Твій місцевий депутат

Журналісти «20 хвилин» продовжують спілкуватися з депутатами Житомирської міської ради в рамках проекту «Твій...

Журналісти «20 хвилин» продовжують спілкуватися з депутатами Житомирської міської ради в рамках проекту «Твій...

Журналісти «20 хвилин» продовжують спілкуватися з депутатами Житомирської міської ради у рамках проекту «Твій...

Журналісти «20 хвилин» продовжують спілкуватися з депутатами Житомирської міської ради в рамках проекту «Твій...

Віктор Брокарєв: «Кожен українець повинен бути націоналістом, який дбатиме про свою вулицю, місто та країну»

Журналісти «20 хвилин» продовжують спілкуватися з депутатами Житомирської міської ради у рамках проекту «Твій місцевий депутат» та дізнаватися про їхні здобутки, які пішли на користь житомирян та міста.  

Антон Ракович: «Житомиряни, як і усі українці, заслуговують на краще життя. І ці зміни відбудуться, я в це вірю»

Журналісти «20 хвилин» продовжують спілкуватися з депутатами Житомирської міської ради у рамках проекту «Твій місцевий депутат» та дізнаватися про їхні здобутки, які пішли на користь житомирян.  

Ігор Скоропад: «У нас демократія, тому люди мають право брати участь у всіх обговореннях»

Трохи більше, ніж рік тому шляхом обрання житомиряни делегували місцевих депутатів представляти свої інтереси на міському рівні. Наскільки обранці виправдали довіру житомирян, журналісти «20 хвилин» продовжують запитувати особисто в делегатів.  

Володимир Башек: «Роблю все, щоб покращити ситуацію з медичними закладами Житомира»

Журналісти «20 хвилин» продовжують спілкуватися з депутатами Житомирської міської ради в рамках проекту «Твій місцевий депутат» і дізнаватися про їхні здобутки, які пішли на користь житомирян.

ТІНЬОВИЙ БІЗНЕС ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Нещодавно призначений на посаду заступника голови Житомирської обласної ради Максим Вілівчук не лише приховав в електронній декларації володіння фірмою «Марія-Полісся». Отримуючи чималу зарплатню як посадовець органу місцевого самоврядування, він досі офіційно є директором цього товариства. І попри закриття в податковій приватного підприємця, отримує на персональну картку дохід від діяльності власного інтернет-магазину.

Повернення сінокосів Корбутівки

З відкриттям публічного реєстру нарешті з’явилася можливість заглянути до святая святих української корупції: реєстру прав власності на землю. Декларуючи красиві гасла, кожен новий міський голова, спільно з депутатським корпусом, де завгодно накроювали чергові наділи. Спробуємо через реєстр з’ясувати, кому з відомих житомирян віддано рекреаційні землі міста.

Декларований похід у владу частіше за все на словах пов’язують із щиросердечним бажанням працювати на виборців, що завершується головним чином банальним просуванням власних інтересів

Кандидат на посаду міського голови Васильковський Олександр отримав 99% підтримки глядачів у програмі Шустер Live

«Вас політиків можна довго слухати ви багато говорите, але люди не бачать вирішення реального вирішення своїх проблем. Уряд всіх нас визнав бідними, бо кожному двічі прислали анкету на субсидію. Багато людей, які не мають права отримувати субсидію, отримали її. Адже не секрет, що багато хто отримує неофіційну зарплату.

В Червоноармійському районі пропонують видобувати пісок та розливати воду

Житомирський інвестиційний центр визначив п’ять найбільш перспективних напрямків в Червоноармійському районі.