Освіта

Освіта

Сьогодні, 3 грудня, на базі Центру професійно-технічної освіти м. Житомира відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру слюсарного напрямку.

У 2020 році держава додатково спрямує 400 млн грн на обладнання харчоблоків у школах. Таке рішення було прийнято на засіданні Уряду вчора, 27 листопада.

З 2020 року програма підвищення кваліфікації вчителів початкових класів міститиме новий обов’язковий модуль – інклюзивне навчання.

В сесійні залі Житомирської міської ради 21 листопада в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні учасники проєкту «TUMI: шлях до школи» (Вересівська ЗОШ, ЗОШ №8, Житомирський екологічний ліцей №24 та ЗОШ №36) презентували результати аналізу шкільної мобільності, безпеки і комфорту пересування навколо відповідних навчальних закладів.

На додачу, протягом 2020 року уряд створить ще 100 закладів дошкільної освіти по всій Україні.

Міністерка освіти України пані Новосад розповіла, хто винен у тому, що в приміщеннях сільських шкіл не встановлюються вбиральні.

Восени 2019 року освітній проект «На Урок» провів безкоштовну інтернет-олімпіаду серед учнів 1-11 класів, у якій узяли участь пів мільйона дітей України.

Український центр оцінки якості освіти оприлюднив дати складання випробовування, структуру, кількість та типи тестових завдань ЗНО-2020, а також змінив час для написання тестів.

Загалом передбачається, що таку додаткову виплату отримають 73,9 тис. освітян.

keyboard_arrow_up