Найчастіше коментують

Житомир планує збудувати нові тролейбусні лінії та придбати автоматичну мийку і запчастини для тролейбусів.

У вівторок чи середу очікується, за чутками, прибуття в Житомир президента Володимира Зеленського, який повинен представити Житомирщині нового губернатора.

Вода у кранах житомирян за графіком з категорії прогнозів цілком може перейти у реальність після 20-го серпня. 

Мешканців Житомира запрошують обговорити вартість проїзду в міському пасажирському транспорті. Повідомлення про це з'явилося вчора на сайті міської ради.

Вперше незалежне тестування професійності учителів, які цього року є учасниками експерименту з сертифікації педагогічних працівників, відбудеться 31 жовтня 2019 року.

На думку чиновників, це має покращити сполучення між різними районами міста.

У вихідні під дощем, без перерви, комунальні служби Житомира продовжували ремонтувати дорогу по вулиці Великій Бердичівській. Чекаємо на президента?

У кінці травня цього року управління захисту економіки повідомило про складання і направлення до суду протоколу про вчинення корупційного правопорушення очільником міста. Хоча рішення по справі ще не прийнято, але в суді зробили все, щоб посадовця не змогли притягнути до відповідальності.

Депутат Житомирської ОДА «свободівець» Сидір Кизін та також колишня «свободівка» та «регіоналка», а зараз депутатка від «Самопомочі» Олена Галагуза вважають, що назва Кмитівського музею радянського мистецтва порушує закон про декомунізацію.

Управління СБ України в Житомирській області має вагомі конкретні результати у межах виконання поставленого завдання з викриття злочинних схем організації незаконного видобутку та збуту бурштину.

Ще минулого літа місцеві ЗМІ вибухнули сенсацією: аеропорт "Житомир" відкриває регулярні рейси до Батумі.

Директор водоканалу Андрій Нікітін обіцяв, що відновлення водопостачання відбудеться сьогодні о 10.00.

Транспортне питання не зникає з порядку денного життя нашого міста: його обговорюють на вулицях, в маршрутках і на сторінках соцмереж.

Крокуючи вулицями, ми часом навіть вже не звертаємо увагу на те, яке обшарпане наше місто порівняно з іншими.

Нещодавно Мінрегіон презентував карту нового адміністративно-територіального устрою України, за якою Житомирська область матиме 4 об’єднані райони замість 23.

У неділю, 15 вересня, о 12:00 за ініціативи гуманістичного руху UAnimals відбудеться головна гуманістична подія країни. Жителі усіх обласних центрів одночасно пройдуть головними вулицями своїх міст, аби привернути увагу до питання захисту тварин від жорстокості.

Уряд хоче реконструювати "хрущовки", а мешканців переселити в нове житло. Коефіцієнт відшкодування за старе житло становить 1,5.

Близько 80-ти відсотків наявних на балансі Служби автомобільних доріг у Житомирській області автопавільйонів, а це більше 540 штук, пошкоджено сумнівними написами типу: «штрих-код на лбу», «конца свєта не будет», «опасность биопаспортов»  та інші подібні.

keyboard_arrow_up