Тарас Боросовський
Тарас Боросовський
+380681262355
Тарас Боросовський - Всі Статті (147)

Прокуратура Житомирської області відмовилася надати копії договорів щодо ремонту в грудні 2019 року власних приміщень з ТОВ "Управляюча компанія «Комфорт-Буд», обвинуваченої в численних розкраданнях бюджетних коштів та недобудові амбулаторій.

Розширення можливостей участі громадян у місцевій політиці та децентралізація в багатьох країнах Євросоюзу підняло рівень співпраці в містах на якісно новий рівень. Успішним досвідом впровадження позитивних змін володіють й на житомирських теренах.

Перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом є специфічним видом перевезень, враховуючи потенційну небезпеку вантажів, що перевозяться

Попри заборону проводити масові заходи та запроваджені МОЗом обмеження, міста та села області активно закуповувалися новорічними подарунками.

На початку 2020-го року онкодиспансер віддав власне приміщення під розміщення томографу приватній структурі. Через пів року, оголосивши тендер, цю ж фірму визнали переможцем торгів. Попри наявні порушення в поданих документах, онкодиспансер сплатить їй за послуги комп’ютерної томографії понад 6 млн 600 тис. грн.

COVID-закупівлі значно спростили забезпечення медзакладів обладнанням та ліками. Однак це відкрило можливість і до зловживань, коли вдаються до послуг сумнівних посередників. Окрім високих цін, приховують і походження замовлених захисних засобів, що ставить під загрозу здоров’я лікарів, які в них працюватимуть.

Комісії замовляли бюлетені переважно у пов’язаних з політиками друкарнях. У Житомирі, Житомирському районі та області бюлетені без тендеру виготовляє одна друкарня.

Не зважаючи на певний прогрес у розслідуванні кримінальних справ, пов’язаних з нападами на журналістів і перешкоджанню професійної роботи, акцент порушень більше змістився на гіперлокальний рівень. З кожним роком все більше складніше працювати журналістам на рівні місцевих громад, де чиновники всіляко намагаються придушити свободу слова

Якщо закон однаковий для всіх, то чому на футболі намагаються пропіаритися всі? Може, справа у величезних коштах, які можна легально вивести з-під контролю?

У березні відзначили сьомі роковини початку будівництва нового хірургічного комплексу Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання.

keyboard_arrow_up