З Новим роком і новим сайтом "20 хвилин"! Перейти
Антолій Сахневич: «Ти прийшов на цю землю людиною, тож залишайся людиною до кінця» Антолій Сахневич: «Ти прийшов на цю землю людиною, тож залишайся людиною до кінця»

Журналісти «20 хвилин» продовжують спілкуватися з депутатами Житомирської міської ради в рамках проекту «Твій місцевий депутат» і дізнаватися про їхні здобутки, які пішли на користь житомирян.

 

Віктор Брокарєв: «Кожен українець повинен бути націоналістом, який дбатиме про свою вулицю, місто та країну» Віктор Брокарєв: «Кожен українець повинен бути націоналістом, який дбатиме про свою вулицю, місто та країну»

Журналісти «20 хвилин» продовжують спілкуватися з депутатами Житомирської міської ради у рамках проекту «Твій місцевий депутат» та дізнаватися про їхні здобутки, які пішли на користь житомирян та міста.

 

Антон Ракович: «Житомиряни, як і усі українці, заслуговують на краще життя. І ці зміни відбудуться, я в це вірю» Антон Ракович: «Житомиряни, як і усі українці, заслуговують на краще життя. І ці зміни відбудуться, я в це вірю»

Журналісти «20 хвилин» продовжують спілкуватися з депутатами Житомирської міської ради у рамках проекту «Твій місцевий депутат» та дізнаватися про їхні здобутки, які пішли на користь житомирян.

 

Ігор Скоропад: «У нас демократія, тому люди мають право брати участь у всіх обговореннях» Ігор Скоропад: «У нас демократія, тому люди мають право брати участь у всіх обговореннях»

Трохи більше, ніж рік тому шляхом обрання житомиряни делегували місцевих депутатів представляти свої інтереси на міському рівні. Наскільки обранці виправдали довіру житомирян, журналісти «20 хвилин» продовжують запитувати особисто в делегатів.

 

Володимир Башек: «Роблю все, щоб покращити ситуацію з медичними закладами Житомира» Володимир Башек: «Роблю все, щоб покращити ситуацію з медичними закладами Житомира»

Журналісти «20 хвилин» продовжують спілкуватися з депутатами Житомирської міської ради в рамках проекту «Твій місцевий депутат» і дізнаватися про їхні здобутки, які пішли на користь житомирян.

ТІНЬОВИЙ БІЗНЕС ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
02 січня 2016

Нещодавно призначений на посаду заступника голови Житомирської обласної ради Максим Вілівчук не лише приховав в електронній декларації володіння фірмою «Марія-Полісся». Отримуючи чималу зарплатню як посадовець органу місцевого самоврядування, він досі офіційно є директором цього товариства. І попри закриття в податковій приватного підприємця, отримує на персональну картку дохід від діяльності власного інтернет-магазину.

