Події

Події

Національний проект «Нові лідери» продовжує відкривати цікаві ідеї цікавих людей.

Результати ініційованих активістами міста досліджень можливих забруднень річок місцевого значення оприлюднила Державна екологічна...

Мін’юст удосконалив норму законопроекту №8296 щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині.

Від початку прийому проектів бюджету участі житомиряни вже подали 17 ідей щодо покращення міста, - інформує прес-служба міськради.

Протягом доби – 22 червня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.

Серед працівників  Управління поліції охорони Житомирщини працюють ті, кому довелось 4 роки тому залишати свої домівки та переїздити з окупованих територій.

Центральним завданням Міністерства соціальної політики України є підвищення добробуту наших людей.

Житомиряни на час відпустки тепер можуть залишити своїх котиків у комфортному готелі. Про це повідомляє сайт Житомирської міськради.

До Баранівського бюро правової допомоги звернулась Валентина Бевза (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань – прим. автора).

Протягом доби – 21 червня – аварійними службами комунального підприємства «Житомирводоканал» проводитимуться роботи з ліквідації аварій на водогінних мережах та усунення заторів на каналізаційних мережах.  

Понад 120 запитів через портал «Відкрите місто» вже подали житомиряни.

В ОДА аналізують інформацію, яку подали райони та об’єднані громади, для участі в проекті «Засвітимо Житомирщину».

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up