З Новим роком і новим сайтом "20 хвилин"! Перейти
Вища освіта по-новому: МОН планує затвердити нові стандарти вищої освіти Вища освіта по-новому: МОН планує затвердити нові стандарти вищої освіти

Упродовж цього року Міністерство освіти планує затвердити якісно нові стандарти вищої освіти. Зокрема, планується затвердити 120 нових стандартів вищої освіти для бакалаврів, 80 для магістрів і 50 для докторів філософії. 

Завтра розпочнеться реєстрація абітурієнтів на пробне ЗНО Завтра розпочнеться реєстрація абітурієнтів на пробне ЗНО

З 10 до 31 січня 2017 року триватиме реєстрація абітурієнтів на пробне ЗНО.  

 

 

З 10 січня житомирські абітурієнти зможуть реєструватися для участі в пробному ЗНО З 10 січня житомирські абітурієнти зможуть реєструватися для участі в пробному ЗНО

.Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 10-го до 31-го січня 2017 року.

До уваги абітурієнтів: стали відомі програми зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року До уваги абітурієнтів: стали відомі програми зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року

У наступному році учасники проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов. 

Читаємо разом з дітьми: на сайті МОН з`явилася Хрестоматія сучасної дитячої літератури Читаємо разом з дітьми: на сайті МОН з`явилася Хрестоматія сучасної дитячої літератури

На cайті МОН для вільного доступу виставили Хрестоматію сучасної дитячої літератури у двох томах: для 1-2 класів та 3-4 класів.

По Житомирській області «роз’їхались» 12 нових шкільних автобусів
16 грудня 2016

На Житомирщині 16 грудня райони та об’єднані територіальні громади отримали 12 нових шкільних автобусів вартістю 1 млн 590 тис грн кожен.

Українські школярі навчатимуться 12 років
14 грудня 2016

Кабмін схвалив концепцію "Нової української школи" з 12-річною освітою, яку запропонувало Міністерство освіти. 

На Житомирщині планують підвищити забезпеченість підручниками учнів 4-х класів до 83%
24 листопада 2016

На сьогоднішній день половина учнів 4-х класів Житомирської області навчаються за новими підручниками. Решта користується  старими або матеріалами, розміщеними в мережі Інтернет. Про це повідомив начальник управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації Вадим Калінін.

 

 

Стало відомо, яким студентам підвищать стипендії
23 листопада 2016

У Міністерстві освіти і науки України повідомили про підвищення соціальних виплат для студентів. Утім, збільшиться стипендія не в усіх.

“Зарплата вчителям у 2017 році збільшиться не на 30, а на 50 відсотків”, - Лілія Гриневич
21 листопада 2016

Обсяг субвенції на зарплату педпрацівників складатиме понад 52 млрд грн,  що  на 10,2  млрд грн. більше ніж було заплановано в проекті бюджету на 2017 рік, який подавався на розгляд Верховної ради України до першого читання. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час доповіді на парламентських слуханнях “Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні”.

 

Стало відомо перелік професій, за якими навчання в ПТНЗ здійснюватиметься за кошти держбюджету
17 листопада 2016

Уряд визначив перелік з 19 професій загальнодержавного значення – підготовка кадрів за цими професіями здійснюватиметься у професійно-технічних навчальних закладах за кошти державного бюджету. Про це йдеться у постанові КМУ, що була прийнята 16 листопада під час засідання Уряду.

 

Школярам Житомирщини розкажуть про особливості проведення ЗНО у 2017 році
15 листопада 2016

Працівники Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти проводять зустрічі з учнями 11-х класів, батьківською та педагогічною громадськістю, представниками ЗМІ з метою інформування про особливості організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році. Про це інформують на офіційному сайті центру. 

 

Що чекає на абітурієнтів у 2017-му: найважливіші питання стосовно ЗНО
10 листопада 2016

За всі роки існування системи ЗНО до програм вносяться удосконалення з метою пристосування текстів екзаменів до постійно змінюваної програми освіти. Саме з цієї причини актуальним є питання про особливості складання зовнішнього оцінювання у 2017 році.

 

На Житомирщині визначили "Кращу опорну школу"
03 листопада 2016

За сприяння управління освіти та науки ОДА у жовтні 2016 року на Житомирщині було проведено конкурс на кращу опорну школу.

 

Стало відомо, коли пройде пробне ЗНО
03 листопада 2016

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови й літератури та ще одного предмета за вибором усі охочі можуть пройти у квітні.

 

МОН перевірить усі методичні посібники для шкіл за останні 5 років
01 листопада 2016

Міністерство освіти і науки найближчим часом має намір переглянути навчально-методичні посібники, що були надруковані за останні п`ять років. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич.

 

На Житомирщині пройшов Всеукраїнський турнір юних економістів
31 жовтня 2016

24-28 жовтня 2016 року у Денишівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. В. Г. Бондарчука Житомирського району проходив ХІІ Всеукраїнський турнір юних економістів.

