Здоров'я

Житомирян запрошують приєднатися до Всесвітнього З’їзду Молоді. Цей захід має об’єднати навколо себе свідому...

Стартував Європейський тиждень імунізації. У його рамках Міністерство охорони здоров’я України нагадує всім українцям,...

МОЗ розробило рекомендації, які допоможуть реорганізувати комунальні заклади охорони здоров'я з бюджетних установ у комунальні...

Міністерство охорони здоров'я України спільно з Міноборони опрацювали проект наказу про Порядок постачання медичного...

Департамент фінансів та управління охорони здоров’я Житомирської облдержаміністрації повідомляє,що 17 квітня 1 млн 778,2 грн за програмою «Доступні ліки» за квітень перераховано у райони. 

Житомирян просять бути обережними і не купувати продукти харчування у місцях стихійної торгівлі. 

На Житомирщині триває процес формування списку аптек-учасниць державної програми «Доступні ліки». Про це повідомляє управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації.

В Україні з 1 квітня запрацював механізм відшкодування вартості лікарських засобів. Вікторія Тимошевська, директор Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» міжнародного фонду «Відродження» роз’яснює, хто може отримати компенсацію витрат на ліки і що для цього потрібно.  

Міністерство охорони здоров’я зробило розрахунки вартості надання послуг первинної медичної допомоги та порівняння витрат з розміром пропонованого тарифу на відповідні послуги. 

В області Великдень громадяни святкуватимуть під посиленою охороною поліції та громадських помічників.

Наприкінці березня уряд схвалив межі госпітальних округів 11 областей і міста Києва, а також дав згоду на створення в них госпітальних рад, які окреслять п’ятирічний шлях розвитку кожного округу. Такі нововведення викликають багато запитань та побоювань в українців. Чого слід очікувати від цього етапу реформи звичайним громадянам і навіщо створюються госпітальні  округи – читайте у нашому огляді.  

У разі ухвалення законодавства щодо реформи охорони здоров’я та переходу на нові стандарти фінансування галузі страховий внесок на родину за 4 роки зросте майже втричі – з 4583 грн у 2017 р. до 13948 грн у 2021 р.

Міністерство охорони здоров'я України зробило ще один важливий крок на шляху до змін в системі екстреної медичної допомоги.

Урядова програма «Доступні ліки» стартувала лише тиждень тому, а вже почали з’являтись міфи щодо неї. У МОН спростовують один з них.