Журналістські розслідування

Вперше розкриємо секрети статків та способу життя керівника особливої державної структури – Служби безпеки України...

Головною проблемою відсутності змін при проведенні реформ, експерти називають  тотальну безкарність розслідування. Нарешті...

Черговими скандалом після закупівель в «Українському домі» можуть обернутися витрати Житомирської міської ради...

Наділені значними повноваженнями, та з чималими доходами частина керівництва прокурори області робить з себе безхатченків,...

Недоторкані клани ескулапів

На фото - приміщення колишньої комунальної аптеки, поруч з Житомирською міськрадою, викуплена фірмою дружини заступника головного лікаря Обласної лікарні Миколи Суслика (зараз на цьому місці розміщений магазин одягу).   Обласна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського як провідний медичний заклад області поступово здобуває славу найбільш скандальної комунальної установи. Протягом останніх двох років лікарня знаходилася в епіцентрі подій довкола виділення бюджетних коштів на закупівлю магнітно-резонансного томографу (МРТ) та оприлюднення схем збагачення попереднього керівництва лікарні.  

Бюджет для ворога: як вугілля від сепаратистів потрапляє
в школи Житомирщини

Рішенням керівника АТО на Донбасі затверджений наказ, яким визначено, хто має право торгувати з підприємствами ДНЛ/ЛНР. У цьому переліку серед отримувачів донецького вугілля знаходимо житомирську НВФ «Енергія». Як виявляється, на рахунки цієї фірми, з якою понад рік судиться відділення Антимонопольного комітету, бюджетні гроші надходять зі шкіл усієї області. Чи здогадуються освітяни, що частина сплачених за вугілля коштів, потрапляють до ватажків ДНР та ЛНР?  

Перші кроки Сергія Сухомлина на посаді міського голови

Після сходження Сергія Сухомлина на посаду мера в жовтні-грудні 2015 року управління капітального будівництва почало платити десятки, а то й сотні тисяч гривень на користь однієї з фірм, співвласником якої є дружина міського градоначальника. На офіційні запити про надання копій договорів, що були основою для проплат коштом міського бюджету, надсилалися лише відмови. Така засекреченість стала додатковим приводом дослідити щирість благих мотивів приходу очільника міста до влади.

ТІНЬОВИЙ БІЗНЕС ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Нещодавно призначений на посаду заступника голови Житомирської обласної ради Максим Вілівчук не лише приховав в електронній декларації володіння фірмою «Марія-Полісся». Отримуючи чималу зарплатню як посадовець органу місцевого самоврядування, він досі офіційно є директором цього товариства. І попри закриття в податковій приватного підприємця, отримує на персональну картку дохід від діяльності власного інтернет-магазину.

ТАЄМНИЦІ ДЕКЛАРАЦІЙ ДЕПУТАТІВ МІСЬКРАДИ

Понад половини депутатів Житомирської міськради в супереч антикорупційного законодавства не оприлюднили свої статки. Проте обранців, хто не декларує отримані доходи, рівно з тими, хто з них наводить в декларації відверту брехню, притягнути до відповідальності нікому.

Повернення сінокосів Корбутівки

З відкриттям публічного реєстру нарешті з’явилася можливість заглянути до святая святих української корупції: реєстру прав власності на землю. Декларуючи красиві гасла, кожен новий міський голова, спільно з депутатським корпусом, де завгодно накроювали чергові наділи. Спробуємо через реєстр з’ясувати, кому з відомих житомирян віддано рекреаційні землі міста.

Декларований похід у владу частіше за все на словах пов’язують із щиросердечним бажанням працювати на виборців, що завершується головним чином банальним просуванням власних інтересів

ЧОМУ ЗАЛАЗЯТЬ ДО БАТЬКІВСЬКИХ КИШЕНЬ

З початком вересня розпочався новий навчальний рік у школах.

Прокурорські ігри. Як красиво відібрати власність у власника

Як з подачі прокурора позбутися своєї квартири? Елементарно: купити її, оформити у нотаріуса, приватизувати, зареєструвати в БТІ і зробити гарний ремонт

ЯСЛА ЛІКВІДОВАНОМУ УБОЗу

За рішенням парламентарів з травня цього року ліквідовано Житомирське обласне Управління по боротьбі з організованою злочинністю (УБОЗ). Проте зайнятий ними міський яслі-садок, повертати громаді, як дійсному власнику, ні хто не поспішає. Влаштувати дитину до садочка в Житомирі залишається проблемою. Місцева влада констатує нестачу вільних приміщень, одночасно дозволяючи посадовцям здавати за 1 гривню дефіцитну площу дитячого навчального закладу. Для кого вигідно, щоб Житомирський міськвиконком здав за безцінь один дитячий заклад, а на відновлення інших витрачав десятки мільйонів гривень.