З Новим роком і новим сайтом "20 хвилин"! Перейти
Чистилище міської ради 1 Чистилище міської ради

Головною проблемою відсутності змін при проведенні реформ, експерти називають  тотальну безкарність розслідування. Нарешті журналісту газети «20 хвилин»,  вдалося розірвати коло кругової поруки. Вперше після проведеного журналістського розслідування вдалося звільнити директора комунального ЖЕКу №11, по якому судом визнано факт скоєння корупційного правопорушення. Наразі перед міським головою стоїть питання звільнити решту посадовців мерії Житомира, вчинивших корупційні правопорушення.

Незадекларований маєток та родинний бізнес житомирського голови СБУ 34 Незадекларований маєток та родинний бізнес житомирського голови СБУ

Вперше розкриємо секрети статків та способу життя керівника особливої державної структури – Служби безпеки України в Житомирській області. Детальний аналіз декларацій Володимира Пахнюка дозволяє говорити про причетність до земельних махінацій, приховування сімейного бізнесу та елітного котеджу під Києвом.

Заручники чужих інтересів Заручники чужих інтересів

Черговими скандалом після закупівель в «Українському домі» можуть обернутися витрати Житомирської міської ради на ремонти шкіл. Замість обіцяного переходу до електронних торгів управління освіти в «ручному» режимі перераховує близько 2 мільйонів гривень новоствореній фірмі луганського бізнесмена

СТАТКИ ПРОКУРОРІВ ЖИТОМИРЩИНИ: ВІД ДОБРОЧЕСНОСТІ ДО ЛИЦЕМІРСТВА СТАТКИ ПРОКУРОРІВ ЖИТОМИРЩИНИ: ВІД ДОБРОЧЕСНОСТІ ДО ЛИЦЕМІРСТВА

Наділені значними повноваженнями, та з чималими доходами частина керівництва прокурори області робить з себе безхатченків, приховує користування службовою квартирою або просто не зазначає в декларації всю свою нерухомість. Все заради успішного повторення схем приватизації відомчого житла, втіленої з-поміж інших працівників першим заступником Прокуратури області Олександром Білошицьким, чи підтримці бізнесу дружини заступника прокурора Віталієм Мякішевим. Перевіримо, якою є справжня мотивація роботи захисників закону

Недоторкані клани ескулапів Недоторкані клани ескулапів

На фото - приміщення колишньої комунальної аптеки, поруч з Житомирською міськрадою, викуплена фірмою дружини заступника головного лікаря Обласної лікарні Миколи Суслика (зараз на цьому місці розміщений магазин одягу).

 

Обласна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського як провідний медичний заклад області поступово здобуває славу найбільш скандальної комунальної установи. Протягом останніх двох років лікарня знаходилася в епіцентрі подій довкола виділення бюджетних коштів на закупівлю магнітно-резонансного томографу (МРТ) та оприлюднення схем збагачення попереднього керівництва лікарні.

 

Бюджет для ворога: як вугілля від сепаратистів потрапляє в школи Житомирщини
06 липня 2016
1

Рішенням керівника АТО на Донбасі затверджений наказ, яким визначено, хто має право торгувати з підприємствами ДНЛ/ЛНР. У цьому переліку серед отримувачів донецького вугілля знаходимо житомирську НВФ «Енергія». Як виявляється, на рахунки цієї фірми, з якою понад рік судиться відділення Антимонопольного комітету, бюджетні гроші надходять зі шкіл усієї області. Чи здогадуються освітяни, що частина сплачених за вугілля коштів, потрапляють до ватажків ДНР та ЛНР?

 

Перші кроки Сергія Сухомлина на посаді міського голови
29 лютого 2016
1
Після сходження Сергія Сухомлина на посаду мера в жовтні-грудні 2015 року управління капітального будівництва почало платити десятки, а то й сотні тисяч гривень на користь однієї з фірм, співвласником якої є дружина міського градоначальника. На офіційні запити про надання копій договорів, що були основою для проплат коштом міського бюджету, надсилалися лише відмови. Така засекреченість стала додатковим приводом дослідити щирість благих мотивів приходу очільника міста до влади.
ТІНЬОВИЙ БІЗНЕС ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
02 січня 2016

Нещодавно призначений на посаду заступника голови Житомирської обласної ради Максим Вілівчук не лише приховав в електронній декларації володіння фірмою «Марія-Полісся». Отримуючи чималу зарплатню як посадовець органу місцевого самоврядування, він досі офіційно є директором цього товариства. І попри закриття в податковій приватного підприємця, отримує на персональну картку дохід від діяльності власного інтернет-магазину.

