Найчастіше коментують

Про це повідомила начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк.

Бердичівщина отримала трагічні повідомлення про загибель двох захисників. 

Захищаючи Україну загинув наш земляк житомирянин Микола Приймак "Шмига".

Сьогодні рано-вранці пам`ятник-танк "переїхав" з площі Перемоги до Монументу Вічної Слави. 

«Він був не одним із перших, а — першим, хто йшов у бій!» Так про Степана Тарабалку згадують його побратими.

З такою ініціативою виступив колектив Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича.

Широкому загалу він став відомим після параду на День Незалежності, фото з якого Руслана з дочкою у десантному береті стало вірусним.

Завтра, 16 травня, об 11:00 год на Смолянському міському військовому цвинтарі відбудеться поховання полеглого у боротьбі з російським агресором - повідомляє Житомирська міська рада. 

Сьогодні Житомир згадував імена 144 воїнів, які заплатили власним життям за Незалежність і Свободу України. 40 імен додалося з початку повномасштабної війни 24-го лютого. 

У Житомирському районі (на Любарщині) сьогодні, 27 квітня, відправлять в останню путь загиблого на війні 30-річного Петра Тимощука.

Захищаючи Україну, загинув воїн з Новограда-Волинського Олександр Назарук. Про це повідомила Новоград-Волинська міська рада.

В кінці березня у повітряному бою над селом Тригір'я окупанти підбили український літак МІГ-29. Пілот Дмитро Чумаченко ціною власного життя відвів літак від сільських будинків та направив його в лісосмугу.

Низький уклін та вічна пам’ять загиблим воїнам.

На 22- му році обірвалося життя коростенця, військовослужбовця Таргонського Руслана, який трагічно загинув від вибуху гранати.

Про це повідомляє Бердичівська районна військова адміністрація.

Страшне горе прийшло у Семенівську територіальну громаду, адже війна забрала ще одне молоде життя. Бердичівська районна військова адміністрація вимушена інформувати жителів району про чергову втрату.

На Житомирщині від 8-ї ранку триває тривога.

keyboard_arrow_up