Освіта

Освіта

Напередодні Дня працівників освіти у Житомирі відбулося свято для освітян з усієї області.

Кожна з 16 тис. 200 українських шкіл отримає «зіркову абетку», що руками популярних українців розшифровує алфавіт жестовою...

27 вересня депутати міської ради затвердили у новій редакції Положення про конкурсний відбір керівників закладів загальної...

У 2019 році ЗНО проходитиме з 20 травня до 12 липня.

Дану інформацію оприлюднили на сесії Житомирської міської ради.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Питання про заміну директорів житомирських шкіл виникло не сьогодні і не вчора, бо потреба в оновленні керівних педагогічних кадрів сьогодні є актуальною не лише у Житомирі, але й у інших містах, де школами та гімназіями керують вчителі- пенсіонери.

Колектив комунального закладу обласної ради «Музей космонавтики ім. С.П. Корольова» започаткував освітню програму-інтегрований інтерактивний урок, - інформує прес-служба облради.

Студентам всіх ВНЗ України будь-якого напрямку професійної підготовки надається чудова можливість прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт 2018 та отримати грант або стипендію.

З 17 вересня по 15 жовтня 2018 року триватиме реєстрація на всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2019». 

Мета Міністерства освіти і науки України – долучити кращих спеціалістів та максимально розширити можливості вчителя для підвищення кваліфікації.

Коментар Житомирської обласної ради щодо ситуації, яка склалася навколо “Тетерівського дитячого будинку-інтернату”, - повідомляє прес-служба облради.

До редакції "20 хвилин" звернулися батьки дітей, які відвідують ДНЗ № 52. Вихованці четвертий місяць не відвідують садочок, у якому проводяться роботи з утеплення фасаду та замін покрівлі даху.    

Таке роз'яснення на своєму сайті розмістило Головне управління Держспоживслужби у Житомирській області.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up