Найчастіше коментують

Резонансні журналістські розслідування від "20 хвилин Житомир" про "професіоналізм" та реальні проєкти мера.

15 вересня з дна затопленого кар’єру на околиці м. Коростеня було піднято тіло чоловіка. Правоохоронці встановлюють особу невідомого та просять громадян повідомити будь-яку інформацію про нього.

Пішов тільки другий тиждень нового навчального року, а вже з'явилися чутки про масове повернення українських шкіл на дистанційне навчання.

Сьогодні близько 12-ї години дня сталась жахлива подія. Під рухомий потяг потрапила дитина 9 років, учениця Коростенської гімназії №7.

Знаєте, що таке адаптивний карантин для Укрзалізниці? 

У суботу, 12 вересня у Новограді-Волинському відбулась презентація  місцевого осередку  кандидатів у депутати від партії «Наш край».

Сьогодні патрульні евакуювали два автомобілі, котрі були припарковані ближче 10 метрів від пішохідного переходу.

25 жовтня відбудуться чергові вибори до місцевих рад.

Роками лікарі Житомирського онкологічного диспансеру замість справжніх ліків змушували хворих купувати якусь невідому речовину.

У Житомирській міській лікарні №1 у пацієнтки вимагали закупати рукавички та вакутайнери для того, щоб та могла отримати послугу, хоча на сайті «Еliky.in.ua» вказано, що лікарня забезпечена усім необхідним, і послуга має бути безоплатною.

Як повідомлялося у ЗМІ, увечері 25 вересня на Харківщині при заході на посадку в аеропорту міста Чугуєва розбився літак Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України.

У філармонії ім. Святослава Ріхтера, у середу, 16 вересня, відбулась конференція Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край».

Потужну команду місцевого осередку політичної партії «Наш край» презентували у Малині. До її складу увійшли справжні господарники та професіонали.

Про це застерігає Житомирський обласний центр громадського здоров'я.

Поліція Житомирської області просить допомогти встановити особи дівчат, зображених на фото. Це важливо для розкриття низки злочинів.

Нові резонансні журналістські розслідування від "20 хвилин Житомир" про "досягнення" можновладців, які знову рвуться у владу.

В місті Баранівка Житомирської області 4 вересня 2020 року відбулася презентація осередку політичної партії «Наш Край».

Вкотре реконструкція стала профанацією задля відвертого і неприхованого розпилу бюджетних грошей. Нібито відкривають фонтан на Польовій, але поряд – кущі з бур`яну та бруд.

keyboard_arrow_up