«INNA BILA studio & shop» – це бренд у світі краси!

«INNA BILA studio & shop» – це бренд у світі краси!

Вже декілька років на житомирському ринку послуг працює новий салон краси Інни Білої.

Сьогодні це вже досить відомий заклад.

«INNA BILA studio & shop» – це й бренд у світі краси, й авторська студія, де вам запропонують професійне обслуговування, вишуканий сервіс і сучасні послуги в індустрії краси. Інна Біла заснувала бренд у січні 2013 року у нашому місті. Рік за роком, знаходячи своїх однодумців в особі співробітників і клієнтів, маленький салон виріс до мережі, яка включає студію краси, б'юті-бутік та навчальний центр. Ми ведемо розмову із засновницею бренду Інною Білою.

Руслан Мороз: Спочатку традиційне запитання: як Ви вирішили розпочати ваш бізнес? З чого все почалося?

Інна Біла: Взагалі з б'юті-сферою я пов'язана вже з п'ятнадцяти років. Я дуже хотіла були самостійною, а сфера б'юті – це те, до чого в мене лежала душа. Починала я з косметичної компанії, а в двадцять років стала наймолодшим на той час регіональним директором цієї компанії в Україні. Потім зрозуміла, що хочу займатися не тільки косметикою, а й роботою з людьми, простіше кажучи, робити жінок щасливими. А чому салон? Тому що я бачила свій бізнес не просто як такий куточок, де роблять манікюр, де є перукарі, косметологи – таких закладів зараз дуже багато. А насправді мало атмосферних місць, де ви не просто прийшли, постриглися та отримали якусь послугу, а де людина відпочиває, де є високий сервіс надання послуг, де дуже доброзичливе ставлення персоналу до своїх клієнтів, і все це в одному місці. Це заклад, про який клієнт знає, що там зібрані дуже хороші спеціалісти, фахівці своєї справи, і туди можна прийти самому й привести свою сім'ю. Тобто це повинен бути атмосферний б'юті-спейс дуже високого рівня для клієнтів.

Руслан Мороз: А взагалі коли Ви починали робити перші кроки у вашому бізнесі, як до цієї ідеї ставилися ваші рідні?

Інна Біла: Мене підтримували і батьки, і чоловік. На момент початку я була ще дуже юна, а ось коли відкривала салон, вже вийшла заміж. Я відкрила першу студію в Житомирі на початку 2013 року. Зараз це вже мережа, і студії працюють за двома адресами.

Руслан Мороз: Ви самі навчаєте персонал? Чи запрошуєте фахівців з освітою та дипломами?

Інна Біла: У нас є навчальні курси, ми самі випускаємо спеціалістів. Якщо це талановита людина, яка хоче далі розвиватися, то ми беремо її в команду, навчаємо, відправляємо на різні майстер-класи. Також беремо кваліфікованих спеціалістів. Для мене дуже важливі і професіоналізм, і особисті якості людини. Я звертаю особливу увагу саме на атмосферність свого закладу в плані спілкування, зручності для клієнтів, культури персоналу. Прагну, щоб у нас працювали не просто фахівці своєї справи, це мають бути люди, з якими хотілося б поспілкуватися. Тобто в пріоритеті клієнтоорієнтованість компанії.

Руслан Мороз: Ви брали участь у конкурсах?

Інна Біла: Ми беремо активну участь у різноманітних конкурсах. Так, наша компанія брала участь у деяких телевізійних проектах у Києві, де ми робили макіяж ведучим. Також часто виступаємо спонсорами різних конкурсів у Житомирі. Був період, коли працювали з житомирськими телекомпаніями.

Руслан Мороз: Кілька слів про ваші плани на майбутнє. До чого Ви прагнете зараз?

Інна Біла: Ми плануємо розширити мережу студій за межі Житомира, де також надаватимемо різноманітні послуги з макіяжу й буде бутік. Це єдина концепція: поєднання не тільки послуг, а й косметики для макіяжу, догляду за волоссям та шкірою. Тобто плани величезні.

Руслан Мороз: Що Ви можете побажати тим, хто тільки починає свій шлях у бізнесі?

Інна Біла: Спершу потрібно зрозуміти, чого ти бажаєш. Побудувати свій бізнес у голові. Чітко уявляти, до чого ти прагнеш. А потім вже підбирати команду. Тому що від тих людей, які будуть працювати поряд з тобою, також багато що залежить. Потрібно любити те, що ти робиш. Це дуже важливо.

Руслан Мороз: Яким гаслом Ви можете зазначити свою мету, мету своєї компанії?

Інна Біла: Вірити в те, що ти робиш, і любити тих людей, для яких ти робиш. Це – найголовніше!

Руслан Мороз

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up