Розслідування

Розслідування

«УК «Комфорт-Буд» незаконно визнали переможцем торгів із ремонту інфекційного відділення. Попри кримінальні провадження по розкраданнях на амбулаторіях, за ремонти товариству сплачує навіть прокуратура області. Причина лояльності правоохоронців захована за справжніми власники фірми.

Не менш небезпечною за коронавірус є манія ненажерливого набивання чиновниками власних кишень. Саме через їх марнотратство та розкрадання зараз міста стикаються з нестачею засобів медичного захисту та медичного обладнання, і навіть на мінімальну зарплатню лікарям і медсестрам постійно не вистачає коштів

Хоч обласне управління охорони здоров’я не вбачало потреби у закупівлі вживаної машини швидкої допомоги, на звернення Віктора Развадовського уряд виділив 1,5 млн грн. Як свідчать матеріали кримінальної справи, на одній такій угоді держбюджет переплатив посереднику близько 1 млн грн!

Нещодавно проведена тотальна перевірка зразків вершкового масла показала наявність у його складі заборонених компонентів і пальмових жирів.

Масове переведення у 2015-2016 роках котелень в бюджетних установах на опалення з використанням альтернативних видів палива було викликало необхідністю зниження споживання природного газу та, відповідно, зменшення залежності від його постачання з Росії.

Кошти на висвітлення діяльяності органів влади розподіляються без критеріїв оцінки на власний розсуд, оминаючи відкриті торги серед лояльних ЗМІ, переважно ТРК і онлайн-видань.

Попри заборону, підрозділи поліції Житомирської області закупили російське програмне забезпечення. Для уникнення тендерів використали підпорядковане міністерству держпідприємство «Інфотех», з яким правоохоронці та військові понапідписували на 120 млн грн угод.

За оновленням дорожньої розмітки в місті стоять інтереси приватних структур, які давно засіли на мільйонних бюджетних потоках

За свою каденцію у парламенті житомирський нардеп пролобіював понад 100 млн грн субвенцій на виборчий округ. Здавалося б, кошти на відновлення доріг та ремонти сільських шкіл мають значно покращити соціальну інфраструктуру. Насправді мільйони з державного бюджету осіли на рахунках родини Павла Дзюблика.

Довгоочікуваний ремонт єдиного для Житомирщини онкологічного диспансеру перетворюється на черговий довгобуд. До минулорічних угод на понад 80 млн грн додають нові корективи, збільшуючи вартість робіт в догоду певному  підряднику. Саме під «Уют-строй» провели торги з порушеннями і визнали переможцем, попри відкриті кілька карних справ і на сьогодні заборону на 3 роки приймати участь в торгах

keyboard_arrow_up