Освіта

Освіта

Сьогодні, 19 червня, виконавчий комітет міської ради погодив проведення шкільного ярмарку в Житомирській міській об’єднаній...

Що робити, якщо у вас вимагають хабар за іспит? Відповідь проста – у жодному разі НЕ ДАВАТИ його! Адже відповідальність за...

На Житомирщині 555 абітурієнтів склали останнє зовнішнє незалежне оцінювання з хімії.

Наприкінці травня в Україні пролунали останні дзвоники. Навчальний рік, що завершився, став першим роком освітньої реформи...

На Житомирщині 2,692 абітурієнти склали зовнішнє незалежне оцінювання географії.

4 червня 2019 року на сайті Міністерства фінансів України вперше представлено аналітику щодо бюджетних видатків на загальну середню освіту у розрізі кожного місцевого бюджету та кожної школи. Інформацію надавали обласні державні адміністрації.

Студентка Житомирського музичного училища ім. В. С. Косенка відділу «Фортепіано» Яна Яроцька отримала перемогу на Всеукраїнській олімпіаді з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

Старт нинішнього літа співпав із початком передвиборчої кампанії до Верховної Ради України.

На Житомирщині 7 тис. 810 абітурієнтів складали зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, результати якого за бажанням випускника будуть зараховуватись як державна підсумкова атестація зі шкільного курсу з предмета.

Сьогодні, 3 червня, о 18.00 завершиться реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання для вступу до магістратури. Реєстрацію проводять приймальні комісії вишів.

Зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови складали 28 травня випускники та абітурієнти на Житомирщині.

Випускники та майбутні абітурієнти продовжують складати зовнішнє незалежне оцінювання – 2019, за результатами якого вступатимуть до різних вузів.

Черниш Марина  перемогла у  Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робіт «Новітня історія України: аналіз етапів становлення», який відбувся на базі Університету імені Альфреда Нобеля у Дніпрі.

Сьогодні, 23 травня, у загальноосвітніх закладах міста випускники шкіл розпочали здавати тестування зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. 

keyboard_arrow_up