Освіта

Освіта

У  першу неділю жовтня, цьогоріч саме 2-го жовтня, в Україні відзначають День працівників освіти. 

Другий місяць у садочках, школах, профтехах, коледжах та університетах триває освітній процес. 

В межах проведення «Європейського тижня сталої енергії» в Житомирській міській територіальній громаді подяками від міського голови Сергія Сухомлина було відзначено кращих енергоменеджерів навчальних закладів громади, - повідомляють у міській раді.

Учні висадили липи та горобину на території навчального закладу. Про акцію розповіли у Житмоирській міськраді, посилаючись на організаторів.

Знову набуває актуальності питання дистанційного навчання, зокрема забезпечення якості освіти під час навчання онлайн. Уже місяць як розпочався новий навчальний рік і цьогоріч у закладах загальної середньої освіти України освітній процес організовано в різних формах, зокрема й батьки з поглядів безпеки мали змогу обирати за якою формою будуть навчатися їх діти. Значна частина батьків та учнів обрали саме дистанційну форму навчання.

З початком нового навчального року у закладах загальної середньої освіти почали працювати групи продовженого дня для початкової школи. Станом на кінець вересня такі групи відвідує 3195 учнів. 

Розпочався четвертий тиждень навчання у ЗЗСО в умовах воєнного стану. Усе більше учнів повертається до очної та змішаної форм навчання. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

З 14 вересня в Україні скасували можливість виїзду за кордон чоловікам, які вчаться в закордонних навчальних закладах.

Подавання документів через електронний кабінет, гнучкість для вступників з тимчасово окупованих територій (ТОТ), збільшені повноваження приймальних комісій – ці та інші зміни передбачені оновленими Типовими правилами прийому до закладів профосвіти.

У межах реалізації проєкту ЮНІСЕФ «Спільно до навчання» в Житомирській області громадська організація «In Touch Ukraine Foundation» оголошує старт інноваційної освітньої ініціативи.

keyboard_arrow_up