Події

Події

Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує усіх бажаючих взяти участь у дослідженні «Таємний клієнт». Мета – з’ясувати рівень задоволеності клієнтів від отриманих у центрах та бюро послуг, їх повноту та зрозумілість, а також ввічливість спілкування працівників. 

З метою запобігання поширенню захворюваності на Covid-19 рятувальниками підрозділів ДСНС у Житомирській області з початку літа здійснено протиепідемічні заходи зі знезараження 137 об’єктів в області різного призначення.

Ранок 7 липня почався з дощу, але це суттєво не вплинуло на протестувальників проти відкриття АЗС UPG за адресою м. Житомир, проспект Незалежності,29.

Фахівцями міської комунальної рятувальної служби на воді було врятовано життя 22-річного мешканця Житомирської міської ОТГ.

Документ вже підписали більше 25 000 чоловік, а значить тепер його повинен розглянути Зеленський.

Житомирська міська рада оголошує додатковий конкурс проєктних пропозицій на участь у п’ятому ювілейному урбаністично-культурному фестивалі  «Майстерня міста Житомир 2020» у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ».

Це вже третій випадок, який трапився в області з початку нинішнього року.

4-5 липня працівники КП «Житомирводоканал» провели масштабні роботи на водопровідних мережах нашого міста, здійснивши заміну обладнання у двох водопровідних павільйонах, запірної арматури - у 9 камерах та приєднавши мешканців Сквирського шосе до новопрокладеного трубопроводу.

keyboard_arrow_up