Здоров'я

Здоров'я

Під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів депутати розглянули більше 80 питань.

Вірусом-убивцею заразилася 25-річна дівчина.

У Житомирі триває епідемія респіраторних захворювань і одночасно епідемія склерозу у аптекарських постачальників. Справа в тому, що майже в жодний аптеці немає звичайних медичних масок.

Консульська служба України підготувала рекомендації мандрівникам.

Про закінчення підготовки Житомирської області до другої хвилі медичної реформи йшлося на брифінгу для ЗМІ 25 лютого 2020 року під час наради з підготовки до укладення договору з НСЗУ у межах впровадження програми медичних гарантій з 2020 року. 

Загроза коронавірусу все ще нависає над людством всього світу і Україна є однією з держав, що повинна дбати про захист своїх громадян віз загрози епідемії.

Перелік опорних закладів охорони здоров’я неостаточний і буде переглядатися найближчим часом, і Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка має всі шанси до нього потрапити.

Подія, що сталася 18 лютого 2020-го року у Романові, заслуговує на статус знакової і дуже помітної для громади селища та всього Романівського району. 

Протягом 3-х тижнів лютого в області відмічається поступове зниження захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. 

keyboard_arrow_up