Романів

Ще рік–два тому навіть бувалі, із чималим досвідом роботи лікарі не могли сповна уявити, наскільки важливою для сучасного лікарняного закладу стаціонарного типу є наявність кисневої станції, яка спроможна системно і стабільно генерувати кисень для подачі у відповідні відділення та спеціально обладнані місця для найтяжчих хворих.

Зупинку для громадського транспорту на околиціі Романова треба вважати потрібним елементом транспортної структури селища. 

Амбулаторія у селі Висока Піч по праву вважається одним із найважливіших об’єктів Тетерівської громади. Адже сюди за потреби на прийом до сімейного лікаря звертаються більше трьох тисяч жителів Високої Печі, Покостівки, Старошийки і ще декількох прилеглих сіл.

3 вересня відбулася робоча нарада з підготовки до реалізації проєкту «Нове будівництво очисних споруд каналізації у с. Миропіль».

Повідомлення про понівечені стільці-сидіння на стадіоні Романівської ДЮСШ стало найчорнішою новиною минулого тижня.

26 серпня 2021-го року, у четвер, голова Житомирської облдержадміністрації  (ОДА) Віталій Бунечко провів пресконференцію для журналістів місцевих ЗМІ.   

Головною подією нинішнього тижня, поза всяким сумнівом, можна і треба  назвати старт нового навчального року.   

На День Незалежності зазвичай у українців кілька вихідних днів. Отож невипадково найголовніше державне свято України у багатьох містах та селах поєднують із місцевими святами: Днем села, селища чи міста.

Нинішній державний ювілей України проходить у вкрай складній обстановці. Україна на 30-му році своєї державної ходи все ж таки змушена реформувати свою економіку, механізми влади, і водночас ми змушені воювати і захищати рідну землю. У ці дні у столиці України проходив міжнародний форум «Кримська платформа», який ще раз привернув увагу світової спільноти до питання повернення Україні території раніше анексованого Криму.

keyboard_arrow_up