Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Заплановане місцевим органом самоврядування дійство, розпочнеться у вівторок­­, 7 січня на Замковій Горі.

Нарешті настав останній місяць холодної осені.

Які ще івенти чекають на житомирян і гостей міста - читайте в анонсі від Житомирської ОДА.  

Літо закінчилося, але справжні пригоди тільки починаються! Проведіть вихідні цікаво та корисно на майданчиках осінніх фестивалів.

Вже водинадцяте у місті Коростені 14 вересня відбудеться Міжнародний фестиваль дерунів. 

Ось і добігло свого кінця тепле і сонячне літо, проте перший осінній місяць часто радує хорошою погодою. Чим не привід зібратися у маленьку подорож? З вас – зібрана валіза і, звісно, гарний настрій, а з нас, як завжди, традиційний перелік найцікавіших заходів, що відбуватимуться в Україні у вересні. Ну що, поїхали?

Нещодавно, житомирянин опублікував у соціальній мережі Фейсбук інформацію про те, що з інклюзивної гойдалки на майданчику за кінотеатром «Україна» зникли гвинти, і споруда буквально тримається у повітрі. Деякі вважають, що хтось навмисно викрав гвинти з гойдалки, а деякі кажуть, що часто діти настільки розгойдуються на майданчику, що не дивно, що гвинти можуть відкрутитися. Журналісти редакції «20 Хвилин» вирушили на дитячий майданчик, щоб дізнатися, чи дійсно діти надто сильно розгойдуються, чи все ж таки це справа рук місцевих вандалів:

Не встигли офіційно відкрити сквер на розі вулиць Лятошинського та Небесної Сотні, як вже зламано першу лавочку.

З 16 по 18 серпня 2019  р. у Житомирі відбувся V ювілейний Міжнародний фестиваль «Пісенний Спас» ім. Володимира Шинкарука

keyboard_arrow_up