Наше минуле

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту – пам'ятна дата, запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року (Резолюція № 60/7). 

У Бердичівському районі 2 січня було відкрито пошуковий сезон 2021. За день вдалося знайти дві локації з 3-ма солдатами РСЧА, які загинули в липні 1941 року. Про це повідомляє Історико-патріотичне об'єднання «Пошук» на своїй сторінці у Фейсбук.

Дата 3 січня ввійшла в історію кількома знаковими подіями. 3 січня вирішили продати Жанну Д'Арк, Україна встановила дипломатичні стосунки з США, а Хілларі Клінтон отримує підвищення.

Житомир – єдине місто, звільнення якого офіційно відзначалося двічі, з салютами. 

У п'ятницю, 18 грудня, з 07:00 в ефірі «Інтера» - традиційний телемарафон «Чудо починається», присвячений Дню святого Миколая.

У наш час популярними є різноманітні тренінги, майстер-класи, на який розкривають секрети успіху.

Наше видання продовжує публікацію серії статей «Реабілітовані історією». Цього разу ми розповімо про Ігнація Сигізмундовича Раузе (1882-1937).

Сьогодні День Незалежності України. Річниця прийняття акта про незалежність в 1991 році. Але до цього відбулося також безліч цікавих події.

Наше видання продовжує публікацію серії статей «Реабілітовані історією». Цього разу ми розповімо про Давида Олександровича Угера, який народився 29 листопада 1895 р. у м. Бердичеві.

Цей день в історії. Ми нагадуємо про те, що сталося в цей день, 17 серпня багато років тому.

keyboard_arrow_up