Герої мультфільму «Як козаки…» про онлайн медицину (інфографіка)

Герої мультфільму «Як козаки…» про онлайн медицину  (інфографіка)

Чи можете ви уявити поліклініки без черг, купи паперової роботи лікарів та з медичною документацією, доступною для різних рівнів медичної допомоги? Все це існує у вигляді електронних реєстрів пацієнтів у всьому цивілізованому світі вже давно. Але українські пацієнти поки що множать архіви медзакладів паперовими картками. Зрозуміло, що це позначається як на якості лікування, так і на ефективності роботи лікарів.

 

 

 

 

Одним із потужних інструментів, який дозволить докорінно змінити цю ситуацію, є система eHealth.

Винахідлива трійця козаків з легендарного мультфільму «Як козаки…» з’ясовує, що таке eHealth  і як воно спростить життя українцям.

 

C:\WORK\Projects\2017\Ecorys\Components\TASK 2 Campaign\Інфографіки\MedReform_#3_MF-01.jpg

 

Як ми вже писали Нові серії легендарного мультфільму: "Як козаки медицину випробовували, у 2017 славетна трійця козаків з легендарного мультфільму «Як козаки…» Грай, Око та Тур випробують на собі все нове, що запроваджується в сучасній українській системі охорони здоров’я.

Серія інфографік «Як козаки медицину випробовували» - частина комунікаційної кампанії проекту «Програма комунікації реформ в Україні», покликаної  привернути увагу широкої громадськості до змін у медицині.

 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up