Людина бізнесу

Вже декілька років на житомирському ринку послуг працює новий салон краси Інни Білої.

В чому ж секрет успішних людей, і чи обмежується він удачею і талантом? «20 хвилин» продовжує цикл статей про успішних підприємців...

Студія краси і свята «Бджілка» – справжня знахідка для батьків та їх дітей!

З дитячих років мрії про казкового принца, неземне кохання і розкіш урочистостей, пов'язаних з одруженням, присутні у мріях...

Компанія «Коваль Полісся» – лідер у виготовленні кованих виробів на Житомирщині.

Кожне місто, як і людина, має своє обличчя, своєрідну душу, унікальну долю. Ці фактори так чи інакше впливають на жителів міста.

В чому ж секрет успішних людей і чи обмежується він удачею і талантом? «20 хвилин» продовжує цикл статей про успішних підприємців нашого міста.

Першим у нашій рубриці "Шлях до успіху" стартує директор ТОВ «ІКС-ВІД» Олексій Сегедін, який розповів про свій шлях до успіху та про ті перепони, які траплялися в житті, але не завадили дістатися своєї мети.

Отримання позики в 40 мільйонів дол. США для реконструкції мереж КП «Житомирводоканал» співпали з приходом на підприємство Андрія Нікітіна. Попри активність присланого з Києва нового керівника, вода в кранах житомирян не ставала кращою. Поки жителі чекають виконання обіцянок, Андрій Нікітін реалізує менеджерське завзяття в освоєнні дотацій з міського бюджету, а фірма його батька взагалі фігурує в кримінальних справах із постачання радіолокаційної техніки, при давніх тісних зв’язках із генералом Генштабу Збройних сил Російської Федерації.

Завдяки новому закону Україна підніметься на кілька пунктів в рейтингу Doing Business

Збираючись перекусити чи просто випити кави, в першу чергу ми обираємо ті заклади, де панує комфортна атмосфера і хороший сервіс.

У п'ятницю 9 жовтня, відбулося нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України" 2015 року.

Ірина Кардашова – житомирянка, починаючий український дизайнер одягу. Ірина створила свій власний бренд.

keyboard_arrow_up