Здоров'я

Здоров'я

На початку серпня президент Володимир Зеленський виступив з ініціативою скасувати візовий режим з низкою країн задля розвитку...

Національна служба здоров’я України підтримує інформаційну кампанію з вакцинації МОЗ України. Відтепер гаряча лінія НСЗУ...

Спеціалісти ДУ "Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України" знову дослідили якість води на пляжах Житомирщини.

Дві дози вакцини КПК захищають від кору, краснухи і паротиту на усе життя. Ревакцинація не потрібна, якщо вам зробили таке...

Незважаючи на те, що кількість донорів в Україні постійно зростає, більшість із них (70%) жертвують кров лише раз – коли доводиться рятувати рідних чи близьких.

Чи будуть дітей без щеплень пускати до шкіл і садочків, - роз’яснення від МОН і МОЗ.

12 серпня 2019 року серед мешканців с.Кишин Олевського району, які 10-11.08.2019 року були присутніми на весіллі в кафе «Мангал», розташованого в с.Соснівка, Олевського району зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції.

Жителі Житомирської області користуються урядовою програмою «Доступні ліки», завдяки якій отримують ліки безоплатно або з незначною доплатою.

За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, протягом 32-го тижня 2019 року на кір захворіла 261 людина – 168 дорослих і 93 дитини. Щеплення – єдиний надійний захист від кору, особливо якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності.

У четвер, 15 серпня, Міністерство охорони здоров’я України проводить трансляція на офіційній сторінці МОЗ України у Facebook. Другий ефір онлайн-спілкування пацієнтів та лікарів буде про психічне здоров’я.

З початку адміністрування програми реімбурсації «Доступні ліки» Національною службою здоров’я України (з 1 квітня 2019 року) аптечні заклади Житомирської області отримали вже більше 6 млн грн відшкодування за відпуск медичних препаратів за цією програмою.

У м. Житомирі функціонує 27 колодязів громадського користування та 9 каптажів джерел, водою з яких користується частина населення міста. 

У період з 05.08.2019 р. по 08.08.2019 р. лабораторним центром проведено дослідження якості води на міських пляжах у Житомирі (Гідропарк), Коростені (вул. Горького), Новоград-Волинському (вул.Богуна). 

keyboard_arrow_up