Розслідування

Розслідування

Протистояння між новим власником трьох ділянок біля Богунського кар’єру Платоном Агеєвим та місцевими жителями триває.

При нестачі коштів на спорт начальниця управління на 150 тисяч замовляє онлайн-трансляції у спільника свого чоловіка.

На початку 2020-го року онкодиспансер віддав власне приміщення під розміщення томографу приватній структурі. Через пів року, оголосивши тендер, цю ж фірму визнали переможцем торгів. Попри наявні порушення в поданих документах, онкодиспансер сплатить їй за послуги комп’ютерної томографії понад 6 млн 600 тис. грн.

За виробниками масок та аптечними мережами, які на фоні шаленого попиту знову накручують ціни, є ще одна категорія, яка цинічно заробляє на епідемії.

Різке зростання кількості хворих на COVID-19 спровокувало вкрай нагальну потребу в забезпеченні лікарень Житомирщини цілим рядом товарів і послуг. Редакція проаналізувала як та скільки витрачали різні медзаклади області

Комісії замовляли бюлетені переважно у пов’язаних з політиками друкарнях. У Житомирі, Житомирському районі та області бюлетені без тендеру виготовляє одна друкарня.

На відеохостингу YouTube з’явилося відео, на якому житомирські патрульні «розводять» на гроші випадкового нічного водія.

Якщо закон однаковий для всіх, то чому на футболі намагаються пропіаритися всі? Може, справа у величезних коштах, які можна легально вивести з-під контролю?

Вкотре реконструкція стала профанацією задля відвертого і неприхованого розпилу бюджетних грошей. Нібито відкривають фонтан на Польовій, але поряд – кущі з бур`яну та бруд.

Ідею бюджету участі цьогоріч остаточно перетворили у профанацію. Мер Житомира демонстративно розтоптав навіть натяки на будь-яку участь громади у поданні пропозицій.

keyboard_arrow_up