Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Перші 24 учасники гри стартували... Чотири команди по 6 гравців шукають таємні документи... Максимальний час - 60 хв, та впоратися треба якнайшвидше. Так розпочався масштабний пригодницький квест на території Електровимірювача.

27 травня у Всесвітній день екстреної медичної допомоги рятувальники Житомирщини провели спільні навчання з фахівцями Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також здобувачами освіти-парамедиками Житомирського медичного інституту.

Інформує  Житомирська міська рада.  

“20 хвилин” розповідає про кінопрем’єри, на які ми чекаємо найближчим часом та наступного місяця. Усі зі згаданих стрічок можна буде переглянути у кінотеатрах Житомира.

Українське кіно розвивається, стає все більше якісним та відомим в усьому світі. Пропонуємо добірку найкращих українських фільмів за останні роки для перегляду на вихідних.

Читaння книг мoжe бyти дyжe зaхoплюючим зaняттям, якщo пpaвильнo пiдiйти дo вибopy aвтopa тa твopy. Є книги, якi здaтнi змycити вac зaбyти пpo yлюблeний тeлecepiaл i пepeгляд cтpiчки нoвин в Facebook.

За що ми любимо Різдво? Мабуть, за особливу атмосферу.

8 вересня на засіданні Уряду було внесено низку змін до положень про Міністерство культури та інформаційної політики, про Державне агентство розвитку туризму та про Міністерство інфраструктури.

На початку літа в Україні пройде велика кількість різноманітних фестивалів, тому саме час вибрати кілька цікавих подій і запланувати подорож.

keyboard_arrow_up