Події

Події

Сьогодні, 30 листопада Міністерство освіти і науки України підписало меморандум про взаєморозуміння з Житомирською міською радою та Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Уряд впорядкував та цифровізував надання гарантійних послуг покупцям побутової техніки, мобільних телефонів та інших технічно складних побутових товарів.

Досі бачите попільнички або будь-які інші предмети, пов’язані з вживанням тютюнових виробів на видному місці у закладах ресторанного господарства?

Загалом з початку року звягельські поліцейські задокументували 235 випадків неналежного виконання батьківських обов’язків.

30 листопада о 14:52 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яному дачному будинку, що розташований на території одного з садових товариств Житомирського району, - повідомили в ГУ ДСНС України у Житомирській області.

В Україні триває Програма Уряду та ЄС з обміну ламп розжарювання на LED-лампи.

Як зазначив директор КП "Житомирводоканал" Роман Ілик, у листопаді завершено реконструкцію головної каналізаційної насосної станції міста, наступного року планується завершення будівництва сучасних очисних споруд каналізації.

29 листопада в рамках проведення Місячника безпеки життєдіяльності до учнів Ліцеїв № 9 та 34 завітали актори Житомирського академічного обласного театру ляльок з виставою «Безпечна подорож до школи» з тематики безпеки життєдіяльності.

keyboard_arrow_up