Романів

Погожого ранку 22 січня 2022 року близько сотні жителів селища Романова зібралися біля памятника Т. Г. Шевченку.

26 листопада 2021 року відбулася чергова, вже 17-а, сесія Романівської селищної ради. Як завжди, під час сесії депутати мали обговорити і ухвалити чимало пунктів, питань та проєктів рішень. 

Питання про створення в Україні сучасної пожежно-рятувальної служби вже давно стоїть у нашій країні як вкрай актуальне завдання першочергової ваги.

Жовтень та листопад нинішнього року видалися не вельми сприятливими для аграріїв Житомирщини. Адже попри доволі вологу весну та щедре на дощі літо, осінь 2021-го поки що заборгувала перед сільським господарством щонайменше місячну норму опадів.

Від часу появи у Романові громадської організації «СПІЛЬНО ТЕАМ» минуло зовсім небагато: вперше про себе активісти на чолі із Вікторією Михалевською заявили у Романові напередодні новорічно-різдвяних свят, у грудні 2020-го року. 

У Житомирі розпочинається процес благоустрою низки територій із облаштуванням скверу та з’їздів вздовж проспекту Миру.

Реформа із децентралізації влади в Україні, яка проходила у 2015–2020 роках, завершена лише в основних своїх обрисах. 

У тому, що найбільше храмових свят у селах та селищах України щороку проходить у жовтні, нічого дивного немає. У селах у цей час завершено сезон сільськогосподарських робіт і настає пора сільського перепочинку. Розпочинається сезон весіль, і якраз тоді люди залюбки збираються на щорічне свято – День села. 

Лісовою охороною Соболівського лісництва ДП «Романівський лісгосп АПК» виявлено незаконну порубку дерев невстановленими особами. Про це повідомила Держекоінспекція.

Першому заступнику селищного голови Володимиру Рибаку виконавчий комітет своїм рішенням від 30 вересня доручив видати ордери на видалення аварійних дерев.

keyboard_arrow_up