Дороги і транспорт

Дороги і транспорт

У зв’язку з продовженням капітального ремонту дороги по вул. Перемоги, 13.09.19 з 10:00 год. протягом дня будуть скасовані...

Через масштабний ремонт вулиць місто не перший день переживає труднощі як з громадським транспортом, так і з рухом автівок.

Останній місяць на дорогах Житомира проводять капітальний ремонт. Вже майже закінчено ремонтні роботи по вулиці Бердичівській,...

У зв’язку із підготовкою та проведенням заходів до Дня міста Житомира буде тимчасово перекрито рух транспорту на майдані...

А тролейбуси № 7-а та № 8 курсуватимуть за зміненим маршрутом. Про це повідомляють в управлінні транспорту і зв'язку Житомирської міської ради.

Ремонтують не тільки великі магістралі, а й маленькі вулички. Працівники кладуть асфальтні латки на дорожне покриття, яке не знало ремонту з 2016 року.

У Житомирі "киплять" роботи з ремонту дорожнього покриття.

Дорожньо-транспортна пригода сталась 10 вересня на виїзді з м. Житомира. Розпочато досудове розслідування.

  Патрульна поліція Житомирської області повідомила про затримання порушника.

Для підвищення безпеки на дорогах в Україні вже можна передбачати протизасліплювальні екрани на розділювальних смугах трас.

На думку керівників САД області, необхідне пришвидшення темпів виконання робіт.

На оновлених дорогах Житомира по вулиці Великій Бердичівський заступник міського голови Дмитро Ткачук спільно з житомирянами нанесли крейдою імпровізовану розмітку для велоруху.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 8 вересня близько 13:50 у райцентрі. У результаті зіткнення автомобілів 19-річна пасажирка одного з них отримала травми та була госпіталізована до реанімаційного відділення лікарні.

Всього кілька років пройшло, як була покладена бруківка на зупинці громадського транспорту по вулиці Східній у Житомирі. 

keyboard_arrow_up