Подорожі

Подорожі

Цьогоріч наш дописувач Андрій Козаченко святкував Різдво в Німеччині. Подорож Європою вже пять років є неодмінним подарунком житомирянина самому собі.

Загорілися думкою про поїздку кудись на вихідні? У Житомирі сидіти набридло і думаєте виїхати за його межі? Область подивитися? А що, якщо ми скажемо, що ви витратите на поїздку у Вінницю не більше ніж за поїздку по місту на маршрутці у дві сторони? Заінтригували? Тоді дочитайте до кінця. 

Журналісти ТСН підібрали поради та лайфхаки зі швидкого і ефективного укладання валізи. Пропонуємо і вам з ними ознайомитися. 

Окрім фестивалів пропонуємо цими вихідними вирушити у подорож і побачити мальовничі пейзажі та унікальні пам’ятки архітектури, - пише Житомирська ОДА.

Кожен турист може знайти собі цікавий куточок Житомирщини за своїми вподобаннями.

Сумлінні батьки, які виконують свої батьківські обов’язки, можуть скористатися прийнятими минулого року новаціями законів #ЧужихДітейНеБуває щодо тимчасового виїзду з дитиною за кордон.

Два роки тому, з 11 червня 2017 року, офіційно вступив у силу безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом.

Сьогодні повернулися з подорожі Європою юні житомиряни. 9 дітей, яких торкнулася війна, відвідали багато європейських країн, - інформує прес-служба міськраади.

А чи знаєте ви, що на Житомирщині знаходиться унікальна пам’ятка природи всього європейського континенту? Якщо ні, тоді хутчіше вирушайте у мандрівку до Словечансько-Овруцького кряжу.

За кілька днів – літо, а це значить, що офіційно розпочинається гаряча пора відпусток.

keyboard_arrow_up