ТАЄМНИЦІ ДЕКЛАРАЦІЙ ДЕПУТАТІВ МІСЬКРАДИ
25 листопада 2015
Понад половини депутатів Житомирської міськради в супереч антикорупційного законодавства не оприлюднили свої статки. Проте обранців, хто не декларує отримані доходи, рівно з тими, хто з них наводить в декларації відверту брехню, притягнути до відповідальності нікому.
Повернення сінокосів Корбутівки
20 листопада 2015
З відкриттям публічного реєстру нарешті з’явилася можливість заглянути до святая святих української корупції: реєстру прав власності на землю. Декларуючи красиві гасла, кожен новий міський голова, спільно з депутатським корпусом, де завгодно накроювали чергові наділи. Спробуємо через реєстр з’ясувати, кому з відомих житомирян віддано рекреаційні землі міста.
Мільйонна дорога депутата
15 листопада 2015
Декларований похід у владу частіше за все на словах пов’язують із щиросердечним бажанням працювати на виборців, що завершується головним чином банальним просуванням власних інтересів
ЧОМУ ЗАЛАЗЯТЬ ДО БАТЬКІВСЬКИХ КИШЕНЬ
27 вересня 2015
З початком вересня розпочався новий навчальний рік у школах.
Прокурорські ігри. Як красиво відібрати власність у власника
20 вересня 2015
1
Як з подачі прокурора позбутися своєї квартири? Елементарно: купити її, оформити у нотаріуса, приватизувати, зареєструвати в БТІ і зробити гарний ремонт
ЯСЛА ЛІКВІДОВАНОМУ УБОЗу
31 липня 2015
3
За рішенням парламентарів з травня цього року ліквідовано Житомирське обласне Управління по боротьбі з організованою злочинністю (УБОЗ). Проте зайнятий ними міський яслі-садок, повертати громаді, як дійсному власнику, ні хто не поспішає. Влаштувати дитину до садочка в Житомирі залишається проблемою. Місцева влада констатує нестачу вільних приміщень, одночасно дозволяючи посадовцям здавати за 1 гривню дефіцитну площу дитячого навчального закладу. Для кого вигідно, щоб Житомирський міськвиконком здав за безцінь один дитячий заклад, а на відновлення інших витрачав десятки мільйонів гривень.
Відморожена влада тепла
17 липня 2015
Серед міських комунальних підприємств більш всього «крутиться» коштів у КП «Житомиртеплокомуненерго». Щорічний бюджет підприємства сягає чверті мільярда гривень, нарахування та витрата яких ніколи не була предметом публічного розголосу. Клубок накопичених проблем у галузі здатний поставити на коліна не лише підприємство, але й усе місто з усіма його мешканцями
Реакція на 100 мільйонів
09 липня 2015
Опубліковане на шпальтах газети журналістське розслідування вилилося у природне народне обурення, яке підхопили одразу декілька політичних сил та рухів. Щоб якимось чином пригасити протестний рух, основний фігурант публікації – ПрАТ «Житомиргаз» нарешті наважився провести прес-конференцію під назвою «Куди йдуть гроші за газ від населення». Це була найкраща можливість, щоб отримати публічні відповіді на попередньо поставлені монополісту запитання та прояснити його плани на найближче майбутнє
Імперія грошей – ПрАТ «Житомиргаз»
24 червня 2015
5
Нещодавно на теренах області з’явився новий гравець газового ринку. Замість традиційного постачальника ПрАТ «Житомиргаз» з 28 травня національним регулятором у комунальній сфері та енергетиці НКРЕ КП був наданий дозвіл на збут газу ТОВ «Житомиргаз Збут» в об’ємі 424 млн куб. м. Одночасно такі ж метаморфози торкнулися більшості облгазів України, які давно й надійно увійшли до газової імперії Дмитра Фірташа. Cпробуємо разом дослідити, як вплине зміна гравців на регіональний енергетичний ринок області за сьогоднішнього збільшення ціни на газ.
ДЕКЛАРАЦІЇ ЧИ ДЕКОРАЦІЇ ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
12 травня 2015
У цьому році відзвітувати про власні доходи змушені були усі посадовці включаючи навіть прибиральниць та обслуговуючий персонал. Нововведення торкнулося не лише розширення переліку декларантів, але й введення нової відповідальності за умисне подання недостовірної інформації про власні та сімейні заробітки
Суддя Богунського суду не дозволила прокуратурі Житомира викинути сім’ю на вулицю
19 березня 2015
2
У приміщенні Богунського суду 26 лютого відбулося засідання, на якому прокуратура міста Житомир намагалася витребувати в добросовісних покупців їхню квартиру.
Прихований бізнес губернатора Житомирщини
05 березня 2015
2
«Минає рік після подій на Майдані. За цей час змінилася країна, змінилася свідомість людей та змінилася влада», – з такими словами голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський 20 лютого розпочав зустріч із запрошеною громадськістю, яку посадовець бажає чути та налагоджувати з нею конструктивний діалог.
Як житомирська прокуратура та суд «борються» з корупцією
08 лютого 2015
На сайті прокуратури Житомирської області розміщено офіційне повідомлення: Посадову особу однієї із сільських рад Червоноармійського району вироком Новоград-Волинського міськрайонного суду визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Сім’я з 5-річною дитиною може опинитися на вулиці через позицію прокуратури
26 серпня 2014
32
Як забрати житло у добросовісних набувачів квартири? Рецепт від прокуратури Житомира.
Як комунальне стає приватним. «ВЖРЕП-8»: зміна однієї букви – і не одне порушення
19 серпня 2014
З комунальним ЖЕКом №8 відбулися метаморфози, які шокували керівництво міста
Півоварова і сміттєві махінації
17 липня 2014
8
Приклади недбалості профільних фахівців міської влади! Хто винен і коли покарають?
Розслідування житомирських журналістів "20хвилин" визнали Українська правда та Американське посольство
10 червня 2014
У День журналіста журналістку "20хвилин" Ірину Ярмоленко нагородили Українська правда та Американське посольство за участь у конкурсі щодо журналістських розслідувань.
Найчастіше коментують
Дивитись всі >
Найчастіше читають
Дивитись всі >

