Освіта

Освіта

Для першочергового зарахування дитини в перший клас використовувати лише один спосіб підтвердження її місця проживання –...

Час і місце проведення зовнішнього незалежного оцінювання буде вказано на інформаційних сторінках учасників тестування.

Про це повідомили в Міністерстві освіти та науки України.

До місцевих органів самоврядування спрямують з державного бюджету 500 млн грн: 325 млн грн використають для купівлі шкільних...

Житомирський державний технологічний університет відтепер має нову, проєвропейську назву – Державний університет «Житомирська політехніка», - повідомляє сайт Житомирської ОДА.

Міністерство освіти і науки затвердило всі програми, за якими цього року укладатимуть тести для «ЗНО в магістратуру».

Конкурсний бал – це комплексна оцінка досягнень вступника, до якої входять результати вступних випробувань та інші показники, що обраховуються відповідно до правил прийому до вищого навчального закладу.

Про це нагадали у департаменті освіти міської ради.

15 березня у Житомирі переможець проекту «МастерШеф» Євген Клопотенко разом з командою проекту «Нове шкільне харчування» презентував «Збірник рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах».

Усі, хто зареєструвався на пробне ЗНО цього року, складатимуть перший іспит 16 березня з української мови та літератури.

Цього року вступна кампанія до вишів розпочнеться 1 липня.

Таке рішення прийнято  під час позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ І НС, - інформує прес-служба міськради.

На цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання вже зареєструвалися 185 535 учасників. 

Крім того, документ стане доступним для людей з вадами зору.

keyboard_arrow_up