Журналістські розслідування

Журналістські розслідування

До переповненої учнями школи цьогоріч набрали майже 200 першокласників. Щоб потрапити до єдиного у місті реконструйованого закладу, батьки віддають дітей до підготовчих… приватних курсів при гімназії.

Маленький фоторепортаж про екологію, життя та байдужість до власного міста.

До редакції газети «20 хвилин» звернулися кілька батьків з Житомира, яким не пощастило отримати «безплатну» путівку в різноманітні «Артеки», не всі з яких, на жаль, є справжніми.

Колишня водно-веслувальна база, яка належала місту, рішенням суду назавжди втрачена. Прокурори на пару з чиновниками міськради роками не намагалися повернути майно громади, щоб одна з окрас Житомира перетворилася у приватне котеджне містечко на березі Тетерева.

Проєкт реконструкції драмтеатру, за який заплатили в результаті близько двох мільйонів, з самого початку ніхто не збирався реалізовувати.

За утеплення головного корпусу ГУНП області заплатить близько 1,5 млн грн. Заради перемоги у тендері СТ «Кооператор» подав фіктивний договір. А кілька років тому в офісі підрядника сама поліція проводила обшуки через причетність до незаконного грального бізнесу.

Вантажівка, яка провалилася під асфальт у центрі Житомира, показала, як роками нехтується безпека людей і відбувається збагачення на спільному майні. 

Досі не підписавши угоду, підрядник вже розпочав ремонтні роботи. Кошти з міського бюджету освоюватиме фірма, якою на 60% володіє матір Віри Рачковської-Долгих – очільниці піар-служби мера Житомира.

Депутати Житомирської міської ради вирішили продати земельну ділянку під гіпермаркет «Епіцентр», зменшивши її вартість більш як у шість разів: з 41 млн до 6 млн гривень.

Найбільші дорожні компанії узгодили свої дії між собою та організатором торгів. Обслуговуватиме державну дорогу ПП «Автомагістраль», наперед зібравши для перемоги документи.

keyboard_arrow_up