Точка зору

Третій рік від початку війни Україна й досі продовжує торгувати з окупантами та терористами. І поки українці «затягують...

В комиссию Общественного Совета по вопросам противодействия коррупции, люстрации, борьбы с преступностью, правовой политики...

Житомирські перевізники хочуть підняти ціни за проїзд у маршрутках до 5 грн, а деякі – навіть до 10 грн. Звісно, питання...

Минулого тижня головною новиною в нашій державі була ситуація, що сталася у прифронтовій Авдіївці. Місто залишилося без тепла,...

Держава має бути сервісною службою, а не каральним органом

Держава повинна існувати для того, щоб обслуговувати своїх громадян, а не громадяни мають жити для того, щоб існувала держава.  

Жити у Житомирі – добре, а ще краще «жити Житомиром»

Саме таке гасло сповідує ювіляр Георгій Мокрицький. 30 січня 2017 року у актовому залі обласної наукової бібліотеки імені О.Ольжича відбулася важлива, цікава подія. Яку, без сумніву, можна кваліфікувати і як знакову.  

В обласних лікарнях можуть виникнути перебої із життєво необхідними препаратами

Про цю проблему говорили сьогодні, 27 січня, на засіданні постійній комісії з питань бюджету і комунальної власності Житомирської обласної ради. Зокрема, на комісії йшлося про надання фінансової підтримки КУ «Обласна база спеціального медичного постачання».  

Чому мовчать тарифні популісти?

Влітку 2015 року багато політиків і політичних партій наввипередки розповідали про турботу та переживання за людей і переконували, що це вони «зупинили» високі тарифи. Дехто навіть казав про тарифний геноцид. Українцям вже тричі довелося сплачувати комунальні послуги за новими тарифами.  

Черговий снігопад– черговий колапс у Житомирі!

Різдвяні свята принесли житомирянам не лише вихідні, а й сніг, який створив багато незручностей для містян.

Про бюджет участі

Аналізуючи 2016 рік, можна вважати однією з небагатьох перемог міської влади у Житомирі  реалізацію бюджету участі. Це перший досвід нашого міста у запровадженні механізмів прямої демократії. Центральною подією 2016 року у Житомирі, звісно, є ремонт тротуарів та те, яким чином його здійснюють.

Депутати Зарічанської сільської ради проти розвитку місцевого бізнесу

Вкотре місцевому підприємцю Роману Сіроватському відмовили у продажу земельної ділянки у Зарічанах, яка вже тривалий час знаходиться у нього в оренді і на якій він працює не перший рік, поповнюючи місцевий бюджет. 

Україна відродиться під Покровом Божої Матері (Точка зору)

Свято Покрови Божої Матері є одним із найважливіших для України. Багато століть тому князь Ярослав Мудрий віддав під опіку Божої Матері Україну. У головному храмі Святої Софії було розміщено зображення захисниці українців Богородиці-Оранти. Богородиця стала покровителькою Козацької держави і захисницею всіх, хто боровся за Незалежність України. У цей день ми вшановуємо всіх, хто боровся з ворогами країни у минулому і бореться зараз.

Депутатів Обласної Ради черговий раз вводять в оману (точка зору)

19 травня в Житомирській Обласній Державній Адміністрації відбувся круглий стіл з приводу використання Житомирськими кар’єрами вибухівки марки «ЕРА». 

Ігор Бойко прокоментував рішення Верховного Суду в справі про захоплення Житомирської кондитерської фабрики (точка зору)

26  квітня 2016 року, одягнуті в судові мантії 15 суддів Верховного суду України, ігноруючи всі закони України, практику рішень Верховного суду України, мораль і логіку, з опущеними додолу очима та головами винесли абсолютно незаконне рішення, яке остаточно руйнує всю судову систему держави Україна.