Від Читачів

Дивитись всі >

БЛОГИ

Всі блоги >

Навіщо потрібен безвізовий режим з країнами ЄС?
  • Щоб подорожувати
  • Щоб навчатися
  • Щоб емігрувати
  • На відпочинок грошей немає, а на роботу і так можна поїхати
  • Мені байдуже
Голосувати
Навіщо потрібен безвізовий режим з країнами ЄС?
Щоб подорожувати
45.00%
 
Щоб навчатися
10.00%
 
Щоб емігрувати
10.00%
 
На відпочинок грошей немає, а на роботу і так можна поїхати
25.00%
 
Мені байдуже
10.00%
 
Всього голосів: 20

Розсилка новин

Події

Фотофакт: З льодової скульптури на Михайлівській зник логотип міста

Фотофакт: З льодової скульптури на Михайлівській зник логотип міста
На вулиці Михайлівській зникла частина льодової скульптури - логотип міста у формі літери "ж". Залишився лише надпис "Житомир". Про...

Аналогове телебачення поки що не відключатимуть

Аналогове телебачення поки що не відключатимуть
Про те, що Україна переходить на цифрове телебачення говорять вже близько десяти років. Ще у 2006 році у Женеві весь світ, включно з Україною, підписав...

Де у Житомирі сьогодні не буде води: адреси

Де у Житомирі сьогодні не буде води: адреси
КП "Житомирводоканал" повідомило місця аварійно-ремонтних робіт на сьогодні, 16 січня.

На Житомирщині рятувальники витягнули вантажівку зі снігового замету

На Житомирщині рятувальники витягнули вантажівку зі снігового замету
Вчора, 15 січня, о 19:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що водій вантажного автомобіля «DAF» потрапив...

Кiно

23-23 квітня в Житомирі пройде фестиваль «Французька весна-2016»

23-23 квітня в Житомирі пройде фестиваль «Французька весна-2016»
У ніч з 22 на 23 квітня у Житомирі в кінотеатрі «Україна» в рамках щорічного фестивалю «Французька весна-2016» пройдуть «Довгі ночі короткого метра». Початок...

У міському кінотеатрі ім. І.Франка житомирянам показуватимуть «свіже» кіно

У міському кінотеатрі ім. І.Франка житомирянам показуватимуть «свіже» кіно
Міська влада Житомира планує закупити ліцензійне цифрове обладнання для кінотеатру ім. І.Франка на 1 млн. грн. За словами дирекції кінотеатрів міста, це...

Ми у соц. мережах