Журналістські розслідування

Журналістські розслідування

Масштабні повені у західних областях вкотре оголили проблему масової варварської рубки лісів. За темпами винищення дерев наша область посідає перші місця, перетворюючись подекуди на голу пустелю. На чолі беззаконня стоять цілі сім’ї депутатів, що одночасно керують лісгоспами та володіють приватним величезним бізнесом з лісозаготівель.

Переконуючи у власній ефективності, Житомирська міськрада вдається до захисту в судах фігурантів розкрадань на комунальних підприємствах. Показовим є приклад КП «Житомиртеплокомуненерго», директор якого з підозрою у розтраті сотень тисяч гривень продовжує укладати сумнівні угоди.

Депутат обласної ради Анатолій Подік і пов’язане з ним ТОВ «Тетерівбуд-проект» з 2017 року розпочали реконструкцію Станишівської школи. За три роки роботи не завершені, вартість їх збільшилася в 4 рази, але очільник громади продовжує без тендерів укладати з улюбленим підрядником все нові угоди.

Житомирська ОДА підписала з нікому не відомою київською фірмою угоду на обслуговування місцевих доріг 11 районів області. Щоб отримати замовлення на 137 млн грн, ТОВ «Комфорт Буд Сервіс», не володіючи жодною одиницею дорожньої техніки, використало документи працівників чужої фірми, сфабрикувавши навіть підписи в наказах про прийняття їх на роботу.

З минулого року підприємство закуповує гіпохлорид у посередників хоча самостійно виробляє його з 2011 року. Замість поновити його виробництво «Житомирводоканал» погодився під час карантину додатково доплачувати за реагент 20%

Обмежувальні заходи в країні сприяли активному витрачанню бюджетних коштів. Мільйонні угоди на Житомирщині укладали навіть з фігурантам “чорного списку” АМКУ,  які на 3 роки взагалі позбавлені права отримувати бюджетні замовлення

Попри закриття тисяч робочих місць та нестачу коштів в міському бюджеті, управління молоді та спорту Житомирської міськради провело сумнівну закупівлю на пів мільйона гривень. Через 73-літню бабусю-підприємницю зможуть профінансувати зареєстровану в квартирі переможниці політичну партію «Партія твого міста»

Третій рік в судах тягнеться справа по обвинуваченню заступника управління екології Сергія Сіренького в розкраданні бюджетних коштів. Не усунутий з посади, чиновник продовжує організовувати тендери в інтересах сумнівних фірм

Поліція розслідує розкрадання коштів на закупівлях по зимовому утриманню доріг Житомира. Попри аномально теплу погоду КП «Управління автомобільних шляхів» придбало сотні тон технічної солі для посипання вулиць міста. Мільйони бюджетних коштів перерахували фірмі, яка належить одному з родичів екс-ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького

На 11 квітня в Житомирській області лабораторно підтверджені вже 74 випадки коронавірусної інфекції. Тільки за минулі дві доби COVID-19 виявили у 43 мешканців області. Окрім своєчасного надання кваліфікованої медичної допомоги, хворі з важкою формою захворювання потребують інтенсивної терапії та підключення до апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ). Інструкцією Всесвітньої організації охорони здоров'я рекомендовано навіть на ранній стадії проводити лікування за допомогою апаратів ШВЛ.

keyboard_arrow_up