Освіта

Реєстрація на ЗНО стартує у лютому 2018 року. 

Які школи Житомира опинилися у числі кращих за результати цьогорічного ЗНО а які - пасуть задніх? 

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг обласних центрів України за результатами зовнішнього незалежного...

Під час цьогорічної вступної кампанії найбільш популярними серед вступників на бакалаврат (магістратуру медичного, фармацевтичного,...

Відтепер українські вчителі не робитимуть перепис та не вестимуть облік учнів, охоплених освітою. 

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Україниза підсумками ЗНО 2017 року. У ТОП-200 шкіл України за результатами ЗНО 2017 року опинився житомирський ліцей.   

Парламент ухвалив новий закон «Про освіту». В уряді та Міносвіти заявляють, що новий закон повністю трансформує систему освіти. Які ж зміни у навчальному процесі чекають на українців у зв’язку з прийняттям нового закону, дізналися журналісти «20 хвилин».  

 Відтепер тести з іноземної мови для ЗНО будуть з аудіюванням та двох рівнів складності. Про це повідомляють у прес-службі МОН. 

У Житомирській області до кінця 2017 року працюватимуть 20 медіатек: 5 - у Житомирі, 15 - в районах. 

Перше вересня традиційно вважається не лише святом для школярів та студентів, які  вирушають у черговий «похід» за знаннями. Це початок осені, пора збирання врожаїв не лише на ланах та нивах, але й у ширшому розумінні. По суті, життя країни оживає після літніх відпусток та відпочинку,  якими б умовними сьогодні  вони нам не здавалися.  

У цьому навчальному році на Житомирщині працюватиме 171 школа для дітей з особливими потребами. Можливість інклюзивного навчання отримають понад 320 дітей. 

У Житомирській області у новому навчальному році функціонуватиме 1459 навчальних закладів – 697 дошкільних закладів, 717 шкіл, 17 інтернатних закладів та 28 професійно-технічних закладів освіти. Про це йшлося під час обласної колегії освітян Житомирської області.

У Житомирській області райони та об’єднані громади мають до 8 вересня прийняти рішення про створення інклюзивно-ресурсних центрів.

У дітлахів пройшов період захоплення школою, коли вони раділи зустрічі з однокласниками, ділилися враженнями від літніх канікул та хизувалися яскравим шкільним приладдям. З’явилося відчуття втоми і, відповідно, небажання йти до школи.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook