З Новим роком і новим сайтом "20 хвилин"! Перейти
Про бюджет участі Про бюджет участі

Аналізуючи 2016 рік, можна вважати однією з небагатьох перемог міської влади у Житомирі  реалізацію бюджету участі. Це перший досвід нашого міста у запровадженні механізмів прямої демократії. Центральною подією 2016 року у Житомирі, звісно, є ремонт тротуарів та те, яким чином його здійснюють.

Депутати Зарічанської сільської ради проти розвитку місцевого бізнесу Депутати Зарічанської сільської ради проти розвитку місцевого бізнесу

Вкотре місцевому підприємцю Роману Сіроватському відмовили у продажу земельної ділянки у Зарічанах, яка вже тривалий час знаходиться у нього в оренді і на якій він працює не перший рік, поповнюючи місцевий бюджет. 

Україна відродиться під Покровом Божої Матері (Точка зору) Україна відродиться під Покровом Божої Матері (Точка зору)

Свято Покрови Божої Матері є одним із найважливіших для України. Багато століть тому князь Ярослав Мудрий віддав під опіку Божої Матері Україну. У головному храмі Святої Софії було розміщено зображення захисниці українців Богородиці-Оранти. Богородиця стала покровителькою Козацької держави і захисницею всіх, хто боровся за Незалежність України. У цей день ми вшановуємо всіх, хто боровся з ворогами країни у минулому і бореться зараз.

Депутатів Обласної Ради черговий раз вводять в оману (точка зору) Депутатів Обласної Ради черговий раз вводять в оману (точка зору)

19 травня в Житомирській Обласній Державній Адміністрації відбувся круглий стіл з приводу використання Житомирськими кар’єрами вибухівки марки «ЕРА». 

Ігор Бойко прокоментував рішення Верховного Суду в справі про захоплення Житомирської кондитерської фабрики (точка зору) 2 Ігор Бойко прокоментував рішення Верховного Суду в справі про захоплення Житомирської кондитерської фабрики (точка зору)

26  квітня 2016 року, одягнуті в судові мантії 15 суддів Верховного суду України, ігноруючи всі закони України, практику рішень Верховного суду України, мораль і логіку, з опущеними додолу очима та головами винесли абсолютно незаконне рішення, яке остаточно руйнує всю судову систему держави Україна. 

