Житомирянин Олександр Гонгальський завоював бронзову медаль Чемпіонату Європи з шашок

Житомирянин Олександр Гонгальський завоював бронзову медаль Чемпіонату Європи з шашок

Чемпіонат проходив у м. Нидзиця (Польща).

Після відбіркових національних чемпіонатів країн світу з шашок-64, з 7-15 травня 2018 р. у м. Нидзиця (Польща) відбувся Чемпіонат Європи з шашок-64 (бразильська версія) серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями, де у складі збірної України серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату вже впевнено закріпився наш спортсмен, житомирянин, член збірної команди ЖРЦ «ІНВАСПОРТ», майстер спорту України - Олександр Гонгальський.

Нагадаємо, що місяць тому Олександр став чемпіоном України з шашок-64 - 2018 року.

Чемпіонат Європи з шашок-64 проводився серед спортсменів із порушенням слуху, зору, ураженням опорно-рухового апарату  та спеш: спортсмени з порушенням психічної діяльності легкого чи середнього ступеню.

У загальному підсумку змагань Олександр посів 8-е місце, а серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату - 3-є місце, на жаль, пропустивши  вперед на перше місце українця з Вінниччини Дмитра Мариненка та спортсмена із Російської Федерації на другу позицію.

Однак, в очікуванні найголовніших змагань, які підведуть підсумки сезону 2018 з шашок-64 – це Чемпіонаат світу (бразильська версія), що буде проходити з 21-30 серпня м. Млава (Польща). 

Тож вітаємо Олександра та його дружину Тетяну, яка його супроводжує та підтримує, та побажаємо успіхів та вдачі нашому спортсмену!

За матеріалами Житомирського регіонального центру «ІНВАСПОРТ»!

https://www.facebook.com/invasport.zt/

 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up