На Любарщині іномарка в'їхала в будівлю: водійка загинула, пасажири в лікарні

На Любарщині іномарка в'їхала в будівлю: водійка загинула, пасажири в лікарні

Дорожньо-транспортна пригода сталася 5 квітня близько 21.20 у с. Вигнанці Любарського району.

Попередньо встановлено, що водій автомобіля «Chery Amulet», 23-річна місцева жителька, рухаючись вулицею села, не впоралась з керуванням та здійснила зіткнення зі стіною колишнього адміністративного приміщення, - повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Унаслідок ДТП водій автомобіля отримала травми та була ушпиталена до реанімаційного відділення районної лікарні. На жаль, уранці 8 квітня вона померла.

Також травми отримали двоє пасажирів легковика – 28-річна житомирянка та 34-річний житель району. Їх було доставлено до лікарні для надання допомоги.

Відео дня

Нині у рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України, триває з’ясування всіх обставин події.

Шановні водії! Обирайте таку швидкість руху, щоб мати змогу постійно контролювати свій транспортний засіб і вчасно реагувати на зміну дорожньої ситуації. Пам’ятайте, що дозволена швидкість руху у населених пунктах – 50 км/год.

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (2)
  • Лиана Тарасова
    На рівному місці - СМЕРТЬ! Несправедлива смерть, бр загинула молода людина...
    Питання іншого плану: які знання дають майбутнім водіям нинішні автошколи за великі гроші?
    Можливо, переглянувши "якість і кількість" такого навчання, було б менше аварій на дорогах і такого прикрого випадку, зазначеному в пості.
    Ольга Курильчук reply Лиана Тарасова
    100%
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up