Подорожі

Подорожі

Карантин та самоізоляція диктують свої правила. У період весна - літо актуальні подорожі. Доки більшість кордонів закрита, вивчаємо Житомирську область. Колоритна, магічна, з каньйонами, болотами, водоймами та справжніми джунглями. 

Після довгої зими та не зовсім весняного березня хочеться забути нарешті про сніг і всілякі примхи погоди та скоріше десь поїхати, щоб відпочити від буденності.

Європа вже більше року через пандемію коронавірусу практично повністю залишається закритою для українських туристів.

Березень – відмінний час, щоб розпочати старт подорожей. Україна є надзвичайно різнобарвною країною, тож у вашому записничку завжди знайдуться місця, які ви ще не відвідали. 

Вимоги до перевезення тварин залізничним транспортом встановлені Правилами транспортування тварин, затвердженими постановою КМУ від 16.11.2011 № 1402 та Правилами перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України, затвердженими наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 27.12.2006 № 1196.

Верховна Рада України 17 листопада прийняла в другому читанні та в цілому Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій №3651-д.

Уряд Республіки Білорусь тимчасово обмежив в'їзд на територію країни через наземні пункти пропуску фізичних осіб з України, Латвії, Литви та Польщі, починаючи з 18:00 29 жовтня 2020 року. 

Продовжуємо мандрівки Житомирщиною, яка кожен раз вражає своєю різнобарвністю та неповторністю. Житомирський обласний ТІЦ запрошує до нового туристичного маршруту “Єднання з природою”, розрахованого на 5 днів. 

Продовжуємо мандрівки Житомирщиною, яка кожен раз вражає своєю різнобарвністю та неповторністю. Житомирський обласний ТІЦ запрошує до нового туристичного маршруту «Поліськими стежками», розрахованого на 3 дні. 

Українські туристи у зв'язку з карантином через коронавірус тимчасово в'їжджати до Німеччини за безвізом не можуть. Те ж стосується громадян, які прямують з приватною чи діловою метою.

keyboard_arrow_up