Романів

14 січня 2021 року у місті Олевську відбувся 1-й обласний онлайн конкурс-фестиваль колядок, щедрівок та вертепів «Різдвяна зірка – 2021».

Про це повідомляє місцевий сайт "Твій Романів". Шестеро хворих госпіталізовані.

16 січня романівчани зібралися на площі Єдності, аби висловити своє невдоволення з приводу підвищення  цін на комунальні послуги. 

За даними УкрГідрометцентру, 15-16 січня в Україні очікується значне зниження температури: вночі до 12-18° морозу, місцями в північних областях до 21° морозу, вдень до 10-16° морозу; 17-18 січня холодна погода утримається.

Миропільська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад Центру надання адміністративних послуг Миропільської селищної ради:

У зв’язку зі створенням, шляхом виборів, Романівської ОТГ,  відбувається процес  реорганізації Романівської раїнної ради, селищної  та сільських рад. 

Підсумовуючи свою роботу у 2020 році, розуміючи що рік був складним для усього світу, нашої держави – України, для нашого невеличкого, але такого гарного містечка Романів, колектив Краєзнавчого музею Романівщини робить висновки, що і для музею рік був дуже насичений і складний.

Завершився зональний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021». 

У смт Миропіль, що на Житомирщині, завершено комплексну термомодернізацію гімназії. 

Україна майже вся - у хмарності, на крайньому заході лише сонце і трохи прояснень на крайньому сході.

keyboard_arrow_up