Події

Події

Саме таку кількість зелених красунь готові реалізувати цього року населенню держлісгоспи Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.

За інформацією, що була відома раніше, пам’ятник героям війни планують будувати у сквері, що на майдані Соборному в Житомирі. Кошторис даного проєкту 5 млн 386 тис. грн.

Перші результати карантину вихідного дня, впровадженого 13 листопада задля зменшення кількості хворих на COVID-19, будуть помітні за тиждень.

У суботу, 28 листопада 2020 року, в Житомирі біля пам’ятного знаку «Сумуючий  янгол» вшанували пам’ять жертв Голодоморів 1921 – 1923, 1932 – 1933 та 1946 – 1947 років. 

30 листопада бригади водоканалу проводять аварійно-відновлювальні роботи на водогоні міста за такими адресами:  

Стверджувати, що всі постраждали від голоду однаково ‒ неправильно, – український демограф Наталія Левчук.

28 листопада (15 листопада за старим стилем) починається Різдвяний піст, який ще називають Пилипів, бо він починається на наступний день після святкування пам’яті святого апостола Пилипа.

Від початку запровадження ініціативи про першочергове забезпечення земельними ділянками у Житомирській області учасникам бойових дій передано у власність 6 843 земельні ділянки сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів.

Застерігає Управління з питань ЦЗ населення та оборонної роботи Житомирської ОДА.

Громадяни України, які постійно проживали за кордоном і повернулися на проживання в Україну, отримують паспорти в тому територіальному підрозділі, де оформлятимуть реєстрацію місця проживання.

keyboard_arrow_up