Здоров'я

Здоров'я

Майже 3-річна донька родини Козаченків з Лугинського району щотижня проходить реабілтацію у Києві.

Результати досліджень Житомирського лабораторного центру показали відхилення в більшості взятих проб.

З липня стартує медична реформа, яка передбачає зміну системи фінансування медичних закладів первинної допомоги - поліклінік,...

Цього року в області зареєстровано вже 6 випадків травмування людей плазунами, - повідомляє управління цивільного захисту...

За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за 24-й тиждень 2018 року на кір захворіли 1401 людина (560 дорослих і 841 дитина). Такі дані наводить МОЗ України.

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук Уляна Супрун.

Адже не тільки однією з перших створила госпітальні округи та впроваджує проекти доступної сільської медицини, а й закуповує обладнання, відновлює та оснащує нові відділення лікарень.

Станом на 12.06.2018 р. ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр МОЗУ” було досліджено 38 проб води з різних рекреаційних зон в усіх районах області.

13 малюків вже народилося за добу в оновленому пологовому відділенні обласного перинатального центру, - інформує прес-служжба ОДА.

Вже 15 пацієнтів з різними неврологічними захворюваннями отримують кваліфіковану медичну допомогу у відділенні, яке обладнане за світовими стандартами інсультології, - інформує прес-служба ОДА.

У лікувально-профілактичних закладах Житомирщини знаходиться 28400 доз вакцин від кору, паротиту та краснухи. У резерві Бази спеціального медичного постачання зберігається ще 8500 доз вакцини ПРІОРИКС.

У Житомирському перинатальному центрі 12 червня відкрили 6 пологових залів, операційну та зал для проведення передчасних пологів.

МОЗ оприлюднив перелік медичних закладів України, де можна здати кров. У списку - адреси станцій і відділень переливання крові, центрів крові, районних, окружних і міських лікарень.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up