Журналістські розслідування

Журналістські розслідування

Перетворення приміщень колишньої туристичної бази «Лісовий берег» у комфортний центр для інвалідів та учасників АТО, за словами...

Весною 2016 року Житомирська обласна рада передала у власність міста стадіон «Спартак». Наприкінці того ж року мер Житомира...

Отримання позики в 40 мільйонів дол. США для реконструкції мереж КП «Житомирводоканал» співпали з приходом на підприємство...

Незмінному, з часів Януковича, директору Словечанського держлісгоспу Олександру Павлушенку, по якому відкриті численні кримінальні...

Реконструкція стадіону «Полісся», що триває вже 8-й рік, лишає містян можливості вболівати за улюблену команду в рідному Житомирі. Разом із відтермінуванням завершення будівельних робіт постійно зростає їх кошторис. За відсутності кардинальних змін у 2017 році, оминаючи торги, до 15 млн грн підрядник отримує ще 58. Настав час з’ясувати, кому це вигідно.

Восьмий рік підряд посаду директора КП «Житомиртеплокомуненерго» обіймає Дмитро Рогожин. Попри неодноразові скандали та гучні справи, йому завжди вдавалося зберігати під собою впливове крісло.

Катерина Трохимчук спеціально для «20 хвилин» Здоров’я– найцінніший дар від батьків і природи. І як тільки трапляється лихо, ми з усією надією сподіваємось на професійність та чуйність лікарів. Однак багато хто не знає, що переборовши одну хворобу, можна почути про новий, не менш небезпечний діагноз – гепатит «В».

Зміна політичної ситуації та гучні судові справи не похитнули монополію обласних газорозподільних компаній, що продовжують приносити своїм власникам багатомільйонні прибутки. “Сидіти” на газовій трубі залишається надзвичайно вигідно, коли знаєш як з державного бюджету покривати навіть неіснуючі витрати.

Прийняте, а згодом скасоване, рішення НКРЕКП про встановлення плати за користування газовими мережами зачепило давню проблему власності на газопроводи. Змусити облгази сплачувати за безкоштовно передані державні мережі, Міненерговугілля не здатне без укладення з ними нових угод. Водночас старі договори, разом із доданим переліком переданого майна, зникли з будівлі Міністерства. До того ж зареєструвати власність на мережі держава не може, оскільки порядку інвентаризації газопроводів в країні досі не існує.

Заміну подекуди повністю зношеного комунального транспорту окремі ділки давно перетворили в масштабний бізнес. На шляху до мільйонних прибутків, вони заручаються підтримкою місцевої влади, яка, нарікаючи на нестачу коштів на закупівлю нових тролейбусів та трамваїв, втридорога переплачує за давно списаний з країн ЄС. Освоюючи сотні мільйонів бюджетних грошей, забувається найголовніше - ніхто не зважає на безпеку пасажирів.

Збиткове для більшості сільське господарство за роки незалежності відкрило декому дорогу до багатомільйонних статків. Більшість з українських мільярдерів мають в своєму багажі аграрний бізнес, щедро профінансований за рахунок державної підтримки. В той же час селянські господарства та рядові фермери без політичних зв’язків щоразу держава ставила за межею виживання. В той же час ряд посадовців Житомирщини саме за бюджетні кошти збудували успішний власний агробізнес.

Головною проблемою відсутності змін при проведенні реформ, експерти називають  тотальну безкарність розслідування. Нарешті журналісту газети «20 хвилин»,  вдалося розірвати коло кругової поруки. Вперше після проведеного журналістського розслідування вдалося звільнити директора комунального ЖЕКу №11, по якому судом визнано факт скоєння корупційного правопорушення. Наразі перед міським головою стоїть питання звільнити решту посадовців мерії Житомира, вчинивших корупційні правопорушення.

Вперше розкриємо секрети статків та способу життя керівника особливої державної структури – Служби безпеки України в Житомирській області. Детальний аналіз декларацій Володимира Пахнюка дозволяє говорити про причетність до земельних махінацій, приховування сімейного бізнесу та елітного котеджу під Києвом.

Черговими скандалом після закупівель в «Українському домі» можуть обернутися витрати Житомирської міської ради на ремонти шкіл. Замість обіцяного переходу до електронних торгів управління освіти в «ручному» режимі перераховує близько 2 мільйонів гривень новоствореній фірмі луганського бізнесмена

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up