20 хвилин (Житомир)
(0412) 418-189
20 хвилин (Житомир) - Всі Статті (28241)

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Жнива Перемоги» повідомляє, що грантовий проект «Підтримка малих фермерів в Україні» (Assistance to the Small Farmers of Ukraine), ініційований The Howard G. Buffett Foundation, розпочинає черговий етап реалізації – збір врожаю ранніх зернових та ріпаку. 

Ізраїльський досвід свідчить про те, що потрібно мати безпечний простір там, де ти живеш; бігти до укриття, як показала сьогоднішня практика, - небезпечно.

Після вторгнення росії в Україну ситуація на ринку праці істотно погіршилася. Попит на роботу дуже великий, а вакансій мало. Деякі професії залишилися зовсім незатребуваними.

Сьогодні, у Міжнародний День захисту дітей «Укрпошта» ввела в обіг нову марку воєнного часу.

Кабінет Міністрів України затвердив порядок подачі документів за державною грошовою допомогою на здійснення поточних ремонтів.

Юристи підприємства наголошують, що законодавство максимально спростило процедуру стягнення боргів за комунальні послуги: після подання заяви до суду та винесення судового рішення проходить лише 5 діб.

Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Нова пошта та Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» збирають 330 мільйонів гривень на сучасні засоби зв’язку для сил протиповітряної оборони.  

У той час, як в місті подекуди немає елементарних умов - доріг і тротуарів - продовжують будуватися нові сквери і проводяться гучні свята, що справедливо обурює житомирян.

keyboard_arrow_up