Заступник голови ОДА Ярослав Лагута залишає посаду

Заступник голови ОДА Ярослав Лагута залишає посаду

Про це заявив Віталій Бунечко під час пресконференції сьогодні, 9 жовтня.

Голова облдержадміністрації  зазначив, що Ярослав Лагута значно допомагав під час проведення Другого форуму регіонів України і Республіки Білорусь, в роботі з формування нової структури ОДА, але 11 жовтня Ярослав Лагута залишає посаду заступника голови ОДА.

Нагадаємо, Ярослав Лагута з 24 червня до 8 серпня 2019 року тимчасово виконував обов'язки голови Житомирської обласної державної адміністрації.

Довідково: Ярослав Миколайович Лагута народився 11 липня 1975 року.Закінчив Житомирський інженерно-технологічний інститут за спеціальностями менеджмент організацій та інженер-економіст. Трудову діяльність розпочав у 1993 році в акціонерному страховому товаристві закритого типу «Астра» (м. Житомир) на посаді інспектора відділу, а згодом став заступником директора. Окрім цього, протягом 1998-2001 років займався викладацькою діяльністю в Житомирському інституті підприємництва та сучасних технологій і в Житомирському інженерно-технологічному інституті. З 2001 по 2014 рік Ярослав Лагута обіймав керівні посади у комерційних структурах. З листопада 2014 року по січень 2015 року працював радником патронатної служби голови облдержадміністрації. З січня 2015 року працював заступником голови ОДА. Одружений, має доньку та сина.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up