Освіта

Освіта

З вересня 2025 року у вишах почнуть викладати базову загальновійськову підготовку (БЗВП). У разі, якщо студент відмовиться її проходити, його можуть відрахувати. Відповідну постанову ухвалив уряд.

До 1 січня 2025 року припиняється вступ на денну або дуальну форму аспірантури за контрактом, в тому числі й для жінок. Це нові правила Міністерства освіти і науки України. 

Про це повідомили у Житомирській міській раді.

Як повідомила пресслужба Житомирської ОВА, цього року  випускники закладів середньої освіти Житомирщини продемонстрували високі показники складання національного мультипредметного тесту (НМТ). Загалом 77 учасників отримали 200 балів хоча б з одного предмета.

Projector Foundation за підтримки International Trade Centre (ITC) та United Nations agency,  оголошує набір на безоплатне онлайн-навчання у сфері креативних та IT індустрій. Перевага надається українкам, що живуть у сільській місцевості.  

Основна сесія незалежного мультипредметного тестування (НМТ) стала досить успішною для випускників Житомирщини. Як повідомила пресслужба Житомирської ОВА, серед 10340 зареєстрованих учасників 77 здобули 200 балів хоча б з одного предмета.

Гарною новиною поділився Департамент освіти Житомирської міської ради. 

У Житомирській міськраді підбили підсумки пришкільного відпочинку. 

З 11 по 19 липня 2024 року розпочнеться додаткова сесія Національного мультипредметного тесту (НМТ).

Ці осередки матимуть на меті не лише навчання молоді основам безпеки та оборони, але й сприяння формуванню патріотичних цінностей та громадянської відповідальності. Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради. 

keyboard_arrow_up