Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

За що ми любимо Різдво? Мабуть, за особливу атмосферу.

8 вересня на засіданні Уряду було внесено низку змін до положень про Міністерство культури та інформаційної політики, про Державне агентство розвитку туризму та про Міністерство інфраструктури.

На початку літа в Україні пройде велика кількість різноманітних фестивалів, тому саме час вибрати кілька цікавих подій і запланувати подорож.

Коли говорять про мистецтво, то, здебільшого  йдеться про літературу, театр, кіно чи живопису. Але є садово-паркове мистецтво.

Через кілька днів виповниться 35 років від дня, коли вибухнув реактор на Чорнобильській АЕС. Зона відчуження користується великим попитом серед туристів. Проте відвідувати її можуть тільки люди, які досягли 18-річного віку.  

У лютому 2021 року Sony потішила користувачів PlayStation 5 черговим ексклюзивом – грою Destruction AllStars, безкоштовно спробувати яку можна в підписці Plus.

Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму та День туризму в Україні.  Свято започаткували з метою популяризації туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти.

Інформує Житомирська міськрада.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці директор музею Федір Евтушенко:

Заплановане місцевим органом самоврядування дійство, розпочнеться у вівторок­­, 7 січня на Замковій Горі.

keyboard_arrow_up