Виконувати обов’язки голови ОДА буде Ярослав Лагута

Виконувати обов’язки голови ОДА буде Ярослав Лагута

Відповідний указ розміщено на офіційному сайті президента України.

"УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №428/2019
Про тимчасове виконання обов’язків голови Житомирської обласної державної адміністрації

Тимчасово покласти виконання обов’язків голови Житомирської обласної державної адміністрації на ЛАГУТУ Ярослава Миколайовича.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ
24 червня 2019 року"

Довідково: Ярослав Миколайович Лагута народився 11 липня 1975 року.Закінчив Житомирський інженерно-технологічний інститут за спеціальностями менеджмент організацій та інженер-економіст.

Трудову діяльність розпочав у 1993 році в акціонерному страховому товаристві закритого типу «Астра» (м. Житомир) на посаді інспектора відділу, а згодом став заступником директора. Окрім цього, протягом 1998-2001 років займався викладацькою діяльністю в Житомирському інституті підприємництва та сучасних технологій і в Житомирському інженерно-технологічному інституті. З 2001 по 2014 рік Ярослав Лагута обіймав керівні посади у комерційних структурах.

З листопада 2014 року по січень 2015 року працював радником патронатної служби голови облдержадміністрації. З січня 2015 року працював заступником голови ОДА.

Одружений, має доньку та сина.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:54 Упродовж доби рятувальники чотири рази виїжджали на прибирання аварійних дерев 17:34 До державної освітньої екосистеми Мрія вже підключилися 153 школи Житомирської області 17:00 У Житомирі вперше провели майстер-клас з діагностики та хірургічного лікування гіпертрофічної кардіоміопатії. ФОТО. ВІДЕО play_circle_filled 16:41 Що варто знати про роботу Центру захисту тварин у Житомирі Від читача 17:56 Увага: шахраї маскуються під Дію 16:21 У Житомирі в останню путь провели Захисника Дмитра Ганжу 16:00 На Коростенщині при зіткненні з автомобілем травмувався мотоцикліст 15:40 Освітяни та молодь Житомирщини долучилися до конференції «Освіта нової України 2.0» 15:21 Наставництво в Україні: як дорослі можуть підтримати підлітків без батьківського піклування 15:00 Державні контролери: чому не зупиняється розкрадання на відновленні photo_camera 14:40 «Захист+» —застосунок, що відкриває ветеранам і ветеранкам доступ до знижок, сервісів та програм підтримки 14:23 На Житомирщині дорожники ліквідовували наслідки негоди photo_camera 14:00 На Житомирщині судитимуть викритих СБУ фігурантів схеми розкрадання понад 9 млн грн. на будівництві лікарні 12:40 Житомирські легкоатлети стали чемпіонами України та представлятимуть державу на чемпіонаті Європи 12:21 Мінекономіки презентувало Обрій — цифрову екосистему ринку праці України 12:00 «Трансфер» до прикордоння: на Коростенщині поліцейські затримали підозрюваного в сприянні незаконному перетину кордону військовозобов’язаними 11:39 У Житомирі визначили переможців національного чемпіонату з робототехніки IPRC Ukraine 2026 11:19 Після рясних злив рятувальники відкачували воду у господарствах Бердичівського та Житомирського районів photo_camera 11:00 Досягли дна? У Малині з громадського туалету викрали зливний бачок 10:39 Житомир попрощався із Захисницею України: в останню путь провели Лідію Карнаух
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up