Тарас Боросовський
Тарас Боросовський
+380681262355
Тарас Боросовський - Всі Статті (142)

Не зважаючи на певний прогрес у розслідуванні кримінальних справ, пов’язаних з нападами на журналістів і перешкоджанню професійної роботи, акцент порушень більше змістився на гіперлокальний рівень. З кожним роком все більше складніше працювати журналістам на рівні місцевих громад, де чиновники всіляко намагаються придушити свободу слова

Якщо Закон однаковий для всіх, то чому на футболі намагаються пропіаритися всі? Може справа у величезних коштах, які можна "легально" вивести із-під контролю?

У березні відзначили сьомі роковини початку будівництва нового хірургічного комплексу Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання.

Вкотре реконструкція стала профанацією задля відвертого і неприхованого розпилу бюджетних грошей. Нібито відкривають фонтан на Польовій, але поряд – кущі з бур`яну та бруд.

Вже котрий рік поспіль на території аеропорту «Житомир» відбувається космічний фестиваль імені С. П. Корольова «KOROLEV AVIA FEST».

Ідею бюджету участі цьогоріч остаточно перетворили у профанацію. Мер Житомира демонстративно розтоптав навіть натяки на будь-яку участь громади у поданні пропозицій.

В Житомирській міській ОТГ впроваджується проєкт «Поліцейський офіцер громади». На сесії Житомирської міської ради 26 травня прийнято рішення щодо виділення 3 млн 360 тис грн на реалізацію проєкту, зокрема на закупівлю восьми автомобілів Renault Duster для поліцейських офіцерів громади. 

Управління житлового господарства без тендерів укладає договори на поточний та капітальний ремонт прилеглих до будинків доріг. Договори укладають в ручному режимі з наперед визначеними підрядниками, не заощаджуючи жодної копійки бюджетних коштів

Збудована монополія на постачанні препаратів приносить шалені прибутки посередникам. Так виникає переплата на тендерах, що веде до дефіциту ліків, без яких життя сотень хворих на ниркову недостатність неможливе

З початку року за обслуговування жителі будинку на Вітрука 32 отримують по дві платіжки. Першу – від ОСББ, другу – від управляючої компанії «Вертикаль», інтереси якої активно просуває т.в.о. начальника управління житлового господарства міста

keyboard_arrow_up