Здоров'я

Здоров'я

У 2019 році МОЗ України впроваджує електронні медичні записи, що мають стати першим кроком до безпаперової роботи лікарів....

Усі кабінети щеплень у медзакладах області забезпечені вакцинами проти кору, паротиту і краснухи.

У квітні минулого року Президент України спільно із Урядом розпочав реалізацію програми «Доступні ліки».

В Україні наклали постійну заборону на застосування і реалізацію лікарських засобів "Валсартан", "Ванатекс", "Ванатекс Комбі",...

В обласному госпіталі ветеранів війни, що у Бердичеві, з’явився автомобіль швидкої допомоги для комплексної реабілітації та лікування учасників бойових дій і учасників АТО.

Загалом, у Житомирській області заплановано будівництво 22 амбулаторій.

Прагнучи розширити коло потенційних надавачів послуг та методів надання допомоги дітям, МОЗ України в цьому році вперше проводив тендер на закупівлю послуг з реабілітації дітей, хворих на дитячий церебральний параліч. 

У 2019 році в системі охорони здоров’я України продовжуватимуться зміни. Адже вже наступного року розпочинається реформування вторинної ланки медицини.

Сьогодні, 6 грудня, Житомирська центральна дитяча міська лікарня імені В. Башек отримала від благодійного фонду високопродуктивне обладнання для швидкого дослідження крові.

В Україні щеплення від кору входить до загального профілактичного календаря щеплень, є безкоштовним та обов’язковим.

Уже декілька тижнів у соцмережах житомиряни обговорюють інформацію, що забір матеріалу на загальний аналіз крові у поліклініках Житомира відбуватиметься лише з вени.

Це допоможе покращити роботу меддичної служби і швидше виїжджати на виклики до пацієнтів.

Редакція "20 хвилин" неодноразово піднімала питання з приводу тривалого ремонту комунального МРТ в Житомирській обласній лікарні.

Рішення про створення Електронного реєстру листків непрацездатності 28 листопада ухвалив Уряд.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up