Точка зору

Чи не найбільше досягнення незалежної України – демократія – невід’ємна складова та ключова ознака європейської держави....

Гідність, оновлення, люстрація «довжицької проблеми» не стосуються?

Істерія навколо нібито незаконного розширення житомирського заводу з виробництва будівельних матеріалів у селі Довжик, який...

26 липня 2018-го року депутати Житомирської обласної ради прийняли рішення проголосити наступний 2019-й рік на Житомирщині...

Тема сміття турбує українців, водночас, аудиторія розділилась на тих, хто за сортування і тих, хто в цьому не бачить сенсу. Інтернет-ресурс ВУМ online спробував у цьому розібратись.

12 июля в 9-00 утра состоялось заседание комиссии по моему заявлению на имя городского главы Сухомлина С.И., где я изложил факты непрофессионального и даже преступного поведения некоторых госслужащих.

Нещодавно два літаки авіакомпанії YanAir в один день через технічні проблеми були вимушені здійснити аварійні посадки в Одесі та Києві. Як наслідок, компанія, яка є власником Житомирського аеропорту та з 30 липня планує запустити рейс «Житомир-Батумі», ризикує втратити сертифікати на право здійснювати пасажирські авіаперевезення.

Держстат і центр зайнятості оприлюднили дані про рівень безробіття, але цифри різняться у рази.

Останніми роками боротьба з корупцією в нашій країні є однією з найголовніших тем.

З 2009 року, відповідно до Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні", діяльність гральних закладів та участь в азартних іграх знаходяться поза законом. Хоча на практиці Закон не виконується.

В офісах фірми «BSI-Group», що розробила та впровадила систему «Безпечне місто – Житомир», вилучили сервери та комп'ютерну техніку.

Три місяці минуло від того часу, коли Державний архів Житомирської області залишився без директора.

Директор Житомирського водоканалу, член Асоціації "Укрводоканалекологія" Андрій Нікітін обіцяє, що через 2,5 роки в Житомирі будуть запущені перші сучасні очисні споруди в Україні. Подробиці - у статті, яку ми приводимо повністю.

Минув рік, як в Україні заблокували російські соціальні мережі. Тоді користувачі та фахівці по-різному поставилися до обмеження: від обурення до беззаперечної підтримки.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up