Точка зору

Не зважаючи на певний прогрес у розслідуванні кримінальних справ, пов’язаних з нападами на журналістів і перешкоджанню професійної роботи, акцент порушень більше змістився на гіперлокальний рівень. З кожним роком все більше складніше працювати журналістам на рівні місцевих громад, де чиновники всіляко намагаються придушити свободу слова

Усім нам для того, щоб ще раз замислитися над життям…

Будемо відвертими, що питання узаконення секс-бізнесу поставало вже не раз на законодавчому рівні, але, на жаль, жодних рішень з його приводу так і не було ухвалено. Ми поцікавилися у містян, а що вони думають стосовно  можливого узаконення проституції…

У той час, коли нинішня влада бореться з корупцією, свавіллям та нерозривним колом кругової поруки у нашій країні, у Житомирському об’єднаному міському військкоматі своя боротьба із законом. 

Сьогодні в Україні почастішали випадки, коли діти тікають з дому. Нерідко це діти з хороших сімей, які мають усе необхідне для комфортного життя і розвитку, але щось все-таки підштовхує їх тікати.

Матеріал з нагоди Дня перемоги зазвичай приурочують до святкової дати, яка щороку відзначається 9 травня.

Інтерв'ю з Павлом Волковим та Василем Муравицьким

Чергові президентські перегони вкотре перевантажені гучними заявами і щедрими обіцянками. Далеко не кожному виборцю під силу самостійно визначити достовірність цих слів. Спробуємо вияснити: чи готові місцеві онлайн ЗМІ допомогти своєму читачу і зробити вибір житомирян цілком усвідомленим (фото джерело: Українська правда).

З 11 лютого до навчальних закладів міста не будуть допускати дітей, які не мають довідки про щеплення, відповідне рішення прийнято міською радою.

Минулого тижня до Житомира завітав Президентський Томос – тур містами України.

keyboard_arrow_up