Подорожі

У 2016 році житомиряни можуть відвідати без попередньо оформленої візи майже 45 країн світу. При цьому існують країни куди...

Попри розвиток науки і техніки, ручна праця лишається не лише актуальною, а й модною. А якщо це стосується заліза – множте...

Чотири роки реставрували замок у місті Радомишль на Житомирщині. 2007-го його купила лікарка й громадський діяч Ольга Богомолець....

Скоро новорічні свята і канікули, а тому чимало людей вже зараз починає планувати поїздки.

Сліди наркоманів, написи на стінах і бабуся з битою - погляд на Житомир збоку. ФОТО

Якщо під час прогулянки Житомиром уважно дивитися довкола, можна побачити купу цікавих речей. Пропонуємо Вам підбірку веселих і не дуже моментів, які помітили журналісти "20 хвилин" протягом 1 дня.

Острог – серце Волині

Якщо Ви вирішите подорожувати Рівненською областю, то обов’язково варто відвідати Острог – місто, де кожен будинок має свою історію. Це маленьке містечко відоме насамперед Національним університетом «Острозька академія» та старовинним Острозьким замком. Але і окрім цього в «княжому місті» є на що поглянути.

Вирушаємо в подорож Україною: Стоунхендж на Житомирщині, «Тунель кохання» у Клевані та Манявський водоспад

Літо – час відпусток і активного відпочинку. Та перш ніж збиратися за кордон, поміркуйте, чи всі живописні куточки України ви вже відвідали? Ні? Тоді вирушаймо в подорож! Дендропарк Софіївка в Умані

У Житомирі обладнали прихисток для байкерів, які проїжджають через місто. Відео

Мандрівники, подорож яких пролягає через Житомир, мають можливість переночувати в обителі «Piligrim», яка вже протягом півроку надає прихисток тим, кому не сидиться вдома.

Де туристу зупинитися в Житомирі?

За день живописні види Житомира навряд чи можна оцінити в повній мірі, а тому туристу так чи інакше доведеться десь ночувати. Чим Житомир не бідний, так це на готелі: вибір і правда не маленький, але просто так оглядаючи сайти, у мандрівника можуть розбігатись очі. У цьому матеріалі ми розглянемо найбільш популярні готелі Житомира і, можливо, підкажемо потенційному гостю міста, де йому краще заночувати.

Чим вразив вродливий Житомир?

Алла Сердюк, м. Чернівці, Микита Паршин, м. Запоріжжя

Сказка в камне + "Октоберфест. Снова в небо" (новости компаний)

Туристическая компания "4-е сезона" предлагает осенний тур стоимостью 259 грн, дата отправления 11 октября. В программе тура: - Старый замок - музей Хотинской битвы - Турецкий мост - Скалистый каньон - Кафедральный собор - Александро-Невский собор - запуск воздушных шаров - Фестиваль пива и хорошего настроения "Октоберфест"

Хто з переселенців має право поїхати до Грузії?

Програма має на меті забезпечити відпочинок протягом одного місяця у місті Кобулеті (Грузія) дітям з багатодітних сімей переселенців, які постраждали у зв’язку з подіями на сході України.

Житомиряни знайшли альтернативу Криму у Болгарії (новини компаній)

Цьогорічний літній сезон, на думку експертів туристичного бізнесу, серйозно відрізнятиметься від попередніх. Перш за все, через втрату Криму, де відпочивали близько 4-х мільйонів наших співгромадян і 1,5-1,8 млн. іноземних.

Унікальний тур до 8 березня для любителів неординарного відпочинку

Всі бажаючі запрошуються прийняти участь в унікальній подорожі під назвою "Волинська експелиція", що проходитиме 8-10 березня.