Подорожі

Подорожі

У червні та липні українську туристичну індустрію серйозно лихоманило.

Їдучи у відпустку з дітьми, важливо подбати про всі дрібниці заздалегідь. Особливо, якщо ви збираєтесь перетинати кордон.

У липні Європарламент дав «зелене світло» проекту нової системи прикордонного контролю на території ЄС.

Англія, США, Австралія, Португалія, Сербія, Україна - це лише половина шляху навколосвітнього марафону, що став невід’ємною...

23 липня в Україні стартував мотопробіг «За єдність». Маршрут стартував з міста Ужгорода Закарпатської області та проходив через міста: Стрий – Івано-Франківськ – Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця.

У червні минув рік відтоді, як Україна отримала безвізовий режим з ЄС. Втім, можливості, які надає Євросоюз пересічним українцям, самими лише подорожами не обмежуються.

Доки українці продовжують активно подорожувати, журналісти "20 хвилин" підбивають перші підсумки літнього сезону 2018.

День Конституції України вперше у своєму житті довелося відзначати у черзі на кордоні через пункт пропуску «Краковець».

На сайті авіакомпанії YanAir з’явилася інформація про рейс Житомир- Батумі.

Рік тому, 11 червня 2017-го, між Україною та ЄС почав діяти безвізовий режим.

Краків, Нюрнбергг, Прагу, Париж, Лурд, Геную, Венецію, Будапешт та інші європейські міста за два тижні відвідали 15 учасників проекту Bus of Heroes.

Українські захисники, яких 12 травня проводжали у поїздку містами Європи, розгорнули прапор Житомира у Кракові та Празі.

Вже завтра, 12 травня, автобус з українськими військовослужбовцями вирушить у Європу.

Поки житомиряни розмірковують над погодою на травневі свята, відпочинком і можливостями весняних міні-відпусток, «20 хвилин» підготували підбірку фестивалів, які варті вашої уваги.

keyboard_arrow_up