Здоров'я

 Грип та ГРВІ залишаються однією з найбільш актуальних проблем охорони здоров’я. Епідеміологічний нагляд за грипом та ГРВІ...

У Житомирській області пройшли вакцинацію проти кору 10 800 дітей, які підлягають щепленню.  

До цього дня у консультативно-діагностичній поліклініці КУ «Обласна клінічна лікарня ім.О.Ф.Гербачевського» традиційно пройшла...

У цей день установи охорони здоров’я організовують профілактичні заходи, проводять медичні огляди.

Тема кампанії в цьому році – «Перед тим, як приймати антибіотики, проконсультуйтеся з кваліфікованим фахівцем охорони здоров'я».

Грип – це серйозне високозаразне захворювання з ризиком госпіталізації та навіть смерті. Правильна профілактика грипу допоможе захистити себе та оточуючих від зараження та запобігти поширенню небезпечних вірусів.  

Фахівці територіальних відділів ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» лабораторно обстежили 537 дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів області і виявили ряд проблем в організації процесу харчування. 

Нещодавно відкритий реперфузійний центр на Житомирщині дозволить у 3 рази зменшити смертність пацієнтів від гострого інфаркту міокарда і у 8 разів інвалідність.

Позачергове засідання було проведено у зв’язку із отриманням 6 листопада позитивного результату дослідження трупа лисиці на сказ, знайденого по вул. Жуйка, 43.

Наш настрій безпосередньо залежить від раціону

За інформацією Житомирського обласного лабораторного центру, за останній тиждень (44 тиждень року), зареєстровано 4930 випадків захворювань.

Магнітні бурі – звичне для всіх явище природи, при якому відбувається сильне коливання магнітного поля Землі, викликане підвищенням сонячної активності.

В області збільшилася кількість людей, хворих на грип і ГРВІ, проте епідемпоріг не перевищено на жодній адмінтериторії. 

Верховна Рада України проголосувала за медичну реформу. За Закон «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» у другому читанні проголосували 240 народних обранців. Суть медреформи в тому, що тепер замість витрат на «ліжко-місце» використовуватимуть принцип «гроші ходять за пацієнтом».  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up