Наше минуле

У наш час популярними є різноманітні тренінги, майстер-класи, на який розкривають секрети успіху.

Наше видання продовжує публікацію серії статей «Реабілітовані історією». Цього разу ми розповімо про Ігнація Сигізмундовича Раузе (1882-1937).

Сьогодні День Незалежності України. Річниця прийняття акта про незалежність в 1991 році. Але до цього відбулося також безліч цікавих події.

Наше видання продовжує публікацію серії статей «Реабілітовані історією». Цього разу ми розповімо про Давида Олександровича Угера, який народився 29 листопада 1895 р. у м. Бердичеві.

Цей день в історії. Ми нагадуємо про те, що сталося в цей день, 17 серпня багато років тому.

13 червня 1990 року над будинком Житомирської міської ради після 70-річної перерви замайорів синьо-жовтий український національний прапор – за рік і два місяці до дня проголошення незалежності України.

Особливе місце серед письмових історичних документів XVII століття, що дійшли до нас, займає лист, який нібито Кіш Війська Запорозького низового направив в 1683 році в Стамбул турецькому султану Мехмеду IV.

Історико-патріотичне об'єднання «Пошук» на своєї сторінці в соціальній мережі Facebook 5 червня 2020 року повідомило про те, що в Пулинському районі було знайдено останки солдата РСЧА по липневим боям 1941 року.

Назва міста Бердичів стала в Україні ледь не ім'ям прозивним.

Взявши в руки будь-яку біографію геніального піаніста Святослава Ріхтера, видану в радянські часи, ми не зустрінемо ні в одному виданні вичерпної відповіді на питання: де коріння цього колосального таланту, на якому благотворному грунті він проріс?

keyboard_arrow_up