Гроші

Гроші

Урядом ухвалено Постанову, відповідно до якої з 1 січня 2024 року соціальні стипендії зможуть отримувати студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти, які були в російському полоні, ув’язнені чи в будь-який інший спосіб позбавлені свободи через збройну агресію рф проти України, а також  їхні діти.

Перше, про що має подбати продавець та звернути увагу покупець – це належне маркування взуття.

єВідновлення ще зручніше та доступніше для українців. Тепер сервісом можуть скористатися і співвласники зруйнованого житла. Для цього в застосунку потрібно подати одну спільну або декілька окремих заяв.

З початку повномасштабної війни, розв'язаної російською федерацією, міжнародні гуманітарні організації активно надають підтримку Україні й українським громадянам.

Головне управління ДПС у Житомирській області повідомляє, у січні – жовтні 2023 року до місцевих бюджетів Житомирщини сплачено понад 1,7 млн грн транспортного податку. Основна сума сплаченого податку, а саме 1,2 млн грн, була перерахована власниками авто – юридичними особами області. Внесок у сплату транспортного податку від фізичних осіб склав 0,5 млн.гривень.  

На своєму засіданні 21 листопада Кабмін вніс зміни до низки урядових постанов щодо обліку ВПО та виплат їм держдопомоги.

Як повідомляє ГУ ДПС у Житомирській області, продовжується контроль за дотриманням суб’єктами господарювання щодо норм діючого законодавства під час проведення розрахункових операцій.

Житомир — єдине місто в Україні , яке на сили оборони виділило в рази більше, ніж на благоустрій, - повідомили у міській раді з посиланням на Форбс.

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Житомирській області, на території області здійснють діяльність по заготівлі деревини 13 філій ДП «Ліси України» та 10 лісогосподарських підприємств агропромислового комплексу.

keyboard_arrow_up