Бердичів

Пізно увечері 12 квітня до Бердичівського районного відділу поліції надійшло повідомлення від диспетчера екстреної медичної допомоги про  госпіталізацію місцевого жителя через травмування на вулиці райцентру.

Чотири роки тому, 6 квітня 2017-го року, під час сесії Житомирської обласної ради сталася цікава і водночас ганебна подія, яку навіть сьогодні важко пояснити чи тим паче зрозуміти. 

Про розвиток туризму, реконструкцію Маєтку Ганських у Верхівні та міжнародний туристичний маршрут «Дорога Бальзака» говорив голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко у ефірі на телеканалі «СК1», - повідомляє пресслужба обласної ради.

Про це заявив голова обласної ради Володимир Федоренко під час робочої поїздки до Бердичева.

Пізно ввечері 7 грудня на вулиці районного центру агресивний молодик відібрав у місцевого жителя мобільний телефон.

24 липня уранці до поліції надійшло повідомлення про виявлення на одній з вулиць райцентру тіла чоловіка.

Через коротке замикання загорілася покрівля одного з магазинів.

Про якість води у водоймах області повідомив обласний лабораторний центр МОЗ України.

За процесуального керівництва Бердичівської місцевої прокуратури триває досудове розслідування кримінального провадження за фактом скоєння групою осіб розбою, що стався у місті Бердичеві (ч.2 ст. 187 КК України). 

Сьогодні, 29 травня, в КНП “Госпіталь ветеранів війни” міста Бердичів Житомирської області відбулася передача благодійної допомоги від представників консульства Республіки Польща, - інформує пресслужба ОДА.

keyboard_arrow_up