Найчастіше коментують

Буравков Георгій Анатолійович – Житомирський міський голова з 2002-го до 2006 року, позапартійний, одружений, має четверо дітей, до кримінальної відповідальності не притягався.

Декілька місяців тому я попереджав про те, що міська влада буде піднімати вартість проїзду.

Про це під час брифінгу повідомив профільний заступник міського голови Дмитро Ткачук.

На фото, опублікованих у соцмережі Фейсбук, видно, що хліб у лотках без жодної упаковки розміщується у брудному іржавому кузові вантажівки.

Фото з виборчих дільниць біля скриньок для голосування чиновники опублікували у мережі Facebook. 

Україна цьогоріч планує зменшити рівень безробіття до 8%, а у центрах зайнятості вже на сьогодні на 60 тисяч більше вакансій з достойною заробітною платою, ніж у минулому році.

У рамках проекту Бюджету участі  в парку з’явиться перший «Зелений лабіринт», який переміг у 2018 році на загальноміському голосуванні.  Загальна сума на реалізацію даного проекту – 1 435 000 грн.

Сьогодні перед ОДА відбувся мітинг проти корупції та за чесні вибори.

Читачі нашої газети добре знайомі із цікавими та змістовними матеріалами за участі колишнього мера Житомира Георгія Буравкова.

І навіть не ікона, а репродукція картини на біблейську тему зустрічі Ісуса Христа з самарянкою. 

 Новий жахливий випадок проти малолітніх дітей стався 18 квітня.

Мати в своїй власності земельну ділянку прагне багато житомирян. Оскільки самої землі мало, отримати її можуть лише «обрані».

У березні цього року Житомирським відділом поліції ГУ НЦ в Житомирській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про злочин та розпочато досудове слідство відносно зловживань в системі управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації.

З 1 квітня 2019 року на пасажирів житомирських маршруток очікувала несподіванка, але це був аж ніяк не першоквітневий жарт.

“Картка житомирянина” - це універсальна банківська картка, яка є своєрідним “паспортом житомирянина”, - нагадує сайт Житомирської міської ради.

Кому знадобилося гумове покриття? Сподіваємось, за допомогою правоохоронців дізнаємось відповідь на це питання.

27 березня ввечері на вулиці Київській поблизу перехрестя Шелушкова троє невідомих підлітків кинули в лобове скло тролейбуса камінь. Тролейбус рухався за маршрутом № 12. 

Заява керівника Житомирського обласного партійного осередку ВО “Батьківщина”.

keyboard_arrow_up