Романів

Поки що на всю Житомирщину, але попереду – всеукраїнський рівень.

8 квітня о 10.30 у малій залі Романівської селищної ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора КУ Романівської селищної ради «Романівський Будинок культури». 

Як птахи повертаються весною до рідного краю, так повертаються до своїх домівок юнаки, призвані на строкову військову службу восени 2019 року. 

Зокрема проведено робочі зустрічі з головою Миропільської селищної ради Світланою Власюк, головою Березівської сільської ради Михайлом Яромовим та головою Новоборівської селищної ради Григорієм Рудюком.

Весняні промінчики сонця не лише зігрівають, а й наповнюють душу і тіло неймовірною енергією. Пташиний спів вливає в наші вуха мелодію любові та прояв турботи до нашого середовища.

Про це свідчить три засідання, на яких розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Упродовж тижня квітня поліцейські отримали повідомлення про чотири спроби і одну крадіжку з магазину та поштового відділення у селищі Мирополі.

На нашому сайті і в минулому виході газети «20 хвилин.Романів» одразу декілька матеріалів стосувалися чергової, 7-ї, сесії Романівської селищної ради, яка відбулася 26 березня 2021 року. 

Команда «СПІЛЬНО ТЕАМ» 01.04.2021 р. ініціювала прибирання у смт Романів, яке було заплановане на 17 квітня.

31 березня 2021 року пройшло чергове засідання виконавчого комітету за участю 12 його членів, які розглянули низку питань і прийняли відповідні рішення. 

keyboard_arrow_up