Найчастіше коментують

До редакції газети «20 хвилин» звернулися члени колективу Житомирського національного агроекологічного університету, котрі обурені свавіллям керівника навчального закладу й ствержують, що внаслідок його дій університет занепадає, а викладацький склад піддається переслідуванням.  

Вперше розкриємо секрети статків та способу життя керівника особливої державної структури – Служби безпеки України в Житомирській області. Детальний аналіз декларацій Володимира Пахнюка дозволяє говорити про причетність до земельних махінацій, приховування сімейного бізнесу та елітного котеджу під Києвом.

Вчора, 30 листопада, громадські активісти на об`їзній під Житомиром затримали дві вантажівки з піском без документів. 

Заява колишніх співробітників Житомирського національного агроекологічного університету, опублікована на сторінках газети «20 хвилин» у № 12 від 5 квітня 2017 року «Терпіти більше не в змозі: викладачі університету вирішили повстати проти ректора» викликала не лише жваве обговорення.  

В Житомире 24.09.2016 в 02:17,произошло несколько толчков,какой силы не известно.

07 липня 2016 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про амністію у 2016 році». Даний Закон набере чинності після його підписання Президентом України, опублікування та підлягає виконанню протягом трьох місяців.

Опубліковано 11 серп. 2016 р. Інформація у цьому відео відображає становище лише не тульки шпиталю МО ЗС Україні або регіонУ, але не у всьому Будь ласка,шоб покращити умови є потреба обговорити проблему на сторінці обговорення. Змусити представництво Президента України ВИДІЛИТИ кошти позачергво або планово в стислі терміни. Розпорядником майна являється Північне територіальне квартирне управління в м.Чернігів.В цьому році фінанси виделені на заміну силового кабеля.Заміну і ремонт котла опалення.Обрізку дерев. Ремонт асфальту не передбачено. Частково популістьські дії вчинив депутат ВР Розенблат.Зімітувавши ремонт асфальту-ЗАНАДТО КОРОТКА ПЕРЕД-ВИБОРЧА КОМПАНІЯ НЕ ДАЛА ЙОМУ МОЖЛИВОСТІ ЗРОБИТИ ПОВНОЦІННИЙ РЕМОНТ. Мільярдер Розенблат Борислав Соломонович сорантик Кучмы, Януковича, Порошенка... з ранку до ночі вболіває за народ України у парламенті.,А хворі травмовані солдати калічаться на території шпиталю. Категорія Люди та блоги Влад Лісовий

Кожен з нас хоча б раз проходив свої «сім кіл пекла» перш ніж потрапити на прийом до лікаря. Змінити цю ситуацію могла б електронна черга, яку «з помпою» презентували під час останнього візиту міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун.  

Реконструкція скверу поблизу пам’ятника Тарасові Шевченку триває. Чи встигнуть покласти плитку, чи вшанування Кобзаря проходитиме на будмайданчику, дізнавались журналісти газети «20 хвилин».  

Усі подробиці читайте у свіжому номері газети "20 хвилин". 

У Житомирі стартував новий соціальний проект «МАМА – це Я», присвячений міжнародному Дню матері. Організатори Ілона Колодій, газета «20 хвилин» і модельне агентство «Gloria ModelS» кожної середи представляють нових учасниць проекту.  

У Житомирі продовжується новий соціальний проект «МАМА – це Я», присвячений міжнародному Дню матері. Організатори Ілона Колодій, газета «20 хвилин» і модельне агентство «Gloria ModelS» кожної середи представляють нових учасниць проекту.    

Чинні на сьогодні мінімальні ціни не відповідають реальним витратам суб’єктів господарювання на виробництво та реалізацію алкогольних напоїв (за час, який минув після їх запровадження, зросла як ціна спирту, так і розмір акцизного податку).

У середу, 24 серпня у Житомирі зруйнувався другий поверх старого корпусу гімназії №3.

Наприкінці минулого року в Житомирі на багатьох перехрестях зняли дублюючі світлофори, що викликало шквал обурення серед водіїв. Не минуло й трьох місяців – світлофори пообіцяли повернути.  

На протест під стінами Житомирської ОДА з’їхалися представники комунальних інтернатних закладів області. Ліквідація інтернатів неабияк сколихнула громадськість.  

Отримати Бізнес або особистого кредиту сьогодні .

До Житомира 27 жовтня приїхав Президент України Петро Порошенко, щоб представити нового голову облдержадміністрації Ігоря Гундича.

Потребує термінової операації (оголошений день для проведення операції - 23.12.2016) після інсультуту. Вартість курсу препаратів та медичного обладнання для операції - 80 000 грн.

Ні для кого не секрет, що у Житомирі з маршрутками повна катастрофа: бруд, грубість водіїв, «їзда на головах» і секретний графік – такі незручності житомиряни відчувають щодня. Це нова мода – спочатку хамити пасажирам, а потім виганяти їх з транспорту. Цікаво, що хамлять здебільшого пенсіонерам та дітям, які не можуть за себе постояти.