Новини компаній

Юридична та охоронна фірма DEFENSE (Дефенсе), яка працює в м. Житомирі на вул.Басейній, 5 та м. Києві на площі Солом'янській, 2, передала волонтерський організації дефіцитні ліки для наших військових.

Компанія «БТК-Центр Комплект» активно займається впровадженням діджиталізації обліку енергоресурсів на території України.

Застарілі газові прилади – це і не економно, і небезпечно: витік газу або накопичення чадного газу в приміщенні може призвести до гибелі людей. 104.ua Клієнтський простір допоможе обрати нову газову колонку, а також запропонує комплексну послугу  по її заміні.

АТ “Житомиргаз” нагадує про необхідність передати показання лічильника станом на 1 серпня. Для зручності споживачів ці дані можна передати онлайн до 5 числа. Це потрібно для того, щоб сума в платіжці від Вашого постачальника відповідала спожитому об’єму газу.

Щороку АТ «Житомиргаз» виконує комплекс робіт, результат яких забезпечує безперебійне та безаварійне газоспоживання усім категоріям споживачів Житомирщини. Цьогоріч в плани Оператора газорозподільних мереж втрутилася війна, проте газовики, незважаючи на труднощі, продовжують модернізувати об’єкти критичної інфраструктури, посилено готуючись до нового опалювального сезону.

Попри те, що половина літа вже позаду, ще є шанс якісно, корисно і з задоволенням провести час. У сьогоднішніх умовах важко уявити подорож за кордон, до моря чи навіть на вихідні у ліс чи до річки. Усім першочергово варто дбати про свою безпеку і безпеку своїх рідних. Тому потрібно обирати перевірені маршрути, відомі місця, а також урізноманітнювати своє літо цікавими ідеями. Таке місто, як Житомир, не може запропонувати сотні надзвичайних варіантів для проведення літнього часу (як, наприклад, Київ чи Львів). Проте і тут можна цікаво організувати своє дозвілля навіть без значних фінансових вкладень і далеких поїздок за місто. Як же себе розважити у Житомирі?

Газовий котел разом із заміною – таку пропозицію можна обрати з переліку комплексних послуг у 104.ua Клієнтський простір. 

У компанії нагадують, що зі зміною постачальника газу порядок оплати послуг розподілу (доставки) газу не змінився. Реквізити оплати та сума платежу також залишилися незмінними.

Як і під час карантину, Укрпошта продовжує працювати і підчас війни: всі 4 місяці компанія виплачувала пенсії, соціальну допомогу та субсидії в усіх областях, здійснювала торгівлю продуктами харчування та товарами першої необхідності, приймала комунальні та інші види платежів і навіть оформлювала передплату на улюблені видання.

Ціни на сезонні фрукти й ягоди на Житомирщині поступово знижуються, тому саме час зарядитися вітамінами та зайнятися заготівлею консервації та соків на зиму. Соковижималки житомирянам потрібні, щоб готувати смачні натуральні соки та соковмісні коктейлі без консервантів. Ручну модель можна обрати для неелектрифікованої дачі, а на домашній кухні краще використовувати електричну. Вона споживає мало електроенергії та при цьому виготовляє багато соку за лічені секунди. Повну склянку апельсинового чи гранатового фрешу реально отримати менше, ніж за одну хвилину. Настільки висока продуктивність гарантована, якщо сокодавилка достатньо потужна та оснащена якісними складниками. Щоб вибрати таку, потрібно насамперед визначитися з метою експлуатації.

keyboard_arrow_up