Здоров'я

Здоров'я

Поліція з 21 жовтня почне перевірки достовірності COVID-сертифікатів у громадських місцях за QR-кодом

У грибах, зібраних на Народиччині, цей показник сягає понад 83 %.

Кількість летальних випадків від COVID-19 в Україні збільшилася на 22% за тиждень, а число нових випадків захворювання зросло на 11%.

Через стрімке збільшення кількості нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію зростає й заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я Житомирської області, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19, що станом на 17 жовтня становить 68,23% від загальної кількості ліжок.

Як повідомив т.в.о. директора ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Юрій Лутай, станом на 09:00 18.10.2021 (за минулу добу – 17 жовтня) зареєстровано 704 нові лабораторно підтверджені випадки.

Через недотримання карантинних та профілактичних заходів у Житомирській області щодня реєструються нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію та стрімко зростає кількість летальних випадків внаслідок захворювання на COVID-19.

Обласний лабораторний центр повідомляє: за добу 16 жовтня у Житомирській області зареєстровано 256 нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Через погіршення ситуації з коронавірусом Житомир увійде до "червоної" зони карантину вже за тиждень. При цьому міська влада вирішила не відправляти дітей на канікули з 18 жовтня.  

Чому активувалися антивакцинатори та звідки вони отримують інформацію – про це і не тільки у нашому матеріалі про теорію вселенської змови.

Серед померлих - люди середнього і старшого віку.

keyboard_arrow_up