Здоров'я

Про стан захворюваності на сезонні недуги сповіщають у Житомирському обласному лабораторному центрі МОЗ України. Перевищення...

Упродовж 5-11 лютого епідемічний поріг перевищений у 5 областях. МОЗ України закликає не займатись самолікуванням, а лікарів...

"Кошти для реалізації програми “Доступні ліки” регіони отримали одночасно – 4 січня, інша справа – хто і як встиг їх скерувати...

Найбільший відсоток хворих учнів на ГРВІ у Народицькій ОТГ (57%), Попільнянській ОТГ (50%) та Черняхівському районі (48%).

Вакцина проти грипу не захистить від “свинячого грипу”, але одне щеплення дасть імунітет від інших вірусів на все життя. Вагітним можна робити щеплення, дітям  до 5 років – ні. Давайте з’ясуємо, де правда, а де – міф.

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за минулий тиждень (станом на 8 лютого 2018 року) на кір захворіли 798 людей – 287 дорослих і 511 дітей. Це на 14% менше, ніж попереднього тижня. Вперше за період цього спалаху кору з 2017 року, кількість нових випадків захворювання на кір зменшилась.

Минулого року понад півмільйона осіб в Україні потрапили на прийом до лікаря за допомогою онлайн-запису. Такі дані наводить медична інформаційна програма Helsi, що увійшла до національної електронної системи охорони здоров'я eHealth. Можливість записатися до спеціаліста через Інтернет надають майже всі медичні заклади столиці і деяких інших міст України. Однак медреформа передбачає набагато ширше використання сучасних технологій та електронного документообігу, зокрема у сільських амбулаторіях та медпунктах. Запровадження деяких нововведень розпочалося ще минулого року. Центр громадського моніторингу та контролю з’ясував, що вже вдалося зробити і які зміни чекають на громадян попереду.

За останній тиждень (6-й тиждень року), в порівнянні з попереднім тижнем захворюваність на грип та ГРВІ зросла на 36,2%, в тому числі захворюваність дитячого населення зросла на 38,8%, дорослого на 29%

Через низький імунітет населення, ця цифра може зрости.

Таким є стан акустичного забруднення населених пунктів області за результатами моніторингу в 2017 році. Постійний шум погано позначається на роботі багатьох життєво важливих органів людини.

У січні українці стикнулися з проблемою отримання ліків за урядовою програмою "Доступні ліки". У МОЗ дають роз`яснення з цього приводу. 

У кінці лютого в Україну прибудуть 220 тисяч доз вакцини від кору, паротиту, краснухи (КПК). Про це повідомляють у МОЗ. 

Українські лікарні з 1 січня 2018 року зобов'язані забезпечувати пацієнтів стаціонару безкоштовними та ефективними ліками.

У МОЗ України прилюднили інформацію про захворюваність на кір за 4 тижні цього року. В Житомирській області за цей період зареєстровано 8 хворих. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up