Здоров'я

У зв’язку із спалахом африканської чуми у Бердичівському районі визначено зони захисту та нагляду, де протягом 40 днів триватимуть...

Сьогодні, коли світ відзначає Всесвітній день гемофілії для підтримки людей з цим захворюванням крові, МОЗ та ПРООН звітують...

Туберкульоз – спільне інфекційне захворювання людини та тварини, яке викликається патогенними бактеріями з роду мікобактерій,...

Кліщі є переносниками багатьох захворювань, серед яких кліщовий енцефаліт, кліщовий бореліоз (хвороба Лайма), рикетсіози...

КП "Фармація" забезпечило свої аптеки препаратом від сказу, вартість однієї ампули - 400-500 грн.

Впровадження медичної реформи передбачає зміну якості надання послуг, тобто клієнтського сервісу, для фахівців громад – це нова сфера роботи.

Про це на черговому засіданні виконкому доповіла начальник управління охорони здоров’я Житомирської міськради Марія Місюрова.

Безкоштовно препарат зможуть отримати лише жителі міста, іншим потрібно буде купувати вакцину у КП "Фармація".

Лікарі-онкологи комунальної установи «Обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради,  починаючи з квітня по липень, щопонеділка проводитимуть щосереди виїзні профілактичні огляди населення в районах області.

У Центрі вертебрології на Житомирщині, на базі якого створюють Центр реабілітації, вже завершили основні роботи у бальнеологічному відділенні, мають приступити до ремонту на другому поверсі.

З 25 квітня по 1 травня 2018 року в Житомирі проходитиме Міжнародний семінар з іпотерапії.

В рамках медичної реформи з 2 квітня в Україні стартувала кампанія з обрання лікаря.

На Житомирщині вже 20 666 жителів обрали для себе сімейного лікаря, терапевта чи педіатра та підписали з ним декларації.

Вода – одна з найпоширеніших речовин на Землі, її не можна нічим замінити. У природі вода рідко буває абсолютно чистою, навіть у джерелах. Основним забруднювачем води за санітарно-хімічними показниками є нітрати.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up