Він і Вона

Вибрати незвичайний і в той же час доречний подарунок – завдання непросте. Чим порадувати жінок на свято жіночності та краси...

День народження коханої людини – завжди відповідальна подія, до якої потрібно готуватися заздалегідь.

— Кохання завжди вимагає жертв. Щоб побратися з Пабло, я покинула університет, батьків, друзів і Україну, — каже житомирянка...

Один плюс один равно... три. Что происходит между двумя любящими людьми в спальне, не может быть безобразным, так говорят...

У Житомирі подарують весілля

У Житомирі стартував проект "Весілля у подарунок", мета якого - не лише ощасливити одну пару молодят, а й показати місту, що справжнє "голівудське весілля" можна влаштувати навіть у нашому місті.

Про що не варто говорити на першому побаченні?

Тебе запросили на перше побачення, і ти вся в передчутті: придумала, що вдягнути, куди піти, але про що говорити, а про що промовчати?

Вільні стосунки: за і проти

Потреба у вільних стосунках може виникнути в різних ситуаціях. Може бути, ви недавно пережили важкий розрив після тривалих відносин і поки що не готові заводити нові, може бути, ви з вашим партнером втомилися один від одного і таким чином вирішили урізноманітнити стосунки. У будь-якому випадку, перш ніж погоджуватися на вільні стосунки, слід ретельно зважити всі плюси і мінуси.

Порно - это круто, но в милидозах

ХХХ фильмы смотрят все. С разной целью, настроением и последствиями, конечно. Для кого-то порно - это инструкция в интимную сферу, для кого-то дополнительный допинг, а кто-то просто подменяет реальную жизнь на картинку. В чем тут подвох?

ВІН І ВОНА: Об аморальном. Как найти любовника

Для тонуса, для цвета кожи, блеска глаз, а главное - от любопытства женщина готова вкусить утех на стороне. В отличие от мужчин, чей адюльтер весьма спонтанен, женщины подходят к этому вопросу основательно. Знают, где искать, что именно, как долго утешаться, когда пора бросать

Житомир отримав 12 мільйонів гривень на придбання тролейбусів

У четвер, 26 червня, на черговій сесії Житомирської обласної ради 69 депутатів проголосували за виділення 12 млн.грн. на закупівлю рухомого складу Житомирського трамвайно-тролейбусного управління.

Поради, що допоможуть обрати подарунки до 8 березня

Складно знайти жінку, котра не мріє отримати дивовижний, приголомшливий подарунок, що залишає гарне враження. І дійсно, правильно підібраний подарунок до 8 березня при певних обставинах здатен справити дуже глибоке враження на жінку.

Листівка до 8 березня — подарунок від душі

Листівка — це особливий знак уваги зі сторони того, хто її презентує. Вона відображає настрій, що може бути милим та душевним, серйозним чи змішаним, бережливим чи ніжним.

Як бути приємним у стосунках з людьми

Чому є такі люди, котрі справляють лише приємне враження? Навіть якщо вони і не досить красиві і мають скромний одяг.

Гороскоп стосунків

Для тих, хто полюбляє читати різноманітні гороскопи. Дізнайтесь, якою людиною може бути Ваша друга половинка, хто стане Вашою обраницею чи обранцем!