Освіта

Міністерство освіти оприлюднило максимальні обсяги держзамовлення на прийом до закладів вищої освіти у 2018 році.

У 2018 році в таборі «Супутник» буде п'ять відпочинкових змін, які розпочнуться 1 червня.

Наприкінці лютого уряд затвердив новий Державний стандарт початкової освіти, за яким навчатимуться першокласники з вересня...

Нещодавно Кабмін розширив перелік професій загальнодержавного значення. До списку додатково потрапили ще 6 спеціальностей,...

Особливе зацікавлення у посла Республіки Польща викликала інформація про підготовку у ЖДУ імені Івана Франка вчителів польської мови.

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти нагадує, що 31 березня відбудеться пробне ЗНО.

Завдяки цьому сервісу всі майбутні учасники ЗНО можуть безкоштовно пройти тест, що був запропонований для виконання учасникам пробного ЗНО 24 березня 2018 року.

24 березня відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

1651 осіб з Житомира заповнили реєстраційну форму на сайті Вінницького центру оцінювання якості освіти для участі в ЗНО з української мови і літератури.

Станом на 21 березня по Житомирській області зареєстровано 10 тисяч 315 учасників, які будуть складати ЗНО.

Закінчити 2017/2018 навчальний рік обдаровані діти та молодь Овруцької громади можуть із грошовими преміями.

19 березня завершується реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року, - повідомляє сайт zno.osvita.ua.

Для вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування (так зване «ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня. Їм не потрібно проходити ту реєстрацію, яка відбувається зараз – з 6 лютого до 19 березня, адже це реєстрація на ЗНО для вступників на перший курс на ступінь бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).

Відкриття нового корпусу Житомирської гімназії № 3 є одним пріоритетів міської влади у 2018 році. На завершення реконструкції необхідно близько 30 мільйонів гривень. Нині об’єкт готовий на 70 %, - інформує прес-служба Житомирської міськради.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up