Журналістські розслідування

Журналістські розслідування

Зведені у 2008 році 14-поверхівки на проспекті Миру досі не обладнані усіми необхідними пожежними системами.

Пропонуємо ТОП-5 розслідувань, які здобули найбільшу популярність серед наших читачів у минулому році. 

Взявшись за зведення ЖК «Домашній», структури сина депутата Хмельницької міськради Ігоря Добжанського стали фігурантами численних кримінальних проваджень.

Житомирська обласна рада 4 листопада планує призначити в.о. директором КП «Еко-сервіс» Олександра Савченка. Очоливши як депутат гуманітарну комісію облради, ексзаступник міністра МВС зі званням генерал-полковника міліції вже без конкурсу керує комунальним підприємством.

До переповненої учнями школи цьогоріч набрали майже 200 першокласників. Щоб потрапити до єдиного у місті реконструйованого закладу, батьки віддають дітей до підготовчих… приватних курсів при гімназії.

Маленький фоторепортаж про екологію, життя та байдужість до власного міста.

До редакції газети «20 хвилин» звернулися кілька батьків з Житомира, яким не пощастило отримати «безплатну» путівку в різноманітні «Артеки», не всі з яких, на жаль, є справжніми.

Колишня водно-веслувальна база, яка належала місту, рішенням суду назавжди втрачена. Прокурори на пару з чиновниками міськради роками не намагалися повернути майно громади, щоб одна з окрас Житомира перетворилася у приватне котеджне містечко на березі Тетерева.

Проєкт реконструкції драмтеатру, за який заплатили в результаті близько двох мільйонів, з самого початку ніхто не збирався реалізовувати.

За утеплення головного корпусу ГУНП області заплатить близько 1,5 млн грн. Заради перемоги у тендері СТ «Кооператор» подав фіктивний договір. А кілька років тому в офісі підрядника сама поліція проводила обшуки через причетність до незаконного грального бізнесу.

keyboard_arrow_up