Продовжується судовий розгляд справи про вбивство дитини в Радомишлі. ФОТО. ВІДЕО

Продовжується судовий розгляд справи про вбивство дитини в Радомишлі. ФОТО. ВІДЕО

У Корольовському районному суді міста Житомира продовжується судовий розгляд справи щодо обвинувачення військовослужбовця Олександра Юрка та представника «Радомишльської варти» Віктора Ільченка у вбивстві однієї дитини та поранення іншої.

Трагедія відбулася у Радомишлі 7 березня 2022 року.

Перед початком судового розгляду сторона захисту знов намагалася усунути від висвітлення процесу журналіста видання «20 хвилин». Щодо присутності інших журналістів сторона захисту не заперечувала. 

Варто додати, що за три дні до початку судового засідання на кількох всеукраїнських сайтах з’явилися однотипні статті щодо діяльності журналіста житомирського видання «20 хвилин». У статтях проводився певний «аудит» роботи журналіста та висувалося парадоксальне обвинувачення в професійному виконанні своїх журналістських обов’язків. Замовність статей не викликає сумнівів, адже навіть заставки та деякі фото були однакові. 

Адвокат обвинуваченого Віталій Чаюн навіть перед початком судового засідання звернувся до суду з клопотанням персонального недопуску журналіста видання «20 хвилин» до виконання своїх професійних обов’язків. Суд, заслухавши думку всіх учасників процесу, не задовольнив це клопотання і дозволив бути присутнім журналісту «20 хвилин».

Судове засідання почалося з зачитування обвинувального акту. Так, Віктору Ільченку інкримінують три статті, але з жодним обвинуваченням він не погоджується. 

Потерпілі заявили цивільний позов про відшкодування моральної шкоди. Представник родини загиблого Даніїла Бельченка оголосив суму у 5 млн грн. Представник родини пораненого Олексія Нечипоренка заявив цивільний позов у сумі 500 тис. грн.

Суддя Корольовського районного суду м. Житомира Сергій Франчук додатково роз’яснив Віктору Ільченку, в чому саме його обвинувачують:

«Згідно з обвинувальним актом ви обвинувачуєтеся в умисному вбивстві малолітньої дитини вчиненою групою осіб, у закінченому замаху на умисне вбивство двох осіб малолітньої дитини, вчиненим групою осіб, а також у придбанні, зберіганні, перенесені, передачі вогнепальної зброї, боєприпасів без передбаченого законом дозволу».

«Вини своєї я не визнаю у жодному із звинувачень», – відповів Віктор Ільченко.

Олександра Юрка обвинувачують за двома статтями. Він визнав себе винним в загибелі дитини, але не погодився з кваліфікацією злочину, стверджуючи, що не мав наміру когось позбавляти життя.

Наступне судове засідання відбудеться 25 жовтня 2022 року об 11:00.

Також додатково повідомляємо, що того ж дня, 25.10.2022, о 17:00 в Богунському районному суді м. Житомира відбудеться судове засідання по справі «житомирського стрільця» Анатолія Захаренка.

Руслан Мороз

 

Читайте також:

Судовий розгляд справи щодо вбивства однієї дитини та поранення іншої в Радомишлі перенесли.

У Житомирі продовжується розгляд справи щодо вбивства однієї та поранення іншої дитини в Радомишлі.

У Корольовському районному суді Житомира розглядають справу щодо вбивства однієї дитини та поранення другої в Радомишлі.

Захисник підозрюваного в вбивстві однієї дитини в Радомишлі та важкому пораненні іншої звинуватив журналістів в тому, що його підзахисного не випускають з-під варти.

Апеляційний суд відмовив у зміні запобіжного заходу одному з двох підозрюваних у вбивстві дитини в м. Радомишль.

Підозрюваних у вбивстві дитини та пораненні іншої намагаються випустити з-під варти?

Апеляційний суд залишив під вартою представника «Радомишльської варти», якого звинувачують у вбивстві дитини

Суд продовжив тримання під вартою одному з підозрюваному в розстрілі дитини у Радомишлі та переніс розгляд справи іншого

Незважаючи на зухвале поводження підозрюваного у вбивстві підлітка у Радомишлі, суд продовжив йому строк запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. ФОТО. ВІДЕО

Суд переніс слухання справи про вбивство однієї дитини та поранення іншої через те, що обвинувачених не доставили на засідання.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (11)
 • Ludmila Andrianova

  Хіба це умисне вбивство,це трагедія.

  Владимир Смаженюк reply Ludmila Andrianova

  Ludmila Andrianova куди вони тікали?????їх розстрілювали в дворі приватного будинку!!!!!хлопчики 10 та 12 років!!!!

  Ludmila Andrianova reply Ludmila Andrianova

  Владимир Смаженюк Які білі повязки?Діти втікали .Трагедія для всіх.А прокурори не українські.

  Владимир Смаженюк reply Ludmila Andrianova

  Ludmila Andrianova а на куртках були  білі пов'язки, коли діти знаходилися в дворі і коли їх з п'яну-переляку розстрілювали?В одному ви праві,що це трагедії.Для батьків дітей.

  Ludmila Andrianova reply Ludmila Andrianova

  Олексій Іванов Який мотив? Такі,як ви находка для ворога.

  Ludmila Andrianova reply Ludmila Andrianova

  Владимир Смаженюк Може батьків спитати,навіщо куртки військові на дітей вдягнули?

  Ludmila Andrianova reply Ludmila Andrianova

  Олексій Іванов Наша правоохоронна система зовсім не наша.А 20 хвилин більше не читаю.Памятаю як  захищали вбивцю 7 військових .

  Ludmila Andrianova reply Ludmila Andrianova

  Олексій Іванов Це не умисне вбивство,як трактувала не дружня до наших військових прокуратура.

  Владимир Смаженюк reply Ludmila Andrianova

  Ludmila Andrianova ще краще напишіть, що це...,, необережне поводження зі зброєю,,...40куль!!!....

  Владимир Смаженюк reply Ludmila Andrianova

  Ludmila Andrianova ви ще напишіть, що це ,,необереже поводження зі зброєю,,....40 куль..

  Олексій Іванов reply Ludmila Andrianova

  Ludmila Andrianova , випадковість, це коли ці " вояки" були або сліпі, або дитина потрапила в зону перестрілки, не дай Бог. Ви що захищаете неадекватів?

keyboard_arrow_up