Подорожі

Подорожі

Про це повідомляє Державне агенство розвитку туризму України. Інформація щодо п’яти країн, куди можуть полетіти на відпочинок українці: до червоної зони потрапила Албанія. «Червоними» лишаються Чорногорія і Єгипет. Туреччина та Хорватія перебувають у зеленій зоні.

В Україні триває адаптивний карантин. Кожен регіон визначає для себе рівень протиепідемічних заходів.

В Україні не спостерігається зниження темпів поширення #COVID19. Щодня фіксують нові випадки захворювання в кожному регіоні. Тому будь-які подорожі навіть в межах країни збільшують ризик зараження вірусом SARS-CoV-2.

З 1 липня кордону для України вже відкрила Туреччина.

ЄС узгодив список країн з якими відкриває кордон з 1 липня. України серед них немає.

По карті можна перевірити актуальний режим в'їзду і транзиту для українців в будь-якій країні світу.

Літо – чудова можливість відвідати цікаві місця, про які раніше ви не знали. Житомирщина – магічна та живописна місцевість, яку можна відвідати під час карантину, якщо ви не хочете їхати далеко, але плануєте відпочити на природі та отримати масу позитивних емоцій. 

Карантин хоч і послабили, проте питання подорожей та відпусток під великим питанням. Чи планують житомиряни відпустки цього року, дізнавалися далі, журналісти редакції «20 хвилин».

Аеропорт "Київ" (Жуляни) скасував усі міжнародні рейси на 16 червня, оголосивши про це опівночі, за кілька годин до вильотів.

Сьогодні рівно три роки, як громадяни України з біометричними паспортами отримали можливість на безвізові поїздки до країн Європейського Союзу, - нагадує Державна прикордонна служба України.

keyboard_arrow_up