Журналістські розслідування

Журналістські розслідування

Навіть після воєнної агресії путінський режим намагається опиратися на лояльні до себе партії. Представники низки відповідних політичних сил нерідко переходять на бік ворога. Центральна влада України почала їх забороняти, вбачаючи у діяльності проросійських сил небезпеку для цілісності країни

Серед обраних до Житомирської обласної ради є депутати, котрі досі мають спільний бізнес з державним підприємством окупантів, та навіть володіли громадянством країни-агресора.

За 9 місяців від початку війни потреба в укриттях залишається надзвичайно актуальною. Роками їх доводили до руйнації, знищували та привласнювали

Печерський районний суд Києва наклав арешт на частки в стратегічних українських підприємствах та цінні папери кінцевими власниками яких є депутат Держдуми РФ Олександр Бабаков, член комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Євгеній Гінер та так званий "злодій в законі" на призвісько Міша "Лужнецький" Міхаіл Воєводін.

В “Житомиробленерго” заперечують наявність російських кінцевих бенефіціарів. Однак документи та зібрані докази свідчать про протилежне, що має стати приводом для повернення енергетичних мереж у державну власність.

Державний аеропорт в Житомирі опинився в руках Олексія Янчука, фігури з темним минулим, яка обіцяла запуск аеропорту, а принесла численні борги та збитки. Замість вилетів з Житомира, літаки відправилися до Еритреї, яка разом з Ефіопією перевозила російську зброю.

В регіоні роками варварськими методами вівся добуток корисних копалин. Особливе значення мали щебеневі кар’єри області. За вивезеними мільйонами тонн граніту стоять інтереси та величезні прибутки агресора.

Про спортивну недобудову знову нагадали. У суді.

Зведені у 2008 році 14-поверхівки на проспекті Миру досі не обладнані усіми необхідними пожежними системами.

Пропонуємо ТОП-5 розслідувань, які здобули найбільшу популярність серед наших читачів у минулому році. 

keyboard_arrow_up