Журналістські розслідування

Журналістські розслідування

Останні зміни в керівництві ключових державних структур, відповідальних за відновлення, викликають значну стурбованість в подальшій ефективності внутрішнього контролю та протидії корупції.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я України автопарк медзакладів знову поповнено. Авто закуплені в межах спільного проєкту з World Bank Ukraine «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя».

На відновлення пошкоджених об’єктів в області у 2023 році виділили понад 830 млн грн.

Поряд з багатомільярдними втратами через обстріли об’єктів інфраструктури, прибутки “Житомирська обласна енергопостачальна компанія” тільки зростають.  

3 серпня 2023 року близько 23:45 житель Коростишівськоі громади, керуючи «Volkswagen Passat СС», допустив наїзд на пішохода поблизу с. Мамрина. Унаслідок ДТП юнак отримав важкі травми. 

За півтора року проблема відсутності або ж неналежної придатності укриттів досі не вирішена. За офіційними звітами органів влади сховища функціонують. Навіть давно списані з обліку. А ремонти укриттів нерідко виявляються цілковитою фікцією.

Міська влада роками передавала земельні ділянки під багатоквартирне будівництво приватним структурам та новоствореним житловим кооперативам. Коли ж з'явилася можливість отримати від Європейської комісії грант на зведення житла для мешканців знищених внаслідок ракетних обстрілів будинків, запропонували територію, відведену під освітній заклад.

З перших днів повномасштабної російської військової агресії Житомирська область перебуває під ворожими обстрілами. 

Попри десятки вбитих та поранених журналістів за час військової агресії проти України, медійники не отримують належного захисту, стикаючись зі свавіллям правоохоронців, навіть якщо мова йде про перешкоджання діяльності або загрозу їх життю.

Навіть після воєнної агресії путінський режим намагається опиратися на лояльні до себе партії. Представники низки відповідних політичних сил нерідко переходять на бік ворога. Центральна влада України почала їх забороняти, вбачаючи у діяльності проросійських сил небезпеку для цілісності країни

keyboard_arrow_up