Він і Вона

Якщо вас переповнює палке кохання і ви хочете швидко узаконити свої відносини з другою половинкою, то нині вже не потрібно...

Зустрічі проходитимуть у Житомирі в Обласній бібліотеці ім. О.Ольжича щосуботи о 15:00.

Вибрати незвичайний і в той же час доречний подарунок – завдання непросте. Чим порадувати жінок на свято жіночності та краси...

День народження коханої людини – завжди відповідальна подія, до якої потрібно готуватися заздалегідь.

— Кохання завжди вимагає жертв. Щоб побратися з Пабло, я покинула університет, батьків, друзів і Україну, — каже житомирянка 22-річна Ірина Сільвеструк.

Один плюс один равно... три. Что происходит между двумя любящими людьми в спальне, не может быть безобразным, так говорят философы, психологи, и вроде даже Священное Писание. А если людей трое?

У Житомирі стартував проект "Весілля у подарунок", мета якого - не лише ощасливити одну пару молодят, а й показати місту, що справжнє "голівудське весілля" можна влаштувати навіть у нашому місті.

Тебе запросили на перше побачення, і ти вся в передчутті: придумала, що вдягнути, куди піти, але про що говорити, а про що промовчати?

Потреба у вільних стосунках може виникнути в різних ситуаціях. Може бути, ви недавно пережили важкий розрив після тривалих відносин і поки що не готові заводити нові, може бути, ви з вашим партнером втомилися один від одного і таким чином вирішили урізноманітнити стосунки. У будь-якому випадку, перш ніж погоджуватися на вільні стосунки, слід ретельно зважити всі плюси і мінуси.

ХХХ фильмы смотрят все. С разной целью, настроением и последствиями, конечно. Для кого-то порно - это инструкция в интимную сферу, для кого-то дополнительный допинг, а кто-то просто подменяет реальную жизнь на картинку. В чем тут подвох?

Для тонуса, для цвета кожи, блеска глаз, а главное - от любопытства женщина готова вкусить утех на стороне. В отличие от мужчин, чей адюльтер весьма спонтанен, женщины подходят к этому вопросу основательно. Знают, где искать, что именно, как долго утешаться, когда пора бросать

У четвер, 26 червня, на черговій сесії Житомирської обласної ради 69 депутатів проголосували за виділення 12 млн.грн. на закупівлю рухомого складу Житомирського трамвайно-тролейбусного управління.

Складно знайти жінку, котра не мріє отримати дивовижний, приголомшливий подарунок, що залишає гарне враження. І дійсно, правильно підібраний подарунок до 8 березня при певних обставинах здатен справити дуже глибоке враження на жінку.

Листівка — це особливий знак уваги зі сторони того, хто її презентує. Вона відображає настрій, що може бути милим та душевним, серйозним чи змішаним, бережливим чи ніжним.