Подорожі

Подорожі

Вже завтра, 12 травня, автобус з українськими військовослужбовцями вирушить у Європу.

Поки житомиряни розмірковують над погодою на травневі свята, відпочинком і можливостями весняних міні-відпусток, «20 хвилин»...

У Тетерівській об’єднаній громаді розробляють туристичний веломаршрут, який з’єднає туристичні об’єкти громади у єдиний потік.

Серед проектів - реконструкція Центру реабілітації інвалідів та учасників АТО;  накриття трибуни стадіону «Полісся»; ремонт...

Сьогодні, 28 липня, до Житомира завітав керівний склад Високомобільних  десантних військ Збройних сил України. Візит керівництва відбувся з нагоди 25-ї річниці Дня ВДВ, яка відзначається 2 серпня.  

На першому місці за популярністю, як і рік тому, - відпочинок в Карпатах.

Мрієте подорожувати, змінюючи країну за країною, однак в економічно складний час це здається нереальним? Неправда! Подорожувати не тільки можна, а й потрібно, і ми розповімо вам, як стати туристом без значних «ударів» по кишені.

У 2016 році житомиряни можуть відвідати без попередньо оформленої візи майже 45 країн світу. При цьому існують країни куди можна поїхати взагалі без візи, є країни для яких потрібно отримати електронну візу, а є де необхідно оформляти візу на кордоні.

Попри розвиток науки і техніки, ручна праця лишається не лише актуальною, а й модною. А якщо це стосується заліза – множте щонайменше на 5, адже підкорити цей міцний матеріал і перетворити його у справжні витвори мистецтва під силу далеко не кожному. Як приборкують сталь житомирські ковалі – дізнавалися журналісти «20 хвилин».

Чотири роки реставрували замок у місті Радомишль на Житомирщині. 2007-го його купила лікарка й громадський діяч Ольга Богомолець. Зараз там діють музей домашньої ікони і папірня. Є ландшафтний парк. В замку проводять концерти й фестиваль музики Фредеріка Шопена.

Скоро новорічні свята і канікули, а тому чимало людей вже зараз починає планувати поїздки.

Якщо під час прогулянки Житомиром уважно дивитися довкола, можна побачити купу цікавих речей. Пропонуємо Вам підбірку веселих і не дуже моментів, які помітили журналісти "20 хвилин" протягом 1 дня.

Якщо Ви вирішите подорожувати Рівненською областю, то обов’язково варто відвідати Острог – місто, де кожен будинок має свою історію. Це маленьке містечко відоме насамперед Національним університетом «Острозька академія» та старовинним Острозьким замком. Але і окрім цього в «княжому місті» є на що поглянути.

Літо – час відпусток і активного відпочинку. Та перш ніж збиратися за кордон, поміркуйте, чи всі живописні куточки України ви вже відвідали? Ні? Тоді вирушаймо в подорож! Дендропарк Софіївка в Умані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up