У Житомирі продовжується розгляд справи щодо вбивства однієї та поранення іншої дитини в Радомишлі

У  Житомирі продовжується розгляд справи щодо вбивства однієї  та поранення іншої дитини в Радомишлі

У Корольовському районному суді міста Житомира продовжується попередній судовий розгляд справи щодо вбивства однієї дитини та поранення іншої. Трагедія відбулася у Радомишлі 7 березня 2022 року.

Перед початком судового розгляду сторона захисту намагалася усунути від висвітлення процесу журналіста видання «20 хвилин». Щодо присутності інших журналістів сторона захисту не заперечувала. Суд, заслухавши думку всіх учасників процесу, дозволив бути присутнім журналісту «20 хвилин».

Під час попереднього судового розгляду суд також розглянув думку учасників процесу щодо продовження строку запобіжного заходу обвинуваченим у вигляді тримання під вартою.

Також суд розглянув порядок допиту свідків у судовому засіданні та дослідження наявних доказів.

У підсумку суд продовжив строк запобіжного заходу обвинуваченим Ільченку та Юрку у вигляді тримання під вартою ще на 60 днів. Наступне засідання призначено на 12 серпня 2022 року.

Нагадаємо, 7 березня 2022 рокувійськовослужбовець ЗСУ Юрко Олександр, використовуючи автомат АКС-74, та член громадського формування «Радомишльська варта» Ільченко Віктор, використовуючи нарізну мисливську гвинтівку «Вулкан ТК 5,45», в м. Радомишль здійснили постріли з вогнепальної зброї та таким чином умисно убили малолітнього Даниїла Бельченка та поранили малолітнього Олексія Нечипоренка.

Руслан Мороз

Читате також:

У Корольовському районному суді Житомира розглядають справу щодо вбивства однієї дитини та поранення другої в Радомишлі.

Захисник підозрюваного в вбивстві однієї дитини в Радомишлі та важкому пораненні іншої звинуватив журналістів в тому, що його підзахисного не випускають з-під варти.

Апеляційний суд відмовив у зміні запобіжного заходу одному з двох підозрюваних у вбивстві дитини в м. Радомишль.

Підозрюваних у вбивстві дитини та пораненні іншої намагаються випустити з-під варти?

Апеляційний суд залишив під вартою представника «Радомишльської варти», якого звинувачують у вбивстві дитини

Суд продовжив тримання під вартою одному з підозрюваному в розстрілі дитини у Радомишлі та переніс розгляд справи іншого

Незважаючи на зухвале поводження підозрюваного у вбивстві підлітка у Радомишлі, суд продовжив йому строк запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. ФОТО. ВІДЕО

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up