#Я_обираю_життя. В Житомирі відбудеться благодійний концерт на підтримку Максима Калінчука

#Я_обираю_життя. В Житомирі відбудеться благодійний концерт на підтримку Максима Калінчука

У Житомирі відбудеться благодійний концерт на підтримку Максима Калінчука.

У суботу, 21 вересня, на території літньої естради «Ракушка» (вул. Професора Кравченка, 10) відбудеться благодійний концерт на підтримку Максима Калінчука, який у 2015 році отримав компресійний перелом 4-го шийного хребця.

Хлопець не перестає тренуватись та вірить, що незабаром стане на ноги. Максим Калінчук має надзвичайний талант – після того, як його тіло було майже повністю паралізоване, хлопець почав малювати картини на замовлення, тримаючи пензлик в зубах. 

Концертна програма: 

15 – 17 год.: Номери дитячих колективів із пісенними й танцювальними номерами від Студія розвитку талантів Ірени Марченко 

17-19 год.: Виступ Житомирського рок-гурту «Третє Небо» 

Пісенні номери репера Яка 

Майстер-клас із Handmade 

Метою волонтерського концерту із вільним входом є організація матеріальної допомоги для Максима Калінчука, аби продовжити його лікування. На благодійному заході будуть представлені роботи хлопця, а також ви матимете змогу придбати футболку з логотипом Максима. Між сидіннями для глядачів та огорожею будуть облаштовані спеціальні бокси для збору благодійних коштів. Не будьте байдужими, проведіть свої вихідні весело та з користю. 

Партнери: Житомирский кооперативний коледж бізнесу і права; Житомирське вище професійне училище-інтернат; Власниця та майстриня Handmade студії Валентина Романюк; Інформаційно-аналітичне видання TIMES.ZT. 

Організатори та співорганізатори: Засновниця благодійного фонду «Фундація волонтери без кордонів» Олена Гончаренко; Гітаристка Житомирського рок-гурту «Третє небо» Марина Захарчук; Студія розвитку талантів Ірени Марченко.

 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up