Точка зору

Зовсім скоро, 22 листопада, Україна пом’яне Героїв Базару: 97 років тому на півночі Житомирщини відбувалися драматичні і...

Люди намагаються відстоювати свої законні права, хоча це і нелегко зробити у боротьбі з місцевими "князьками".

В нашій державі є багато унікальних ситуацій.

Штучне розхитування ситуації навколо заводу ТОВ «Аскона-Південь» з виробництва будівельних матеріалів ТМ ANSERGLOB, що розташований...

Конфліктна ситуація навколо забудови лісу в Довжику поступово загострюється: ініціативна група жителів, правозахисники і адвокати ГО «Збереження лісів Полісся» та активісти Нацкорпусу постійно ініціюють нові скарги і заяви до влади, суду та правоохоронних органів.

Лише після офіційного запиту журналіста начальнику Новоград-Волинського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області (колишня назва - відділ ЗАГС) за зникнення бланків свідоцтв оголосили попередження.  

Чи не найбільше досягнення незалежної України – демократія – невід’ємна складова та ключова ознака європейської держави. Але, на превеликий жаль, сьогодні демократичні принципи використовуються деякими демагогами та політиканами в своїх брудних інтригах, тискові на бізнес та підприємства під приводом запеклої боротьби нібито за справедливість. Рольові ігрища під виглядом нібито патріотичних організацій та формувань розгортаються з особливим розмахом. Але не там, де справді побиваються за встановлення справедливості та відновлення людських прав.  

Гідність, оновлення, люстрація «довжицької проблеми» не стосуються?

Істерія навколо нібито незаконного розширення житомирського заводу з виробництва будівельних матеріалів у селі Довжик, який належить ТОВ «АСКОНА-ПІВДЕНЬ», роздута силами псевдоактивістів.

26 липня 2018-го року депутати Житомирської обласної ради прийняли рішення проголосити наступний 2019-й рік на Житомирщині роком Степана Бандери.

Тема сміття турбує українців, водночас, аудиторія розділилась на тих, хто за сортування і тих, хто в цьому не бачить сенсу. Інтернет-ресурс ВУМ online спробував у цьому розібратись.

12 июля в 9-00 утра состоялось заседание комиссии по моему заявлению на имя городского главы Сухомлина С.И., где я изложил факты непрофессионального и даже преступного поведения некоторых госслужащих.

Нещодавно два літаки авіакомпанії YanAir в один день через технічні проблеми були вимушені здійснити аварійні посадки в Одесі та Києві. Як наслідок, компанія, яка є власником Житомирського аеропорту та з 30 липня планує запустити рейс «Житомир-Батумі», ризикує втратити сертифікати на право здійснювати пасажирські авіаперевезення.

Держстат і центр зайнятості оприлюднили дані про рівень безробіття, але цифри різняться у рази.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up