Новини компаній

Отримати будинок мрії — це реально чи неможливо? У кожної людини є свої переваги, мрії і погляди на життя. І для багатьох...

14 квітня в Києві відбудеться концерт найвідомішої оперної співачки планети - Монсеррат Кабальє. 

11 квітня 1979 року – день трагічної загибелі Леоніда Бикова, видатного актора, режисера і сценариста, неперевершеного "Маестро"...

У неділю, 8 квітня, о 18:00 дивіться на телеканалі «Інтер» новий випуск другого сезону дитячого талант-шоу «Круче всех». 

У п'ятницю, 20 квітня, о 22:00 на телеканалі «Інтер» – прем'єра найскандальнішого серіалу останніх років: італо-іспано-французької драми «Молодий Папа».

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний посів І місце в номінації

Змістовно про те, що відбувається з Ощадбанком, про роботу з проблемним кредитним портфелем, майбутню часткову приватизацію, оптимізацію мережі відділень читайте у інтерв’ю голови правління Ощадбанку Андрія Пишного «Економічній правді»

     Великдень - чудове символічне свято, яке з радістю в серцях зустрічає кожна родина. За великим столом збираються найближчі та найдорожчі люди. Діти смакують солодкими пасками та влаштовують крашанкові баталії. Весь Пост ми очищались від усього гріховного саме для того, щоб з чистою душею зустріти Диво - Воскресіння Ісуса Христа.

10-річний Дмитро Рибницький з Сум зізнався, що йому доводилося продавати зброю.

31 березня і 1 квітня – в День сміху – телеканал «Інтер» покаже кращі комедійні фільми.

Почему натяжные потолки обретают все большую популярность? Возможно, причина кроется в тенденциях моды? Скорее наоборот!

  В современном ритме жизни делового и активного человека не должно быть никаких непредвиденных обстоятельств, особенно появлению которых, обязаны смены настроения Погоды. Бесспорно, у природы нет плохой погоды, но это в случае, если человек знает, к чему быть готовым. К счастью, в наш век стремительного развития информационных технологий, возможно многое. 

Спортивний костюм – це зручно, стильно та практично!

Мир кардинально изменился с появлением электричества. Ведь с тех пор мы перестали быть зависимыми от дневного света, а кто-то даже стал «совой».

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up