Новини компаній

У наші дні дах для заміського будинку перестав бути лише частиною загальної конструкції, що захищає від негоди.

  Ощадбанк спільно з одним з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту

  З початку 2018 року 215 агропромислових підприємств – клієнтів Ощадбанку отримали 24,6 млн. грн. за придбану вітчизняну...

Стіни забирають до чверті всіх витрат з будівництву житла. І якщо безтурботно поставитися до цього вибору, то можна зазнати...

Ведучий кулінарної програми «Готуємо разом» на телеканалі «Інтер», шеф-кухар Андрій Дромов поповнив ряди багатодітних татусів!

60% українців люблять дивитись футбол за емоції, 48% – за можливість провести час з друзями біля телевізора або на полі.

Inter Media Group отримала права на трансляцію матчів чемпіонату світу з футболу-2018.

Будівництво будь-якого житлового будинку, промислового корпусу, іншого виду будинків починається з підготовки фундаменту.

Кожного року виробник морозива № 1 в Україні — компанія «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод») — радує малечу та дорослих багатьох українських міст неперевершеною подією — Святом Морозива. І 2018-й не стане виключенням.

Всі ми хочемо приголомшивий будинок, який буде виділятися серед інших, але в той же час потрібно, щоб він гармонійно поєднувався з прибудинковими територіями. Тому важливо правильно підійти до дизайнерського рішення будинку вашої мрії.

Володар «Золотого м'яча» 2004 року, шестиразовий кращий футболіст України, двічі кращий бомбардир Ліги чемпіонів і чемпіонату Італії і головний тренер Національної збірної України з футболу Андрій Шевченко знову зіграє в футбол.

У 2018 році одразу 18 українських компаній потрапили до рейтингу 100 найкращих аутсорсингових компаній світу.

Гармонійне поєднання функціонального, конструктивного і естетичного чинників дає в результаті не просто будівлю, а витвір архітектури, що відображає особливості своєї епохи.

Проектування будинку – це один із найважливіших кроків на шляху до втілення мрії про власний будинок. Відповідальність цього етапу в тому, що він дозволяє детально уявити майбутню будову до початку робіт.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up