Подорожі

На першому місці за популярністю, як і рік тому, - відпочинок в Карпатах.

Мрієте подорожувати, змінюючи країну за країною, однак в економічно складний час це здається нереальним? Неправда! Подорожувати...

У 2016 році житомиряни можуть відвідати без попередньо оформленої візи майже 45 країн світу. При цьому існують країни куди...

Попри розвиток науки і техніки, ручна праця лишається не лише актуальною, а й модною. А якщо це стосується заліза – множте...

Чотири роки реставрували замок у місті Радомишль на Житомирщині. 2007-го його купила лікарка й громадський діяч Ольга Богомолець. Зараз там діють музей домашньої ікони і папірня. Є ландшафтний парк. В замку проводять концерти й фестиваль музики Фредеріка Шопена.

Скоро новорічні свята і канікули, а тому чимало людей вже зараз починає планувати поїздки.

Якщо під час прогулянки Житомиром уважно дивитися довкола, можна побачити купу цікавих речей. Пропонуємо Вам підбірку веселих і не дуже моментів, які помітили журналісти "20 хвилин" протягом 1 дня.

Якщо Ви вирішите подорожувати Рівненською областю, то обов’язково варто відвідати Острог – місто, де кожен будинок має свою історію. Це маленьке містечко відоме насамперед Національним університетом «Острозька академія» та старовинним Острозьким замком. Але і окрім цього в «княжому місті» є на що поглянути.

Літо – час відпусток і активного відпочинку. Та перш ніж збиратися за кордон, поміркуйте, чи всі живописні куточки України ви вже відвідали? Ні? Тоді вирушаймо в подорож! Дендропарк Софіївка в Умані

Мандрівники, подорож яких пролягає через Житомир, мають можливість переночувати в обителі «Piligrim», яка вже протягом півроку надає прихисток тим, кому не сидиться вдома.

За день живописні види Житомира навряд чи можна оцінити в повній мірі, а тому туристу так чи інакше доведеться десь ночувати. Чим Житомир не бідний, так це на готелі: вибір і правда не маленький, але просто так оглядаючи сайти, у мандрівника можуть розбігатись очі. У цьому матеріалі ми розглянемо найбільш популярні готелі Житомира і, можливо, підкажемо потенційному гостю міста, де йому краще заночувати.

Алла Сердюк, м. Чернівці, Микита Паршин, м. Запоріжжя

Туристическая компания "4-е сезона" предлагает осенний тур стоимостью 259 грн, дата отправления 11 октября. В программе тура: - Старый замок - музей Хотинской битвы - Турецкий мост - Скалистый каньон - Кафедральный собор - Александро-Невский собор - запуск воздушных шаров - Фестиваль пива и хорошего настроения "Октоберфест"

Програма має на меті забезпечити відпочинок протягом одного місяця у місті Кобулеті (Грузія) дітям з багатодітних сімей переселенців, які постраждали у зв’язку з подіями на сході України.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up