Анна Сергієнко
Анна Сергієнко
0630181917
Анна Сергієнко - Всі Статті (23753)

Житомир має власну антологію міфів та казок, але більшу частину цієї спадщини ми майже взагалі не знаємо. (Продовження. Початок у №32 від 25 серпня 2021 р.).

В області тривають заходи поліції, міграційної, прикордонної служби та інших правоохоронних структур по виявленню осіб, які незаконно або з порушеннями законодавства перебувають в Україні.

Для вас ми зібрали найбільші і найцікавіші безкоштовні українські фестивалі, що відбудуться цього вересня.

31 серпня ДП «Медичні закупівлі України» уклало договір на закупівлю 14 346 флаконів препарату Ремдесивір. Він використовується для лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 1 летальний випадок від коронавірусної інфекції. 

Відповідно до внесених змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” з 1 липня 2021 року підвищено пенсії для осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

3 вересня о 06:15 до 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Малин прибіг чоловік, який повідомив, що прямуючи повз три озера, він почув крики людини.

Святково-розважальні публічні заходи 4 вересня відбудуться в обласному центрі, у містах Коростені, Бердичеві та 5 вересня – у селищі Любарі.

5 вересня Українська Православна Церква молитовно шанує чудотворний образ Божої Матері, що знаходиться у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі та іменується “Подільська”.

3 вересня піротехніки ДСНС області знищили п’ять одиниць вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що були виявлені напередодні в селах Боровиця та Сокорики Коростенського району.

keyboard_arrow_up