Гроші

Гроші

Виконком Житомирської міської ради скоригував ціни на теплову енергію.

Право на допомогу по безробіттю роз’яснює Головне управління юстиції у Житомирській області.

У новий 2019-й рік Житомирcька об’єднана територіальна громада  увійде зі своєчасно прийнятим міським бюджетом.

 З 1 січня  2019 року зарплата науково-педагогічних працівників зросте на 20%. Відповідну постанову було прийнято на засіданні Кабміну 18 грудня 2018 у Будинку Уряду. Про це інформує Міністерство освіти і науки України.

Офіційна гривня втратила 23 копійки.

З 17 грудня в Україні випустять нову сувенірну банкноту - 100 гривень. Купюра створена з нагоди 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та введення в обіг перших українських паперових грошей. Номінальна вартість банкноти - 100 гривень. Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

Продовжуємо досліджувати купівельну спроможність українців у найпопулярніших продуктах. Раніше ми рахували, як змінилась за останній рік можливість придбати хліб, батон, борошно, макарони та картоплю. Сьогодні - черга курятини.

Головне управління ДФС у Житомирській області нагадує, що чинне законодавство дозволяє громадянам скористатися правом на податкову знижку за попередній (звітний) рік  до кінця поточного року.

Згідно з даними на сайті регулятора, курс долара на 17 грудня опустився на 3 копійки до 27,84 грн. Курс євро НБУ на 17 грудня впав на 28 копійок і становить 31,41 грн.

У грудні Житомирщина отримала додатково 18,5 млн грн з державного бюджету для виплати грошової компенсації на придбання житла 21 родині учасників антитерористичної операції.

Найближчий перерахунок пенсій очікується вже з 1 березня 2018 року

За рахунок фінансової децентралізації – реформи, впровадження якої ініціював Президент Петро Порошенко, – у 2018 році обласний бюджет вперше матиме 1 млрд грн власних надходжень.

Перевізники, які перевозили вантаж дорогами Житомирської області із порушенням вагових норм, сплатять штрафи на загальну суму 994 євро.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up