Фото дня

На вулиці Михайлівській у Житомирі монтують сцену для масштабного дійства "Світло серед дерев". Про це "20 хвилин" повідомив читач.

До міжнародного дня музейних селфі у Житомирі проводять флешмоб. Серед охочих поселфитися був помічений і голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма.

Після трагедії у квітні 1986 року Прип'ять перетворилася на місто-привид. Пропонуємо вам подивитися, як виглядає Мертве місто через 30 років після вибуху. Фоторепортаж від 22 грудня 2016 року.

У Житомир прийшла справжня весна. Зелені бруньки і квіти вже розпустилися на вулицях міста.

Уже багато років поспіль кінотеатр "Космос" більше нагадує примару, аніж "храм кінематографу. Що ж нині насправді коїться за вічнозачиненими дверима "космічної" будівлі?

Хіба що лінивий не чув історію про "оголене" графіті, яке стало предметом суперечок і розкололо житомирян на два табори – тих, хто вважає це мистецтвом і тих, хто свято вірить, що це – порнографія. В результаті моралісти зробили "хід конем" і висловии своє бачення того, що має бути зображено на стінах будинку. Відповідь прихильників стріт-арту не змусила себе довго чекати.

Такі написи більше тижня «милують око» житомирян на перехресті вулиць Ватутіна та Щорса.

В Житомирі готуються до відзначення Дня Незалежності: фарбують флагштоки, висаджують квіти та вивішують прапори

У редакцію газети "20 ХВИЛИН" житомирянин надіслав фото, на яких чітко видно гори сміття на узбіччі доріг.

keyboard_arrow_up