Журналістські розслідування

Журналістські розслідування

3 серпня 2023 року близько 23:45 житель Коростишівськоі громади, керуючи «Volkswagen Passat СС», допустив наїзд на пішохода поблизу с. Мамрина. Унаслідок ДТП юнак отримав важкі травми. 

За півтора року проблема відсутності або ж неналежної придатності укриттів досі не вирішена. За офіційними звітами органів влади сховища функціонують. Навіть давно списані з обліку. А ремонти укриттів нерідко виявляються цілковитою фікцією.

Міська влада роками передавала земельні ділянки під багатоквартирне будівництво приватним структурам та новоствореним житловим кооперативам. Коли ж з'явилася можливість отримати від Європейської комісії грант на зведення житла для мешканців знищених внаслідок ракетних обстрілів будинків, запропонували територію, відведену під освітній заклад.

З перших днів повномасштабної російської військової агресії Житомирська область перебуває під ворожими обстрілами. 

Попри десятки вбитих та поранених журналістів за час військової агресії проти України, медійники не отримують належного захисту, стикаючись зі свавіллям правоохоронців, навіть якщо мова йде про перешкоджання діяльності або загрозу їх життю.

Навіть після воєнної агресії путінський режим намагається опиратися на лояльні до себе партії. Представники низки відповідних політичних сил нерідко переходять на бік ворога. Центральна влада України почала їх забороняти, вбачаючи у діяльності проросійських сил небезпеку для цілісності країни

Серед обраних до Житомирської обласної ради є депутати, котрі досі мають спільний бізнес з державним підприємством окупантів, та навіть володіли громадянством країни-агресора.

За 9 місяців від початку війни потреба в укриттях залишається надзвичайно актуальною. Роками їх доводили до руйнації, знищували та привласнювали

Печерський районний суд Києва наклав арешт на частки в стратегічних українських підприємствах та цінні папери кінцевими власниками яких є депутат Держдуми РФ Олександр Бабаков, член комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Євгеній Гінер та так званий "злодій в законі" на призвісько Міша "Лужнецький" Міхаіл Воєводін.

В “Житомиробленерго” заперечують наявність російських кінцевих бенефіціарів. Однак документи та зібрані докази свідчать про протилежне, що має стати приводом для повернення енергетичних мереж у державну власність.

keyboard_arrow_up