Людина бізнесу

Його історія успіху надихає… Певно, що це і є той випадок, коли амбіційність разом із наполегливістю роблять із чоловіка справжнього мужчину. У межах нашої постійної рубрики «Шлях до успіху» ми поспілкувалися із засновником ТОВ «Разан» Дмитром Полещуком та довідалися усі його секрети.

Вже декілька років на житомирському ринку послуг працює новий салон краси Інни Білої.

В чому ж секрет успішних людей, і чи обмежується він удачею і талантом? «20 хвилин» продовжує цикл статей про успішних підприємців нашого міста.

Студія краси і свята «Бджілка» – справжня знахідка для батьків та їх дітей!

З дитячих років мрії про казкового принца, неземне кохання і розкіш урочистостей, пов'язаних з одруженням, присутні у мріях кожної дівчинки.

Компанія «Коваль Полісся» – лідер у виготовленні кованих виробів на Житомирщині.

Кожне місто, як і людина, має своє обличчя, своєрідну душу, унікальну долю. Ці фактори так чи інакше впливають на жителів міста.

В чому ж секрет успішних людей і чи обмежується він удачею і талантом? «20 хвилин» продовжує цикл статей про успішних підприємців нашого міста.

Першим у нашій рубриці "Шлях до успіху" стартує директор ТОВ «ІКС-ВІД» Олексій Сегедін, який розповів про свій шлях до успіху та про ті перепони, які траплялися в житті, але не завадили дістатися своєї мети.

Отримання позики в 40 мільйонів дол. США для реконструкції мереж КП «Житомирводоканал» співпали з приходом на підприємство Андрія Нікітіна. Попри активність присланого з Києва нового керівника, вода в кранах житомирян не ставала кращою. Поки жителі чекають виконання обіцянок, Андрій Нікітін реалізує менеджерське завзяття в освоєнні дотацій з міського бюджету, а фірма його батька взагалі фігурує в кримінальних справах із постачання радіолокаційної техніки, при давніх тісних зв’язках із генералом Генштабу Збройних сил Російської Федерації.

keyboard_arrow_up