Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

У Брусилівській ОТГ громадська організація взяла в оренду Хомутецький будинок культури та буде надавати послуги з організації...

Навчання, концерти, футбольні матчі та кубок з баскетболу– анонс вихідних.

На Старому Бульварі  роботи із реконструкції території благоустрою з влаштуванням альтанки із зарядними пристроями та доступом...

14 жовтня київський театр "Чорний квадрат" запрошує житомирян на виставу "Шукаю чоловіка на кожен день".

Осінь – не привід сумувати. Збирайте валізу і нумо фестивалити.

В суботу та неділю 22-23 вересня 2018 р. Б. в Духовній дитячій недільній школі при Свято-Михайлівському кафедральному соборі відбулися традиційні осінні виїзди до лісу під назвою «День здоров'я».

Жителі Житомирщини протягом 22-23 вереснязапрошуються на майданчики яскравих осінніх подій: від фестивалів до виставки безпородних песиків.

Вже цієї суботи, 22  вересня, на Житомирщині вперше відбудеться гастрономічний фестиваль «Fish Food Fest».

Які прем'єри підготували кінотеатри міста? Радимо переглянути фантастичний бойовик "Рідня" виробництва США, китайський мультфільм "Таємниця будинку іграшок" та українську драму "Коли падають дерева".

Перший місяць осені означає не тільки повернення до робочо-шкільного графіку життя, а й багато цікавих подій в усіх куточках України. Ми обрали найяскравіші івенти, які вас неодмінно надихнуть.

З 14 до 16 вересня у місті Олевськ відбудеться масштабний фестиваль "Олевська республіка".

В перші осінні вихідні запрошуємо всіх жителів області на культурні події: виставки, квести, дитячі свята, концерти та фестивалі.

Якщо ви ще досі не спланували вихідні, тоді запрошуємо до огляду найяскравіших культурних та спортивних подій, котрі відбудуться 18-19 серпня.

Якщо ви ще досі не спланували вихідні, тоді запрошуємо до огляду найяскравіших культурних та спортивних подій, котрі відбудуться на Житомирщині 11-12 серпня. 

keyboard_arrow_up