Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

14 жовтня київський театр "Чорний квадрат" запрошує житомирян на виставу "Шукаю чоловіка на кожен день".

Осінь – не привід сумувати. Збирайте валізу і нумо фестивалити.

В суботу та неділю 22-23 вересня 2018 р. Б. в Духовній дитячій недільній школі при Свято-Михайлівському кафедральному соборі...

Жителі Житомирщини протягом 22-23 вереснязапрошуються на майданчики яскравих осінніх подій: від фестивалів до виставки безпородних...

Вже цієї суботи, 22  вересня, на Житомирщині вперше відбудеться гастрономічний фестиваль «Fish Food Fest».

Які прем'єри підготували кінотеатри міста? Радимо переглянути фантастичний бойовик "Рідня" виробництва США, китайський мультфільм "Таємниця будинку іграшок" та українську драму "Коли падають дерева".

Перший місяць осені означає не тільки повернення до робочо-шкільного графіку життя, а й багато цікавих подій в усіх куточках України. Ми обрали найяскравіші івенти, які вас неодмінно надихнуть.

З 14 до 16 вересня у місті Олевськ відбудеться масштабний фестиваль "Олевська республіка".

В перші осінні вихідні запрошуємо всіх жителів області на культурні події: виставки, квести, дитячі свята, концерти та фестивалі.

Якщо ви ще досі не спланували вихідні, тоді запрошуємо до огляду найяскравіших культурних та спортивних подій, котрі відбудуться 18-19 серпня.

Якщо ви ще досі не спланували вихідні, тоді запрошуємо до огляду найяскравіших культурних та спортивних подій, котрі відбудуться на Житомирщині 11-12 серпня. 

Запрошуємо жителів області розпочати останній місяць літа на майданчиках спортивних та культурних подій Житомирщини.

Музей космонавтики ім. С.П. Корольова Житомирської обласної ради святкує свій день народження.

Малиновий борщ, зварений за стародавнім чеським рецептом, та іще з десяток страв із малини. Так у селі Малинівка (Малинський район), планують годувати гостей фестивалю, який пройде 28 липня.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up