Здоров'я

Здоров'я

Дівчина хворіє на рак крові і просить відгукнутися всіх небайдужих.

Український уряд збільшив перелік категорій дітей, які потребують особливої державної підтримки.

А коли потрібно звертатися до сімейного лікаря.

У зв’язку із введенням в дію 6 серпня поточного року Закону України «Про інформацію для споживачів харчових продуктів» створено інфографіку, у якій надано роз’яснення про нові вимоги до маркування термінів придатності харчових продуктів.

До Світового дня боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, в Україні відбудеться низка заходів анонімного безкоштовного тестування на ВІЛ. Житомир одне з дев’яти міст країни, де можна буде зробити тестування.

Заради маленького Яна бердичівляни зберуться у неділю 1 грудня.

Друзі! 27 листопада 2019 року стартувала благодійна кампанія -#save_olya_chalenge, мета якої зібрати кошти на лікування 7-річній житомирянці Олі Дзядович, яка має нейронерецидив лейкозу.

Активність грипу та ГРВІ в області, як і в цілому по Україні знаходиться на неепідемічному рівні, - повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України. 

На цьому наголосила Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька під час зустрічі з головою ОДА Віталієм Бунечком.

Сьогодні, 22 листопада, Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька перебуває на Житомирщині із робочою поїздкою. Головна мета візиту – презентація ключових пріоритетів діяльності МОЗ та напрями трансформації системи охорони здоров’я України у 2020 році.

keyboard_arrow_up