Майже мільйон гривень бюджетних коштів привласнено під час капітального ремонту доріг на території Коростишівського району

Майже мільйон гривень бюджетних коштів привласнено під час капітального ремонту доріг на території Коростишівського району

Коростишівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця за фактом заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

Як повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури, слідством встановлено, що у листопаді 2018 року фізична особа-підприємець, виконуючи відповідно до договорів-підряду роботи з капітального ремонту доріг в с. Мамрин та в с. Смолівка за бюджетні кошти, використовуючи свої повноваження, користуючись правом підпису документів від імені указаного товариства, внесла до офіційних документів, зокрема, актів приймання виконаних робіт та довідок про їх вартість, завідомо неправдиві відомості.

Унаслідок таких неправомірних дій, фізичною особою-підприємцем привласнено майже мільйон гривень.

Викрито злочин окружною прокуратурою спільно з Управлінням СБУ в області та поліцією.

З метою відшкодування завданих територіальній громаді збитків, процесуальним прокурором заявлено до суду позов про стягнення зазначеної суми.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up