Новини компаній

Новорічні свята і Різдво не за горами!

Вибір меблів – це те, у що вкладають максимум часу і грошей.

У новорічну ніч дивіться «На Інтері – Головна ялинка країни». Для мільйонів глядачів телеканалу заспівають Софія Ротару,...

Сучасний ринок воріт для будинку вашої мрії має широкий асортимент товару, який може поєднувати в собі красу, надійність...

От і закінчився перший відбір на безкоштовне навчання у Вінницькій ІТ- Академії. На екзамен зареєструвалось більше 60 чоловік. Всі бажаючі були запрошені на перший тур. Екзамен з математики та логіки тривав 5 годин, і містив 8 задач. Після перевірки, 3 абітурієнти були одразу зараховані на бюджетне навчання, а ще 5 запрошені на другий тур. Після другого туру були визначені ще 3 студенти, які отримають безкоштовну айті освіту.

Vita pulchra et necessaria – Життя прекрасне та необхідне! Серед цінностей та пріоритетів людського життя, головною цінністю є, безумовно, здоров’я. Це розуміють люди, для яких здоров’я на першому місці та на вагу золота. Але людська сутність така, що ми звертаємось до фахівців занадто пізно, коли стан здоров’я в критичній ситуації.

18 листопада відомому режисерові Ельдару Рязанову виповнився б 91 рік.

Щоб ваш будинок був гідним, красивим і говорив про вас тільки хороше, потрібно серйозно задуматися про дизайн ділянки.

9 листопада 2013 року, 5 років тому Олександр Усик вперше вийшов на професійний ринг.

Будь-який домовласник розуміє, що захист своєї території, хоча б умовний, – це обов'язковий атрибут приватного домоволодіння.

В жовтні 2018 року в рамках національної інформаційної кампанії H-Road, ініціатором якої є «Хюндай Мотор Україна», створено креативну соціальну рекламу, яка акцентує увагу на проблематиці використання смартфонів на дорозі.

Проблема крадіжок з приватних будинків є досить актуальною. Щоб їх попередити, не варто розраховувати лише на власні сили чи пильність сусідів.

Мобільні девайси є невід'ємною частиною життя людини, адже більше 5 мільярдів населення планети користуються смартфонами, які змінюють наші традиції спілкування, розваг та ведення бізнесу.  

Ефективна адресна соціальна підтримка не можлива без контролю щодо справедливості її надання, наголосив генеральний директор Директорату сім'ї та соціальної підтримки Мінсоцполітики Віталій Музиченко на прес-брифінгу, що відбувся у Києві з нагоди початку опалювального сезону.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up