Журналістські розслідування

Журналістські розслідування

Протягом минулих вихідних у торгово-розважальному комплексі «ФОК», що за адресою: м. Житомир, вулиця Кибальчича, 9, одним із власників якого є родина Житомирського міського голови Сергія Сухомлина, відбулися всеукраїнські змагання з танцювального спорту.

Депутат Житомирської обласної ради та керівник обласної організації партії «За майбутнє» Віктор Развадовський роками користується посвідченням ліквідатора 1 категорії, виданого іншій особі. У посвідченні постраждалого від Чорнобильської катастрофи прізвище власника змінене на прізвище екснардепа

З 1 січня почав діяти санітарний регламент, покликаний забезпечити в школах та дитсадках здорове харчування. Проте деякі навчальні заклади та управління освіти продовжують закуповувати виключені з меню ковбасні вироби.

Після ліквідації сільради Високої Печі передане комунальному підприємству майно опинилося без власника. А від цього залежить, чи буде тепло та вода у квартирах численних багатоповерхівок військового селища. 

Вікові ліси в районі Гідропарку будуть передані Держгеокадастром у приватну власність для сільгосппотреб. Документи були оформлені протягом доби…

На початку 2020-го року онкодиспансер віддав власне приміщення під розміщення томографу приватній структурі. Через пів року, оголосивши тендер, цю ж фірму визнали переможцем торгів. Попри наявні порушення в поданих документах, онкодиспансер сплатить їй за послуги комп’ютерної томографії понад 6 млн 600 тис. грн.

Прикриваючись децентралізацією, Чуднівська райдержадміністрація намагається закрити останні притулки для літніх одиноких громадян.

За виробниками масок та аптечними мережами, які на фоні шаленого попиту знову накручують ціни, є ще одна категорія, яка цинічно заробляє на епідемії.

Після 8 місяців адаптивного карантину переповнені лікарні опинилися на межі можливостей з порятунку хворих. Замовчуючи реальний стан речей, влада перекладає відповідальність на лікарів.

Комісії замовляли бюлетені переважно у пов’язаних з політиками друкарнях. У Житомирі, Житомирському районі та області бюлетені без тендеру виготовляє одна друкарня.

keyboard_arrow_up