Здоров'я

Здоров'я

Цього року всі лікарні першою чергою мають закуповувати лікарські засоби з Національного переліку.

65% людей, які помирають в Україні від сердечних захворювань, могли б бути врятовані за наявності вчасної консультації або...

Ботулізм, сальмонельоз, дизентерія, ешерихіоз, - усі ці небезпечні хвороби і стани об’єднує те, що до нашого організму бактерії-збудники...

За період з 10.08.2018 р. по 16.08.2018 р. ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» було відібрано для досліджень...

400 тисяч доз інактивованої вакцини для профілактики поліомієліту розподілять між регіонами України. Житомирська область отримає 9 тис. 700 доз.

У Житомирській області за бюджетні кошти вже оздоровилися та відпочили 19 тис. 368 дітей, що становить 103 % від плану, - інформує прес-служба ОДА.

У деяких областях результати ще потужніші: свого терапевта, педіатра чи сімейного лікаря уже має кожен другий мешканець Вінницької, Полтавської та Харківської областей, - інформує МОЗ.

Загалом новий перелік препаратів містить 261 торгову назву, що на 22 препарати більше, ніж у минулому реєстрі.

“Українці отримуватимуть лікування у приватних закладах за державний кошт,” - фраза, яка ще рік назад викликала б лише іронічне здивування на обличчі більшості громадян України.

На території Житомирщини зафіксовано два смертельних випадки укусів шершнів у 2016 році. 

Відповідне повідомлення розмістило на офіційному сайті Головне управління Держспоживслужби у Житомирській області.

На конкретному прикладі зростання зарплати сімейного лікаря з смт Довбиш МОЗ звітує по перші результати роботи приннципу «гроші йдуть за пацієнтом»

Загалом новий перелік препаратів містить 261 торгову назву, що на 22 препарати більше, ніж у минулому реєстрі.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up