Точка зору

12 июля в 9-00 утра состоялось заседание комиссии по моему заявлению на имя городского главы Сухомлина С.И., где я изложил...

Нещодавно два літаки авіакомпанії YanAir в один день через технічні проблеми були вимушені здійснити аварійні посадки в Одесі...

Держстат і центр зайнятості оприлюднили дані про рівень безробіття, але цифри різняться у рази.

Останніми роками боротьба з корупцією в нашій країні є однією з найголовніших тем.

З 2009 року, відповідно до Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні", діяльність гральних закладів та участь в азартних іграх знаходяться поза законом. Хоча на практиці Закон не виконується.

В офісах фірми «BSI-Group», що розробила та впровадила систему «Безпечне місто – Житомир», вилучили сервери та комп'ютерну техніку.

Три місяці минуло від того часу, коли Державний архів Житомирської області залишився без директора.

Директор Житомирського водоканалу, член Асоціації "Укрводоканалекологія" Андрій Нікітін обіцяє, що через 2,5 роки в Житомирі будуть запущені перші сучасні очисні споруди в Україні. Подробиці - у статті, яку ми приводимо повністю.

Минув рік, як в Україні заблокували російські соціальні мережі. Тоді користувачі та фахівці по-різному поставилися до обмеження: від обурення до беззаперечної підтримки.

Так званий мораторій на землю діє в Україні вже протягом 17 років. За цей час його дія спричинила цілий ряд негативних наслідків для України та українців.

Декілька днів тому без зайвої уваги у стінах міської ради було прийнято дуже важливе рішення, яке стосується кожного другого житомирянина. Мова про визначення управителів для багатоповерхових будинків.

Втомившись від відсутності реформ і очікування кращих економічних умов в Україні, мільйони співгромадян намагаються поліпшити свій фінансовий стан і реалізувати кар’єрні очікування за кордоном.

Українці другі у світі за кількістю домашніх котів. Так, дослідники порахували, що 49% жителів нашої країни мають хоча б одного кота.

Минулий тиждень, як і передбачалося, минув у ході подій навколо двох історичних дат – 8 і 9 травня.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up