В Житомирській ОДА відбулася зустріч з представниками Посольства Республіки Польща в Україні

Зустріч проходила 29 березня за участю голови облдержадміністрації Ігоря Гундича, голови облради Володимира Ширми та міського голови Сергія Сухомлина, де обговорили досягнення області та подальшу співпрацю.

В Житомирській ОДА відбулася зустріч з представниками Посольства Республіки Польща в Україні

Голова Житомирської ОДА зустрівся із представниками Посольства Республіки Польща в Україні – Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Яном Пєкло, Генеральним консулом Республіки Польща у Вінниці Дамяном Цярціньскі та з віце-консулом Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Агнєшкою Гуральською.

«Ми дуже добре розуміємо польський народ і тісно з ним співпрацюємо. І зважаючи на такі міцні і дружні взаємовідносини ми відкриті до посилення нашої співпраці – не тільки культурно-освітньої, а й економічної.  Ми робимо все для того, щоб польська община почувала себе комфортно», – сказав Ігор Гундич.

Також він додав, що Житомирщина максимально відкрита для інвесторів та готова до посилення співпраці і в цьому напрямку. В області на сьогодні працює 35 підприємств із польськими інвестиціями – найпотужніші ТОВ «Церсаніт-Інвест», ТОВ «Інко-фуд»,  СТОВ «Добра ферма 2011» та інші.

Надзвичайний і Повноважний Послом Республіки Польща в Україні Ян Пєкло наголосив на тому, що Україна завжди може розраховувати на підтримку Польщі.

«Польща – це перша країна, яка визнала незалежність України. З нашого боку була, є і буде підтримка у напрямку інтеграції України. Ми не підтримуємо дії на сході України та те, що стосується Криму. Сподіваємося на подальшу співпрацю», – сказав він.

Довідково. На території Житомирщини проживає найбільша польська громада в Україні (близько 49 тис. чол. – 3,5% від населення області).

Найбільше поляків проживає в Баранівському (10,7% від кількості жителів), Романівському (10,6%), Червоноармійському (8,9%) та Володарсько-Волинському (5,9%) районах.

В області налічується 42 організації громадських об’єднань поляків.

Коментарі

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up