Краєзнавчий музей запрошує зробити незвичне селфі з експонатом

Краєзнавчий музей запрошує зробити незвичне селфі з експонатом

 18 січня відзначається Міжнародний день музейного селфі, започаткованого у 2014 році Європейським колективом музейних працівників Culture Themes.

 

Саме у день селфі,  у краєзнавчому музеї можна буде безкоштовно зробити селфі на фоні будь-якого експонату.  У подальшому необхідно опублікувати фото у Facebook,  додавши хештег #MuseumSelfie, а також хештег того музею, де було зроблено селфі - #kraeznavchiymuseum.

«Наш заклад не залишається осторонь міжнародних акцій, і вже другий рік поспіль долучається до світового музейного тренду. Цей флешмоб покликаний привернути увагу до музеїв, їхніх колекцій, зокрема, обласного краєзнавчого музею, а також розширити коло відвідувачів. Для молоді музейне селфі - це насамперед розвага, коли можна проявити креативність, а для музею – це додаткова можливість продемонструвати музейні експонати, привернути до них увагу через соціальні мережі», - розповів директор закладу Роман Насонов.

Автора найкреативнішого фото чекатиме подарунок. Результати конкурсу будуть оголошені 23 січня. Ціна вхідного квитка така ж як і в інші дні.

Загалом, Житомирський краєзнавчий музей вже другій рік поспіль долучається до міжнародного флешмобу – селфі у музеї.   

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up