Найчастіше коментують

Відповідно до рішення третього засідання оперативного штабу Житомирської обласної державної адміністрації щодо запобігання коронавірусу були прийняти рішення та рекомендації, відповідно до яких з 26 березня жителям області заборонено користуватися громадським транспортом без захисних масок.

Відповідне рішення було прийнято під час засідання координаційного штабу щодо запобігання поширенню випадків коронавірусу COVID-19, яке відбулося 24 березня. 

Як повідомлялося раніше, двом житомирянкам експрес-тест показав позитивний результут на коронавірус.

В Житомирі обробляють пам'ятники від коронавірусу.

Тисячі українців не можуть повернутися додому у зв`язку з пандемією, що охопила світ.

В обидвох випадках захворіли чоловіки, коло їх контактних осіб встановлюється.

Уряд прийняв Постанову, яка уточнювала який бізнес може працювати в умовах запобігання поширення коронавірусу в Україні.  

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Про це під час брифінгу щодо ситуації з розповсюдженням коронавірусу в області заявив начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.

До кінця 27 березня буде закрито державний кордон.

Якщо карантин триватиме ще кілька тижнів, то багато містян, які живуть від зарплати до зарплати, не витримають тривалого безгрошів'я.

КП «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради на офіційній сторінці в соціальнійї мережі Фейсбук розмістив відео з ДТП на Чуднівському мосту в Житомирі:

Дотримуватися дистанції у місцях скупчення людей, щоб протистояти поширенню коронавірусу – наліпки з таким закликом для закладів Житомира виготовила громадська організація «Сучасний Формат» за підтримки ПРООН в Україні.

У Коростишеві поліцейські оголосили про підозру у розкраданні піску директору приватного підприємства

Послуга доставки уже доступна в усіх населених пунктах.

Чи то розширення переліку бізнесу, що може працювати під час карантину, чи то потепління, але на вулицях Житомира суттєво зросла кількість людей. 

Режим надзвичайної ситуації планується продовжити на 30 днів, відповідно всі карантинні заходи продовжать також на 30 днів.

Нерестова заборона вступає в дію з 1 квітня. 

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Житомирській області надала інформацію про перелік аптечних закладів області, які працюють у цілодобовому режимі.

keyboard_arrow_up