Журналістські розслідування

Журналістські розслідування

Вікові ліси в районі Гідропарку будуть передані Держгеокадастром у приватну власність для сільгосппотреб. Документи були оформлені протягом доби…

На початку 2020-го року онкодиспансер віддав власне приміщення під розміщення томографу приватній структурі. Через пів року, оголосивши тендер, цю ж фірму визнали переможцем торгів. Попри наявні порушення в поданих документах, онкодиспансер сплатить їй за послуги комп’ютерної томографії понад 6 млн 600 тис. грн.

Прикриваючись децентралізацією, Чуднівська райдержадміністрація намагається закрити останні притулки для літніх одиноких громадян.

За виробниками масок та аптечними мережами, які на фоні шаленого попиту знову накручують ціни, є ще одна категорія, яка цинічно заробляє на епідемії.

Після 8 місяців адаптивного карантину переповнені лікарні опинилися на межі можливостей з порятунку хворих. Замовчуючи реальний стан речей, влада перекладає відповідальність на лікарів.

Комісії замовляли бюлетені переважно у пов’язаних з політиками друкарнях. У Житомирі, Житомирському районі та області бюлетені без тендеру виготовляє одна друкарня.

Немов грім серед ясного неба, прозвучала новина про загрозу початку опалювального сезону через арешт рахунків КП «Житомиртеплокомуненерго»

Закупівля тролейбусів у Житомир є частиною урядової програми та підписаних домовленостей між Мінтрансом та ЄС з впровадження проєкту розвитку громадського транспорту. Загальна сума основного контракту становить 200 млн євро.

Жахливі умови перебування в лікарнях Житомирщини та взагалі України вражають будь-кого, але при цьому офіційно нас запевняють, що «реформа нам потрібна і далі». Так куди поділися гроші, які були виділені на боротьбу з пандемією? Хто отримав дивіденди з «реформи» в медицині?

Якщо закон однаковий для всіх, то чому на футболі намагаються пропіаритися всі? Може, справа у величезних коштах, які можна легально вивести з-під контролю?

keyboard_arrow_up