Точка зору

Глобальні зміни провокують до змін регіональних і місцевих. І якщо глобалізація породила десятки корпорацій, які стають впливовішими...

В редакцию газеты «20 минут» обратилась жительница села Заречаны, дочь Ольги Горовой, обвиняемой в убийстве своего бывшего...

У понеділок, 12 лютого, під час розгляду справи про незаконно встановлені часові обмеження пільг у житомирських маршрутках...

Існують різні України. В одній люди виходять на Майдани, допомагають фронту, намагаються брати участь у місцевому самоврядування,...

Минулої п’ятниці, 26 січня 2018 року, у приміщенні Дому української культури проходив захист проектів громадських організацій, запропонованих для участі у конкурсі з надання фінансової підтримки на реалізацію соціально-культурних проектів.

Комунальні підприємства (далі – КП) – це підприємства, утворені органами місцевого самоврядування на базі відокремленої частини майна територіальної громади. Слово «комунальне» не означає, що ці підприємства надають лише комунальні послуги (тепло, вода, вивезення сміття, громадський транспорт). Це можуть бути і комерційні установи, наприклад, аптеки та магазини.

Як не дивно, але один з найпрогресивніших обласних центрів України – Житомир– залишається єдиним, який не має Статуту територіальної громади.

Саме так можна назвати 2018 рік, який передує президентським та парламентським виборам в Україні. І ми це відчуємо зовсім скоро. Сумнівні досягнення, гучні затримання та скандали, збільшення зарплат, пенсій та соціальних виплат, політичні протистояння і, найголовніше, обіцянки нові і нові – усе це очікує на нас цього та наступного року.

Рік, що минає, не можна назвати роком прориву. Ситуацію в країні можна схарактеризувати як стабільно критичною. Цьогорічний політичний рік був багатим на скандали, політичні протистояння, мітинги, майдани, гучні затримання та обвинувачення. І це в рік, коли в країні були відсутні загальнонаціональні вибори. З наближенням дати президентських виборів рівень політичних протистоянь буде зростати.

Після оприлюднення проекту рішення про неутворення районних у місті рад, а також після «добровільної» передачі частин повноважень Богунською районною радою активно почали обговорювати необхідність існування районних у місті рад.  

Останнім часом мені надійшло декілька звернень від житомирян, які зіштовхнулися з відвертим свавіллям комунальних установ міста. В усіх випадках бухгалтерії комунальних підприємств нараховують рахунки за послуги, які люди не отримували.

Вартість проїзду в житомирських маршрутках знову становить 5 грн, але основна особливість – це наявність валідаторів у водіїв. Хоча в перші дні не усі маршрутні таксі мали валідатори, і не завжди  там, де вони були, водії могли видати квиток.

Борьба с ветряными мельницами продолжается. Но враг не вымышленный. Он настоящий, матерый, закалённый, наученный номенклатурой старой коммунистическо-региональной власти.  

Житомир, напевно, є лідером серед міст за кількістю змін вартості проїзду в громадському транспорті. За останні півроку ціна проїзду змінювалася чотири рази!  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up