 

Міністерство освіти розбудовує систему освітньої статистики
27 жовтня 2016

Впровадження освітніх реформ неможливе без сучасної аналітики та достовірних показників - збору, обробки та аналізу освітніх даних. Про реалізацію рішення Світового банку щодо гранту Україні на розбудову спроможності в освітній статистиці йшла мова під час зустрічі першого заступника Міністра освіти і науки Володимира Ковтунця з представниками команди Світового банку з питань освіти 24 жовтня 2016 року.

 

Інклюзивна освіта: до 2022 року учнів із спеціальних шкіл для дітей із затримкою психічного розвитку поступово переведуть до загальноосвітніх навчальних закладів
26 жовтня 2016

З 1 вересня 2017 року буде припинено набір учнів до підготовчих та перших класів спеціальних шкіл (шкіл-інтернатів) та забезпечено умови для навчання цих дітей у спеціальних або інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідну постанову було затверджено сьогодні, 26 жовтня, на засіданні Кабінету Міністрів України.

 

Уряд просять відмінити облік дітей вчителями
25 жовтня 2016

У Кабінеті Міністрів закликали відмінити постанову, якою передбачений обов'язковий облік дітей шкільного віку, що щороку здійснюється освітянами. Відповідна електронна петиція опублікована на сайті КМУ.

 

Cтаршокласників Житомира запрошують на виставку 15 найкращих ВНЗ у Києві
21 жовтня 2016

29 жовтня 2016 року в Києві пройде третій всеукраїнський освітній форум "Успішний 11-класник"

 

Відновлення зруйнованого корпусу гімназії № 3 почнеться ще до зими
18 жовтня 2016

У Житомирі вже цього року розпочнеться робота над зруйнованим корпусом міської гімназії № 3.

До уваги абітурієнтів: у МОН визначили терміни проведення ЗНО-2017
17 жовтня 2016

Як інформує Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти, реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 року. Вносити зміни до реєстраційних даних учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 31 березня 2017 року.

Педагогів зобов`язали спілкуватися українською мовою на роботі
11 жовтня 2016

Для популяризації української мови Міністерство освіти і науки рекомендувало педагогам під час виконання службових зобов`язань спілкуватися державною мовою.

У житомирському виші відбудеться круглий стіл "ЗНО-2017"
11 жовтня 2016

Як повідомляє Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти, 21 жовтня 2016 у Житомирському державному технологічному університеті (м. Житомир, вул. Чуднівська, 103) пройде круглий стіл "ЗНО-2017". 

 

Найчастіше коментують
Дивитись всі >
Найчастіше читають
Дивитись всі >

Від Читачів

Дивитись всі >

БЛОГИ

Всі блоги >

Навіщо потрібен безвізовий режим з країнами ЄС?
  • Щоб подорожувати
  • Щоб навчатися
  • Щоб емігрувати
  • На відпочинок грошей немає, а на роботу і так можна поїхати
  • Мені байдуже
Голосувати
Навіщо потрібен безвізовий режим з країнами ЄС?
Щоб подорожувати
45.00%
 
Щоб навчатися
10.00%
 
Щоб емігрувати
10.00%
 
На відпочинок грошей немає, а на роботу і так можна поїхати
25.00%
 
Мені байдуже
10.00%
 
Всього голосів: 20

Розсилка новин

Події

Фотофакт: З льодової скульптури на Михайлівській зник логотип міста

Фотофакт: З льодової скульптури на Михайлівській зник логотип міста
На вулиці Михайлівській зникла частина льодової скульптури - логотип міста у формі літери "ж". Залишився лише надпис "Житомир". Про...

Аналогове телебачення поки що не відключатимуть

Аналогове телебачення поки що не відключатимуть
Про те, що Україна переходить на цифрове телебачення говорять вже близько десяти років. Ще у 2006 році у Женеві весь світ, включно з Україною, підписав...

Де у Житомирі сьогодні не буде води: адреси

Де у Житомирі сьогодні не буде води: адреси
КП "Житомирводоканал" повідомило місця аварійно-ремонтних робіт на сьогодні, 16 січня.

На Житомирщині рятувальники витягнули вантажівку зі снігового замету

На Житомирщині рятувальники витягнули вантажівку зі снігового замету
Вчора, 15 січня, о 19:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що водій вантажного автомобіля «DAF» потрапив...

Кiно

23-23 квітня в Житомирі пройде фестиваль «Французька весна-2016»

23-23 квітня в Житомирі пройде фестиваль «Французька весна-2016»
У ніч з 22 на 23 квітня у Житомирі в кінотеатрі «Україна» в рамках щорічного фестивалю «Французька весна-2016» пройдуть «Довгі ночі короткого метра». Початок...

У міському кінотеатрі ім. І.Франка житомирянам показуватимуть «свіже» кіно

У міському кінотеатрі ім. І.Франка житомирянам показуватимуть «свіже» кіно
Міська влада Житомира планує закупити ліцензійне цифрове обладнання для кінотеатру ім. І.Франка на 1 млн. грн. За словами дирекції кінотеатрів міста, це...

Ми у соц. мережах