Повернення сінокосів Корбутівки
20 листопада 2015
З відкриттям публічного реєстру нарешті з’явилася можливість заглянути до святая святих української корупції: реєстру прав власності на землю. Декларуючи красиві гасла, кожен новий міський голова, спільно з депутатським корпусом, де завгодно накроювали чергові наділи. Спробуємо через реєстр з’ясувати, кому з відомих житомирян віддано рекреаційні землі міста.
Мільйонна дорога депутата
15 листопада 2015
Декларований похід у владу частіше за все на словах пов’язують із щиросердечним бажанням працювати на виборців, що завершується головним чином банальним просуванням власних інтересів
Команда партії "Сила Людей" йде на вибори, №10 у виборчому списку до Житомирської міської ради. Список кандидатів.
15 жовтня 2015
Список кандидатів партії "Сила Людей" до Житомирської міської ради.
Кандидат на посаду міського голови Васильковський Олександр отримав 99% підтримки глядачів у програмі Шустер Live
15 жовтня 2015
«Вас політиків можна довго слухати ви багато говорите, але люди не бачать вирішення реального вирішення своїх проблем. Уряд всіх нас визнав бідними, бо кожному двічі прислали анкету на субсидію. Багато людей, які не мають права отримувати субсидію, отримали її. Адже не секрет, що багато хто отримує неофіційну зарплату.
В Червоноармійському районі пропонують видобувати пісок та розливати воду
02 жовтня 2015
Житомирський інвестиційний центр визначив п’ять найбільш перспективних напрямків в Червоноармійському районі.
Хто в міськраді найбагатший?ІНФОГРАФІКА
23 липня 2015
Проаналізувавши декларації про майно високопосадовців Житомирської міської ради за минулий рік, «20 хвилин» визначили статки народних обранців громади.
Найхолодніший дитсадок Житомира Центр Утеплення зробив теплим
05 грудня 2014
1
Ще рік тому дитячий садок № 21, що знаходиться на вул. Лесі Українки, 23, був найхолоднішим у Житомирі. Узимку температура в приміщенні досягала лише 14–15 градусів. Звісно, не пристосоване до таких умов дитяче здоров’я давало збій, і дітки часто хворіли. Стіни дитсадка поступово руйнувалися, через це в будівлі були значні замерзання, а великі втрати газу себе ніяк не виправдовували. Ця проблема привернула увагу міської ради, яка звернулася за допомогою до компанії Центр Утеплення.
Олег Малиновський: «Ні кроку назад, ні кроку на місці, а тільки вперед»
06 травня 2014
1
Член комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування
Володимир Башек: «Допомога людям приносить мені колосальне задоволення»
30 квітня 2014
Голова комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та гуманітарних питань.
Юрій Янушевич: «Мрію про те, щоб житомиряни любили своє місто»
30 квітня 2014
Член комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та екології.
Юрій Ткаченко: «Пишаюсь тим, що я українець»
29 квітня 2014
Голова комісії з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівлі.
Юрій Самборський: «Все життя по сходах я збирався сам»
29 квітня 2014
Член комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування Начальник комунального підприємства "Інспекція з благоустрію м. Житомира"
Віра Шелудченко: «У жінки є багато секретів, як правильно виглядати. Головний – над собою потрібно працювати»
25 квітня 2014
Член комісії з питань депутатської діяльності, регламенту та дотримання законодавства.
Михайло Пухтаєвич: «Хочете змін – почніть з себе»
25 квітня 2014
Заступник голови комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування Інтерв`ю з Михайлом Георгійовичем виявилося найоригінальнішим. У чорному «Лексусі», роз’їжджаючи по вечірньому Житомиру, журналіст «20 хвилин» не тільки поспілкувалася з депутатом міської ради, але й познайомилася зі старшим сином Андрієм та молодшим Дмитром, яких дбайливий тато забрав після шкільних занять. Михайло Георгійович з гордістю показував фото та відео дітей, свої здобутки, розповідав про благодійність. Батько трьох дітей, хороший чоловік, успішний бізнесмен, благодійник, людина, про яку пишуть книжки і депутат міської ради.
Сергій Голішевський: «Захищаю малий та середній бізнес»
24 квітня 2014
Член комісії з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівлі. Сергій Анатолійович із задоволення погодився дати інтерв`ю для нашої газети. Ми зустрілися в його кабінеті. Пригостив чаєм. За розмовою викурив дві сигарети. Почувався вільно та впевнено. Неодноразово пишався своїм сином та онучкою і поділився сімейними фото. Поводився як справжній джентльмен.
Володимир Шуст: «Не плюю в колодязь з якого доведеться випити води»
24 квітня 2014
1
Член комісії з питань депутатської діяльності, регламенту та дотримання законодавства. Журналіст «20 хвилин» зустрілася з Володимиром Петровичем для передноворічного інтерв’ю. Над кріслом у кабінеті висить портрет Тараса Шевченка. На столі – розпорядок дня та ручки. На полицях фото депутата з друзями, відомими людьми. За цікавою та теплою бесідою поспілкувалися про найбільше кохання всього життя Володимира Петровича, про роботу у школі та його гордість.
Валерій Онопрієнко: «Бути самим собою – головна цінність Людини»
23 квітня 2014
Заступник голови комісії з питань житлово-комунально гогосподарства, благоустрою та екології. Ми зустрілися з Валерієм Онопрієнком у кафе «Веранда». Депутат замовив зелений чай без цукру. Згадуючи про свою “шкідливу” звичку, казати правду – засміявся. З великою любов`ю та теплотою розповідав про доньку та дружину.
Андрій Лілік: «Ніхто не може мене ні купити, ні змусити, ні вмовити»
23 квітня 2014
Член комісії з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій. За філіжанкою кави журналіст «20 хвилин» спілкувалася з Андрієм Євгеновичем про його депутатську діяльність, захоплення та родину. Депутат із задоволенням розповідав про своє дитинство та гостро критикував міську владу, час від часу скоса поглядаючи на диктофон журналіста.
Сергій Мірошніков: «Я сам для себе кумир»
15 квітня 2014
Обраний по списку партії «Фронт змін» Голова комісії з питань етики, депутатської діяльності, регламенту та дотримання законодавства Член партії «Фронт змін» Одружений, 2 дітей
Найчастіше коментують
Дивитись всі >
Найчастіше читають
Дивитись всі >

