповідно до ч.4 ст.24 Закону про відпустки можна замінити частину щорічної відпустки грошовою компенсацією за бажанням працівника.

Міністр фінансів Сергій Марченко під час години запитань до уряду повідомив, що в 2021 році платежі по державному боргу становитимуть орієнтовно 600 млрд гривень.

Цими вихідними ми пройшлися маленькими ринками нашого міста та спробували провести аналіз цін на сезонні фрукти та овочі.

На міжбанку курс долара в продажу впав на 12 копійок - до 27,13 гривень за долар, курс в купівлі також просів на 12 копійок - до 27,10 гривень за долар.

Бізнесу готують антикризові механізми підтримки.

У зв’язку з карантином через коронавірус, Кабінет Міністрів України спростив порядок надання субсидій для громадян, які втратили роботу у зв’язку з карантином та стали на облік як безробітні.

Курс долара на міжбанку в продажу впав на дві копійки - до 26,18 грн/дол, курс у купівлі знизився на одну копійку - 26,17 грн/дол.

За програмою по частковому безробіттю підприємці подали 171 тисячу пакетів документів, з яких – 146  тисяч заявок надійшли від фізичних осіб – підприємців.

keyboard_arrow_up