Точка зору

Усім нам для того, щоб ще раз замислитися над життям…

Будемо відвертими, що питання узаконення секс-бізнесу поставало вже не раз на законодавчому рівні, але, на жаль, жодних рішень з його приводу так і не було ухвалено. Ми поцікавилися у містян, а що вони думають стосовно  можливого узаконення проституції…

У той час, коли нинішня влада бореться з корупцією, свавіллям та нерозривним колом кругової поруки у нашій країні, у Житомирському об’єднаному міському військкоматі своя боротьба із законом. 

Сьогодні в Україні почастішали випадки, коли діти тікають з дому. Нерідко це діти з хороших сімей, які мають усе необхідне для комфортного життя і розвитку, але щось все-таки підштовхує їх тікати.

Матеріал з нагоди Дня перемоги зазвичай приурочують до святкової дати, яка щороку відзначається 9 травня.

Інтерв'ю з Павлом Волковим та Василем Муравицьким

Чергові президентські перегони вкотре перевантажені гучними заявами і щедрими обіцянками. Далеко не кожному виборцю під силу самостійно визначити достовірність цих слів. Спробуємо вияснити: чи готові місцеві онлайн ЗМІ допомогти своєму читачу і зробити вибір житомирян цілком усвідомленим (фото джерело: Українська правда).

З 11 лютого до навчальних закладів міста не будуть допускати дітей, які не мають довідки про щеплення, відповідне рішення прийнято міською радою.

Минулого тижня до Житомира завітав Президентський Томос – тур містами України.

Останнім часом поняття сім’ї (яке було непохитним тисячоліттями) ставиться під сумнів, перевертаються з ніг на голову її основи.

keyboard_arrow_up