Точка зору

Як чиновники витрачають наші гроші На час підписання угод між УКБ Житомирської міської ради та ТОВ «Ві. Ай. Пі. Будівельна...

Можна терпіти незручності, але не можна терпіти брехню, халатність і бездіяльність місцевих чиновників. За останні півроку...

З 1 квітня 40% українців сплачуватимуть за газ більше: Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та...

У ході кримінального розслідування попередньо було встановлено, що бюджет Житомира зазнав щонайменше 3 млн грн збитків.  

Транспортне питання, яке на минулому тижні обговорювалося в усьому Житомирі, буде актуальним наступні декілька місяців. Громадські слухання, що відбулися 14 березня, ще раз підтвердили, що житомирські перевізники не бажають покращувати якість перевезення, але тариф хочуть 5 грн!  

Якщо житомирські чиновники та депутати міської ради все ж таки дозволять перевізникам збільшити вартість проїзду, що це означатиме для пересічних мешканців?

Минулого року я неодноразово писав про реконструкцію тротуарів та укладку нової плитки.

Ірина Ярмоленко на сесії прочитала вірш Шевченка як епілог до виступу.  

Ця історія належить до розряду тих, які «не відбулися». Ну ось так вийшло, що задум був один, а реального втілення у житті не відбулося.  

Взимку для житомирян значні незручності становили нерозчищені тротуари та дороги. Після того як сніг розтанув, разом з ним «зійшли» і житомирські дороги. Практично все асфальтове покриття, на яке минулого року витратили більш ніж 50 млн грн на ремонт, вкрилося ямами та вибоїнами. Через керманичів міста кругленька сума «розтанула».  

Ще задовго до свого початку сесія Житомирської міськради, запланована для проведення на 16 лютого 2017 року, була розподілена на дві частини. Мер Житомира Сергій Сухомлин навіть розпорядження про продовження сесії на 23 лютого видав, зауваживши при цьому, що сесія 16 лютого буде короткою. Однак, попри такі застереження, подій, які заслуговують на увагу житомирян, у четвер, 16 лютого 2017-го року, вистачало.  

Третій рік від початку війни Україна й досі продовжує торгувати з окупантами та терористами. І поки українці «затягують паски» тугіше й тугіше, окремі чиновники та олігархи збагачуються коштом життів українських військових.  

В комиссию Общественного Совета по вопросам противодействия коррупции, люстрации, борьбы с преступностью, правовой политики поступают письма от трудовых и родительских коллективов учебных заведений города с жалобами на действия руководителя городского управления образования. Мы обратились к представителю этой комиссии Александру Коцюбко с просьбой рассказать о происходящем. Например, о том, почему была уволена заведующая детским садом  № 32 Ирина Куница.  

Житомирські перевізники хочуть підняти ціни за проїзд у маршрутках до 5 грн, а деякі – навіть до 10 грн. Звісно, питання щодо подорожчання проїзду рано чи пізно мало б постати. Але перед цим потрібно з’ясувати, а чи виконують перевізники свої обов’язки (і чи зміниться на краще після можливого подорожчання комфорт пасажирів)?