Журналістські розслідування

Журналістські розслідування

У центрі Житомира 7 липня сталася фатальна ДТП. Один із учасників дорожньо-транспортної пригоди загинув, другий – отримав численні травми, проте в ході розслідування виявилося, що дана пригода чудово підійде для нової серії «Ходячих мерців» або ж для детективу на кшталт «Десять негренят».

Проводити ремонти доріг на десятки мільйонів Житомирська ОДА довірила київському підряднику без техніки та необхідного обладнання. Угода на їх оренду укладена з фірмою, діяльність якої фіктивна і, за кримінальним провадженням, полягає у переведенні коштів у готівку.

За оновленням дорожньої розмітки в місті стоять інтереси приватних структур, які давно засіли на мільйонних бюджетних потоках

За свою каденцію у парламенті житомирський нардеп пролобіював понад 100 млн грн субвенцій на виборчий округ. Здавалося б, кошти на відновлення доріг та ремонти сільських шкіл мають значно покращити соціальну інфраструктуру. Насправді мільйони з державного бюджету осіли на рахунках родини Павла Дзюблика.

Після 8-річної перерви у Житомирі знову активно лобіюється поява будівельного гіпермаркету. Зміна облич при владі залишала незмінною нахабність та цинічність методів лобіювання приватних інтересів, зиск з яких регулярно отримує родина Геннадія Зубка.

Закуповуючи звичайні дрова Лугинська ОТГ Житомирської області не лише проводила торги з порушеннями. Кошти отримувала фірма, власник якої має давній спільний бізнес з кримським адвокатом з провладної партії Путіна.

З ліквідацією комунальних ЖЕКів кошти на прибирання вулиць сплачують декільком приватним структурам. Незважаючи на численні порушення та відкриту змову, багатомільйонні прибутки дістаються фірмам депутата міськради Володимира Тичини та екс-керівниці управління житлового господарства Світлані Півоваровій.

Встановши спеціальні вимоги, пов’язані між собою фірми з оточення екс-міністра АПК Миколи Присяжнюка, за останні 4 роки заробили понад 200 млн грн.

Фірма, очолювана одним з колишніх радників екс-губернатора Житомирської ОДА Ігоря Гундича, здобуває перемогу у найбільшій за останні п’ять років закупівлі. За наявності порушень 320 мільйонів на ремонт доріг планують віддати ТОВ «Житомирський автодор»

Щонайменше тричі наше видання писало про скандал з будівництвом на розі вулиць В. Бердичівської – Шевченка у Житомирі.

keyboard_arrow_up