Від Читачів

Дивитись всі >

БЛОГИ

Всі блоги >

Навіщо потрібен безвізовий режим з країнами ЄС?
  • Щоб подорожувати
  • Щоб навчатися
  • Щоб емігрувати
  • На відпочинок грошей немає, а на роботу і так можна поїхати
  • Мені байдуже
Голосувати
Навіщо потрібен безвізовий режим з країнами ЄС?
Щоб подорожувати
45.00%
 
Щоб навчатися
10.00%
 
Щоб емігрувати
10.00%
 
На відпочинок грошей немає, а на роботу і так можна поїхати
25.00%
 
Мені байдуже
10.00%
 
Всього голосів: 20

Розсилка новин

Події

Фотофакт: З льодової скульптури на Михайлівській зник логотип міста

Фотофакт: З льодової скульптури на Михайлівській зник логотип міста
На вулиці Михайлівській зникла частина льодової скульптури - логотип міста у формі літери "ж". Залишився лише надпис "Житомир". Про...

Аналогове телебачення поки що не відключатимуть

Аналогове телебачення поки що не відключатимуть
Про те, що Україна переходить на цифрове телебачення говорять вже близько десяти років. Ще у 2006 році у Женеві весь світ, включно з Україною, підписав...

Де у Житомирі сьогодні не буде води: адреси

Де у Житомирі сьогодні не буде води: адреси
КП "Житомирводоканал" повідомило місця аварійно-ремонтних робіт на сьогодні, 16 січня.

На Житомирщині рятувальники витягнули вантажівку зі снігового замету

На Житомирщині рятувальники витягнули вантажівку зі снігового замету
Вчора, 15 січня, о 19:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що водій вантажного автомобіля «DAF» потрапив...

Кiно

23-23 квітня в Житомирі пройде фестиваль «Французька весна-2016»

23-23 квітня в Житомирі пройде фестиваль «Французька весна-2016»
У ніч з 22 на 23 квітня у Житомирі в кінотеатрі «Україна» в рамках щорічного фестивалю «Французька весна-2016» пройдуть «Довгі ночі короткого метра». Початок...

У міському кінотеатрі ім. І.Франка житомирянам показуватимуть «свіже» кіно

У міському кінотеатрі ім. І.Франка житомирянам показуватимуть «свіже» кіно
Міська влада Житомира планує закупити ліцензійне цифрове обладнання для кінотеатру ім. І.Франка на 1 млн. грн. За словами дирекції кінотеатрів міста, це...

Ми у соц. мережах