Хто з житомирських медиків отримає орден святого Пантелеймона?

В Україні з грудня 2017 р. стартує процес відбору кандидатів на здобуття у 2018 році найвищої відзнаки для медиків - ордена святого Пантелеймона.

Хто з житомирських медиків отримає орден святого Пантелеймона?

 Найдостойніших лікарів, медичних сестер, фельдшерів обиратимуть у 5 номінаціях:

• «Найкращий лікар»;

• «Найкращий медичний працівник»;

• «Новатор охорони здоров’я»;

• «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я»;

• «Взірець служіння суспільству»

Відзнака «Орден святого Пантелеймона» була започаткована у 2009 році. Нагорода присуджується медпрацівникам, незалежно від їх політичних та релігійних переконань, етнічного, соціального походження та майнового стану. Разом з тим є чіткі критерії, за якими медичні колективи, профспілки чи громадські організації висуватимуть  кандидатів. Серед них духовність та порядність, милосердя, ініціативність, професійність та ін. Ті, хто удостоїться найвищої відзнаки для медиків, крім загальнодержавного визнання, отримають фінансову винагороду – по 100 тис. грн.

Поважна рада «Ордена Святого Пантелеймона» також вирішила особливу увагу приділити молодим лікарям та медсестрам. Було ухвалено рішення запровадити «Медаль Святого Пантелеймона», якою нагороджуватимуть молодих медпрацівників віком до 35 років. Нагорода сповідує ідентичні місію, принципи та цінності з «Орденом Святого Пантелеймона», а також має спільні органи пошуку, відбору та присудження відзнаки. Кандидатів на здобуття медалі мають право пропонувати заклади охорони здоров’я, лікарські та сестринські асоціації, профспілкові та Всеукраїнські громадські організації, ради молодих вчених та ін.

Наразі в усіх областях України створені та працюють Регіональні ради, які розпочали інформування громадськості та медичні колективи про мету та умови конкурсу. Участь у проекті з визначення найкращих лікарів Житомирщини має надзвичайно велике значення для всіх мешканців області, адже під час відбору громадськість дізнається про долю та життєвий шлях великої кількості талановитих та високопрофесійних медиків нашого регіону.

Графік проведення відкритого конкурсного відбору:

Не пізніше 30 листопада – Поважна рада щороку  оголошує відкритий конкурс на присудження відзнаки та визначає умови конкурсу (критерії відбору кандидатів, строки й перелік матеріалів про кандидатів).

30 листопада - 28 лютого – Регіональні ради поширюють через ЗМІ інформацію про відкритий конкурс, насамперед серед професійної медичної спільноти, громадських організацій, інституцій та установ, організацій-партнерів відповідного регіону, та приймають документи про кандидатів на присудження відзнаки.

Не пізніше 01 квітня – Регіональні ради на підставі аналізу документів, поданих на кандидатів, проведених (за потреби) співбесід з кандидатами та з урахуванням публічного обговорення в соціальних мережах та на сайті відзнаки, визначають кандидатури номінантів і подають матеріали про них до Національної експертної комісії.

До 15 квітня – Виконавчий комітет оцінює документи претендентів на відзнаку, подані Регіональними радами, на їх відповідність встановленим вимогам.

До 01 червня – Національна експертна комісія аналізує документи кандидатів, що надійшли від Регіональних рад, та ухвалює рішення про рекомендацію Поважній раді 4-х найкращих кандидатів у кожній номінації для визначення переможця конкурсу в кожній з номінацій та присудження відзнаки.

Не пізніше 09 серпня – Поважна рада за результатами аналізу наданих Національною експертною комісією документів, ухвалює рішення щодо присудження відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» найкращим медикам.

09 серпня 2018 р. – церемонія нагородження Відзнакою «Орден Святого Пантелеймона».

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

15:20 Печальноизвестный дом 15:00 У 2018 році Житомирщина експортувала товари до 97 країн світу 14:44 На Житомирщині керівництво товариства підозрюють у привласненні понад півмільйона гривень бюджетних коштів 14:25 Ще одну вулицю в Житомирі перекриють Від читача 13:09 НАТО закликає вивести російські війська з Донбасу 14:20 Житомирські активісти вимагають перевірити дитячі будинки на факти педофілії 14:00 Болить горло? Їжте морозиво 12:45 Трендовый сет, или Предметы одежды, которые можно заимствовать в гардеробе твоего мужчины! 12:19 На Житомирщині до п’яти років ув’язнення засуджено слідчого-хабарника 12:00 Як правильно обрати покриття для підлоги: поради експертів 11:44 На шляхах державного значення Житомирщини встановлюють дорожні знаки з маркуванням 11:00 «Антикорупційний рух Житомирщини» оприлюднив зарплати житомирських чиновників - від 30 тисяч і вище 10:41 У Малині троє людей отруїлися в кафе "Ранчо" 10:22 Житомирщина отримає вакцини від сказу 10:19 Підручники для школярів будуть у вільному доступі в електронному вигляді 10:00 Житомиряни подали на бюджет участі 104 проекти на суму 93 млн грн 09:38 До уваги водіїв: рух в центрі міста буде перекрито 09:23 «Житомирводоканал» повідомляє про проведення ремонтних робіт 09:10 Курс валют 18 липня: долар і євро змінили позиції 09:02 Погода у Житомирі 18 липня: дощі продовжуються, не забудьте парасольки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up