Як ФОП Козлов С. В. отримав майже мільйон гривень без тендеру на створення "Українського дому"??? (точка зору)
12 квітня 2016
Навколо створення «Дому української культури» розгораються фінансові «пристрасті». Виявляється, що 884 тисяч 497 гривень були перераховані управлінням культури Житомирської міської ради фізичній особі підприємцю Козлову С. В.
Комісія вивчить стан харчування в обласних лікарнях (точка зору)
29 березня 2016
Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів Житомирської обласної ради має вивчити ситуацію в обласних комунальних закладах з охорони здоров’я та винести рекомендації, як покращити умови харчування в них. Таку пропозицію вніс депутат Житомирської обласної ради Дмитро Кропачов на засіданні постійні комісії з питань бюджету і комунальної власності, що відбулося 29 березня.
Дмитро Кропачов: У Житомирській психіатричній лікарні хворих практично не годують (точка зору)
25 березня 2016
У Житомирській обласній психіатричній лікарні №1 Житомирської обласної ради хворих годують лише на 16% від потреби. Щоденно понад 400 пацієнтів недоотримують основних продуктів харчування. Про це розповів депутат Житомирської обласної ради Дмитро Кропачов.
Чи є в житомирян право на справедливий суд? (точка зору)
17 березня 2016
Краще нехай десять винних уникне покарання, ніж постраждає один невинний. (Sir William Blackstone 1723 - 1780).
А.Клименко: Первое, с чего нужно начинать — это перезагрузка парламента (точка зрения)
25 лютого 2016
Во время Майдана была манипуляция со стороны политиков желанием людей жить лучше, надеждой на изменения, но эти ожидания не оправдались. Сегодня практически каждый из тех, кто стоял на Майдане, чувствуют себя обманутыми. Об этом заявил экс-министр, глава партии “Успішна країна” Александр Клименко во время интервью телеканалу UBR, которое вышло в эфир 21 февраля.
Оппозиционный блок признал работу правительства неудовлетворительной (точка зрения)
17 лютого 2016
Фракция Оппозиционного блока не будет участвовать в отставке Кабмина. Об этом заявил Председатель фракции Оппозиционного блока Юрий Бойко в кулуарах Верховной Рады в среду, 17 февраля.
Екологія, як інструмент тиску на бізнес (точка зору)
03 лютого 2016
3
Корумповані бізнесмени не залишають спроб монополізувати ринок.
ТДВ «ЖЛ» оприлюднило пакет документів, що свідчать про рейдерські атаки на кондфабрику Житомира (точка зору)
20 січня 2016
ТДВ «ЖЛ» зібрало пакет документів, який, за словами керівництва підприємства, свідчить про проведення рейдерських атак проти «ЖЛ».
У схемі захоплення фабрики "ЖЛ" задiянi високі чини поліції (точка зору)
20 січня 2016
Поліція охорони Житомира мимоволі стала пособником бандитів, які здійснили розбійний напад на Житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ" в кінці грудня – на початку січня» - повідомляє прес-служба Житомирської кондфабрики «ЖЛ».
Житомирский судья Тимошенко, вынес решение в пользу ЗАТ Житомирские ласощи, не дожидаясь самого суда (точка зрения)
16 січня 2016
В пятницу, 15 января, судьей Житомирского хозяйственного суда Тимошенко О.М. было принято незаконное решение в пользу лиц, причастных к попыткам реализации схемы рейдерского захвата Житомирской кондитерской фабрики ОДО "ЖЛ".
Чи може страйком закінчитися небажання житомирської влади почути перевізників? (точка зору)
15 січня 2016
1
Ринок перевезень на Житомирщині завжди був вкрай складним, особливо зараз, тому я вирішив зустрітися з перевізниками і об’єктивно розібратися у цій непростій ситуації.
Онуфрий: Основа конфликта - мы начали со своими ценностями западными лезть на Восток (точка зрения)
04 січня 2016
Вчера состоялось освещение Благовещенского храма Пресвятой Богородицы в Коростышеве. На церемонию прибыл Предстоятель Украинской Православной церкви Блаженнейший митрополит Киевский и всей Украины Онуфрий.
Справжнім власником Житомирської кондитерської фабрики незалежно від форми власності був, є і залишається Ігор Бойко (точка зору)
29 грудня 2015
5
23 грудня 2015 року Вищим адміністративним судом України за одним із багаточисленних позовів було прийняте рішення щодо відновлення реєстрації ЗАТ «Житомирські ласощі» та скасування реєстрації ТДВ «ЖЛ». Паралельно в ЗМІ з’явились публікації, які викривлено трактували це відновлення як встановлення справедливості та зміну власника.
Активісти Благодійного фонду «Волонтер» 2015 завітали з подарунками в Потіївську школу інтернат
25 грудня 2015
У суботу, 19-го грудня, група активісті Благодійного фонду «Волонтер» 2015, та бійці ДУК правий сектор, відвідали з подарунками школу інтернат у Потіївці.
Бюджет-2016 залишить пенсіонерів за межею бідности - Бойко (точка зору)
25 грудня 2015
Про це заявив народний депутат, Голова парламентської фракції Опозиційного блоку Юрій Бойко, виступаючи з трибуни Верховної Ради.
Біля прохідних Житомирської кондитерської фабрики сьогодні з’явився коштовний «подарунок»
24 грудня 2015
1
Сьогодні, у четвер, 24 грудня, біля прохідних Житомирської кондитерської фабрики з’явився незвичайний та коштовний «подарунок».
Юрій Бойко: Уряд проїдає кредити МВФ, ЄС та інших міжнародних структур (точка зору)
23 грудня 2015
Голова парламентської фракції «Опозиційного блоку» Юрій Бойко під час виступу у Верховній Раді закликав уряд та владу припинити проїдання західних кредитів, які Україні надає МВФ, країни Євросоюзу та багато інших міжнародних структур: «Уряд повинен припинити затикати дірки в бюджеті західними кредитами і почати вкладати одержувані гроші в програми реального сектору економіки».
Лише 2 % житомирян довіряють суддям (точка зору)
22 грудня 2015
Цей катастрофічно низький показник можна виправити шляхом оновлення суддівського корпусу через зміни до Конституції в частині судової реформи
Кто же будет козлом отпущения в Житомире в скандале с МРТ? (точка зрения)
21 грудня 2015
История покупки МРТ для Житомира приобретает детективный оттенок. В этом лабиринте кто прав, кто виноват попытались мы разобраться. Толчком послужил звонок директора базы спецмедпостачання Владимира Гришковца о том, что вчера к нему на территорию базы нагрянула полиция. В преамбуле были бурные разборки активистов в кабинете председателя областного совета Анжелики Лабунской о том, что поставленное оборудование не новое, деньги за оборудование находятся не понятно где, почему власть не владеет ситуацией в вопросе о МРТ.
Дмитро Кропачов привітав зі Святим Миколаєм дітей Червоноармійського району. Відео. Фото (точка зору)
21 грудня 2015
18 грудня вихованці дитячого садочка «Сонечко» з нетерпіння чекали на «свого» Миколая. Дмитро Кропачов, депутат Житомирської обласної ради, вже не перший рік відвідує малечу в день Святого Миколая.
Найчастіше коментують
Дивитись всі >
Найчастіше читають
Дивитись всі >

