Освіта

Освіта

Таке рішення виноситиметься на розгляд сесії міської ради у частині змін до Програми розвитку освіти, - повідомили у міській раді.

Всі пільги й пільгові категорії, зокрема для жителів ТОТ, під час цьогорічної вступної кампанії будуть збережені.

В Житомирській області вже функціонують «catch up-класи» у межах крос-секторального проєкту ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

 Відповідно до завдань, визначених Президентом України, Урядом та Міністерством внутрішніх справ вжито невідкладних заходів щодо посилення безпеки та захисту освітніх закладів держави. 

Сьогодні, 20 січня 2023 року, у Міністерстві освіти і науки України відбувся брифінг щодо узгодженої МОН, Комітетом ВРУ з питань освіти, науки та інновацій і УЦОЯО моделі вступу до закладів вищої освіти у 2023 році.

19 січня заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації Юрій Денисовець провів чергове засідання комісії з погодження формату навчання закладів освіти області.

На Житомирщині успішно завершилася апробація самооцінювання якості освітніх та управлінських процесів у закладах загальної середньої освіти з використанням інформаційно-аналітичної системи «EvaluEd».

На початку грудня минулого року Верховна Рада України призначила соціальні стипендії здобувачам фахової передвищої та вищої освіти з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей.

Про допомогу від нідерландських друзів розповів мер Житомира Сергій Сухомлин у соцмережах.

keyboard_arrow_up