Новини компаній

Щоб споживачам газу не довелось виходити з дому у ці складні для всіх нас часи, в АТ «Житомиргаз» екстрено розробили експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua

Незважаючи на статистику високої смертності від коронавірусу серед людей саме похилого віку, переконати старше покоління залишатися вдома дуже складно.

У середу, 25 березня, о 10:00 на «Інтері» вийде новий випуск «Корисної програми», присвячений трісці.

17 березня 2020 року Верховною Радою України, було прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)".

У неділю, 29 березня, об 11:00 на «Інтері» відбудеться прем'єра найяскравішого і найбожевільнішого сезону в історії «Орла і решки» - «Божевільні вихідні».

На даний час більшість людей залишається вдома, тому інтернет в умовах карантину став місцем, де містяни не лише працюють, дізнаються найактуальнішу інформацію, а й замовляють товари та послуги.

Відомий український сервіс виклику авто OnTaxi виходить на ринок Житомира. На сьогодні клієнти можуть викликати машини 4-х класів:  Економ - від 20 грн; Стандарт - від 30 грн; Комфорт - від 35 грн. Універсал - від 40 грн. Ціни вказані, враховуючи акційні знижки, які діятимуть до 26.04.2020.

Криза! Коронавірус! Карантин! Без паніки! Я допоможу вам пройти цей шлях.

У середу, 18 березня, о 10:00 на «Інтері» вийде новий випуск «Корисної програми», присвячений імбиру - одній з найбільш корисних і смачних спецій в світі.

Пропонуємо вашій увазі актуальні вакансії.    

keyboard_arrow_up