Дороги і транспорт

Дороги і транспорт

Використовуючи спеціальні прилади, на автомобільних дорогах області перевіряють, з якою швидкістю рухаються автомобілі.

У Брусилівському районі в рамках експлуатаційного утримання доріг ліквідовують ямковість на 3 дорогах. Наразі дороги фрезерують.

19 вересня відбулося засідання з автоперевізниками області, - повідомляє прес-служба ОДА.

Держава зробила легше АТОвцям, скасувавши для них оформлення обов`язкового страхового полісу на автомобіль, але разом з тим...

Запропонував це один з членів виконкому на засіданні комітету 19 вересня під час питання про затвердження фінансового плану КП УАШ на 2019 рік.

З 6:00 год. до 23:00 год. 19 вересня буде частково обмежено рух транспорту по вул. Покровській.

Дорожньо-транспортна пригода сталася 17 вересня близько 20.30 по вул. Грушевського у районному центрі.

14 вересня о 03:09 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що терміново необхідна допомога рятувальників у вилученні травмованого водія з пошкодженого внаслідок дорожньо-транспортної пригоди автомобіля.

З 18 вересня по вулиці Старовільській від майдану Короленка до вулиці Ольжича та від вулиці Ольжича до вулиці Троянівської буде перекрито рух транспорту терміном на 45 днів.

Житомирська ОДА продовжує проводити капітальні та середні поточні ремонти на місцевих дорогах області, - повідомляє прес-служба відомства.

12 вересня о 23:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Хмелівка Олевського району на дорогу впало дерево, перекривши рух автотранспорту.

Депутати обласної ради направили звернення до Кабміну щодо перерозподілу коштів на ремонт доріг, які не використала Служба автодоріг в Житомирській області.

5 вересня на засіданні уряду було затверджено рішення, в рамках якого у шести областей України забрали невитрачені 302 млн грн на ремонт доріг; серед них є і Житомирська область.

У рамках минулорічного бюджету участі на 13-х зупинках Житомира встановлять табло, які не лише прогнозують час прибуття громадського транспорту, а й мають ряд інших функцій.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up