Романів

Сайт Української аграрної агенції Agrovery опублікував 23-го травня 2023-го року показники ходу посівної кампанії в Україні.

Початок травня 2023-го року у Романові відзначено дещо несподіваною і не дуже приємною новиною про самовільні приєднання (врізки) певних домоволодінь до водомережі, яку сьогодні обслуговує КП «Комфорт».

23 травня 2023-го року Україна відзначила День Героїв.

Про науково-педагогічний проєкт «Інтелект України» у Романові добре знають. 

Можна сказати, що 2023-й рік має стати у масштабах усієї Романівської селищної ради роком активного наведення порядку на дорогах.

14 травня 2023-го року головною спортивною подією Житомирщини став матч із визначення переможця і володаря Суперкубка області з футболу. 

Із заступником директора з навчально-виховної роботи Романівського ліцею № 1 Олегом Скороходом ми розмовляли під час його короткострокової відпустки, яку він отримав як військовослужбовець Першої окремої бригади спеціального призначення ім. Івана Богуна. 

У неділю, 7 травня 2023-го року, у Биківці відбулася перша служба, яку відправив настоятель Романівської парафії протоієрей Іван Майка. 

Ще восени 2022-го року, під час процесу формування бюджету Миропільської селищної ради з метою покращення якості медичних послуг, було заплановано виділити кошти на поточний ремонт кабінетів селищної амбулаторії.

У Романівському центрі розвитку дитини «Берізка» діти мають усе, що потрібно для щоденних занять, розвитку та відпочинку. 

keyboard_arrow_up