Від Читачів

Дивитись всі >

БЛОГИ

Всі блоги >

Навіщо потрібен безвізовий режим з країнами ЄС?
  • Щоб подорожувати
  • Щоб навчатися
  • Щоб емігрувати
  • На відпочинок грошей немає, а на роботу і так можна поїхати
  • Мені байдуже
Голосувати
Навіщо потрібен безвізовий режим з країнами ЄС?
Щоб подорожувати
45.00%
 
Щоб навчатися
10.00%
 
Щоб емігрувати
10.00%
 
На відпочинок грошей немає, а на роботу і так можна поїхати
25.00%
 
Мені байдуже
10.00%
 
Всього голосів: 20

Розсилка новин

Події

Фотофакт: З льодової скульптури на Михайлівській зник логотип міста

Фотофакт: З льодової скульптури на Михайлівській зник логотип міста
На вулиці Михайлівській зникла частина льодової скульптури - логотип міста у формі літери "ж". Залишився лише надпис "Житомир". Про...

Аналогове телебачення поки що не відключатимуть

Аналогове телебачення поки що не відключатимуть
Про те, що Україна переходить на цифрове телебачення говорять вже близько десяти років. Ще у 2006 році у Женеві весь світ, включно з Україною, підписав...

Де у Житомирі сьогодні не буде води: адреси

Де у Житомирі сьогодні не буде води: адреси
КП "Житомирводоканал" повідомило місця аварійно-ремонтних робіт на сьогодні, 16 січня.

На Житомирщині рятувальники витягнули вантажівку зі снігового замету

На Житомирщині рятувальники витягнули вантажівку зі снігового замету
Вчора, 15 січня, о 19:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що водій вантажного автомобіля «DAF» потрапив...

Кiно

23-23 квітня в Житомирі пройде фестиваль «Французька весна-2016»

23-23 квітня в Житомирі пройде фестиваль «Французька весна-2016»
У ніч з 22 на 23 квітня у Житомирі в кінотеатрі «Україна» в рамках щорічного фестивалю «Французька весна-2016» пройдуть «Довгі ночі короткого метра». Початок...

У міському кінотеатрі ім. І.Франка житомирянам показуватимуть «свіже» кіно

У міському кінотеатрі ім. І.Франка житомирянам показуватимуть «свіже» кіно
Міська влада Житомира планує закупити ліцензійне цифрове обладнання для кінотеатру ім. І.Франка на 1 млн. грн. За словами дирекції кінотеатрів міста, це...

Ми у соц. мережах