Гроші

Гроші

На понеділок, 9 грудня, Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро. Українська гривня впевнено зміцнилася щодо головних валют США та ЄС, встановивши новий рекорд за останні роки.

Від початку 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надали громадянам 574 628 адміністративних послуг. З них 536 989 послуг надано на безоплатній основі, 37 639 - на платній.

Курс долара на міжбанку в продажу знизився на п'ять копійок - до 23,85 гривні за долар, курс у купівлі впав на шість копійок - до 23,82 гривні за долар.

Уряд утричі зменшив субвенцію на соцекономрозвиток. Тобто громадам розподілили 790 мільйонів гривень із запланованих 2,5 мільярдів.

За участі експертів 4 грудня представники органів влади та громадськості обговорили формування єдиного реєстру комунального майна

Курс долара на міжбанку в продажу знизився на шість копійок - до 23,90 гривні за долар, курс у купівлі впав також на шість копійок - до 23,88 гривні за долар.

З 1 жовтня поточного року стартувала монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП). Для того, щоб надавати кошти у безготівковому вигляді, на кожного одержувача пільг автоматично в “Ощадбанку”  відкрито персональний обліковий запис.

Від платників податків Житомирщини за січень - листопад 2019 року до зведеного бюджету зібрано 10 млрд 654,1 млн грн.

Житомирське управління ГУ ДПС в області нагадує платникам, що згідно з нормами Податкового кодексу, платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. 

Кабмін затвердив нові тарифи на доставку пенсій та грошових виплат.

keyboard_arrow_up