Новини компаній

У вівторок, 7 липня, о 10:00 на «Інтері» вийде спецвипуск «Корисної програми», присвячений рейтингу кращих продуктів для зміцнення зубів і ясен.

У неділю, 5 липня, о 20:30 на «Інтері» - прем'єра німецької кримінальної драми «Подруги мимоволі». Це фільм про дружбу двох абсолютно несхожих дівчат, яких доля звела в дуже непростій ситуації.

Український ринок газу суттєво змінився за останні роки: відбулося відокремлення газотранспортної системи (ГТС) в окрему незалежну організацію, здійснено перші кроки до лібералізації ринку газу та, звичайно, використання «розумних технологій» для комфортного життя людей.

У вівторок, 30 червня, о 10:00 на «Інтері» вийшов рейтинг «Корисної програми», присвячений трійці кращих продуктів для швидкого перекусу. Ведучий Олександр Лук'яненко і експерти проекту розповіли про продукти, якими можна швидко і поживно перекусити в дорозі.

Шановні друзі! 28 червня 1996 року о 9 годині 18 хвилин, після 24-годинної безперервної роботи парламенту, Верховна Рада України в особі 315 народних депутатів України, що проголосували «ЗА», прийняли та ввели в дію Конституцію України.

28 червня - День Конституції України. Ведучі програми «Готуємо разом» на телеканалі «Інтер» запрошують телеглядачів відзначити цей день за святковим столом і приготувати разом традиційні страви української кухні.

Компанія ТОВ "Комтех Полісся" працює з 2006 року і оперативно відповідає на зростаючі потреби сучасного кліматичного ринку України.

У вівторок, 23 червня, о 18:00 в ефірі «Інтера» - випуск соціального ток-шоу «Стосується кожного» - «Доступна небезпека».

Пропонуємо вашій увазі актуальні вакансії.  

21 червня 2020 року в Україні відзначаємо День медичного працівника.

keyboard_arrow_up