Романів

Новий спеціалізований автомобіль-сміттєвоз виробництва фірми DAF з’явився у Романові завдяки генеральному директору ТОВ «ВІВАД 09» Ігорю Ходаку, саме він профінансував техніку, яка відтепер буде у роботі і на балансі комунального підприємства «Сервіс». 

11-та сесія Житомирської обласної ради поклала початок суттєвим змінам у комунальних закладах Житомирщини. 

Сьогодні відомо, що процес топонімічних змін на території Романівської селищної ради пройшов на рівні засідань заздалегідь утвореної комісії та проведення громадських слухань, які мали відбутися у сесійному залі Романівської селищної ради 5 липня 2022-го року.

Тиждень тому, 14 липня 2022-го року, у селі Карпівцях відбулася цікава, повчальна і знакова подія. Йдеться про відкриття у центрі найбільшого старостинського округу Вільшанської громади нової лікарської амбулаторії.

Позачергова сесія Романівської селищної ради, яка проходила у пятницю, 8 липня 2022 року, розглянула і прийняла рішення лише з одного питання. Депутати ухвалили і проголосували зміни до бюджету 2022-го року. 

Централізоване водопостачання – не примха часу, а давно перевірена форма комунального сервісу, яка дозволяє людям вирішувати багато щоденних клопотів і проблем.

30 червня 2022 року відбулася 26-а сесія Романівської селищної ради. 

Один із керівників громадської організації «Варта правопорядку» у Романові Іван Кіндрук розповів про деякі аспекти діяльності цієї організації на території Романівської селищної ради. 

Вільшанська територіальна громада виникла на заключному етапі проведення реформи децентралізації влади в Україні. 

Продовжується евакуація громадян України з місць, де проходять активні бойові дії, або ж з місць, які тимчасово окуповані, до безпечніших регіонів, зокрема до нашої територіальної громади.

keyboard_arrow_up