Новини компаній

Депозити з кожним роком приносять усе менше доходів. До того ж вони не відрізняються гнучкістю. Купівля нерухомості вимагає істотних вкладень не тільки грошей, але й сил. З цієї причини багато людей шукає альтернативні способи збереження і примноження капіталу. Популярністю користується покупка акцій українських та іноземних компаній. З огляду на потенційний ризик, такий варіант підходить далеко не кожному. Залишається найбезпечніший спосіб — купівля облігацій внутрішньої державної позики України. Розповімо, що це таке і як їх можна купити.

Під час будівництва споруди будь-якого призначення слід особливу увагу звернути на такий важливий аспект, як електрична система. Від її справності залежить не тільки комфортність побуту або робочого процесу, а й безпека будівлі. За статистикою, найпоширеніша причина пожеж — саме коротке замикання в проводці або електроприладі.

28-річний Василь Літвін, який працює на одному з луцьких заводів, став мільйонером завдяки виграшу у лотерею.  Як стало відомо, 11 серпня він виграв 1 000 000 гривень у миттєву лотерею-стирачку, яку купив на касі маркету «Сім23», що знаходиться у Луцьку на вулиці Гордіюк, 39 а. За виграшний білет він заплатив 50 гривень.

С 31 недели начинается для будущей мамы декретный отпуск. С этого момента женщине становится тяжелее ходить, нужен покой и отдых. Очень важно проявить максимум заботы о себе и малыше, посещая врача и выполняя все его советы.

Кожна деталь в інтер’єрі кухні має велике значення. На затишок і комфорт впливають навіть маленькі дрібниці. А такий великий і важливий об’єкт, як кухонна раковина, має бути просто бездоганним, адже його активно використовують кожен день.

Медичні вироби - це засоби першої необхідності, які завжди повинні бути у вас під рукою. У будь-який невідповідний момент в житті може статися критична ситуація, до якої ви можете бути не готові. Потурбуйтеся про своє здоров'я завчасно. У вашому домі завжди повинна бути необхідна медтехніка для термінової діагностики вашого стану. До таких приладів відносяться: тонометри, що дозволяють визначити рівень артеріального тиску, термометри, що визначають температуру тіла, глюкометри, які використовуються для діагностики рівня глюкози в крові (актуально для діабетиків), пульсоксиметри, що показують ступінь насиченості крові киснем та інші корисні прилади.

Після майже 2-річної перерви DiabetFest ПОВЕРТАЄТЬСЯ! 

Догляд за автомобілем ‒ це постійний та комплексний процес, який потребує від водія транспортного засобу чималої концентрації та зусиль. Якщо ви стали щасливим власником свого першого авто, варто прислухатися до основних порад, які допоможуть вам зберегти машину у чудовому стані.

Вже всім відомо про те, що вже восени поточного року Apple представить свої нові «розумні» годинники. Якщо вірити наявній інформації, ця новинка буде краще своїх попередників, як в плані зовнішнього вигляду, так і за своєю внутрішньою начинкою.

Многим людям кажется, что они не любят рыбу, однако в большинстве случае неприязнь основана на неудачном опыте. Неправильно приготовленное блюдо, несвежие ингредиенты и даже плохое настроение могут стать причиной того, что рыба в свое время не понравилась.

keyboard_arrow_up