Розслідування

Розслідування

Кошти на висвітлення діяльяності органів влади розподіляються без критеріїв оцінки на власний розсуд, оминаючи відкриті торги серед лояльних ЗМІ, переважно ТРК і онлайн-видань.

Попри заборону, підрозділи поліції Житомирської області закупили російське програмне забезпечення. Для уникнення тендерів використали підпорядковане міністерству держпідприємство «Інфотех», з яким правоохоронці та військові понапідписували на 120 млн грн угод.

За оновленням дорожньої розмітки в місті стоять інтереси приватних структур, які давно засіли на мільйонних бюджетних потоках

За свою каденцію у парламенті житомирський нардеп пролобіював понад 100 млн грн субвенцій на виборчий округ. Здавалося б, кошти на відновлення доріг та ремонти сільських шкіл мають значно покращити соціальну інфраструктуру. Насправді мільйони з державного бюджету осіли на рахунках родини Павла Дзюблика.

Довгоочікуваний ремонт єдиного для Житомирщини онкологічного диспансеру перетворюється на черговий довгобуд. До минулорічних угод на понад 80 млн грн додають нові корективи, збільшуючи вартість робіт в догоду певному  підряднику. Саме під «Уют-строй» провели торги з порушеннями і визнали переможцем, попри відкриті кілька карних справ і на сьогодні заборону на 3 роки приймати участь в торгах

Закуповуючи звичайні дрова Лугинська ОТГ Житомирської області не лише проводила торги з порушеннями. Кошти отримувала фірма, власник якої має давній спільний бізнес з кримським адвокатом з провладної партії Путіна.

З ліквідацією комунальних ЖЕКів кошти на прибирання вулиць сплачують декільком приватним структурам. Незважаючи на численні порушення та відкриту змову, багатомільйонні прибутки дістаються фірмам депутата міськради Володимира Тичини та екс-керівниці управління житлового господарства Світлані Півоваровій.

Сьогодні, 26 червня Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) представив ініціативу з громадського контролю використання публічних фінансів. Під час презентації журналіст-розслідувач Тарас Боросовський оприлюднив факти системних зловживань під час проведення закупівель Центром первинної медико-санітарної допомоги Житомира.

Завдяки дослідженню системи Прозоро вдалося викрити Житомирську ОДА на порушеннях в закупівлях задля сплати з бюджету області 2,2 млн грн на організацію зустрічі 11 березня з кандидатом в Президенти Петром Порошенком.

На етапі погодження будівництва заводу інвестор стикнувся з вимогою провести археологічні дослідження.

keyboard_arrow_up