Освіта

Освіта

Основна сесія проведення ЗНО, яке цього року відбуватиметься у вигляді національного мультипредметного тесту, розпочнеться 18 липня і триватиме до 10 серпня.

Загальна тривалість навчального року встановлена ​​законом України “Про освіту” 175 днів. Але у всіх навчальних закладах були вимушені весняні канікули, пов'язані із нападом Росії на Україну 24 лютого 2022 року. Їхня тривалість склала 2 тижні.

На часі завершення навчального року, яке цьогоріч відбудеться протягом травня-червня. Відповідно до норм законодавства та в умовах воєнного стану в державі строки закінчення навчального року в закладі визначає засновник та колегіальний орган управління закладом освіти.  

З 12 до 19 травня в Українському центрі оцінювання якістю освіти працюватиме спеціальна «гаряча лінія» - повідомляє МОН України. 

До школи набір триває, але поки у перший клас записалося втричі менше, ніж очікувалося. Про це повідомила перша заступниця директора департаменту освіти Світлана Ковтуненко.

Парламентська газета Голос України повідомляє, що готується відповідний законопроект, яким пропонується запровадити Національну платформу дистанційного та змішаного навчання для внутрішньо переміщених здобувачів освіти.

Коли людина знаходиться далеко від місцевості, де йдуть бої, ані фізично ані фінансово не спроможна хоч чимось допомогти військовим, а потреба брати участь в процесі є, зазвичай виникає бажання «повоювати» в мережі. Без спеціальної підготовки це погана ідея. І сьогодні звідусіль лунають попередження про небезпеку і наслідки розповсюдження інформації про звільнення/захоплення населених пунктів, ворожі потрапляння в об’єкти інфраструктури чи їхнє розташування тощо.

4 травня Міністерством юстиції України був зареєстрований Порядок прийому для здобуття вищої освіти в 2022 році. Про це повідомляє пресцентр Міністерства освіти і науки України.

Як уже повідомлялося, 26 садочків у Житомирі готові приймати дітей із наступного тижня.

keyboard_arrow_up