Журналістські розслідування

Журналістські розслідування

Державний аеропорт в Житомирі опинився в руках Олексія Янчука, фігури з темним минулим, яка обіцяла запуск аеропорту, а принесла численні борги та збитки. Замість вилетів з Житомира, літаки відправилися до Еритреї, яка разом з Ефіопією перевозила російську зброю.

В регіоні роками варварськими методами вівся добуток корисних копалин. Особливе значення мали щебеневі кар’єри області. За вивезеними мільйонами тонн граніту стоять інтереси та величезні прибутки агресора.

Про спортивну недобудову знову нагадали. У суді.

Зведені у 2008 році 14-поверхівки на проспекті Миру досі не обладнані усіми необхідними пожежними системами.

Пропонуємо ТОП-5 розслідувань, які здобули найбільшу популярність серед наших читачів у минулому році. 

Взявшись за зведення ЖК «Домашній», структури сина депутата Хмельницької міськради Ігоря Добжанського стали фігурантами численних кримінальних проваджень.

Житомирська обласна рада 4 листопада планує призначити в.о. директором КП «Еко-сервіс» Олександра Савченка. Очоливши як депутат гуманітарну комісію облради, ексзаступник міністра МВС зі званням генерал-полковника міліції вже без конкурсу керує комунальним підприємством.

До переповненої учнями школи цьогоріч набрали майже 200 першокласників. Щоб потрапити до єдиного у місті реконструйованого закладу, батьки віддають дітей до підготовчих… приватних курсів при гімназії.

Маленький фоторепортаж про екологію, життя та байдужість до власного міста.

До редакції газети «20 хвилин» звернулися кілька батьків з Житомира, яким не пощастило отримати «безплатну» путівку в різноманітні «Артеки», не всі з яких, на жаль, є справжніми.

keyboard_arrow_up