Новини компаній

Тарифи на газ та електроенергію невпинно ростуть, тож опалення оселі з кожним роком обходиться все дорожче і дорожче.

 Український боксер Олександр Усик, абсолютний чемпіон світу і перший володар кубка Мохаммеда Алі, провів першу прес-конференцію...

Внутрішнє оздоблення, ймовірно, найдорожчий етап під час будівництва будинку мрії. Після завершення загальнобудівельних робіт...

Брендування транспорту є ефективною альтернативою і бюджетної рекламою вашої компанії. Цей спосіб передбачає обклеювання...

50 років тому на екрани вперше вийшов серіал про американського детектива лейтенанта Коломбо. Український глядач вперше його побачив на початку 90-х. А з понеділка, 6 серпня легендарний серіал почав показувати телеканал «НТН».

27 липня, напередодні Дні Хрещення Русі, телеканал «Інтер» запроваджує спецпрограмування, будуть зняті всі рекламні блоки. З 7:00 в прямому ефірі почнеться телемарафон «Наша віра».

Групам вірян з Житомирської області, які планують у п‘ятницю, 27 липня взяти участь у заходах до 1030-річчя Хрещення Русі, відмовляють у оренді транспорту для групових поїздок до Києва.

Будівництво приватних будинків останнім часом побило всі рекорди. Багатьом потрібна допомога в обробці будинку. Величезна увага приділяється саме обробці стелі.

Если в рамках реализации нестандартного проекта вам так и не удалось найти подходящий стол, рассмотрите альтернативное решение. Вместо цельных конструкций легко создать изделие индивидуального дизайна: для этого понадобится опора для стола и столешница.

У суботу, 21 липня, о 21:20 в програмі «Великий бокс» на телеканалі «Інтер» дивіться пряму трансляцію вирішального поєдинку Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS).

Аби у власному домі впевнено стояти на ногах у прямому значенні цього слова, необхідно, щоб підлога була якісною.

Реклама у Фейсбук — найбільш ефективний і найшвидший спосіб просування бізнесу. Доведено сотнями тисяч підприємців.

Понад 665 тисяч жителів Житомирської області стежили за чемпіонатом світу з футболу, який протягом місяця транслював телеканал «Інтер».

Сходи – поширений елемент сучасних приватних будинків, котеджів і дачних ділянок.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up