Розслідування

Розслідування

На початку 2020-го року онкодиспансер віддав власне приміщення під розміщення томографу приватній структурі. Через пів року, оголосивши тендер, цю ж фірму визнали переможцем торгів. Попри наявні порушення в поданих документах, онкодиспансер сплатить їй за послуги комп’ютерної томографії понад 6 млн 600 тис. грн.

За виробниками масок та аптечними мережами, які на фоні шаленого попиту знову накручують ціни, є ще одна категорія, яка цинічно заробляє на епідемії.

Різке зростання кількості хворих на COVID-19 спровокувало вкрай нагальну потребу в забезпеченні лікарень Житомирщини цілим рядом товарів і послуг. Редакція проаналізувала як та скільки витрачали різні медзаклади області

Комісії замовляли бюлетені переважно у пов’язаних з політиками друкарнях. У Житомирі, Житомирському районі та області бюлетені без тендеру виготовляє одна друкарня.

На відеохостингу YouTube з’явилося відео, на якому житомирські патрульні «розводять» на гроші випадкового нічного водія.

Якщо закон однаковий для всіх, то чому на футболі намагаються пропіаритися всі? Може, справа у величезних коштах, які можна легально вивести з-під контролю?

Вкотре реконструкція стала профанацією задля відвертого і неприхованого розпилу бюджетних грошей. Нібито відкривають фонтан на Польовій, але поряд – кущі з бур`яну та бруд.

Ідею бюджету участі цьогоріч остаточно перетворили у профанацію. Мер Житомира демонстративно розтоптав навіть натяки на будь-яку участь громади у поданні пропозицій.

В Житомирській міській ОТГ впроваджується проєкт «Поліцейський офіцер громади». На сесії Житомирської міської ради 26 травня прийнято рішення щодо виділення 3 млн 360 тис грн на реалізацію проєкту, зокрема на закупівлю восьми автомобілів Renault Duster для поліцейських офіцерів громади. 

Управління житлового господарства без тендерів укладає договори на поточний та капітальний ремонт прилеглих до будинків доріг. Договори укладають в ручному режимі з наперед визначеними підрядниками, не заощаджуючи жодної копійки бюджетних коштів

keyboard_arrow_up