Подорожі

Подорожі

Міністерство інфраструктури разом з Державною прикордонною службою та Державною митною службою презентувало перевізникам проєкт «Електронна черга перетину кордону» на прикордонних автомобільних пунктах пропуску.

Чимало українських сімей повертаються додому після свого тимчасового прихистку за кордоном.

Повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

В Європейському Союзі ухвалили нові правила для в'їзду туристів під час пандемії COVID-19. Від 1 лютого 2022 року дозвіл на в'їзд мандрівникам визначатиметься від індивідуального санітарного статусу, а не від країни, з якої вони прибувають.

Наш власкор Андрій Козаченко цими вихідними відвідав Республіку Молдова, де познайомився з культурою, традиціями, сучасним життям сусідньої країни. 

Що потрібно знати перед подрожами до Європи і які документи необхідні для перетину кордону.

З понеділка, 15 грудня, для в’їзду в Польщу з-за меж Шенгенської зони необхідно мати негативний тест, зроблений не більш ніж за 24 години до поїздки, навіть за умови вакцинації.

Засоби масової інформації повідомили, що посли Європейського Союзу 5 листопада погодили виключення України із «зеленого списку» для подорожей. Сталося це нібито на тлі погіршення епідемічної ситуації. В МЗС України запевняють, що хвилюватися зарано.

Голова МЗС України Дмитро Кулеба запевнив, що тотального закриття кордонів для українців не буде.

keyboard_arrow_up