Найчастіше коментують

До редакції газети «20 хвилин» звернулися члени колективу Житомирського національного агроекологічного університету, котрі обурені свавіллям керівника навчального закладу й ствержують, що внаслідок його дій університет занепадає, а викладацький склад піддається переслідуванням.  

Вперше розкриємо секрети статків та способу життя керівника особливої державної структури – Служби безпеки України в Житомирській області. Детальний аналіз декларацій Володимира Пахнюка дозволяє говорити про причетність до земельних махінацій, приховування сімейного бізнесу та елітного котеджу під Києвом.

Вчора, 30 листопада, громадські активісти на об`їзній під Житомиром затримали дві вантажівки з піском без документів. 

Заява колишніх співробітників Житомирського національного агроекологічного університету, опублікована на сторінках газети «20 хвилин» у № 12 від 5 квітня 2017 року «Терпіти більше не в змозі: викладачі університету вирішили повстати проти ректора» викликала не лише жваве обговорення.  

Викладачі Житомирського національного агроекологічного університету звернулися до Президента України Петра Порошенка. 

У Житомирі відбудеться мистецько-обрядовий фестиваль «Свято єднання Сонця і Води "Від Купала до Івана"».

Кожен з нас хоча б раз проходив свої «сім кіл пекла» перш ніж потрапити на прийом до лікаря. Змінити цю ситуацію могла б електронна черга, яку «з помпою» презентували під час останнього візиту міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун.  

Реконструкція скверу поблизу пам’ятника Тарасові Шевченку триває. Чи встигнуть покласти плитку, чи вшанування Кобзаря проходитиме на будмайданчику, дізнавались журналісти газети «20 хвилин».  

Усі подробиці читайте у свіжому номері газети "20 хвилин". 

У Житомирі стартував новий соціальний проект «МАМА – це Я», присвячений міжнародному Дню матері. Організатори Ілона Колодій, газета «20 хвилин» і модельне агентство «Gloria ModelS» кожної середи представляють нових учасниць проекту.  

У Житомирі продовжується новий соціальний проект «МАМА – це Я», присвячений міжнародному Дню матері. Організатори Ілона Колодій, газета «20 хвилин» і модельне агентство «Gloria ModelS» кожної середи представляють нових учасниць проекту.    

Наприкінці минулого року в Житомирі на багатьох перехрестях зняли дублюючі світлофори, що викликало шквал обурення серед водіїв. Не минуло й трьох місяців – світлофори пообіцяли повернути.  

На протест під стінами Житомирської ОДА з’їхалися представники комунальних інтернатних закладів області. Ліквідація інтернатів неабияк сколихнула громадськість.  

Громадянська мережа ОПОРА закликає Мінрегіон та Держенергоефективності терміново подати відповідний проект постанови Уряду щодо продовження Програми на 2017 рік, а Кабінет Міністрів України – забезпечити її прийняття.

До Житомира 27 жовтня приїхав Президент України Петро Порошенко, щоб представити нового голову облдержадміністрації Ігоря Гундича.

Потребує термінової операації (оголошений день для проведення операції - 23.12.2016) після інсультуту. Вартість курсу препаратів та медичного обладнання для операції - 80 000 грн.

Під час засідання міськвиконкому 1 березня профільний заступник житомирського міського голови Олександр Фещенко поскаржився на мережу маркетів "АТБ".  

Ні для кого не секрет, що у Житомирі з маршрутками повна катастрофа: бруд, грубість водіїв, «їзда на головах» і секретний графік – такі незручності житомиряни відчувають щодня. Це нова мода – спочатку хамити пасажирам, а потім виганяти їх з транспорту. Цікаво, що хамлять здебільшого пенсіонерам та дітям, які не можуть за себе постояти.  

З наступного року в Україні зменшиться кількість субсидіантів. 

Не жалітися, а боротися – це головне правило, яке допомагає людям, попри хворобу та інвалідність, вести активний спосіб життя, радіти кожному прожитому дню, відчувати себе самодостатніми в цьому світі. А щира і взаємна любов додає натхнення боротися зі щоденними побутовими труднощами, вірити у власні сили.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook