Освіта

Освіта

Розпорядження, підписане міським головою Житомира, дозволяє проведення дистанційних співбесід з директорами шкіл, договори з якими спливають у червні цього року.

Поки що на всю Житомирщину, але попереду – всеукраїнський рівень.

У Житомирі продовжується дискусія стосовно відсутності конкурсу на посади директорів шкіл. Активісти побоюються, що директорів обиратимуть без конкурсу, а у департаменті освіти Житомирської міської ради нагадують: «червона» зона – не найкращий час для обрання директорів шкіл.

Майже 510 тисяч гривень направлять департаменту освіти Житомирської міськради на проведення інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами. 

COVID-19 на Житомирщині: інформація щодо роботи закладів освіти в умовах карантину станом на 12 квітня.

10 квітня, у більшості регіонів України відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року. В Києві, Чернігівській та Миколаївській областях воно пройде 24 квітня.

“Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива” – з таким слоганом Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах.

Чотири роки тому, 6 квітня 2017-го року, під час сесії Житомирської обласної ради сталася цікава і водночас ганебна подія, яку навіть сьогодні важко пояснити чи тим паче зрозуміти. 

Незважаючи на карантин, житомирські школярі повернулися на навчання в школи. Мова йде про учнів 1-4 класів.

keyboard_arrow_up