Здоров'я

Здоров'я

У Житомирі реєструється неблагополучна епідемічна ситуація щодо захворюваності населення на кір.

З 1 квітня поточного року відбулося чимало змін у програмі «Доступні ліки», за якою пацієнти можуть отримати ліки безкоштовно...

Карантинні заходи триватимуть з 16 по 26 квітня 2019 року.

На Житомирщині вже понад 75% жителів підписали декларацію з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром, а це майже 926 тисяч...

Плантографія - це метод визначення деформації склепіння стопи. Суть методу полягає в тому, що знімається відбиток поверхні стопи. Для отримання відбитка використовується спеціальний прилад - плантограф.

У Житомирській обласній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського на фінішній прямій будівельні роботи у приміщенні, де встановлять ангіограф.

За кошти обласного бюджету цьогоріч оздоровлять майже 1,6 тисячі дітей в 6 закладах оздоровлення та відпочинку Житомирщини.

З 1 квітня програма «Доступні ліки» переходить на електронні рецепти. Нова система дозволить пацієнтам отримувати ліки за рецептом у будь-якій аптеці в Україні, яка має договір з НСЗУ, без прив'язки до місцевості, де цей рецепт був виданий.

На Житомирщині вже третій рік діє державна програма «Доступні ліки», завдяки якій жителі області можуть отримати медичні препарати безкоштовно або з невеликою доплатою.

У регіони відправлено 1772 упаковки лікарського засобу із діючими речовинами софосбувір та велпатасвір для лікування вірусного гепатиту С (ВГС) у дорослих.

Цьогоріч на Житомирщині будують 21 сучасну амбулаторію із житлом для лікарів в рамках ініціативи Президента України Петра Порошенка «Доступна медицина». Із них 6 медичних закладів планують відкрити вже до кінця квітня.

Протягом останніх тижнів відмічалося поступове зниження захворюваності.  

У Житомирі продовжується реконструкція обласного онкологічного диспансеру – розпочалися внутрішні роботи.

4 квітня у Житомирському академічному музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги стартувала ХІV благодійна акція Всеукраїнського фонду «Серце до Серця» під гаслом «Дитяче серденько – живи».

keyboard_arrow_up