Житомирські медики отримають зарплати

Завдяки субвенції, яка надійшла з державного бюджету, медики отримають заробітну плату за листопад та аванс за грудень.

 

Житомирські медики отримають зарплати

Сьогодні, 14 листопада, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міськради, під час якого було розподілено 19 375,5 тис. грн субвенції для виплати заборгованості по заробітній платі медичним працівникам, з яких стабілізаційна дотація становить - 8 470,9 тис. грн, медична субвенція з державного бюджету - 10 904,6 тис. грн. Про це повідомила в.о. директора департаменту бюджету та фінансів міської ради Діна Прохорчук.

«За ці кошти буде повністю оплачено заборгованість по зарплаті медичним працівникам за листопад, а також аванс за першу половину грудня. Втім для повного погашення заборгованості по зарплаті медикам ще не вистачає 9 млн грн. Тобто за другу половину грудня »,- зазначила Діна Прохорчук.

Однак, за її словами, цю суму планують виділити з міського бюджету. Це питання депутати розглянуть вже сьогодні під час засідання бюджетної комісії.

Окрім того, місто отримало субвенцію з державного бюджету в сумі 5 134,394 тис. грн для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 Також надійшла субвенція у розмірі 1 056, 311 тис. грн на виплату грошової компенсації на придбання житла учаснику АТО.

Алла Гетьман

 

Коментарі (2)
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up