Житомирщина може стати центром сонячної енергетики

Житомирщина може стати центром сонячної енергетики

За 2 місяці в області стартували 3 проекти із будівництва потужних сонячних електростанцій. Загальна сума інвестицій – понад 60 мільйонів дол. США.

Станції загальною потужністю у 65 МВт вироблятимуть енергію у промислових масштабах.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич. Він також повідомив, що сьогодні, 15 лютого, було підписано меморандум із французькою компанією Global Ecopower SA щодо будівництва станції у Хорошівській ОТГ.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up