Точка зору

Минулий тиждень, як і передбачалося, минув у ході подій навколо двох історичних дат – 8 і 9 травня.

Існує теорія, що якщо хтось розбив у будинку скло і ніхто не вставив нове, незабаром жодного цілого вікна у будинку не залишиться....

Цього року Україна вже вчетверте вшановуватиме жертв та переможців Другої світової війни в один день із Європою – 8 травня.

Київський міжнародний інститут соціології у квітні провів всеукраїнське опитування громадської думки та оприлюднив дані щодо...

Початок травня нинішнього року знову позначений купою вихідних і святкових дат, а тому люди встигнуть і картоплю посадити (на 1 травня), а потім, вже 8 та 9 травня, відзначити кілька років тому «здвоєне» свято –День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом.

За прогнозами Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, у наступні кілька десятиліть у світі суттєво зросте попит на сільськогосподарську продукцію через стабільне збільшення кількості населення на планеті.

Вже більше тижня Житомиром шириться інформація про те, що владу Житомирської області перевіряє велика бригада контролерів із Києва.

З-поміж безлічі проблем суто побутового характеру, які щодня супроводжують житомирян, час від часу з’являється щось таке несподіване, на що доводиться звертати особливу увагу.

Нещодавно зацікавився питанням технічного стану Богунського мосту. Не маючи інформації про усіх мостів міста, вважав, що саме його необхідно негайного ремонту.

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який встановлює нові правила паркування транспортних засобів та відповідальність за їх порушення.

Инвалиды Житомирщины пожаловались мне на то, что их обворовали.

Українські спортсмени без перебільшення підкорили Паралімпійські ігри у Пхьончхані.

В Україні й досі важко когось здивувати відвертою та цинічною поведінкою всіляких контролерів, інспекцій, а тим паче правоохоронних структур стосовно представників малого та середнього бізнесу.

Чи багато з нас задумуються про те, яким буде наше майбутнє, яким буде наше місто, країна через 10-15 років? Чи можемо ми говорити про якісь перспективи і чи віримо у краще життя?

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up