Рятувальники Житомирщини провели навчання з нагоди Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги

Рятувальники Житомирщини провели навчання з нагоди Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги

27 травня у Всесвітній день екстреної медичної допомоги рятувальники Житомирщини провели спільні навчання з фахівцями Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також здобувачами освіти-парамедиками Житомирського медичного інституту.

За легендою навчань, поблизу зупинки громадського транспорту сталася дорожньо-транспортна пригода за участю двох автомобілів — спецтранспорту та легкової автівки. Після зіткнення легковик в’їхав у зупинку громадського транспорту, внаслідок чого загалом на місці події постраждало 8 людей. Зімітована на навчаннях ситуація набула максимальної реалістичності, з візуалізацією травм, панікою і криками постраждалих про допомогу, роль яких виконували студенти медінституту.

До місця ДТП першими прибули бригади медицини катастроф та екстреної медичної допомоги. Фахівці провели медичну розвідку та викликали рятувальників. А до їх прибуття бригади медиків екстреної медичної допомоги та студентів-медиків надавали першу невідкладну допомогу потерпілим з різними ступенями отриманих травм та ушкоджень.

По прибуттю на місце події рятувальники загасили автівку та провели деблокування постраждалого. Стабілізацією стану потерпілого займалися фельдшери-рятувальники, які зазвичай виїжджають на ДТП у складі рятувального відділення.

Відео дня

Загалом до ліквідації наслідків надзвичайної події з великою кількістю постраждалих залучено 5 медичних розрахунків та 1 — аварійно-рятувальний, до роботи з постраждалими залучалися психологи ДСНС України.

За статистикою за наслідками ДТП в Україні минулого року загинуло близько 2 800 чоловік. Кількість загиблих у ДТП перевищує кількість загиблих на пожежах, в побутових умовах. Рятувальники і фахівці медичного профілю й надалі об’єднуватимуть свої зусилля з вдосконаленні практичних вмінь та взаємодії під час надзвичайних подій різного характеру й підготовки майбутніх спеціалістів.

ГУ ДСНС України у Житомирській області.

Коментарі

keyboard_arrow_up