Освіта

Освіта

Міносвіти визначили перелік предметів, з яких у наступному навчальному році проведуть підсумкові атестації.

15 липня 2021 року Верховна Рада у другому читанні ухвалила закон про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти.

Міністерство освіти і науки та Міністерство охорони здоров’я надали спільне роз’яснення обласним, Київській міській державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування, засновникам закладів дошкільної, загальної середньої освіти щодо окремих питань організації харчування у 2021-2022 роках у закладах дошкільної, загальної середньої освіти.

Відповідно до Закону України «Про освіту» дитина може зараховуватись до школи за місцем її фактичного проживання. Кожна дитина може піти в школу, найближчу до її місця проживання, що закріплена за цією територією – без жодних тестів, співбесід чи інших випробувань. Для першочергового зарахування треба тільки підтвердити місце проживання одним з документів.

Є такий ось Реєстр документів про освіту, що містить відомості про документи про освіту та наукові ступені.

За першу добу вступники створили понад 38 тисяч електронних кабінетів.

Вступна кампанія стартує в Україні. Відсьогодні вже можна реєструвати електронні кабінети вступників. Це треба, аби потім подати заяви до вишів в електронній формі.

З 29 червня коледжі і технікуми Житомирщини розпочали прийом документів від абітурієнтів.

Для консультування з питань вступу до закладів вищої та фахової передвищої освіти та оперативного реагування на можливі факти порушення законодавства про освіту, належного контролю за проведенням вступної кампанії 2021 року в закладах вищої та фахової передвищої освіти Міністерством освіти і науки України організовано роботу консультативних телефонів. 

За номером 0 (800) 50-45-70 можна буде проконсультуватися з питань вступу, а також повідомити про можливі факти порушення. 

keyboard_arrow_up