Розслідування

Розслідування

Переконуючи у власній ефективності, Житомирська міськрада вдається до захисту в судах фігурантів розкрадань на комунальних підприємствах. Показовим є приклад КП «Житомиртеплокомуненерго», директор якого з підозрою у розтраті сотень тисяч гривень продовжує укладати сумнівні угоди.

Житомирська ОДА підписала з нікому не відомою київською фірмою угоду на обслуговування місцевих доріг 11 районів області. Щоб отримати замовлення на 137 млн грн, ТОВ «Комфорт Буд Сервіс», не володіючи жодною одиницею дорожньої техніки, використало документи працівників чужої фірми, сфабрикувавши навіть підписи в наказах про прийняття їх на роботу.

Поліція розслідує розкрадання коштів на закупівлях по зимовому утриманню доріг Житомира. Попри аномально теплу погоду КП «Управління автомобільних шляхів» придбало сотні тон технічної солі для посипання вулиць міста. Мільйони бюджетних коштів перерахували фірмі, яка належить одному з родичів екс-ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького

На 11 квітня в Житомирській області лабораторно підтверджені вже 74 випадки коронавірусної інфекції. Тільки за минулі дві доби COVID-19 виявили у 43 мешканців області. Окрім своєчасного надання кваліфікованої медичної допомоги, хворі з важкою формою захворювання потребують інтенсивної терапії та підключення до апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ). Інструкцією Всесвітньої організації охорони здоров'я рекомендовано навіть на ранній стадії проводити лікування за допомогою апаратів ШВЛ.

«УК «Комфорт-Буд» незаконно визнали переможцем торгів із ремонту інфекційного відділення. Попри кримінальні провадження по розкраданнях на амбулаторіях, за ремонти товариству сплачує навіть прокуратура області. Причина лояльності правоохоронців захована за справжніми власники фірми.

Не менш небезпечною за коронавірус є манія ненажерливого набивання чиновниками власних кишень. Саме через їх марнотратство та розкрадання зараз міста стикаються з нестачею засобів медичного захисту та медичного обладнання, і навіть на мінімальну зарплатню лікарям і медсестрам постійно не вистачає коштів

Хоч обласне управління охорони здоров’я не вбачало потреби у закупівлі вживаної машини швидкої допомоги, на звернення Віктора Развадовського уряд виділив 1,5 млн грн. Як свідчать матеріали кримінальної справи, на одній такій угоді держбюджет переплатив посереднику близько 1 млн грн!

Нещодавно проведена тотальна перевірка зразків вершкового масла показала наявність у його складі заборонених компонентів і пальмових жирів.

Масове переведення у 2015-2016 роках котелень в бюджетних установах на опалення з використанням альтернативних видів палива було викликало необхідністю зниження споживання природного газу та, відповідно, зменшення залежності від його постачання з Росії.

Кошти на висвітлення діяльяності органів влади розподіляються без критеріїв оцінки на власний розсуд, оминаючи відкриті торги серед лояльних ЗМІ, переважно ТРК і онлайн-видань.

keyboard_arrow_up