Журналістські розслідування

Журналістські розслідування

Якщо Закон однаковий для всіх, то чому на футболі намагаються пропіаритися всі? Може справа у величезних коштах, які можна "легально" вивести із-під контролю?

Більшість шкіл та дитячих садочків Житомира закупили дезінфікуючі засоби у виробника, якого підозрюють у продажу підробок.

У кінці вересня школи закриються, у листопаді матимемо ситуацію, як в Італії, – відомий інфекціоніст. 

У березні відзначили сьомі роковини початку будівництва нового хірургічного комплексу Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання.

Роками лікарі Житомирського онкологічного диспансеру замість справжніх ліків змушували хворих купувати якусь невідому речовину.

Вкотре реконструкція стала профанацією задля відвертого і неприхованого розпилу бюджетних грошей. Нібито відкривають фонтан на Польовій, але поряд – кущі з бур`яну та бруд.

Ідею бюджету участі цьогоріч остаточно перетворили у профанацію. Мер Житомира демонстративно розтоптав навіть натяки на будь-яку участь громади у поданні пропозицій.

Управління житлового господарства без тендерів укладає договори на поточний та капітальний ремонт прилеглих до будинків доріг. Договори укладають в ручному режимі з наперед визначеними підрядниками, не заощаджуючи жодної копійки бюджетних коштів

Збудована монополія на постачанні препаратів приносить шалені прибутки посередникам. Так виникає переплата на тендерах, що веде до дефіциту ліків, без яких життя сотень хворих на ниркову недостатність неможливе

Переконуючи у власній ефективності, Житомирська міськрада вдається до захисту в судах фігурантів розкрадань на комунальних підприємствах. Показовим є приклад КП «Житомиртеплокомуненерго», директор якого з підозрою у розтраті сотень тисяч гривень продовжує укладати сумнівні угоди.

keyboard_arrow_up