Новини компаній

Здоров'я нирок - це здоров'я всього організму, тому потрібно знати про несприятливі фактори, що впливають на стан цього важливого органу.

Адвокат по ДТП має не лише якісно володіти знаннями ПДР, навичками водіння авто, але і відмінно розбиратись в математиці, законах фізики, медицині, трасології, метеорології тощо.

В Овручі відбулась презентація місцевого осередку політичної партії «Наш край». До команди увійшли  люди слова та реальних справ.  

У четвер, 24 вересня, на телеканалі «Інтер» вийшов випуск ток-шоу «Добре здоров'я на Інтері», присвячений профілактиці раку молочної залози - лідера серед жіночих онкологічних захворювань в Україні.

У неділю, 27 вересня, о 04:15 на телеканалі «Інтер» - пряма трансляція поєдинку за титул чемпіона світу WBC в середній вазі між українським боксером Сергієм Дерев'янченком і американцем Джермалом Чарлі. Бій буде проходити на арені Mohegan Sun Arena в Анкасвілле, США. 

У смт Хорошів Житомирської області 22 вересня 2020 року відбулася презентація місцевого осередку політичної партії «Наш край», на якій була представлена потужна команда, що йде на вибори до рад усіх рівнів.

У неділю, 20 вересня, у селищі Народичі широкому загалу презентували команду Народицького осередку політичної партії «Наш край».

Громадська організація "Федерація робототехніки та штучного інтелекту України" на базі опорних кафедр Поліського національного університету проводить серію безкоштовних  онлайн майстер-класів з робототехніки, веб-дизайну, 3-д моделювання для всіх охочих у віці від 8 років.

На конференції Житомирської обласної організації «Слуги Народу» затвердили список кандидатів у депутати всіх рівнів та офіційно висунули кандидата на посаду міського голови Житомирської міської ОТГ на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

18 вересня в Коростені відбулась презентація місцевого осередку політичної партії «Наш край».

keyboard_arrow_up