Здоров'я

Здоров'я

Як повідомляє  ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб  МОЗ України», з лютого поточного року поступово зростає рівень захворюваності на COVID-19.

У ніч з з 19 на 20 березня у Житомирі вперше зробили трансплантацію серця. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив директор інституту серця МОЗ Борис Тодуров.

Жителі Житомирщини можуть взяти участь в акції “Поділись!”, яка проводиться Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації спільно з інститутом громадянського суспільства “ГС Українська Студентська Ліга”.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, починаючи з квітня 2023 року відпуск всіх рецептурних ліків почне здійснюватися за електронним рецептом.

Повномасштабна війна суттєво збільшила кількість людей, які травмуються, а після стабілізації стану потребують реабілітації.

17 березня відзначається Міжнародний день сну. Він започаткований у 2008 році. 

25 березня  у Житомирі пройде Здорова прогулянка на свіжому повітрі, під час якої мешканці та гості міста зможуть навчитися скандинавській ходьбі і дізнатися багато корисного про підтримку свого здоров’я.

Вже зовсім скоро у  різні села та селища об’єднаних територіальних громад  Житомирської області приїздитимуть мобільні бригади з вакцинації – аби проводити на місцях щеплення населення від інфекційних захворювань, - повідомив Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб  МОЗ України. 

Житомирський обласний центр крові закликає жителів Житомира та області долучитися до здачі крові, зокрема 1+ та 1- груп.

Про це інформує Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

keyboard_arrow_up