Здоров'я

Здоров'я

У країнах Європи вже зафіксовані випадки мавпячої віспи. До України захворювання поки не дісталося. У МОЗ докладно розповіли, що таке мавпяча віспа і чи загрожує вона нашій країні. 

В Україну найближчим часом надійде 160 тис. курсів препарату «Молнупіравір» - повідомляє пресслужба МОЗ України. Житомирська область отримає 721 курс цього препарату. 

Невдовзі Землю накриє чергова магнітна буря травня 2022.

Міністерство охорони здоров'я України інформує про безоплатне лікування для онкопацієнтів в умовах війни.  

У Міністерстві охорони здоров’я нагадали українцям, що на період дії воєнного стану спрощено процедуру встановлення та продовження інвалідності.

Команда психологів і психотерапевтів готові надавати групові та індивідуальні консультації для українців щоб допомогти їм звести до мінімуму наслідки стресу, отриманого в умовах війни. 

Також родичі добровольців, які до війни були підприємцями, отримуватимуть кошти на ведення бізнесу.

Житомирський обласний центр крові шукає донорів.

Струс головного мозку — різновид черепно-мозкової травми, що спричиняється ударом або різким рухом (наприклад, під час падіння або ДТП). При цьому головний мозок сильно струшується, і м’які тканини за інерцією вдаряються у внутрішні склепіння черепної коробки.

Сезонну алергію, яка проявляється з початком цвітіння дерев, квітів і трав, називають полінозом. Зазвичай імунна система запобігає хворобам, захищаючи організм під час контакту з чужорідними агентами. Проте у людей із полінозом  несприятлива імунна реакція виникає, коли вони вдихають якийсь із видів пилку. 

keyboard_arrow_up