З початку року року в Центрі обслуговування Житомирської податкової інспекції надали 2550 адміністративних послуг

З початку року року в Центрі обслуговування  Житомирської податкової інспекції надали 2550 адміністративних послуг

У переліку надаваємих податківцями адмінпослуг перше місце займає «Видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків».

Підсумки спостережень зафіксували, що за січень – травень 2017 року саме за отриманням цією послуги до ЦОП звернулись 6722 рази. Тільки у травні було надано 1160 послуг з реєстрації фізичних осіб в ДРФО – платників податків. За внесенням до паспорта громадянина України відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта за цей період було надано 97 послуг, інформує Житомирська ОДПІ.

Нагадуємо, фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки або повідомлення ( для фізичних осіб, які через релігійні  переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків мають відмітку в паспорті), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви.

 

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Подробиці моторошної ранкової аварії у Житомирі. ВІДЕО Подробиці моторошної ранкової аварії у Житомирі. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up