Новини компаній

Пральні машини ручного типу дешеві, але незручні. Вони зовсім не економлять час, адже потребують постійного контролю. Прання відбувається завдяки зусиллям користувача: необхідно постійно натискати на педаль чи крутити ручку, щоб «активатор» обертався. Якість результатів посередня: плями відпираються повільно, а для видалення серйозних забруднень одного циклу не вистачає. 

 Грати в азартні ігри, не замислюючись про безпеку, тепер можливо завдяки ліцензійному українському казино ПінАп. Тут найкращі розваги від світових провайдерів гральних автоматів.

З усіх натуральних пахощів ладан вважається найсильнішим. Завдяки незвичайному складу ця ароматична речовина сильно впливає на енергетику простору, а також на духовний і фізичний стан людини.

Соковижималка – популярний побутовий прилад на сучасній кухні.

Головна героїня любовного роману може пересидіти зі своїм обранцем важкі часи у фейрі, та на кону стоїть доля людства.

У газорозподільні компанії АТ «Житомиргаз» нагадують - сплачувати послугу розподілу газу потрібно до 20 числа місяця, в якому її отримуєте, тобто за березень до 20 березня.

100 млн кубів газу та 65 млн кВт⋅год електроенергії поставив українському бізнесу ТВІЙ ГАЗЗБУТ у 2022 році

Модем 104.ua Smart – це прилад дистанційної передачі даних, який самостійно передає дані про спожитий енергоресурс на сервер диспетчерської служби по каналу GPRS-зв’язку.

Зимовий відпочинок у Карпатах не сплутаєш ні з чим: кришталеве гірське повітря, величні смереки, скрипучий сніг на схилах та дивовижний місцевий колорит. Це справжній рай не тільки для лижників та сноубордистів, але й для всіх, хто полюбляє здоровий відпочинок, природні красоти та веселі зимові розваги.

Дрони останніми роками стають дедалі популярнішими як для особистого користування, так і для професійного застосування.

keyboard_arrow_up