Здоров'я

Здоров'я

В Україні в середньому на рік трапляється 150-180 випадків ботулізму, тоді як серед усіх країн ЄС – близько 200 випадків на рік.

Міністерство охорони здоров’я України продовжує збирати заявки на закупівлю ліків за кошти державного бюджету 2020 року за рядом напрямів за бюджетною програмою «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру».

Згідно з постановою Кабінету Міністрів, вартість алотрансплантації нирки, тобто від живого донора або донора-трупа, буде коштувати 323 798 гривень, АВО-несумісна трансплантація нирки — 721 230 гривень.

Зараз спостерігається тенденція щодо покращення епізоотичної ситуації.

Нещодавно на Фейсбук-сторінці дитячої лікарні імені В. Башека з’явилася публікація, в якій зазначалося, що лабораторні дослідження для пацієнтів тепер платні.

Як свідчить статистика, більшість українців за період свят набирають в середньому по 2-3 кг. 

Активність грипу та ГРВІ в області, як і в цілому по Україні все ще знаходиться на неепідемічному рівні. 

На жаль, високий показник цукру в крові виявляється у 8 з 10 людей при отриманні результатів аналізу крові. Сьогодні ми зібрали найрозповсюджені рекомендації, що є дієвими у боротьбі з цією проблемою.

В Україні запрацював онлайн-інструмент для пошуку аптек, які працюють за урядовою програмою «Доступні ліки».

Рівень інтенсивності епідемічного процесу ГРВІ оцінюється як низький: інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ знаходиться нижче епідемічного порогу.

keyboard_arrow_up