Освіта

Освіта

21 вересня з робочим візитом до університетів Житомира завітали заступник Міністра освіти й науки України Михайло Винницький, заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець та директорка Департаменту освіти і науки ОВА Наталія Осипович.

Для дітей на Житомирщині створені унікальні безкоштовні можливості для навчання – 17 STEM-hubів у 14 громадах області.

Пілотний проєкт в рамках реалізації «Концепції системи забезпечення безпеки в закладах освіти» впроваджується за ініціативи Міністерства освіти і науки спільно з Міністерством внутрішніх справ та фондом Президента України.

Нашу область не випадково обрали для реалізації цього проєкту, адже від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну ми приділяємо особливу увагу питанням безпеки дітей та маємо різноплановий досвід.  

Розпочався новий навчальний рік, незважаючи на виклики й негаразди, у яких опинилася вся країна. 

На Житомирщині цьогоріч двері шкіл відкрились для 134 388 учнів. Ця кількість школярів була поділена на 7 758 класів, з яких 1 395 – інклюзивні.

Дати шкільних канікул оприлюднив Департамент освіти Житомира.

За період вступної кампанії 2023 року до медичних університетів на перший курс для здобуття ступеня магістра за спеціальностями галузі знань «Охорона здоров’я» було зараховано 7 387 осіб, з яких 4 116 – бюджетники та 3 271 – контрактники. 

У Житомирі перевіряють готовність дитячих садочків до навчального року, - повідомляє міська рада.

МОН повідомляє, що на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено електронну бібліотеку, яка налічує 1 335 підручників і посібників.

keyboard_arrow_up