Точка зору

Цьогорічний День міста перетворився у справжнє "попоїще". Багато житомирян були свідками, як на святкуванні Дня міста, в...

Поліграф, який часто називають детектором брехні – досить поширений у світі механізм для контролю за працівниками та зменшення...

Присутствуя на «судилище» журналиста Муравицкого, другого слова не могу подобрать, наблюдал за расправой свободы слова в...

Місто має надавати мешканцям послуги та реагувати на потреби громади. Сучасна місцева влада має вирішувати досить буденні...

Виконавчий комітет Житомирської міської ради, порушивши Закон і регламент, двічі прийняв незаконні рішення, які виходять за рамки його повноважень.  

Продовження. 

Багато розмов минулого тижня було про дозвіл продажу алкоголю на святкуванні Дня міста у Житомирі. Може існувати безліч різноманітних думок щодо цього. Одні вважають, що алкоголю не місце на святкуванні, другі – що свята без алкоголю бути не може, треті – що продаватися повинні лише слабоалкогольні напої. Скільки людей – стільки і думок.  

Можна по-різному ставитися до дій та висловлювань Саакашвілі. Є люди, які його підтримують, є й багато тих, хто вважає його популістом.

12 сессия облсовета состоялась 27 июля 2017 года. Я ожидал от депутатов облсовета каких-то существенных действий по поводу заявлений Розенблата о том, что он выдал полмиллиона гривен депутатам Житомирского облсовета в виде взятки за проталкивания янтарной земли.

За двадцять шість років Незалежності можна із впевненістю сказати, що політичної еліти в державі немає. Ті, хто так себе називають – колишні бариги, бандити та аферисти, які дорвалися до влади – нічого спільного з політичною елітою не мають і мати не можуть.  

По чисельності реформованих ЗМІ Житомирська область посідає лідируючі позиції в державі. Протеперехід від кількісного до якісного етапу реформування залишається тривалим та складним. Відсутність конкуренції на локальному рівні, організаційна слабкість та падіння рівня життя не дозволяють розраховувати на становлення вільної незалежної преси в регіоні.

Після гучних скандалів та зняття недоторканості з декількох «народних» обранців, парламентарі пішли на літні канікули. Давно існуюча криза в українському парламенті може посилитися восени, коли до Верховної Ради обіцяно принести ще декілька десятків справ на зняття депутатських недоторканостей. Політична криза спостерігається не лише у вищому законодавчому органі країни, міська влада вочевидь також переживає значну владну кризу.  

Про безкоштовний громадський транспорт  

Закон должен быть один для всех. Не по этой ли причине в 2013 году и произошла Революция достоинства? Люди хотели и хотят справедливости в Украине.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook