Здоров'я

Здоров'я

В Україні зафіксовано вже кілька випадків захворювання на віспу мавп. Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я – Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Управління охорони здоров’я Житомирської ОДА закликає жителів області отримати бустерну дозу вакцини від коронавірусу.

Будучи вагітною,жінка у перші дні масштабного вторгнення росіян залишилася на своєму робчому місці сама без колег і працювала заради здоров'я житомирян.

Уряд Швеції передав Україні понад 500 тис. доз вакцини Comirnaty Original/Omicron BA.1 від Pfizer-BioNTech, яку було розроблено спеціально проти штаму  коронавірусу  «Омікрон» та його варіантів.

У Житомирі третього жовтня стартував опалювальний сезон – тепло подали до міських лікарень.

Серед дієтологів існує думка, що прийоми їжі після шостої години вечора перебувають під жорсткою забороною.

Опалення в міських лікарнях планують включити з понеділка. Про це говорили під час засідання виконавчого комітету міської ради 30 вересня.

Захворюваність на COVID-19 у Житомирській області з початку серпня поточного року поступово продовжує зростати. Про це повідомляє Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

КП «Лікарня №1» отримала 23 функціональних ліжка від GloBee International. Про це повідомляють у Житомирській міськраді.

В умовах протидії військовій агресії російської федерації донорство крові має критично важливе значення для збереження життя як військових, які щодня боронять нашу країну, так і цивільних громадян.

keyboard_arrow_up