Гроші

Підрозділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Житомирській області встановлено факти привласнення...

Освіта щороку стає все менш доступною для простих українців, адже щороку її ціна невпинно зростає. Кореспонденти газети “20...

З бюджету Житомира на навчання дітей, які навчаються в міських школах, але не прописані тут, витратили понад 27 млн грн....

У понеділок, 17 липня, Держенергоефективності виплатило чергове відшкодування учасникам урядової програми «теплих»...

На сьогодні, 19 липня, Нацбанк України встановив долар США на позначці 25, 93 грн.

У другій половині 2017 року споживча інфляція в річному вимірі залишатиметься досить мінливою, сповільнившись дооднознакового рівня (9.1%) наприкінці року. У 2018 – 2019 роках інфляція прогнозується на рівні центрального значення цільового діапазону - 6.0% і 5.0% відповідно.

На сьогодні, 18 липня, Національний банк України понизив долар до 25,96 грн.   

Наказом Державної фіскальної служби України від 07.06.2017 №406 затверджено новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій.

Житомирська ОДА вже отримала перші конкурсні пропозицій від інститутів громадянського суспільства області для реалізації їхніх проектів.

У Кабміні повідомляють, що планують з 1 січня 2018 року призначати пенсії за вислугу років лише для військовослужбовців. Спеціальні пенсії, які на той час вже були призначені, зберігатимуться. 

На сьогодні, 17 липня, Нацбанк України встановив долар на рівні 26, 01 грн.

У четвер, 13 липня, Верховна Рада ухвалила запропоновані урядом Володимира Гройсмана зміни до бюджету-2017, які передбачають збільшення фінансування видаткової частини головного фінансового кошторису країни. Такі зміни стали можливими завдяки перевиконанню плану по наповненню бюджету. Відновлення економіки і пожвавлення підприємницької діяльності дозволили додатково зібрати 28 млрд грн, які будуть направлені на збільшення фінансування інфраструктурних і соціальних проектів, підвищення безпеки держави і зміцнення енергонезалежності.

Всього протягом січня-червня поточного року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у сумі понад 858 млн.грн., або на 252 млн.грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

В Україні тривають активні реформи ледь чи не всіх галузей. Цього разу «під прицілом» уряду – Державна фіскальна служба.