Гроші

Гроші

На міжбанку курс долара в продажу зріс на 17 копійок - до 28,22 гривні за долар, курс у купівлі піднявся на 20 копійок - до 28,19 гривні за долар.

Сайт Житомирської міської ради повідомляє про додаткове виділення 191 тисяч 142 гривень на придбання управлінням житлового господарства міської ради дезінфікуючих засобів.

На засіданні Кабінету Міністрів було прийнято ряд важливих змін щодо надання субсидій на період введення обмежувальних заходів. 

На міжбанку курс долара в продажу виріс на 6 копійок - до 28,05 гривні за долар, курс у купівлі піднявся на 7 копійок - до 27,99 гривні за долар.

В Україні з’явився простий інструмент, за допомогою якого будь-який громадянин може проінформувати Антимонопольний комітет про завищення ціни на будь-які товари у роздрібній торгівлі в час надзвичайної ситуації.

На середу, 25 березня, Національний банк України встановив офіційний курс гривні до американського долара та євро. Українська валюта знов дещо зміцнилася та припинила падіння. Долар подешевшав майже на 35 копійок, однак євро не хоче падати у ціні.

Нафтогаз знизив на березень ціну на блакитне паливо для населення на 14 %. 

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України. 

keyboard_arrow_up