Гроші

Гроші

17 жовтня 2019 року на сайті Верховної Ради з`явилася заява про те, що колективним депутатським рішенням в 249 голосів було...

Відповідно до ст. 299 Податкового кодексу України до реєстру платників єдиного податку вносяться відомості про платника єдиного...

Про це повідомили сьогодні, 15 жовтня, у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Незважаючи на дощ, журналісти редакції «20 хвилин» відвідали Житній ринок, щоб розвідати ціни перед вихідними. Отож, результатами...

У п'ятницю долар подешевшає на 10 копійок, а євро на 10 копійок подорожчає. Курси долара на міжбанку продовжують зростати.

На 17 жовтня 2019 року офіційний курс гривні встановлений на рівні 24,83 гривень за долар США.

Щодо оподаткування доходу від продажу легкового автомобіля.

Українська національна валюта за день подешевшала на 24 копійки відносно долара і на 18 копійок відносно євро.

Житомирське управління ГУ ДПС у Житомирській області нагадує приватним підприємцям, які перебувають на загальній системі оподаткування, що базою нарахування єдиного соціального внеску (ЄСВ) є сума доходу (прибутку), що підлягає оподаткуванню ПДФО. 

Національний банк зміцнив гривню відразу на 17 копійок. На міжбанку гривня також зміцнилася.

 280,9 млн грн – саме стільки аліментів стягнули державні виконавці Житомирщини на користь дітей за 9 місяців нинішнього року.

Американська валюта за день не змінилася в ціні, а євро - подешевшав майже на дві копійки.

9 жовтня 2019 року Національний банк, продовжуючи серію “Видатні особистості України”, вводить в обіг пам’ятну монету “Іван Труш” номіналом 2 гривні.

З початку року 4615 мешканців Житомирщини подали декларації про майновий стан та доходи з метою використання права на податкову знижку.

keyboard_arrow_up