Найчастіше коментують

До редакції газети «20 хвилин» звернулися члени колективу Житомирського національного агроекологічного університету, котрі обурені свавіллям керівника навчального закладу й ствержують, що внаслідок його дій університет занепадає, а викладацький склад піддається переслідуванням.  

Заява колишніх співробітників Житомирського національного агроекологічного університету, опублікована на сторінках газети «20 хвилин» у № 12 від 5 квітня 2017 року «Терпіти більше не в змозі: викладачі університету вирішили повстати проти ректора» викликала не лише жваве обговорення.  

Викладачі Житомирського національного агроекологічного університету звернулися до Президента України Петра Порошенка. 

У Житомирі відбудеться мистецько-обрядовий фестиваль «Свято єднання Сонця і Води "Від Купала до Івана"».

Нападения, избиения, убийство журналистов стало обыденным делом. Житомир не исключение. Более месяца назад избили журналиста "20 хвилин" Руслана Мороза, около месяца он пролежал в больнице.

Історія, яка дуже схожа на скандал сексуального характеру, розгортається сьогодні поки що лише на сторінках соціальних мереж. Якщо точніше – у Фейсбуці, де вже декілька днів не вщухає обговорення звістки про те, що дві відомі у Житомирі жінки свого часу (місяців зо два тому) домовлялися із не менш відомим у Житомирі чиновником про зустріч інтимного характеру у його службовому кабінеті.  

Кожен з нас хоча б раз проходив свої «сім кіл пекла» перш ніж потрапити на прийом до лікаря. Змінити цю ситуацію могла б електронна черга, яку «з помпою» презентували під час останнього візиту міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун.  

Реконструкція скверу поблизу пам’ятника Тарасові Шевченку триває. Чи встигнуть покласти плитку, чи вшанування Кобзаря проходитиме на будмайданчику, дізнавались журналісти газети «20 хвилин».  

Усі подробиці читайте у свіжому номері газети "20 хвилин". 

У Житомирі стартував новий соціальний проект «МАМА – це Я», присвячений міжнародному Дню матері. Організатори Ілона Колодій, газета «20 хвилин» і модельне агентство «Gloria ModelS» кожної середи представляють нових учасниць проекту.  

У Житомирі продовжується новий соціальний проект «МАМА – це Я», присвячений міжнародному Дню матері. Організатори Ілона Колодій, газета «20 хвилин» і модельне агентство «Gloria ModelS» кожної середи представляють нових учасниць проекту.    

Наприкінці минулого року в Житомирі на багатьох перехрестях зняли дублюючі світлофори, що викликало шквал обурення серед водіїв. Не минуло й трьох місяців – світлофори пообіцяли повернути.  

На протест під стінами Житомирської ОДА з’їхалися представники комунальних інтернатних закладів області. Ліквідація інтернатів неабияк сколихнула громадськість.  

В Україні збираються скасувати мито та акциз на ввезення електрокарів. 

Історія, з якою ми збираємось познайомити нашого читача, не має стосунку до складних перипетій та калейдоскопічних ребусів, що, наприклад, нерідко трапляються у коридорах нинішньої влади.  

Сотні тисяч автомобілів з європейською реєстрацією в’їжджають на територію нашої держави. Українці, які їх купують, вимушені оформлювати автомобілі на іноземців або на іноземні фірми і не бути їхніми власниками. Це відбувається через те, що в державі не існує цивілізованого законодавства щодо вживаних автомобілів, яке працює у ЄС.  

Угнаться за трендами и новинками с каждым годом все сложнее. И проблема даже состоит не так в неопределенности и вопросов что мне подойдет, как в нехватке времени.

Під час засідання міськвиконкому 1 березня профільний заступник житомирського міського голови Олександр Фещенко поскаржився на мережу маркетів "АТБ".  

Одной из самых выгодных покупок автомобиля является покупка авто в Польше. Мало того, что цены на автомобили здесь приятно удивляют, так еще и само государство находится относительно недалеко, по соседству с Украиной, что заметно сокращает количество времени на дорогу и расходы на горюче-смазочные материалы.

Міністерство охорони здоров’я зробило розрахунки вартості надання послуг первинної медичної допомоги та порівняння витрат з розміром пропонованого тарифу на відповідні послуги. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up