Звільнилося крісло начальника управління транспорту і зв`язку Житомирської міськради

Вчора, 24 липня, на сайті Житомирської міськради з`явилося розпорядження мера Сергія Сухомлина про звільнення Вікторії Климчук-Побережник з посади начальника управління транспорту і зв’язку. 

Звільнилося крісло начальника управління транспорту і зв`язку Житомирської міськради

"Розглянувши заяву Климчук-Побережник В.А. про звільнення з займаної посади:

         1. Звільнити 31 липня 2017 року Климчук-Побережник Вікторію Анатоліївну, начальника управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради з займаної посади за угодою сторін, пункт 1 статті  36 Кодексу законів про працю України.

          2.  Планово-фінансовому відділу Житомирської міської ради провести повний розрахунок з Климчук-Побережник В.А.

         3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ткачука Д.Г.", - йдеться у розпорядженні. 

Новини за темою
Коментарі
17:55 У  Житомирі відбудеться забіг по Шодуарівських сходах 17:30 Поліським краєм крокує громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» 17:01 Понад 29 тисяч юридичних осіб та 47 тисяч фізичних осіб - підприємців перебувають на обліку в територіальних органах ДФС 16:38 Міста Житомирщини спільно з ГО можуть отримати фінансування гендерних ініціатив 16:16 Житомирська область: вогнеборцями ліквідовано пожежу у приватному домоволодінні 16:00 Житомирський прикордонний загін зустрічає військовослужбовців-строковиків 15:40 Обов’язковий платіж – скільки потрібно сплачувати громадянам, яким призначили житлову субсидію 15:18 23 травня - День героїв України 15:04 У Житомирі поліція оперативно затримала нападників на школярів 14:46 Громадських активістів Любарської ОТГ навчали проектному менеджменту 14:20 Житомирська місцева прокуратура попередила вибуття з комунальної власності 5 ділянок землі вартістю майже один мільйон гривень 14:00 Вилкул: Если власть сформирует «ручную» ЦИК, которая не имеет доверия, – это прямой путь к непризнанию выборов ни в Украине, ни в мире 12:45 Поліція викрила бердичівлянина у причетності до близько двох десятків крадіжок

Сьогодні в Житомирський прикордонний загін для подальшого проходження служби прибуло нове поповнення військовослужбовців-строковиків.

23 травня в Україні святкують День героїв, присвячений різним сторінкам національно-визвольної боротьби.

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич розпорядився провести службове розслідування щодо порушень процедури...

Поліції знадобилося лише чверть години, щоб затримати порушників.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up