Освіта

Освіта

У 684 школах Житомирщини готуються до нового навчального року, проводять ремонтні роботи та оновлюють кабінети. У 9 закладах...

Повідомлення про це опубліковано на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Житомирський виконком затвердив мережу загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів на 2018-2019 навчальний...

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, біології, а також іспанської,...

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко взяв участь у розширеному засіданні громадської організації «Спілка ректорів вищих навчальних закладів України».

До вищого професійного училища-інтернату приймаються особи віком від 15 до 40 років, що мають інвалідність, стан здоров'я яких дозволяє навчатись та працювати за обраною професією.

З 1 січня 2019 року в Україні має з‘явитися інститут освітнього омбудсмена, що захищатиме права здобувачів освіти, педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників.

Поточного року в процес вступу абітурієнтів до вищих навчальних закладів запроваджуються деякі новації, що сприятимуть вдосконаленню вступної кампанії, підвищать її прозорість та забезпечать рівність у реалізації права громадян на отримання якісної вищої освіти.

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Київський національний університет імені Тараса Шевченка стали абсолютними лідерами рейтингу ТОП-200 університетів України у 2018 році та розділили першу сходинку.

Підведено підсумки міжнародного  конкурсу з комп'ютерних розробок "Infomatrix-2018" (м. Бухарест, Румунія),  в якому взяли участь представники 43 країн  світу.

Відповідну постанову було прийнято під час засідання Кабінету Міністрів 30 травня 2018 року.

Сьогодні, 30 травня, у школах міста відзначають закінчення навчального року.

Першокласникам введуть свідоцтво досягнень замість табелів.

Сьогодні, 29 травня, у Житомирі, проходить зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької, французької мов, - повідомляє прес-служба міськради.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up