Здоров'я

Цього року у Житомирській області вже зареєстровано 4 випадки отруєння дикорослими грибами, двоє осіб померло.

В Житомирську область найближчим часом надійде 29 тис. 990 доз вакцини ОПВ проти поліомієліту. Про це повідомив начальник...

У зв’язку зі стрімким ростом захворюваності на кір при будь-якому зверненні пацієнтів із висипкою проводитиметься забір...

В Україну прибула велика партія медикаментів для онкохворих дітей та гормону росту для дітей віком до 10 років,...

Щорічно практично 25 тисяч українців потребують проведення процедур ургентного коронарного стентування у випадках гострого інфаркту міокарда. Зекономлені завдяки роботі спеціалістів із закупівель Crown Agents бюджетні кошти дозволять вперше практично задовольнити річну потребу у стентах.  

Для початку кілька цифр і фактів. Україна є четвертою в світі за кількістю лікарняних ліжок на одну людину та другою в європейському регіоні  за середнім рівнем тривалості госпіталізації. Кількість лікарів та медичних сестер в Україні більша порівняно з країнами ЄС.  

Завдяки прозорій та конкурентній процедурі закупівель міжнародна організація Crown Agents заощадила 5,2 мільйонів гривень бюджетних коштів та закупила на 2 мільйони більше тест-смужок, призначених для дітей та вагітних, які хворіють на діабет. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.  

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун закликала депутатів зберегти суть медичної реформи. Після 396 правок, внесених народними депутатами до законопроекту №6327 про медичну реформу в Україні, документ суттєво змінився. Про це вона повідомила сьогодні під час прес-брифінгу разом із громадськими організаціями.

Вчора, 11 липня, Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками було підписано розпорядження, згідно якого в Україні тимчасово заборонено використання та реалізацію препарату "Етанол 96%" (розчин по 100 мл у флаконах серії 010116 виробництва ТОВ "Фарма Черкас", Україна). 

Одним із елементів змін в системі охорони здоров'я є формування госпітальних округів. Їхнє створення супроводжується різними трактуваннями. Пропонуємо за допомогою інфографіки розібратися, які з них правда, а які - ні.

Враховуючи початок сезону масового домашнього консервування, у ДУ "Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України" нагадують головні правила, яких треба дотримуватись, щоб убезпечити себе і своїх близьких від ботулізму. 

1 липня 2017 року набула чинності постанова Кабінету міністрів України від 16 березня 2017 р. №180 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка затвердила нову редакцію Національного переліку основних лікарських засобів. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.   

За даними МОЗ України, у червні 2017 року на кір захворіли 473 людини, що майже подвоїло число захворілих з початку року до 962. Про це повідомляє прес-служба МОЗ. 

Давно доведений вбивчий вплив на здоров’я людини всіх різновидів азбесту. Тому Міністерство охорони здоров'я України ініціювало нові санітарни норми, які забороняють використання азбесту в Україні та будь-яких матеріалів і виробів із нього.