20 хвилин (Житомир)

(0412) 418-189
20 хвилин (Житомир) - Всі Статті (35571)

Учасники навчального візиту побачили різні підходи функціонування соціальної та освітньої сфери в громадах, дізналися як залучати волонтерів до соціальних проєктів та як забезпечити соціальні, медичні, культурні та освітні потреби кожного мешканця.

За рік реалізації кампанії #Розквітай у системі ДонорUA зареєструвалися понад 40 000 нових донорів крові. Команда провела 35 подій, учасники яких разом врятували до 3000 пацієнтів, які потребують переливання крові. Кампанія охопила 10 міст: Київ, Дніпро, Тернопіль, Вінницю, Кропивницький, Білу Церкву, Житомир, Миколаїв, Львів та Рівне.

Для українців за кордоном запустили платформу Strichka, яка допомагатиме координувати громадянський активізм.

Через ворожі обстріли значну частину енергетичної інфраструктури України пошкоджено. Щоб стабілізувати її роботу, важливо економно та відповідально споживати електроенергію.

Представники фракції “Слуга народу” за 2022-2024 роки отримали більше компенсацій за житло, ніж нардепи всіх інших фракцій і груп разом узяті.

Рідним Героїв, які повернулись на щиті, передали державні нагороди.

Транспорт патрульні спрямовують на коростишівську об'їзну. 

Кабінет Міністрів ініціював законопроєкт, який реорганізує дитячі будинки сімейного типу в прийомні сім'ї. Щоб ініціатива набула чинності, її мають підтримати у Верховній Раді, а потім – підписати Президент.

12 червня о 23:33 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на території приватного домоволодіння в смт Першотравенськ Звягельського району.

keyboard_arrow_up