Здоров'я

Здоров'я

15 лютого 2019 року о 18-00, біля центрального входу до ТРЦ Глобал UA відбудеться акція на підтримку онкохворих дітей "Надія...

Ці питання обговорювали 14 лютого члени міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під...

Національна служба здоров’я України продовжує безстрокову хвилю підписання заяв про укладення договорів із медичними закладами,...

Навчальні заклади Житомирщини, які були закриті на карантин через грип та ГРВІ, почали відновлювати навчання.

Майже 3 місяці працює на Житомирщині оновлений Центр вертебрології та реабілітації. За цей час фахівці пролікували 639 пацієнтів, з яких 50 – учасники АТО/ООС, - інформує прес-служба ОДА.

Про це повідомила Житомирська міська рада.

9 лютого — Міжнародний день стоматолога, який стало популярно відзначати професійними лікарями в усьому світі.

Застосування наркотичних речовин в будь-яких цілях, навіть в медичних - складна тема. Тому нею легко маніпулювати, навіть коли мова йде про життєво необхідну допомогу пацієнтам, - про це пише на своїй сторінці Facebook в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

Учасники антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, члени сімей загиблих можуть отримати путівку в санаторій «Дениші».

З метою попередження  подальшого розповсюдження небезпечного вірусного захворювання в Житомирі комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Житомирської міської ради (ТЕБ та НС) прийнято рішення, що  діти зможуть відвідувати навчальні заклади лише за наявності довідки про вакцинацію.

Через збільшення випадків захворюваності на грип та ГРВІ, 155 навчальних закладів Житомирщини залишаються закритими на карантин.

Національний календар профілактичних щеплень забезпечує захист від 10 хвороб. Ці вакцини гарантуються державою на безоплатній основі. Переважно всі щеплення згідно Календаря потрібно зробити у дитячому віці. Є й такі, що потрібно повторювати через певний час і у дорослому віці.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up