Журналістські розслідування

Журналістські розслідування

За утеплення головного корпусу ГУНП області заплатить близько 1,5 млн грн. Заради перемоги у тендері СТ «Кооператор» подав фіктивний договір. А кілька років тому в офісі підрядника сама поліція проводила обшуки через причетність до незаконного грального бізнесу.

Вантажівка, яка провалилася під асфальт у центрі Житомира, показала, як роками нехтується безпека людей і відбувається збагачення на спільному майні. 

Досі не підписавши угоду, підрядник вже розпочав ремонтні роботи. Кошти з міського бюджету освоюватиме фірма, якою на 60% володіє матір Віри Рачковської-Долгих – очільниці піар-служби мера Житомира.

Депутати Житомирської міської ради вирішили продати земельну ділянку під гіпермаркет «Епіцентр», зменшивши її вартість більш як у шість разів: з 41 млн до 6 млн гривень.

Найбільші дорожні компанії узгодили свої дії між собою та організатором торгів. Обслуговуватиме державну дорогу ПП «Автомагістраль», наперед зібравши для перемоги документи.

Протягом минулих вихідних у торгово-розважальному комплексі «ФОК», що за адресою: м. Житомир, вулиця Кибальчича, 9, одним із власників якого є родина Житомирського міського голови Сергія Сухомлина, відбулися всеукраїнські змагання з танцювального спорту.

Депутат Житомирської обласної ради та керівник обласної організації партії «За майбутнє» Віктор Развадовський роками користується посвідченням ліквідатора 1 категорії, виданого іншій особі. У посвідченні постраждалого від Чорнобильської катастрофи прізвище власника змінене на прізвище екснардепа

З 1 січня почав діяти санітарний регламент, покликаний забезпечити в школах та дитсадках здорове харчування. Проте деякі навчальні заклади та управління освіти продовжують закуповувати виключені з меню ковбасні вироби.

Після ліквідації сільради Високої Печі передане комунальному підприємству майно опинилося без власника. А від цього залежить, чи буде тепло та вода у квартирах численних багатоповерхівок військового селища. 

Вікові ліси в районі Гідропарку будуть передані Держгеокадастром у приватну власність для сільгосппотреб. Документи були оформлені протягом доби…

keyboard_arrow_up