Гроші

Гроші

До 1 квітня триває прийом документів для отримання компенсації.

Житомирське управління ГУ ДФС у Житомирській області нагадує.

До Андрушівського бюро правової допомоги за консультацією звернулась Антоніна Козубенко (ім’я та прізвище змінені з етичних...

 Працівники органів державної виконавчої служби Житомирщини  продовжують працювати над виконанням закону #ЧужихДітейНеБуває,...

 На початку лютого  житомиряни отримали платіжки за січень, в яких сума за послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води значно зросла у порівнянні з груднем 2018 року.

На початку лютого медіа та соцмережі заполонили панічні заголовки про те, що мешканцям багатоквартирних будинків доведеться платити за воду і тепло сусідів.

Національний банк України на 21 лютого 2019 року зміцнив курс гривні більш ніж на 8 копійок - до 27,08 гривень за долар, порівняно з попереднім банківським днем.

З 1 січня 2019 року змінився алгоритм виплати допомоги у сплаті комунальних платежів - субсидії. Він передбачає оплату житлових субсидій у грошовій формі. Ті ж, хто отримував субсидію до 31 грудня 2018 року, отримуватимуть її у готівковій формі.

З 1 березня 2019 року в Україні проводитимуть перерахунок та осучаснення пенсійних виплат. Так понад 300 тисяч, або 82% пенсіонерів Житомирської області можуть розраховувати на підвищення пенсії, - повідомляє прес-служжба ОДА.

Згідно зі ст.164  Податкового кодексу України до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід у вигляді вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна у межах, що оподатковується податком на доходи фізичних осіб.

Головне управління ДФС у Житомирській області нагадує, що об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

У 2015 році під час виборів кандидат на посаду міського голови Сухомлин у своїй програмі обіцяв зменшити ціну на теплопостачання.

Національний банк України на 20 лютого 2018 року послабив курс національної валюти до 26,99 гривень за долар, у порівнянні з попереднім банківським днем.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up