Новини компаній

Давно пройшли ті часи, коли приватний будинок за межею міста асоціювався зі «зручностями на вулиці».

Збираєтеся проводити каналізацію в приватному будинку? А чи знаєте ви, що надійна і якісна каналізація вимагає правильно...

Як саме розвивати здібності своєї дитини? Який заклад обрати, щоб майбутня професія була престижною?

Ми часто проходимо повз нове кафе, лише через те, що хтось сказав - “там не смачно”. Тому висновки про той чи інший продукт...

20 жовтня «Інтер» відзначить своє 22-річчя. До цієї дати телеканал підготував великий святковий концерт «Інтер.

21 століття - це пора інтелектуального розквіту. Технологічний прогрес зумовлює розвиток усіх сфер життя. Діти ще не вміють читати, але знають, як увімкнути мультик на планшеті. Покоління міленіалів перевертає уявлення про ведення бізнесу, соціальне життя та мистецтво. Однак, є ще одна сфера, що пасе задніх у ряді інновацій - це освіта, яка вперто не підлаштовується під темп сучасного життя.

Вода – це не тільки основа життя людини, але й база для цивілізації. Вона потрібна для багатьох побутових і садових завдань, а також для підтримки гігієни.

Цього року влітку все менше українців відпочивало на морі. Хоча автобуси щогодинно відправляються зі станцій в дорогу. Однак, не на морські узбережжя чи величні гори, а в Польщу, Чехію, Угорщину чи Німеччину, бо везуть емігрантів на роботу. За експертними оцінками, сьогодні за кордоном працюють до 5 млн українців. І не зважаючи на цей факт, досі майже кожен десятий працездатний українець – безробітний. Чи справді в Україні така безвихідь з роботою, що так багато молоді має покидати країну в пошуках кращого життя? Та невже у нас неможливо так заробляти, як за кордоном?  

У Івано-Франківській, Львівській, Миколаївській, Харківській, Полтавській, Черкаській областях з‘явився небезпечний шкідник. Іспанський рудий слимак завдовжки до 10 сантиметрів над‘їдає майже будь-яку органіку своєму шляху.

Сантехніка посідає одне з найважливіших місць у домі. Від вибору сантехніки залежить те, який вигляд матиме ваша інтимна кімната, чи буде вам там комфортно і затишно.

Коля Серга, Євген Синельников та Аліна Астровська передаватимуть персональні вітання своїм шанувальникам.

Впорядкованість будинку багато в чому залежить від температури в його приміщеннях.

На відміну від квартир у багатоповерхівках, приватні будинки і котеджі не підключені до централізованого опалення.

Говорити про необхідність електрифікації сьогодні навіть якось смішно. Спробуйте прожити день без телевізора або комп'ютера!

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up