Найчастіше коментують

Трагічну звістку повідомила Андрушівська міська рада.

Смертельні поранення боєць отримав при виконанні бойових завдань в стрілецькій та танковій атаці.

2 вересня в селі Новомихайлівка Донецької області під час виконання бойового завдання загинувжитель Барашівської громади Новоград-Волинського району військовослужбовець Віталій Михалочкін.

З 1 по 5 жовтня Оператор ГРМ, який виконує свою ліцензійну діяльність на терені Житомирської області, приймає показання газових лічильників. Ніяких змін у способах передачі цих даних не було.

Трагічну звістку повідомила Малинська міська рада.

Як повідомили в Чуднівській громаді, вчора, 12 вересня, у Бабушках відбулось прощання із загиблим у російсько-українській війні військовослужбовцем Сергієм Совсімовим, 2001 р.н., який поклав життя за свободу і незалежність свого народу.

Хрещенко Артур Костянтинович - випускник військового інституту імені С. П. Корольова.  26.02.1988 — 07.03.2022

Сумну звістку повідомили у Малинській міській раді.

Житомир попрощався з Героєм. На щиті повернувся Волинець Олег Володимирович   11.08.1985 — 21.09.2022.  

Сумну звістку повідомили у Бердичівській районній військовій адміністрації.

Із російського полону звільнили азовця Дмитра Козацького (позивний Орест), фотографа, який зробив відомі знімки захисників Маріуполя на заводі “Азовсталь”.

Житомир попрощався з Героєм. На щиті повернувся Котков Віталій Володимирович 04.02.1977 — 18.09.2022.

2 вересня, захищаючи Батьківщину, загинув житель смт Полянка, Баранівської територіальної громади, Новоград-Волинського району, молодший сержант Брезіцький Віталій Станіславович, 16.04.1987 р.н.

«Соціальна Кухня» планує спочатку видавати обіди тричі на тиждень, потім перейти на 5-ти денний графік видачі. І тим самим забезпечити готовими обідами до 1000 осіб на тиждень.

Подія сталася 8 вересня близько 18-ї години в с. Левкові Глибочицької громади. Унаслідок потрапляння автомобіля у водойму медичної допомоги потребує 1,5-річний хлопчик,- повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

На Житомирщині батька-вихователя дитячого будинку сімейного типу підозрюють у розбещенні малолітніх вихованців.

Про трагічну втрату повідомила Бердичівська міська рада.

Державний аеропорт в Житомирі опинився в руках Олексія Янчука, фігури з темним минулим, яка обіцяла запуск аеропорту, а принесла численні борги та збитки. Замість вилетів з Житомира, літаки відправилися до Еритреї, яка разом з Ефіопією перевозила російську зброю.

keyboard_arrow_up