Учасники Революції Гідності зможуть отримати безоплатні путівки у санаторно-курортні заклади

Про це повідомляє департамент праці та соціального захисту населення ОДА з посиланням на постанову КМУ від 28 лютого 2018 р. № 137 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 200».

Учасники Революції Гідності зможуть отримати безоплатні путівки у санаторно-курортні заклади

Учасники Революції Гідності, яким надано статус постраждалих, можуть пройти безоплатне санаторно-курортне лікування у закладах України.

Відповідно до постанови, органи з питань соціального захисту населення забезпечують безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів учасників бойових дій та постраждалих учасників Революції Гідності.

Відтепер пролікувались у санаторіях України можуть:

  учасники бойових дій – один раз на рік строком на 18-21 день;

  • особи з інвалідністю внаслідок війни – позачергово щороку строком на 18-21 день;
  • постраждалі учасники Революції Гідності – один раз на рік строком на 18-21 день;
  • учасники війни – один раз на два роки строком на 18-21 день.
  • особи з інвалідністю внаслідок війни із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – відповідно до медичних рекомендацій, з них:

І та ІІ групи – до санаторіїв (відділень) спінального профілю з лікуванням строком на 35 днів;

ІІІ групи – до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18-21 день; 

Ці категорії осіб мають право обрати санаторно-курортний заклад відповідного профілю лікування, путівки оплачуються за рахунок коштів державного бюджету.

Для того, щоб стати на облік та  пройти лікування, потрібні: 

  • заява,
  • медична довідка лікувальної установи за формою № 070/0,
  • копія відповідного посвідчення,
  • учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники війни – також копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосередню участь (забезпечення проведення) особи в антитерористичній операції.

Якщо громадянин перебуває на обліку, але не отримав безоплатну путівку у поточному році, зберігається право на забезпечення путівкою на наступний рік за умови поновлення медичної довідки лікувальної установи.

Крім цього, особи з інвалідністю внаслідок війни, які отримали санаторно-курортні путівки, можуть отримати компенсацію вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад транспортом загального користування (залізничним та автомобільним) згідно з поданими проїзними квитками.

Коментарі
16:55 Що подивитися на вихідних 16:21 Житомиряни вже підписали понад 70 тисяч декларацій з лікарями 16:06 Плануєте торгувати алкоголем і тютюном - подбайте про ліцензію 15:56 Водоканал скидає нечистоти у Тетерів. ВІДЕО з місця події play_circle_filled 15:46 Від футболу до туризму. Ліга чемпіонів в Україні 15:30 Житомирянам розповіли, як виглядатиме сквер на Лятошинського 15:17 На Житомирщині прокуратурою спільно з податківцями викрито підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю, що діяв на території області 15:00 Депутати бюджетної комісії обласної ради не підтримали питання по ТОВ «Валки-Ільменіт» 14:46 На Житомирщині 10 абітурієнтів були відсторонені від ЗНО через користування мобільними телефонами 14:16 В Олевському районі ліквідовано займання торфу на площі 0,05 га 14:00 Прокурор Житомирщини Любомир Війтович: "Наш фах вимагає повної самовіддачі та постійної самоосвіти" 12:44 За першу половину травня Житомирський рибоохоронний патруль виявив 123 порушення 12:20 На Словечанщині затримали копачів бурштину, які намагалися видати себе за відпочивальників

Хто переможе: газета «Бердичівський погляд» та пенсіонер Валентин Ганоль  чи мільйонерка, депутат обласної ради Анжеліка...

У період з 1 по 17 травня було виявлено 123 порушення, з яких 23 були грубими. Збитки, завдані рибному господарству, склали...

Детальніше про це, в рамках проекту «Я маю право!», розповіли фахівці Андрушівського бюро правової допомоги.

Упродовж двох днів під час тестування було виявлено перші порушення, відтак поліцейські закликають абітурієнтів суворо дотримуватись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up