Тарас Боросовський
Тарас Боросовський
+380681262355
Тарас Боросовський - Всі Статті (124)

«УК «Комфорт-Буд» незаконно визнали переможцем торгів із ремонту інфекційного відділення. Попри кримінальні провадження по розкраданнях на амбулаторіях, за ремонти товариству сплачує навіть прокуратура області. Причина лояльності правоохоронців захована за справжніми власники фірми.

Не менш небезпечною за коронавірус є манія ненажерливого набивання чиновниками власних кишень. Саме через їх марнотратство та розкрадання зараз міста стикаються з нестачею засобів медичного захисту та медичного обладнання, і навіть на мінімальну зарплатню лікарям і медсестрам постійно не вистачає коштів

КП "Житомирводоканал" планує витратити 232 тис. грн на послуги з розміщення та розробки реклами.

Хоч обласне управління охорони здоров’я не вбачало потреби у закупівлі вживаної машини швидкої допомоги, на звернення Віктора Развадовського уряд виділив 1,5 млн грн. Як свідчать матеріали кримінальної справи, на одній такій угоді держбюджет переплатив посереднику близько 1 млн грн!

Чи принесе мільйонні статки звичайне прибирання? Виявляється, що справді це можливо, якщо прибирати не просто на вулицях, а в будівлях та на прибудинкових територіях центру зайнятості. Головне – вірно обрати місце для прибирання!

Нещодавно проведена тотальна перевірка зразків вершкового масла показала наявність у його складі заборонених компонентів і пальмових жирів.

Масове переведення у 2015-2016 роках котелень в бюджетних установах на опалення з використанням альтернативних видів палива було викликало необхідністю зниження споживання природного газу та, відповідно, зменшення залежності від його постачання з Росії.

Впродовж багатьох років підтримка спорту та спортивних шкіл залишалася на рівні, достатньому лише для виживання. Окрім зарплатні, коштів вистачало хіба що на оплату комунальних. Для оновлення інвентарю чи капітального ремонту фінансування не було.

Новорічні свята несуть дітлахам не лише море радощі та розваг, а й приємні подарунки. Солодощі учням молодших класів традиційно закуповує й Житомирська міська рада. Цьогорічне привітання з новорічними святами обіцяли перетворити у справжнє театралізоване дійство під назвою «Казкове багаття» з 25 виставами для дітей та врученням понад 14 тис. подарунків

Кошти перераховані товариству «Житомирський облавтодор», яке фігурує у кримінальному провадженні, відкритому у листопаді за зверненням голови облдержадміністрації Віталія Бунечка.

keyboard_arrow_up