Точка зору

Інтерв'ю з Павлом Волковим та Василем Муравицьким

Чергові президентські перегони вкотре перевантажені гучними заявами і щедрими обіцянками. Далеко не кожному виборцю під силу...

З 11 лютого до навчальних закладів міста не будуть допускати дітей, які не мають довідки про щеплення, відповідне рішення...

Минулого тижня до Житомира завітав Президентський Томос – тур містами України.

Останнім часом поняття сім’ї (яке було непохитним тисячоліттями) ставиться під сумнів, перевертаються з ніг на голову її основи.

Зовсім скоро, 22 листопада, Україна пом’яне Героїв Базару: 97 років тому на півночі Житомирщини відбувалися драматичні і дуже трагічні події завершального етапу Української національної революції 1917-1921 років.

Люди намагаються відстоювати свої законні права, хоча це і нелегко зробити у боротьбі з місцевими "князьками".

В нашій державі є багато унікальних ситуацій.

Штучне розхитування ситуації навколо заводу ТОВ «Аскона-Південь» з виробництва будівельних матеріалів ТМ ANSERGLOB, що розташований у селі Довжик, і далі продовжує демонструвати всі ознаки замовності.

Конфліктна ситуація навколо забудови лісу в Довжику поступово загострюється: ініціативна група жителів, правозахисники і адвокати ГО «Збереження лісів Полісся» та активісти Нацкорпусу постійно ініціюють нові скарги і заяви до влади, суду та правоохоронних органів.

Лише після офіційного запиту журналіста начальнику Новоград-Волинського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області (колишня назва - відділ ЗАГС) за зникнення бланків свідоцтв оголосили попередження.  

Чи не найбільше досягнення незалежної України – демократія – невід’ємна складова та ключова ознака європейської держави. Але, на превеликий жаль, сьогодні демократичні принципи використовуються деякими демагогами та політиканами в своїх брудних інтригах, тискові на бізнес та підприємства під приводом запеклої боротьби нібито за справедливість. Рольові ігрища під виглядом нібито патріотичних організацій та формувань розгортаються з особливим розмахом. Але не там, де справді побиваються за встановлення справедливості та відновлення людських прав.  

Гідність, оновлення, люстрація «довжицької проблеми» не стосуються?

Істерія навколо нібито незаконного розширення житомирського заводу з виробництва будівельних матеріалів у селі Довжик, який належить ТОВ «АСКОНА-ПІВДЕНЬ», роздута силами псевдоактивістів.

keyboard_arrow_up