Ірина ЯРМОЛЕНКО
380931594108
Ірина ЯРМОЛЕНКО - Всі Статті (164)

В житомирських селах з'являться старости, а села об'єднають у громади. Будуть ліквідовані деякі сільради, школи та медзаклади перенесені в інші населені пункти. Це все буде зроблено заради людей, відродження сіл, процвітання країни та впровадженя адмінітстративно-територіальної реформи. Про ці метаморфози ми писали в минулому номері, цього разу пропонуємо більше дізнатися про зміни в області та містах.

Ліквідувати деякі сільради, перенести школи та медзаклади – і все це зробити заради людей, відродження сіл та процвітання країни.

В Житомирі започатковують традицію серед бізнесменів – зустрічатися та обговорювати тенденції розвитку ведення справ.

Член «Партії регіонів», член фракції «Партії регіонів» Обирався по мажоритарному округу №29 за підтримки партії «Рідне місто» Член депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології. Директор ПП «ВЖРЕП №4» Одружений, має сина

Обирався за мажоритарним округом №14 за підтримки «Української платформи» Член партії «Громадянська позиція», позафракційний Заступник голови комісії з питань освіти, охорони здоров’я і соціальної політики Вчитель ЗОШ №19, викладач історії та правознавства Одружений, має доньку

Обиралась по мажоритарному виборчому округу №8 Член комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування Член «Партії регіонів» (з 2003р), фракції «Партії регіонів» Заступник Житомирського міського голови

“Декларувати відкритість не достатньо - потрібно бути таким”, - такі враження громади та деяких ЗМІ від зустрічі з генпрокрором Олегом Махніцьким. Він приїхав представити нового прокурора області Дмитра Лубчука.

Минув майже місяць після початку роботи нового уряду. Практично щодня ми чуємо, що країні потрібні кардинальні економічні реформи, частина з яких може викликати невдоволення у суспільстві. Отож, слід проаналізувати першочергові урядові ініціативи.

Опозиція пожертвувала виконкомом, аби скинути мера. Сьогодні є розмови, що такий склад виконкому, за який свого часу усі депутати проголосували, має бути розпущений.

«Чесна влада – не та, у якої багато честі, а та, яку якісно контролює народ», – політичний оглядач Андрій Осіпов.

keyboard_arrow_up