Новини компаній

Починаючи з вересня, Нацбанк фіксує поступову стабілізацію економічних процесів. У деяких сферах уповільнилися темпи падіння, а в окремих секторах, зокрема на ринку страхування, навіть намітилася тенденція до зростання.

Карім Бензема здійснив свою дитячу мрію та став володарем «Золотого м’яча» за підсумками сезону 2021–2022 років.

Артистка SANNA (сАнна – укр.), донька справжнього українського козака, Петра Ващика, прямує містами України дарувати свою творчість та щирі емоції спільно з легендарним гуртом СКАЙ. Зустрінемося:

Ігротека FAVBET – одна з найбільших в Україні.

Компанія нагадує про необхідність зафіксувати показники газового лічильника першого грудня та передати ці показання зручним способом. Передавати вчасно показники лічильників важливо, в першу чергу, для самих споживачів, адже це – запорука точності нарахувань за спожитий газ. 

Похолодання, опади й навіть зима — це не привід полишати заняття спортом. Ви зможете зберегти ту ж продуктивність у бігу та захистити себе від хвороби, якщо підберете правильний одяг.

Батареї центрального опалення та додаткові обігрівачі – це необхідність в умовах української зими. Вони створюють комфорт вдома, однак виглядають ці прилади не завжди привабливо. Опалення – це система комунікацій, які своїм видом можуть зіпсувати найвишуканіший інтер’єр. Однак, якщо проявити фантазію та скористатися маленькими хитрощами, обігрівачі можна перетворити на привабливий та майже непомітний елемент дизайну приміщення.

Часто трапляється, що телефон «сідає» в незручний час або немає світла, щоб підзарядити пристрій. Тоді у пригоді стає зовнішня батарея, якої вистачає на декілька підзарядок.

Різноманітність водонагрівачів на ринку дозволяє легко підібрати модель, яка підходить для потреб будь-якого споживача

Багатирчук Олег Олександрович – успішний підприємець, власник арт-пабу «Чеширський кіт», який не мав досвіду у ресторанній справі. Але у 2018, 2019, 2020, 2021 роках його заклад назвали найкращим пабом міста за версією всеукраїнського конкурсу «Народний бренд».

keyboard_arrow_up