Романів

Подія, що сталася 18 лютого 2020-го року у Романові, заслуговує на статус знакової і дуже помітної для громади селища та всього Романівського району. 

Про що ж говорили на співбесідах із представниками місцевих громад, з нашим журналістом поділився радник голови Романівської райдержадміністрації В. І. Ходюк: «В ході проведення співбесід керівників району з сільськими та селищними головами аналізувались шляхи вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку підвідомчих територій.

13 лютого в смт Биківка голова Романівської РДА Василь Флуд разом з керівниками районних установ провів виїзний прийом громадян.

Першого заступника голови Романівської РДА О. Біленького та заступника голови РДА з гуманітарних питань Т. Кучинську звільнили з посад. 

20 лютого Україна вшановує тих, хто став символом нескореності українського духу, хто ціною власного життя відстоював наше майбутнє та європейський вибір держави.

Падає сніг. Ні-ні, не просто падає, а творить диво дивне. Такі чудові картини природа дарує на втіху людям не так і часто. Хочеться підставити долоню, щоб роздивитися візерунки сніжинок того талановитого й невідомого майстра-візажиста. Але вони зразу ж заплачуть. І ті великі кришталеві сльози… То будуть сльози болю. Ні, не треба. 

keyboard_arrow_up