«Правила виживання»: як вибрати якісну рослинну олію?

«Правила виживання»: як вибрати якісну рослинну олію?

У вівторок, 2 липня, о 14:45 на «Інтері» - новий випуск «Правил виживання».

У цій програмі глядачі дізнаються, на що варто звернути увагу при покупці рослинної олії, і який продукт краще вибрати для тих чи інших цілей - першого або холодного віджиму, дезодоровану або пресовану, рафіновану або нерафіновану.

Оливкова, кукурудзяна, кунжутна, з авокадо або кісточок винограду і, звичайно, найпопулярніша в Україні - соняшникова. Без олії неможливо уявити сучасну українську кухню. Це один з найбільш корисних і універсальних продуктів. Він може бути вашою їжею, косметикою і ліками. А може перетворитися на отруту! Як цього не допустити? На що звернути увагу при виборі соняшникової олії? На якій олії краще смажити, а яку додавати в салати?

Відео дня

«Коли ми купуємо соняшникову олію, вибір буде залежати від її застосування, - пояснює експерт ток-шоу «Правила виживання», доцент кафедри технології харчування Харківського державного університету харчування та торгівлі Андрій Горальчук. - Якщо передбачається використовувати олію для заправки готових страв і салатів, найбільш корисною буде нерафінована холодного віджиму. Саме в такому, що не пройшов термічну і хімічну обробку продукті, краще зберігаються вітаміни і біологічно активні речовини. Якщо ж вам необхідно тушкувати або смажити, вибирайте рафіновану, а ще краще високоолійну олію. При нагріванні нерафінованої олії утворюються шкідливі речовини, тому її не використовують для смаження і випічки. Зберігати олію потрібно в темному прохолодному місці при температурі від +5 до +20 ° С. Найдовше зберігається рафінована олія - до 1,5 років».

Як можна перевірити якість продукту? Чи є слово «домашнє» по відношенню до олії синонімом слова «краще»? Яка олія корисна для здоров'я, а від чого краще відмовитися взагалі? Чим ви ризикуєте, купуючи в закладах громадського харчування страви, приготовані у фритюрі? І як використовувати олію для краси і довголіття? У студії ток-шоу на ці та інші питання відповідатимуть ведучий Олександр Лук'яненко і експерти «Правил виживання»: ведуча і автор сюжетів програми Віра Борсук; виконавчий директор громадської організації «Союз споживачів України» Максим Несміянов; хімік-технолог косметичних засобів Юлія Гагаріна; голова інституту споживчого права Тетяна Шальман; доцент кафедри технології харчування Харківського державного університету харчування та торгівлі Андрій Горальчук; лікар-терапевт Тетяна Анікєєва; головний технолог заводу - виробника соняшникової олії Юлія Ніколайчук; шеф-кухар Ольга Дудчак. Зоряний експерт ток-шоу актриса Ольга Сумська в студії поділилася унікальними секретами краси на основі рослинних олій. «Олія - це не тільки корисна їжа, а й ефективна косметика, - запевняє Ольга Сумська. - Я багато років користуюся різними маслами і вже виробила свої секрети краси. Наприклад, завжди знімаю макіяж сумішшю відвару трав з маслами троянди або лимона. Дуже люблю масляні обгортання і купання з персиковою, оливковою, аргановою - вдома у мене є безліч різних олій. Одного разу, беручи участь в зйомках реклами, мені довелося кілька разів змінювати колір волосся. В результаті половину волосся я втратила! Чим вдалося їх відновити? Аргановою олією, яку я втирала в корені волосся. Тому мій рецепт краси - тільки натуральні засоби. Дякую за участь в ток-шоу «Правила виживання» - в студії програми мій досвід і корисна інформація, якою діляться експерти, передається телеглядачам».

Дивіться випуск ток-шоу «Правила виживання», присвячений соняшниковій олії, у вівторок, 2 липня, о 14:45 на телеканалі «Інтер».

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:29 Оля Хомутовська виборола срібло на чемпіонаті України зі стрільби з лука 17:00 Пʼятниця буде в Україні з дощами і грозами - синоптик 16:40 У Житомирі відбулася творча зустріч з сучасним українським письменником Василем Шклярем 16:20 У Звягелі «Jeep Grand Cherokee» збив жінку на електровелосипеді Від читача 16:54 Соціальний проєкт BRAMA: як протидіяти фейкам та пропаганді 16:00 За торгівлю боєприпасами затримали 43-річного коростенця photo_camera 15:40 У Житомир "на щиті" повернувся Захисник Олексій Лаврін 15:21 Де на Житомирщині росте сон-трава? 15:00 Відтепер ботсад у Житомирі носитиме нову назву: Ботанічний сад Поліського національного університету імені Героїв-десантників 14:40 Минулої доби на Житомирщині після поривів вітру та «жовтого дощу» дорожники працювали над безпечним проїздом photo_camera 14:20 Спільний проєкт Житомира, уряду Німеччини та UNDP в Україні 14:00 На Овруччині господар після застілля ножем вбив гостя 12:42 Поблизу села Вишпіль виявлено несанкціоноване сміттєзвалище 12:20 Закон про мобілізацію з новими правками вступить в дію вже з 18 травня. ІНФОГРАФІКА 12:00 В Україні збільшується кількість телемедичних консультацій 12:00 Психологічна підтримка для людей, які зазнали страждань внаслідок війни 11:42 В області продовжують знаходити снаряди часів Другої світової війни 11:20 Рятувальники тричі надавали допомогу мешканцям підтоплених домогосподарств приватного сектору photo_camera 11:00 25-26 квітня пил з Сахари ще залишатиметься в атмосфері над Україною 10:40 У передсвяткові і святкові дні у Житомирі збільшать кількість рейсів на Корбутівське кладовище
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up