Здоров'я

Здоров'я

Діагностичний центр «Асклепій плюс», що по вулиці Театральній, 5 у Житомирі, відкрився влітку 2018 року.

Вже з 21 жовтня на другому поверсі цієї добудови будівельники розпочнуть внутрішні роботи.

Щорічна вакцинація є найефективнішим засобом для захисту організму від вірусів грипу. Вакцина захищає від усіх актуальних...

Протягом 9 місяців поточного року працівниками підрозділів обласного лабораторного центру в районах, постраждалих внаслідок...

Здорове харчування — це не тільки добре самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, міцна нервова система і нормалізація ваги, але й любов та повага до себе, це прагнення до здорового і тривалого життя.

Так вже влаштована людина – вірить у більшість інформації, і навіть не обов`язково перевіреній.

За 41 тиждень року в області захворіло 7566 осіб, інтенсивний показник 619.7 на 100 тис. населення.

Зараз ремонтують приміщення, де і буде встановлено комп’ютерний томограф.

Сьогодні, 11 жовтня, в КП «Дитяча лікарня імені В.Й.Башека» Житомирської міської ради відкрилась «Школа супергероїв». На ІV поверсі лікувального корпусу стаціонару облаштували навчальну кімнату, де будуть навчатися дітки, що перебувають на лікуванні.

Міністерство охорони здоров’я України планує відмовитися від застарілих медичних довідок та медичних документів, що несуть в собі корупційну складову.

Корисне сезонне харчування – це одна з важливих складових міцного імунітету та гарного настрою в осінній період.

Ще з 1 жовтня 2018 року в Житомирі змінилася технологія забору крові. Замість звичного всім аналізу крові з пальця відтепер лікарі віддають перевагу забору крові з вени за допомогою спеціального приладу – вакутайнера.

Сьогодні питання медицини – нагальне, оскільки з приходом холодів все більше людей звертаються до лікарів.

З 30 жовтня (40 тижня року) в Україні розпочався епідемічний сезон захворюваності на грип та ГРВІ. Очікуються дві хвилі  підйому захворюваності: у грудні  та наприкінці січня —  початку лютого.

keyboard_arrow_up