Тарас Боросовський

Тарас Боросовський

+380681262355
Тарас Боросовський - Всі Статті (162)

За 9 місяців від початку війни потреба в укриттях залишається надзвичайно актуальною. Роками їх доводили до руйнації, знищували та привласнювали

Згідно рішення суду та урядової постанови "Житомиргаз" передали під управління держави. Серед кінцевих власників облгазу є громадяни країни-агресора. Але навіть за півроку змінити керівництво та наглядову раду так і не спромоглися.

В “Житомиробленерго” заперечують наявність російських кінцевих бенефіціарів. Однак документи та зібрані докази свідчать про протилежне, що має стати приводом для повернення енергетичних мереж у державну власність.

Прагнення до збереження та зміцнення здоров'я червоною ниткою проходить через цивілізаційний розвиток людства. Ухвалений Верховною радою закон про громадське здоров’я дозволить наблизити Україну до загальноприйнятих в країнах ЄС норм та заходів, спрямованих на профілактику та боротьбу з захворюваннями.

Державний аеропорт в Житомирі опинився в руках Олексія Янчука, фігури з темним минулим, яка обіцяла запуск аеропорту, а принесла численні борги та збитки. Замість вилетів з Житомира, літаки відправилися до Еритреї, яка разом з Ефіопією перевозила російську зброю.

В регіоні роками варварськими методами вівся добуток корисних копалин. Особливе значення мали щебеневі кар’єри області. За вивезеними мільйонами тонн граніту стоять інтереси та величезні прибутки агресора.

Захист інформаційного простору набуває особливого значення для безпеки держави. В той час як в Україні прийняли новий закон про медіа,  Єврокомісія затвердила засади вільних засобів масової інформації в ЄС.

Цифрові розслідування подій, які відбуваються на війні в Україні, можуть претендувати на гранти від двох до п’яти тисяч доларів США

Розташоване поряд з кордоном польське місто Перемишль стало одним з найбільших центрів приймання українських біженців. Завдяки проекту Львівського медіа форуму допомогу тут змогли отримати вітчизняні журналісти

Нідерланди не лише прийняли в себе понад 60 тисяч шукачів притулку, але й потурбувалися про створення умов для повноцінного навчання та інтеграції школярів з України.

keyboard_arrow_up