Коростишів

У концертній залі Коростишівської музичної школи відбулась презентація першого випуску краєзнавчого альманаху “Коростишів історичний”.

У Коростишівському парку у неділю 26 лютого 2023 року волонтери громадської організації «Місто 1000 скульптур та муралів» влаштували свято для дітей з тимчасово переміщених сімей та презентували нову дитячу книжку житомирського письменника Сергія Храпчука «Про Василя».

Подія, яка відбулася минулої суботи, 13 листопада, у місті Коростишеві та у селі Горбулів (колишній Черняхівський район), мала б привернути увагу громадськості усієї Житомирщини.

Коростишівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця за фактом заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

9 грудня о 14:03 по лінії «101» м. Коростишів надійшло повідомлення, що з-під даху приватного двоповерхового житлового будинку по вул. Суворова йде дим.

7 грудня о 17:35 рятувальники Коростишівського району виїхали на виклик до села Стрижівка, де за повідомленням селянки, виникла пожежа в її дерев’яному житловому будинку.

Також еконспекція повідомила правоохоронні органи про вчинення кримінального правопорушення посадовими особами комунального підприємства.

Цими днями вдалося побувати в Коростишіві – одному з найбагатших міст Житомирської області.

Рятувальники Житомирщини продовжують проводити заходи, спрямовані на протидію поширенню коронавірусної інфекції Covid – 19. 

keyboard_arrow_up